Ale proč se lidé vystavují stále silnějšímu slunečnímu záření, když se ví, že neviditelná část záření má mj. i paprsky X vč. rentgenových a navíc i částicové záření, které může ovlivňovat genetické buňky žicých organismů .Takže původce růstu problémů lidí se zdravím je znám