Sobota 14. prosince 2019, svátek má Lýdie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 14. prosince 2019 Lýdie

Tomáš Kůrka

Tvůj příběh - Tomáš Kůrka

Věk:
19 let,

Bydliště:
Praha

Počet hlasů
89 58
31

Moje předsevzetí:

Natočit (velko)film

Proč zrovna tohle?

Je to jeden z mnoha mých dětských snů. Postupně se ukázalo, že je to asi ten největší. Ale konečně jsem až teď dostal nápad, o čem by to celé mohlo být. Podrobnosti si nechám zatím pro sebe, avšak něco málo naznačím.
Byl bych rád, aby to byl film, který se diváka nějak dotkne. Po shlédnutí snímku by se měl každý zamyslet nad tím, co by dělal, kdyby náš svět postihla katastrofa, která není vůbec z žánru sci-fi. A vědci skutečně vážně mluví o tom, že naší zemi v následujících několika letech zasáhne nevídaná geomagnetická bouře.
Na druhou stranu bych chtěl zažít pravé natáčení, se vším, co k tomu patří. Pochopitelně na to nebudu stačit sám a budu potřebovat pomoc profesionálů, ale také kamarádů. A v neposlední řadě také finance... Zkusit ukázat světu, že dovedu natočit opravdový film, který navíc bude nést poslání a mohl by mnohé změnit... To je věc, kterou bych chtěl dokázat.

Idoly, vzory?

Nemám nikoho konkrétního. Pro mě jsou idolem všichni lidé, kteří měli odvahu a povedlo se jim s kreativním přístupem dosáhnout neuvěřitelných cílů.

Úspěchy?

Už jsem nějaká filmová dílka vytvořil, ale chtělo by to něco daleko většího. Dokonce jsem se spolu s kamarádem umístil v jedné soutěži, ale byla, pravda, dost málo významná.

Vzkaz čtenářům a tvým fanouškům?

Když se chcete do něčeho pustit, tak s tím začněte co nejdřív. A nestačí o tom jenom mluvit a plánovat, nejdůležitější je to doopravdy udělat!

Staň se mým fanouškem na Facebooku.

Počet hlasů
89 58
31

Hlasování ukončeno!

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Hlavní zprávy

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz