Sobota 24. července 2021, svátek má Kristýna
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 24. července 2021 Kristýna

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 25/2003

Volně šiřitelný klavírní VST syntezátor 4Front Piano, kompletní mixážní studio Orion Platinum, aktualizovaný přehrávač Winamp 3, nové klienty P2P sítí Blubster, iMesh a Overnet, rekordér zvukových smyček zdarma, MP3 utilitky a multimediální centra čekají v přehledu pro tento týden.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Blaze Media Pro 4.2 - Shareware - Download 15,6 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další. Nový videoeditační modul, nahrávání informací o CD z databáze CDDB2 nebo FreeDB, šikovnější dávkový konvertor videa, identifikace skladeb podle MusicID, rozšířený audio editor a další novinky.
 • CDH Media Wizard 8.2 - Shareware - Download 13,7 MB
  Nová verze all-in-one multimediálního přehrávače populárních zvukových a video formátů nabízí dále editaci zvuku a videa, konvertor nejen mezi hudebními soubory (WAV, MP3, WMA, OGG), ale také vzájemný převod mezi videem ve formátech MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC. Nechybí ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. Obsahuje též modul pro vypalování hudebních CD.
 • Jet-Audio 5.16 - Freeware - Download 17 MB
  Aktualizace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX. Nové OSD ovládání při přehrávání videa, vylepšená práce s CD, podpora smíšených streamů MP3 a mp3PRO a drobné bugfixy.
 • Winamp3 3.0 Alpha Build #499 - Freeware - Download 3,1 MB
  Nový vývojářský build multimediálního přehrávače Winamp3. Odstraněno zamrzání přehrávače během připojování na HTTP, přibyly nové možnosti pro nastavení playlistu a videa v preferencích, možnost schování kurzoru při přehrávání filmů a další malé úpravy. Uživatelé Linuxu se mohou těšit na nativní verzi, která by se měla objevit již brzy.
 • Xautomation FM v.1.9.29.99 - Demo - Download 12,9 MB
  Software pro provozovatele rozhlasových stanic, ať už terestrických, tak internetových. Podporuje formáty MP2, MP3, WAV, ADPCM, a OGG, nedestruktivní editaci pro dokonalé mixování, pracuje v automatickém nebo manuálním módu. Podrobný playlist s časovým rozvrhem slouží k přesnému naprogramování vysílání. Disponuje seznamem jinglů, hlasových záznamů, databází s hraností skladeb, umožňuje export vysílání do souboru.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blubster 2.5 - Freeware - Download 0,8 MB
  Klient decentralizované P2P sítě pro sdílení hudby ve formátu MP3, s rychlým vyhledáváním, navazováním downloadů, nejen textovou, ale i hlasovou komunikací mezi uživateli a interní MP3 přehrávač. Původní protokol nabízí uživatelům anonymitu, rychlé downloady, podporu formátu Ogg Vorbis, stahování z více lokací naráz a možnost linkování souborů z internetových stránek.
 • iMesh 4.1 - Freeware - Download 2,9 MB
  Aktuální verze oblíbeného klientu sítě FastTrack, jehož prostřednictvím lze s ostatními uživateli sdílet prakticky jakékoliv typy souborů - od dokumentů přes hudbu, obrázky a video až po software. Program disponuje detailním vyhledáváním, obsahuje prohlížeč multimédií, manažer playlistů, filtr nebezpečných souborů, správu datového toku a jeho vzhled lze měnit skiny.
 • Kazaa Accelerator - Freeware - Download 1,4 MB
  Utilitka zrychlující stahování ze sítě FastTrack vyhledáváním nejbližších zdrojů ve stanovených intervalech rozšiřue výsledky vyhledávání a optimalizující připojení k internetu. Po skončení stahování může vypnout počítač.
 • MP3Producer 2.25 - Shareware - Download 1,7 MB
  Program pro grabování CDDA, specializovaný výhradně na formát MP3. Zvuk dokáže ukládat ve všech formátech MPEG1/MPEG2 audia v kompletním rozsahu bitrate 8-320 kbps. Podporuje ID3 tagy pro uchování informací o interpretovi, albu, názvu skladby atd. Pro každý soubor v joblistu, tj. seznamu položek ke zpracování, lze zvolit jiný výstupní formát a cílový název. Kromě MP3 lze stopy zaznamenat jako nekomprimované WAVy.
 • Overnet 0.49.4 - Freeware - Download 1,2 MB
  Aktuální verze klienta pro decentralizovanou P2P síť Overnet. Disponuje novým systémem Horde pro stahování souborů, konečně funguje třídění podle priority. Z clipboardu je možné vkládat více ed2k linků najednou, lze filtrovat výsledky vyhledávání, korektně se zobrazuje objem stažených dat, opravena byla chybná interpretace příkazů začínajících na 'q', které ukončily aplikaci. Plus další bugfixy...

  Ostatní MP3 utility
 • MP3Gain 1.2b - Shareware - Download 2,1 MB
  Program sloužící ke srovnání hlasitostí množství MP3 souborů na jednu úroveň. Nepoužívá však prostou normalizaci špiček, ale analýzou souborů získává informace o tom, jak hlasitě zní každá skladba lidskému uchu. Poté provede změny přímo v MP3 bez jakékoliv rekomprese, a tedy bez ztráty kvality. Novinky: ignoruje porušené MP3 framy, volba pro maximální možné zesílení skladby bez ořezání špiček, vkládání UNDO informací přímo do modifikovaného souboru, editace tagů.
 • mp3Tag 3.7 - Shareware - Download 1,6 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Aktuální verze má opravené vizualizace.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • 4FRONT Piano Module 1.0 VSTi - Freeware - Download 7 MB
  Zdarma dostupná základní verze klavírního syntezátoru. Pracuje jako VSTi plug-in, který získává data z hostitelské aplikace a podle nich generuje kvalitní výstup věrně napodobující piano. Protože se jedná o syntézu, zabírá program mnohem méně místa než klavírní emulátory založené na samplech.
 • PhotoScore Professional 2.10 - Demo - Download 8 MB
  Aplikace pro skenování a převod tištěných partitur do digitálního zápisu. Umí rozpoznat široké spektrum not a hudebních značek. Pracuje rychle a přesně a výstup exportuje do standardního MIDI formátu, který lze využít v libovolné hudebním hudebním programu.
 • Voicings 3.50 - Shareware - Download 0,3 MB
  Vícestopý virtuální pražec pro skládání partů pro kytaru, basu, bicí apod. Model bere v potaz různou délku znění jednotlivých strun. Program disponuje editorem akordů, notového zápisu a výstupem na MIDI. Správce akordů zobrazuje názvy a délku akordů, editor zápisu umožňuje skládat a do jednotlivých stop dělit celé skladby.

  Audio programy a utility
 • FlexiMusic Wave Editor 2003 - Shareware - Download 3,3 MB
  Audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tóninu, změnu tempa, formátu apod.
 • LiveSync Recorder - Freeware - Download 0,2 MB
  VST FX plugin, který umožňuje nahrávání, poslech a export smyček rychlostně synchronizovaných s hostitelskou aplikací. Vhodné zejména pro nahrávání různých jam-sessions a vybírání nejpovedenějších kousků.
 • Orion Platinum 4.0 - Demo - Download 16,1 MB
  Čtvrtá generace softwarového nahrávacího studia. Emulace profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při frekvenci 96 kHz a 32bit nebo 16bit rozlišení, podporuje VST/VST2/Dx efekty, MIDI, obsahuje 64kanálový mixér, dva sekvencéry, nelimitované Undo/Redo... Novinkou je harmonický resonanční filtr, plná spolupráce s MIDI ovladači, podpora ASIO zvukových karet, MIDI export celé skladby, vyřešeny byly problémy s piano rollem.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - když počítač nepracuje tak, jak má
  I počítač má někdy své dny. Lehce se vám totiž může stát, že i kdybyste se na hlavu stavěli, tak vám ne a ne naběhnout. Čas od času totiž některá z jeho součástí nepracuje tak, jak má. Pak přicházejí na řadu diagnostické a optimalizační nástroje.

  • Nejčtenější

  Opravdová vesmírná turistika začala. Bezos s hosty strávili minuty v kosmu

  O něco málo více než deset minut trvala celá cesta od startu do přistání pro čtyři vesmírné turisty, kteří se v úterý...

  Rusko ukázalo novou „neviditelnou“ stíhačku. Šach mat má vzlétnout za dva roky

  Rusko představilo chystaný „neviditelný“ letoun 5. generace. Stíhačka s přezdívkou Šach mat má jeden motor, v budoucnu...

  Událost, která vyhubila dinosaury, přichází průměrně za 500 milionů let

  Nové poznatky o kosmickém zabijákovi dinosaurů ukazují, že Chicxulubský asteroid byl temný kosmický tulák. Na zkoumání...

  První velký export vojenské techniky z ČSR po roce 1945 mířil do Švýcarska

  Mezi velké exportéry zbraní patřilo i malé Československo. Většina jeho zbrojního exportu mezi lety 1945 a 1989 šla...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Jak začalo strategické bombardování a budování první protivzdušné obrany

  Pod pojmem letecký souboj si většina lidí představí boj dvou letounů. V počátcích letectví se však utkávaly i letouny...

  Ze sbírky na pohřeb Roma pozůstalí nedostali nic. Byl to podvod

  Premium Měl mít velkolepý pohřeb. Balzamování, bíle lakovaná rakev z Ameriky, kočár tažený vraníky... Rodina Roma, který zemřel...

  Klaus: Volby nic nepřinesou. Kolem covidismu a genderismu se bude chodit po špičkách

  Premium Každý z nás by se měl sám rozhodnout, jakou míru opatrnosti vůči nákaze covidem chce zvolit, říká přesvědčeně bývalý...

  Česko formuje domobranu. Výcvik může podstoupit každý, kdo má zbrojní průkaz

  Premium Stát zakázal ozbrojené skupiny a lidem nabídl alternativu: absolvujte speciální kurz a můžete Česku pomáhat se zbraní....

  • Další z rubriky

  Dotáhnout úkoly do zdárného konce vám pomůže správná strategie i aplikace

  O Češích se často říká, že jsou málo efektivní. Jedním z důvodů, proč někdo není produktivnější, může být v organizaci...

  Využijte aplikace pro zamykací obrazovku Windows a uložte z ní fotografie

  Přestože se zamykací obrazovka Windows 10 může zdát nepodstatná, svojí funkčností přispívá k zabezpečení vstupu do...

  Vybrali jsme aktuálně nejlepší funkce Windows 10

  Windows 10 obsahuje celou řadu funkcí. Pokud je využijete naplno, může to pro vás znamenat zefektivnění práce. Ale...

  Kliknout, nebo nekliknout? Sedm způsobů, jak prověřit bezpečnost odkazu

  Premium Odkaz může být tím, co vás dělí od toho, co právě hledáte, ale také posledním kliknutím do průšvihu. U internetového...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Zemřel slovenský herec Milan Lasica, zkolaboval přímo na jevišti

  Ve věku 81 let zemřel slovenský herec Milan Lasica. Web sme.sk uvedl, že vystupoval se skupinou Bratislava Hot...

  Možná neadoptujeme. Příprava s psycholožkou byla škola, říká Viktor Vincze

  Viktor Vincze (30) promluvil o plánované adopci dítěte i návštěvách psycholožky, které absolvovali s manželkou Adélou...

  Petr Rajchert si změnil příjmení a potřetí se oženil, manželka je těhotná

  Zakládající člen kapely Chinaski Petr Hradil (rodným příjmením Rajchert) se v třiapadesáti letech potřetí oženil. Po...

  Holanová: Rozvod s Šípem? Do vztahu se nám vloudila mlaďounká chybička

  Rozhovor s Marcelou Holanovou vznikal v Chateau Šanov na soustředění s finalisty soutěže Muž roku 2021. Zpěvačka, která...

  Zemřel František Nedvěd. Folkové legendě se vrátila rakovina plic

  V třiasedmdesáti letech zemřel v neděli folkový muzikant František Nedvěd. Prohrál boj s rakovinou plic. Úmrtí na...