Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 28/2002

aktualizováno 
Nové verze oblíbeného přehrávače Winamp3, populárního ripovacího balíku CD'n'Go 2.00, vypalovacích programy Feurio 1.66 či BlindWrite Suite 4.2.3, zvukového editoru AudioEdit Deluxe 1.7 a mnoha dalších programů najdete v aktuálním přehledu pro tento týden.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Jet Audio 4.7 - Adware - Download 8 MB
  Přítulný audio i video přehrávač, jenž pro vás na monitoru počítače postaví kompletní domácí HiFi systém, skládající se z následujících oddělených komponent: přehrávače Audio CD, digitálního audia (MP3, RA, WAV...), MIDI playeru, DSP jednotky, video přehrávače a zesilovače/mixeru. Díky virtuálnímu dálkovému ovládání můžete program zminimalizovat a pohodlně jej ovládat i při práci s grafikou apod.
 • Virtual DJ Studio 3.02 - Shareware - Download 2,5 MB
  Hudební přehrávač a mixážní pult pro použití na různých party či v rozhlasových stanicích. Uživatel může nakonfigurovat několik virtuálních kanálů, směrovat je do různých výstupů surroundové zvukové karty, mixovat hudbu, pouštět příposlech na sluchátka... Program podporuje přidání dalších funkcí pomocí plug-inů, obsahuje jednoduchý manažer souborů, playlistů, pracuje plně s drag'n'drop systémem.
 • Winamp3 Build #491 - Freeware - Download 2,9 MB
  Aktuální vývojářský build všetečného přehrávače Winamp3.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • CD'n'Go 2.00 - Freeware - Download 4,9 MB
  Jeden z uživatelsky nejpřívětivějších balíků pro ripování digitálního audia se vrací ve druhé generaci. Nyní obsahuje nejnovější MP3 kompresory GogoDLL 3.10 a LAME 3.93, odstraňuje množství chyb, vylepšuje kompatibilitu pod WinNT/2k/XP. V instalaci naleznete přibalený firemní vypalovací software Burn'n'Go v updatované verzi 1.01.
 • Feurio! 1.66- Shareware - Download 4,9 MB
  Zajímavý vypalovací software s podporou digitálního načítání audio stop a spoluprací s databází CDDB, multitaskingem (lze současně provádět zápis i čtení dalšího disku), nenáročným vypalováním na pozadí. Dále obsahuje editor WAV souborů s možností ořezání ticha, fade atd. a užitečnou schopnost označit a vypálit jednotlivé tracky ze samplu celého LP.
 • All Converter 2.2 - Shareware - Download 2,8 MB
  Konvertor hudebních souborů z/do formátů MP3, WAV, Windows Media Audio, Ogg Vorbis a Yamaha VQF. Všechny úkoly jsou vykonány rychle dávkovým zpracováním souborů. All Converter obsahuje jednoduchého průvodce, jenž vás provede všemi nástrahami komprese, a také přehrávač, jímž si hned můžete nově uložené soubory pustit.


 • MP3 utility
 • Flash Renamer 4.1- Shareware - Download 2,1 MB
  Utilita sloužící k hromadnému přejmenování souborů s nekorektními názvy, typicky hudebních souborů či digitálních fotografií. Flash Renamer přejmenuje libovolné množství souborů dávkovým procesem během několika kliknutí myší. Názvy lze převést na malá či velká písmena či zanechat velké pouze každé počáteční písmeno, přejmenovat soubory podle informací z ID3 Tagů, vynechat mezery, podtržítka a podobné nechtěné znaky. Soubory umí postupně očíslovat.

  MIDI programy a kompozice
 • caotica2 r19 - Freeware - Download 1,8 MB
  Aplikace pro tvorbu vlastních nástrojů a zvuků i modifikaci již existujících samplů ve WAVu. Obsahuje softwarovou syntézu a efektovou jednotku, spíš než pro seriózní skládání hudby se dá výstup programu použít spíš pro experimentální tvorbu.
 • MIDIoverLAN+ 1.1.112 - Shareware - Download 0,9 MB
  Zajímavé řešení pro multi-klientové ovládání MIDI zařízení a komunikaci mezi MIDI aplikacemi na jednom počítači i prostřednictvím místní počítačové sítě LAN.

  Audio programy a utility
 • All Recorder 1.5.3 - Shareware - Download 2,5 MB
  Zvukový rekordér, jenž umí nahrávat signál jak ze vstupů zvukové karty, tak i interního mixeru - streamované audio či zvuk produkovaný jiným programem, přehrávačem či hrou. All Recorder umí nahraný materiál zeditovat klasickými funkcemi Cut/Copy/Paste, ořezat ticho a zesílit či zeslabit (Fade) na krajích záznamu, provést normalizaci atd. Zvuk lze exportovat do formátu MP3, WMA, OGG, VQF nebo WAV.
 • AudioEdit Deluxe 1.7 - Shareware - Download 8,9 MB
  Vizuální audio rekordér, editor a konvertor, umí grabovat i vypalovat CDDA a převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Pohled na průběh zvuku (waveform) lze libovolně zoomovat, editační funkce umožňují kopírování, mazání či ořezání, na zvuk lze aplikovat pestrou paletu efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...) a také pásmové filtry. AudioEdit umožňuje též vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a nabízí množství dalších funkcí.
 • Audiotools 4.20 i2 - Shareware - Download 2,3 MB
  Harddiskový rekordér specializovaný na převod analogových záznamů (LP, kazeta) do digitální podoby. Umí automaticky rozpoznat mezery mezi skladbami a ukládat je jako samostatné soubory. Obsahuje také následný audio processing (ekvalizér, normalizace...) a je rozšiřitelný pomocí plug-inů, jež lze stáhnout ze stránek autora. Aktuální verze přidává dekódování MP2, ID3 Tag editor a základní statistické funkce.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.2.3 - Shareware - Download 3,9 MB
  Opět nová verze aplikace pro vypalování a zálohování datových i zvukových CD. Ovladač Patin-Couffin je již ve stabilní verzi 9, opravena byla chyba při kopírování CD s ochranou SecuROM, problémy s modulem BlindRead a updatován BWABuilder.
 • CoverXP Free 1.45- Freeware - Download 2,4 MB
  Software pro plně automatizovaný tisk obalů na CD. Žádné nastavování parametrů, CoverXP sám zvolí správné údaje a pošle obrázek na tiskárnu ve správné velikosti. Možné je také doplnit vlastní text. Pracuje s více než 300 grafickými formáty! Program vznikl ve spolupráci se serverem cdcovers.cc :o)
 • Easy AVI Converter - Shareware - Download 3,4 MB
  Jednoduchý konvertor AVI video souborů. Stačí několik nepatrných tahů myší a dávkový proces převede AVI do formátů MPEG, WMV/ASF či RealMedia.
 •  

  Nejčtenější

  Živého kytaristu už dnes na popové desce neuslyšíte, říká věhlasný zvukař

  Allen Sides v pražském poslechovém studiu VOIX

  Pracoval na skoro tisícovce alb, postavil osmnáct nahrávacích studií a jeho reprosoustavy hrají i ve studiích George...

  Nekupujte náš nový Office 2019, prosí Microsoft. Ukazuje to na dvojčatech

  Kampaň Microsoftu s dvojčaty ukazuje rozdíl mezi Office 2019 a Office 365....

  Microsoft vytvořil sérii videí, ve kterých ukazuje nevýhody nového produktu. Poněkud překvapivé je, že je to jejich...

  Jednosměrná letenka na rudou planetu se odkládá. Mars One krachuje

  Ilustrace základny na Marsu, jak si ji představují v organizaci Mars One...

  Firma Mars One, která slibovala soukromý let na Mars už v roce 2024, zkrachovala. Plány dostat na Mars lidské obyvatele...

  Poslední Hitlerovy narozeniny nestály za nic. Supertanků se nedočkal

  3D model stíhače tanků Jagdpanther, přezbrojeného na kanón ráže 128 mm tak, jak...

  Na podzim 1944 se třetí říše hroutí a německé zbrojovky se snaží o nemožné. Hledají recept na zázračné zbraně,...

  Tančík pro vnuka poručíka Grubera. Němci ho nasadili i proti Tálibánu

  Lehké obrněné vozidlo Wiesel s 20mm kanonem

  V množině bojových vozidel Bundeswehru nalezneme s trochou štěstí i malé, ale o to více zajímavé tančíky Wiesel. Do...

  Další z rubriky

  Tipy a triky pro Windows 10: domluvte nechtěným automatickým opravám

  Tipy a triky pro Windows 10

  Ukážeme vám, kde hledat slova přidaná do slovníku ve Windows a upravit je. Také se můžete podívat, jak zaznamenat kroky...

  Stáhněte si zdarma: tvorba působivých videoklipů nebo sledování dat

  Ilustrační fotografie - film

  Domácí zábavná videostřižna Filmora nabízí několik automatických i poloautomatických režimů. Aktuální počasí včetně...

  Vyzkoušejte multifunkční designové hodiny pro Windows

  Ilustrační foto - hodiny

  Hodiny jako spořič monitoru, nebo zobrazující aktuální stav počasí. Podívejte se po netradičních a designových...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz