Víme, jak na internetu naleznete tisíce TV a rádií

aktualizováno 
Pusťte si vaši oblíbenou televizní stanici kdekoliv. Stačí vám pouze připojení k internetu a některý software z naší dnešní nabídky.

Hlavně po ničem nepátrej, nic neřeš, nic nepřepínej, sedni si a seď a buď rád, že seš. Tak tuto hlášku jste již možná mnohokrát slyšeli z filmu Knoflíkáři od Petra Zelenky. Pokud se i vy rádi díváte na televizi, pak pro vás máme tip na zajímavý prográmek s názvem TVUPlayer.

Programů pro sledování TV a poslouchání rádií existuje obrovské množství. Bohužel většinou trpí několika neduhy. Bývají prošpikovány spywarem, jsou špatně ovladatelné a uvedené programy či rádia nelze spustit. I přesto se však dá nalézt několik programů, o které se jejich autoři starají a připravují pro ně časté aktualizace.

Dokončete svoji práci, pohodlně se usaďte a nalaďte jednu z mnoha stovek TV či rádií. Můžete mít skoro jistotu, že následující hodiny se od PC neodtrhnete.

TVUPlayer 2.3 – freeware
Program pro sledování televizních programů. Na výběr máte skoro 50 volně dostupných TV. Nechybí stanice jako např. CNN, NBC, Fox, Animal Planet atd. Můžete si vytvořit vlastní seznam vámi preferovaných kanálů. Sledovat je můžete nejen v okně, ale také přes celou obrazovku v rozlišení 800x600. Vítaná je i informace, kolik dat jste při sledování daného programu stáhli.

 • Stahujte na této adrese (3,3 MB).


  TV 2.0 – freeware

  Sledujte až 300 programů živě. Tato aplikace je snadná na používání. Lehce si lze definovat seznam oblíbených stanic. Programy lze filtrovat dle žánrů: hudba, zprávy, vzdělávací, sporty, shop kanály atd., anebo využít možnost zobrazit si programy pro konkrétní země.

 • Stahujte na této adrese (1,1 MB).


  OnLine TV Live 6.3 – freeware

  OnLine TV Live svým uživatelům nabízí až 3 645 bezplatných televizí a rádií. Do tohoto čísla jsou zahrnuty však i ryze internetové TV a rádia. Navíc bohužel většina z programů je dostupná pouze po zaplacení poplatku. Sledovat však můžete (opět za poplatek) i vámi vybraný film. Videa lze sledovat přímo v programu a to i v celoobrazovém režimu.

 • Stahujte na této adrese (3,8 MB).


  Democracy Player 0.9 – freeware

  Democracy Player obsahuje jak TV, které vysílají vzduchem, tak i ty, které jsou na internetu. Nechybí však ani zajímavá videa shromážděná z různých zdrojů. K dispozici je i Channel Guide, tedy jakýsi průvodce po televizních programech. Lze si vytvořit i vlastní seznam preferovaných programů.

 • Stahujte na této adrese (22,3 MB).


  JLC's Internet TV 1.0 – freeware

  Program sice slibuje, že umožňuje sledovat zdarma dostupné internetové TV, ale umí přehrávat i klasické TV. V seznamu jich má na 1 400. O jejich aktuálnost se stará zabudovaný aktualizační mechanismus. Videa lze prohlížet jak ve WMP tak i v RealPlayeru.

 • Stahujte na této adrese (108 KB).


  Easy TV 2.6 – freeware

  Produkt přináší na 1 000 TV do vašeho PC, které si lze navíc také nahrávat. Stanice jsou předkonfigurovány dle žánru a stačí si z nich pouze vybrat. Pokud budete chtít, můžete i naplánovat automatické nahrávání vybrané stanice.

 • Stahujte na této adrese (4,5 MB).


  Super Internet TV 7.0 – shareware

  Umožňuje sledovat na 800 TV stanic a poslouchat stovky rádií. Specialitou této aplikace je možnost sledovat webové kamery. Pro správnou funkci programu je zapotřebí mít instalovaný Windows Media Player a RealPlayer. Stanice jsou rozděleny podle států a měst a třídit je můžete dle oblíbených.

 • Stahujte na této adrese (2,4 MB).


  TV & Radio Tuner 5.5 – trial

  On–line vysílání TV a rádia. K dispozici je více než 1 200 televizních stanic a 7 800 rozhlasových stanic. Má jednoduché menu a vyznačuje se snadným ovládáním. Nechybí možnost zaznamenávat zvukovou stopu a ovládání přes lištu.

 • Stahujte na této adrese (3,5 MB).


  Online TV Player 3.0 – trial

  Online TV Player je program, který vám umožní sledovat přes 850 internetových televizních stanic a poslouchat více než 1 500 rozhlasových stanic v PC. Stanice jsou řazeny dle jejich žánrů a je skinovatelný.

 • Stahujte na této adrese (1,6 MB).


  Free internet TV – trial

  Jste–li k internetu připojeni alespoň 56 kilobitovou linkou, můžete si s tímto programem vychutnat na 1 600 Tv on–line. Nechybí skiny.

 • Stahujte na této adrese (2,4 MB).
 •  

  Nejčtenější

  Sexuálně nejvýkonnější vyzvědače přebrali československé rozvědce Sověti

  Býval agent československé rozvědky v USA Karel Köcher

  Československým komunistickým rozvědčíkům se ve špionáži proti Spojeným státům dlouho nedařilo. Nakonec ale zaznamenali...

  Našel na půdě 35 let starý Apple II, zapnul ho a dohrál uloženou hru

  Spoustu let ležel na půdě, po zapnutí funguje „jako zamlada“.

  Newyorský učitel našel u rodičů na půdě starý počítač Apple II. Zkusil ho zapnout a překvapivě mohl pokračovat ve hře,...

  Lokální předpověď počasí se razantně zpřesní, možná pomáhá i váš telefon

  GRAF

  Nejpřesnější lokální předpovědi počasí dnes nabízejí aplikace v našich telefonech - i proto, že s nimi samy pomáhají....

  V Perském zálivu spustili největší baterii světa. Virtuální a bez lithia

  Sodíko-sírové bateriové systémy japonské firmy NGK. Systém, který se vejde do...

  Ve Spojených arabských emirátech byla připojena do sítě největší „virtuální“ baterie světa s obřím výkonem a úctyhodnou...

  Severní magnetický pól se vydal na cesty. Co když doputuje až na jih?

  Posun severního magnetického pólu

  Naši planetu čeká přehození magnetických pólů. Nebude to zřejmě brzy, proč k tomu ovšem vůbec dojde a co může změna...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: výuka morseovky a pohodlné screenshotování

  Ilustrační foto - kod

  Porozumět, ale také se naučit morseovku pomůže výukový program Moresovka. Vytvořit screenshot nebo animovaná videa...

  Tipy pro Windows 10: objevte nové funkce velké aktualizace

  Windows 10

  Po původním pozdržení se již několik týdnů na počítače s Windows dostávají postupně výzvy k přechodu na nejnovější...

  Software na nevratnou likvidaci dat na discích

  Ilustrační foto - disk

  Vybraná data, celé disky či jen jejich část umí nekompromisně odstranit digitální skartovačky. Neslouží k pouhému...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz