Víte kolik kilometrů na kole jste již letos ujeli?

aktualizováno 
Jako vždy na vás čeká čtveřice programů. První z nich slouží k opravě poškozených multimediálních souborů, jako jsou např. videa v různých formátech, další aplikace je vhodná pro navázání přerušeného připojení, se třetí budete mít naprostý přehled, kolik jste již „našlapali“ kilometrů na kole a poslední slouží pro vyhledávání PSČ, názvu obcí, ulic, pošt, okresů, krajů, evidenčních čísel vozidel nebo směrových telefonních předvoleb.

All Media Fixer 4.8 - shareware
Opravte si poškozené a nekompletně stažené, multimediální soubory. Je to tak snadné! Tak tímto titulkem by se mohl pyšnit zajímavý program s označením All Media Fixer. Jde totiž o produkt, který je vhodný k odstranění problémů s vašimi video a audio soubory jedním klikem myši. V tomto případě dokonce nemusíte znát problematiku kódování videa ani použitou kompresi a kodeky toho či onoho souboru. Program pracuje se soubory typu: WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI, DivX, XviD ,VOB, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, JPEG a BMP. Podle jeho autorů dosahuje úspěšnost opravy až 97,6 % a to ve verzi Pro. Jeho ovládání je navíc opravdu velmi jednoduché. Stačí pouze definovat seznam souborů a stisknout tlačítko pro opravu. Nikde nic tedy nemusíte nastavovat a ani potvrzovat. Zkušební verze však multimediální soubory bohužel neopravuje. Avšak plná verze stojí celkem přijatelných 20 dolarů, což není moc.

 • Program stahujte na této adrese (988 kB).
 • All Media Fixer

  Forever Connected 2.6 - freeware
  Potřebujete být neustále připojeni k internetu, ale váš modem se po určité době po připojení sám od sebe odpojí a vy tak musíte navázat spojení sami a ručně? Zkuste pro tento účel využít automatický prostředek, který to bude dělat za vás. Pokud vás tedy nebaví neustálé klikání na volby pro připojení a vyplňování hesla, řešení je opravdu jednoduché. Program jednoduše zapnete, kliknete na připojit a program udrží vaše připojení po celou dobu svého běhu. Když se váš modem náhodou odpojí, tak program sám připojení znovu vytvoří bez nutnosti dalšího přihlašování. Kromě toho si s programem můžete naplánovat kdy, a v které hodiny se chcete připojit. Forever Connected je navíc malý a dokonce ho lze skrýt do systémové lišty hned vedle hodin.

 • Program stahujte na této adrese (57 kB).
 • Forever Connected

  Cyklošlap 1.1 – omezená počtem záznamů
  Velice zajímavým může být v současné době i tento produkt. Venku je již krásné počasí a řada z nás si již ráda vyjede i na kole. A právě pro ně je určena aplikace Cyklošlap. Ta slouží k evidenci jízd na kole. Je určena pro nadšence, kteří chtějí mít pod kontrolou ujeté kilometry, dosažené časy a průměry a vždy mít možnost srovnání s předchozím výkonem na stejné trase. Velkou výhodou je vestavěný editor trasy po vašem okolí, záznam je pak dílem okamžiku. Aplikace není pro vrcholové sportovce, je programována s ohledem na přehledné uživatelské rozhraní a jeho klíčovými funkcemi je snadná editace záznamu, řazení záznamů podle každého sloupce, vestavěný editor průjezdních bodů, export do HTML s nastavením výstupu a ukládání oblíbených tras. Aplikace je omezena na 30 záznamů, pro další záznamy je nutno zakoupit licenci v hodnotě 100,-Kč. I přesto, že je program poměrně nový, první verze se objevila 28.2.2005, už nyní si získává řadu svých příznivců. Možná bychom mu jen vytkli absenci grafů.

 • Program stahujte na této adrese (344 kB).
 • Cyklošlap

  Program PSČ 2.0 – freeware
  Slovenský program PSČ, jak je již z názvu patrné, je určený pro jednoduché vyhledávání poštovních směrovacích čísel České a Slovenské republiky. Obsahuje aktuální databáze a umožňuje pohodlné vyhledávání také dalších souvisejících údajů podle různých kritérií – názvu obcí, ulic, pošt, okresů, krajů, evidenčních čísel vozidel nebo směrových telefonních předvoleb. Vyhledávání v programu podporuje také diakritiku. Program není potřeba nikam složitě instalovat - vše je připraveno v jediném spustitelném souboru, který spustíte a soubory se usadí na pevný disk. Pro spuštění potom využijte nabídku Start. Prostředí a ovládání programu je jednoduché, přehledné a intuitivní, takže s ním nebudou mít problém ani méně zkušení uživatelé.  Tento program může být užitečným pomocníkem a ocení jej jistě všichni ti, kteří se již nechtějí dlouze přehrabovat tištěným seznamem poštovních směrovacích čísel. Škoda jen, že nemá přímé exportní funkce (pouze přes schránku Windows).

 • Program stahujte na této adrese (2.2 MB).
 • Program PSČ

   

  Nejčtenější

  Unikla hesla rekordních 773 milionů uživatelů. Najdete tam to svoje?

  Není heslo jako heslo. Či spíše heslo jako heslo vlastně ani není heslo.

  Více než miliarda unikátních kombinací e-mailu a hesla unikla na web v zatím rekordní databázi přístupových údajů....

  Jeden „drát“ by stačil pro celou ČR. Nové elektrické vedení láme rekordy

  Transformátor pro 1 110 kV vedení v Číně, který postavila firma Siemens. Na...

  Provozovatel čínské přenosové sítě spustil nejvýkonnější a nejdelší vedení světa. Putuje jím elektřina o napětí více...

  Nájemný vrah doplatil na svůj koníček, udaly jej chytré sportovní hodinky

  Mark Fellows na snímku z desetikilometrového závodu v Manchesteru v roce 2015

  Britský běžec a cyklista Mark Fellows byl odsouzen k doživotnímu trestu za dvojnásobnou vraždu. K jeho odhalení a...

  Tito lidé neexistují. Počítač si je vymyslel, napodobí rasu i vlasy

  Fotografie neexistujících celebrit generované neuronovou sítí Nvidia na základě...

  Podívejte se na fotky lidí, které jste nikdy nepotkali a nepotkáte. Počítač si je totiž vymyslel. Generativní...

  SpaceX začíná zkoušky „superrakety“. Bude se lesknout jako zrcadlo

  Stavba pokusné rakety konceptu Starship na raketodromu SpaceX v jižním Texasu.

  Fanouškům kosmonautiky přichystal šéf společnosti SpaceX Elon Musk na přelomu roku nečekaný dárek: nové plány na stavbu...

  Další z rubriky

  Hackujte jako agenti. NSA uveřejní svůj nástroj pro reverzní inženýrství

  Tajná služba NSA (Národní bezpečnostní agentura) spadá pod ministerstvo obrany...

  GHIDRA, nástroj pro zpětnou analýzu programů z dílny americké tajné služby NSA, bude k dispozici veřejnosti. Zástupce...

  Stáhněte si zdarma: nový rok si žádá nové verze antivirů

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vstupte do roku 2019 s novým antivirovým programem. Kyberzločinci jsou stále chytřejší, a tak přední výrobci...

  Tipy pro Windows 10: akční videa z fotografií a třeba i s 3D efekty

  Tipy a triky pro Windows 10

  Ve Windows 10 integrovaný dlaždicový program zvládne produkovat působivá videa třeba i z fotografií. Podíváme se také...

  Najdete na iDNES.cz