Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 26/2002

aktualizováno 
Chcete zálohovat všechny typy disků včetně Video CD a DVD? Přehrávat muziku, založit si vlastní internetovou rozhlasovou stanici či nahrávací studio, modifikovat hlas pomocí zajímavého DirectX Vocoderu? Přehled aktuálních programů pro práci se zvukem na počítači právě vychází.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.37 - Freeware - Download 37 kB
  Nekomplikovaný MP3 přehrávač, pracující s celými adresáři - dokáže prohledat celý disk a přehrát všechny nebo vybrané složky s MP3. K navigaci mezi soubory používá jednoduché systémové rozhraní. Podporuje vstupní pluginy k WinAmpu, výrobce nabízí vlastní plugin pro rozšíření dynamiky a stereo vjemu (download zde). Soubory jsou přehrávány pomocí ACM kodeku nebo externí knihovny mpglib (download zde).
 • Amplay V1.5 Beta Update - Shareware - Download 0,5 MB
  Zajímavý multifunkční hudební přehrávač s pokročilými funkcemi: DJ mix, crossfade, MP3 management s unikátním systémem identifikace souborů podle digitálních otisků, editací ID3 tagů a playlistů a modulem pro vypalování audio CD. Před instalací update je třeba nejprve stáhnout předchozí verzi 1.2 zde (1,5 MB).
 • MB Studio 6.99 - Shareware - Download 4,4 MB
  Software pro automatizaci rozhlasového vysílání, který umožňuje každému vytvořit profesionální stanici. Ve spolupráci se ShoutCast systémem je možné vysílat i přes internet. Použít lze digitální soubory ve formátech MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis, přehrává též CDDA. Disponuje velmi přehledným rozhraním pro programování pořadí skladeb, reklam, zpráv, umožňuje živé vstupy a podporuje syntézu řeči v programech Sapi 4 a 5. K programu lze stáhnout demo knihovnu samplů - jinglů, efektů atd. (download zde, 11 MB).
 • Party Player 0.5 - Freeware - Download 0,2 MB
  Sympatický MP3 přehrávač s plynulým přecházením mezi dvěma skladbami (crossfade) a širokými možnostmi ovládání playlistu: skladby lze přidávat a uspořádávat ručně metodou drag'n'drop, lze automaticky měnit pořadí přehrávaných skladeb (randomize). Pokud vyžadujete zábavu na dlouhé hodiny a seznam v playlistu už dochází, program umí automaticky přidat skladby náhodně vybrané z knihovny na harddisku. Přehrávač podporuje uživatelské skinování.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blaze MediaConvert 1.6 - Shareware - Download 13,9 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků.
 • CDH Media Wizard 7.1 - Shareware - Download 13,2 MB
  All-in-One multimediální přehrávač populárních zvukových a video formátů nabízí dále editaci zvuku a videa, konvertor nejen mezi hudebními soubory (WAV, MP3, WMA, OGG), ale také vzájemný převod mezi videem ve formátech MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC. Nemůže chybět ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. Obsahuje též modul pro vypalování hudebních CD.
 • Softdiv Audio Converter 1.4 - Shareware - Download 3,4 MB
  Konverzní nástroj pro stahování CDDA stop na harddisk ve formátech MP3 a WAV s podporou ID3 Tagů v2. Využívá rychlých kodeků a celé CD uloží během několika málo minut. Aplikace též slouží jako přehrávač kompaktních disků.
 • WinVorbis 1.40 - Freeware - Download 0,9 MB
  Enkodér hudby do formátu Ogg Vorbis a správce ID3 tagů v jednom. Tagy dovede vyplňovat automaticky na základě názvů souborů, pole společná více skladbám (např. v rámci jednoho alba) dokáže rozkopírovat ke všem souborům. Umožňuje též tvorbu uživatelských šablon tagů (komentářů apod.) a přejmenovávat soubory podle tagů.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3Gain 0.9.7 - Beta - Download 2,1 MB
  Program, který analyzuje MP3 soubory a normalizuje je na zvolenou úroveň. Při práci nedochází ke ztrátě kvality zvuku, neboť modifikována je přímo amplituda v souboru bez nutnosti rekomprese, nedochází ke ztrátě kvality zvuku.
 • Virtual Audio Cable 3.04 - Shareware - Download 0,1 MB
  Virtuální kabel propojující audio vstupy a vstupy zvukových aplikací. Umožňuje tak nahrávat a v reálném čase zpracovávat signál např. z přehrávaného internetového streamu, vytvořit řetěz softwarových syntezátorů, audio procesorů, rekordérů, sekvencerů apod.

  MIDI programy
 • MIDI Auto-Accompaniment Section 2.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  MIDI software nabízející mnoho zajímavých funkcí, dostupných jen na MIDI klaviaturách vyšší třídy: rozpoznávání akordů v reálném čase, aranžér skladeb, záznamovou sekci, až 26 typů akordů, MIDI ovladače a 30 demo stylů. Lze snadno využít při improvizaci a pro cvičení melodií apod.
 • Rhythm'n'Chords 2.1 - Demo - Download 7,8 MB
  Plug-in pro Cubase VST nabízející profesionálním hudebníkům i začátečníkům jednoduchý způsob, jak vytvářet kytarové rytmy a akordy v MIDI formátu. Stačí notám přiřadit značky akordů, vybrat rytmický pattern a kytarová stopa je hotová. Nyní podporuje nejnovější Sonar 2.1.
 • VeloMaster 1.2 - Shareware - Download 0,6 MB
  MIDI FX plug-in pro aplikaci Cakewalk, dynamický MIDI procesor pracující v reálném čase. Dovoluje dramaticky změnit dynamiku přehrávaných MIDI stop či přímo při práci s klaviaturou. Plug-in zastupuje enhancer, kompresor, limiter, expander a další efekty. Disponuje přehledným rozhraním s realtime indikátory a efektovými křivkami ovládanými myší, čímž lze snadno dosáhnout kýženého zvuku.

  Audio programy a utility
 • 4ormulator Vocoder Extreme DX - Freeware - Download 0,1 MB
  Vocoder plug-in pro zvukové editory využívající architektury DirectX modulů. Umožňuje modifikaci lidského hlasu prostřednictvím 32 vestavěných efektů, kromě mnoha předvoleb pásmových filtrů jsou to např. stereo harmonizace, robotizace, sci-fi efekty, multipásmová modulace, změna výšky apod.
 • Intuitive MX 1.2 - Demo - Download 5 MB
  Vícestopé domácí nahrávací studio s jednoduchým ovládáním, zaměřené především na uživatele začínající s počítačovým audiem. Skládá se ze tří součástí: multitrack rekordéru, mixpultu a efektové jednotky, která umí v jeden okamžik přiřadit každé stopě až čtyři efekty.

  Ostatní
 • AudioLabel 1.97 CD Labeler - Shareware - Download 2,0 MB
  Maximálně zjednodušená tvorba potisků a bookletů k hudebním CD. Program automaticky prozkoumá disk vložený v mechanice, zkonzultuje jej s internetovou databází FreeDBy automaticky stáhne informace (interpret, název alba, pořadí skladeb) a umístí je do předpřipravených šablon. Díky možnosti širokého uživatelského nastavení parametrů lze výstup přizpůsobit na jakékoliv tiskové médium. Obsahuje rozsáhlou galerii grafických témat, lze vkládat i vlastní.
 • CDRoller 4.10 - Shareware - Download 1,3 MB
  Velice užitečná utilita pro záchranu dat z poškozených datových disků. Dále umí stahovat libovolnou oblast z multisession disků, načítat média ve formátu UDF, ripovat CDDA stopy, testovat médium na přítomnost defektů a katalogizovat CD.
 • RecordNow MAX 4.10 - Shareware - Download 9,1 MB
  Totální vypalovací balík, umožňující ripování audio CD do MP3, jakož i vytvářet zvukové disky z MP3, WAV a WMA souborů, pálit bootovatelná datová CD a ISO image, zálohovat Video CD a DVD-Video disky. Umožňuje v reálném čase nahrávat signál z externího zdroje na CD. Podporuje technologie BURN-Proof.
 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - software do kanceláře
  Potřebujete prohlížet soubory vytvořené v MS Office a nevlastníte tento kancelářský balík? *** Chcete zkonvertovat diakritiku a nevíte jak na to? *** Zabezpečte si nastavení IE před nezvanými hosty, vyplatí se to.

   

  Nejčtenější

  Sexuálně nejvýkonnější vyzvědače přebrali československé rozvědce Sověti

  Býval agent československé rozvědky v USA Karel Köcher

  Československým komunistickým rozvědčíkům se ve špionáži proti Spojeným státům dlouho nedařilo. Nakonec ale zaznamenali...

  Našel na půdě 35 let starý Apple II, zapnul ho a dohrál uloženou hru

  Spoustu let ležel na půdě, po zapnutí funguje „jako zamlada“.

  Newyorský učitel našel u rodičů na půdě starý počítač Apple II. Zkusil ho zapnout a překvapivě mohl pokračovat ve hře,...

  Lokální předpověď počasí se razantně zpřesní, možná pomáhá i váš telefon

  GRAF

  Nejpřesnější lokální předpovědi počasí dnes nabízejí aplikace v našich telefonech - i proto, že s nimi samy pomáhají....

  V Perském zálivu spustili největší baterii světa. Virtuální a bez lithia

  Sodíko-sírové bateriové systémy japonské firmy NGK. Systém, který se vejde do...

  Ve Spojených arabských emirátech byla připojena do sítě největší „virtuální“ baterie světa s obřím výkonem a úctyhodnou...

  Tančík pro vnuka poručíka Grubera. Němci ho nasadili i proti Tálibánu

  Lehké obrněné vozidlo Wiesel s 20mm kanonem

  V množině bojových vozidel Bundeswehru nalezneme s trochou štěstí i malé, ale o to více zajímavé tančíky Wiesel. Do...

  Další z rubriky

  Stáhněte si zdarma: tvorba působivých videoklipů nebo sledování dat

  Ilustrační fotografie - film

  Domácí zábavná videostřižna Filmora nabízí několik automatických i poloautomatických režimů. Aktuální počasí včetně...

  Tipy pro Windows 10: objevte nové funkce velké aktualizace

  Windows 10

  Po původním pozdržení se již několik týdnů na počítače s Windows dostávají postupně výzvy k přechodu na nejnovější...

  Stáhněte si zdarma: výuka morseovky a pohodlné screenshotování

  Ilustrační foto - kod

  Porozumět, ale také se naučit morseovku pomůže výukový program Moresovka. Vytvořit screenshot nebo animovaná videa...

  Schöneck je rájem pro děti i dospělé
  Schöneck je rájem pro děti i dospělé

  Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

  Najdete na iDNES.cz