Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 25/2003

aktualizováno 
Volně šiřitelný klavírní VST syntezátor 4Front Piano, kompletní mixážní studio Orion Platinum, aktualizovaný přehrávač Winamp 3, nové klienty P2P sítí Blubster, iMesh a Overnet, rekordér zvukových smyček zdarma, MP3 utilitky a multimediální centra čekají v přehledu pro tento týden.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Blaze Media Pro 4.2 - Shareware - Download 15,6 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další. Nový videoeditační modul, nahrávání informací o CD z databáze CDDB2 nebo FreeDB, šikovnější dávkový konvertor videa, identifikace skladeb podle MusicID, rozšířený audio editor a další novinky.
 • CDH Media Wizard 8.2 - Shareware - Download 13,7 MB
  Nová verze all-in-one multimediálního přehrávače populárních zvukových a video formátů nabízí dále editaci zvuku a videa, konvertor nejen mezi hudebními soubory (WAV, MP3, WMA, OGG), ale také vzájemný převod mezi videem ve formátech MPEG-1, MPEG-2, AVI a FLIC. Nechybí ani CDDA grabber provázaný s CDDB databází. Obsahuje též modul pro vypalování hudebních CD.
 • Jet-Audio 5.16 - Freeware - Download 17 MB
  Aktualizace domácího multimediálního centra, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX. Nové OSD ovládání při přehrávání videa, vylepšená práce s CD, podpora smíšených streamů MP3 a mp3PRO a drobné bugfixy.
 • Winamp3 3.0 Alpha Build #499 - Freeware - Download 3,1 MB
  Nový vývojářský build multimediálního přehrávače Winamp3. Odstraněno zamrzání přehrávače během připojování na HTTP, přibyly nové možnosti pro nastavení playlistu a videa v preferencích, možnost schování kurzoru při přehrávání filmů a další malé úpravy. Uživatelé Linuxu se mohou těšit na nativní verzi, která by se měla objevit již brzy.
 • Xautomation FM v.1.9.29.99 - Demo - Download 12,9 MB
  Software pro provozovatele rozhlasových stanic, ať už terestrických, tak internetových. Podporuje formáty MP2, MP3, WAV, ADPCM, a OGG, nedestruktivní editaci pro dokonalé mixování, pracuje v automatickém nebo manuálním módu. Podrobný playlist s časovým rozvrhem slouží k přesnému naprogramování vysílání. Disponuje seznamem jinglů, hlasových záznamů, databází s hraností skladeb, umožňuje export vysílání do souboru.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blubster 2.5 - Freeware - Download 0,8 MB
  Klient decentralizované P2P sítě pro sdílení hudby ve formátu MP3, s rychlým vyhledáváním, navazováním downloadů, nejen textovou, ale i hlasovou komunikací mezi uživateli a interní MP3 přehrávač. Původní protokol nabízí uživatelům anonymitu, rychlé downloady, podporu formátu Ogg Vorbis, stahování z více lokací naráz a možnost linkování souborů z internetových stránek.
 • iMesh 4.1 - Freeware - Download 2,9 MB
  Aktuální verze oblíbeného klientu sítě FastTrack, jehož prostřednictvím lze s ostatními uživateli sdílet prakticky jakékoliv typy souborů - od dokumentů přes hudbu, obrázky a video až po software. Program disponuje detailním vyhledáváním, obsahuje prohlížeč multimédií, manažer playlistů, filtr nebezpečných souborů, správu datového toku a jeho vzhled lze měnit skiny.
 • Kazaa Accelerator - Freeware - Download 1,4 MB
  Utilitka zrychlující stahování ze sítě FastTrack vyhledáváním nejbližších zdrojů ve stanovených intervalech rozšiřue výsledky vyhledávání a optimalizující připojení k internetu. Po skončení stahování může vypnout počítač.
 • MP3Producer 2.25 - Shareware - Download 1,7 MB
  Program pro grabování CDDA, specializovaný výhradně na formát MP3. Zvuk dokáže ukládat ve všech formátech MPEG1/MPEG2 audia v kompletním rozsahu bitrate 8-320 kbps. Podporuje ID3 tagy pro uchování informací o interpretovi, albu, názvu skladby atd. Pro každý soubor v joblistu, tj. seznamu položek ke zpracování, lze zvolit jiný výstupní formát a cílový název. Kromě MP3 lze stopy zaznamenat jako nekomprimované WAVy.
 • Overnet 0.49.4 - Freeware - Download 1,2 MB
  Aktuální verze klienta pro decentralizovanou P2P síť Overnet. Disponuje novým systémem Horde pro stahování souborů, konečně funguje třídění podle priority. Z clipboardu je možné vkládat více ed2k linků najednou, lze filtrovat výsledky vyhledávání, korektně se zobrazuje objem stažených dat, opravena byla chybná interpretace příkazů začínajících na 'q', které ukončily aplikaci. Plus další bugfixy...

  Ostatní MP3 utility
 • MP3Gain 1.2b - Shareware - Download 2,1 MB
  Program sloužící ke srovnání hlasitostí množství MP3 souborů na jednu úroveň. Nepoužívá však prostou normalizaci špiček, ale analýzou souborů získává informace o tom, jak hlasitě zní každá skladba lidskému uchu. Poté provede změny přímo v MP3 bez jakékoliv rekomprese, a tedy bez ztráty kvality. Novinky: ignoruje porušené MP3 framy, volba pro maximální možné zesílení skladby bez ořezání špiček, vkládání UNDO informací přímo do modifikovaného souboru, editace tagů.
 • mp3Tag 3.7 - Shareware - Download 1,6 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Aktuální verze má opravené vizualizace.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • 4FRONT Piano Module 1.0 VSTi - Freeware - Download 7 MB
  Zdarma dostupná základní verze klavírního syntezátoru. Pracuje jako VSTi plug-in, který získává data z hostitelské aplikace a podle nich generuje kvalitní výstup věrně napodobující piano. Protože se jedná o syntézu, zabírá program mnohem méně místa než klavírní emulátory založené na samplech.
 • PhotoScore Professional 2.10 - Demo - Download 8 MB
  Aplikace pro skenování a převod tištěných partitur do digitálního zápisu. Umí rozpoznat široké spektrum not a hudebních značek. Pracuje rychle a přesně a výstup exportuje do standardního MIDI formátu, který lze využít v libovolné hudebním hudebním programu.
 • Voicings 3.50 - Shareware - Download 0,3 MB
  Vícestopý virtuální pražec pro skládání partů pro kytaru, basu, bicí apod. Model bere v potaz různou délku znění jednotlivých strun. Program disponuje editorem akordů, notového zápisu a výstupem na MIDI. Správce akordů zobrazuje názvy a délku akordů, editor zápisu umožňuje skládat a do jednotlivých stop dělit celé skladby.

  Audio programy a utility
 • FlexiMusic Wave Editor 2003 - Shareware - Download 3,3 MB
  Audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí. Umí nahrávat zvuk z externího zdroje a na získaný materiál použít množství efektů. Kromě základních editačních povelů nabízí také přehrávání pozpátku, inverzi fáze, zrychlení/zpomalení samplu, převzorkování, vylepšení zvuku ekvalizérem, vyrovnání hlasitostí, prostorovými efekty, přepočítání na jinou základní tóninu, změnu tempa, formátu apod.
 • LiveSync Recorder - Freeware - Download 0,2 MB
  VST FX plugin, který umožňuje nahrávání, poslech a export smyček rychlostně synchronizovaných s hostitelskou aplikací. Vhodné zejména pro nahrávání různých jam-sessions a vybírání nejpovedenějších kousků.
 • Orion Platinum 4.0 - Demo - Download 16,1 MB
  Čtvrtá generace softwarového nahrávacího studia. Emulace profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při frekvenci 96 kHz a 32bit nebo 16bit rozlišení, podporuje VST/VST2/Dx efekty, MIDI, obsahuje 64kanálový mixér, dva sekvencéry, nelimitované Undo/Redo... Novinkou je harmonický resonanční filtr, plná spolupráce s MIDI ovladači, podpora ASIO zvukových karet, MIDI export celé skladby, vyřešeny byly problémy s piano rollem.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - když počítač nepracuje tak, jak má
  I počítač má někdy své dny. Lehce se vám totiž může stát, že i kdybyste se na hlavu stavěli, tak vám ne a ne naběhnout. Čas od času totiž některá z jeho součástí nepracuje tak, jak má. Pak přicházejí na řadu diagnostické a optimalizační nástroje.

  CES 2019

  Veletrh spotřební elektroniky CES se koná od 8. do 11. ledna. Tradičně se představí novinky ze světa smartphonů, televizí a ostatních IT odvětví. Sledujte dění z veletrhu CES 2019 online.

  Mezi žhavá témata letošního veletrhu patří sítě 5G a autonomní automobily. Samsung představil modulární microLED televizi, LG srolovatlenou OLED obrazovku do podstavce. Vyzkoušeli jsme také první smartphone s ohebným displejem.

  Nejčtenější

  Čeští vývojáři vylepšili vláček pro koleje z IKEA. Uhání až 90 cm/s

  Intelino tým

  Vypadá jako obyčejný vláček, ale můžete ho ovládat přes aplikaci v mobilu nebo jen pokládáním barevných terčíků na...

  Televizor jako roleta: nové LG se po vypnutí sroluje do podstavce

  LG Signature OLED TV R je prvním televizorem, který se po vypnutí sroluje do...

  Ve vypnutém stavu je to televizní stolek s vestavěným soundbarem, po zapnutí se z něj vyroluje 65" OLED obrazovka. Nový...

  U Sony mi nacpali mikrofony do uší a já pochopil nadšení slavného rapera

  360 Reality Audio

  Hudební hvězda Pharrell Williams přišel na tiskovou konferenci Sony na veletrhu CES podpořit nový projekt 360 Reality...

  SpaceX začíná zkoušky „superrakety“. Bude se lesknout jako zrcadlo

  Stavba pokusné rakety konceptu Starship na raketodromu SpaceX v jižním Texasu.

  Fanouškům kosmonautiky přichystal šéf společnosti SpaceX Elon Musk na přelomu roku nečekaný dárek: nové plány na stavbu...

  Už brzy bude mít den „25 hodin“. Trendy, které vás potěší, ale i vyděsí

  Přímé přenosy jsou extrémně oblíbené od té chvíle, kdy Facebook funkci Live....

  V Česku jsou to zatím jen slova, která plní titulky technologických i zpravodajských webů. Letos se však řada z nich...

  Další z rubriky

  Učiňte Start nabídku ve Windows odlišnou a efektivnější

  Ilustrační foto - notebook

  Tlačítko Start a nabídka ukrývající se pod ní může vypadat zcela jinak. Lze ji personifikovat a naučit novým funkcím,...

  Software zdarma: najděte hluchá místa wi-fi sítě nebo zkontroluje USB

  Ilustrační foto - wifi

  Vizualizujte, spravujte a odstraňujte mrtvé zóny v bezdrátové síti pomocí NetSpotu. Která data na datovém úložišti...

  Aplikace najde přátele na dopisování, jiná prodá a nakoupí bitcoiny

  Tablet vás zabaví i něco nového naučí.

  Nový nástroj na testování výkonu a výdrže mobilního zařízení vám pomůže zjistit, v jaké kondici je váš telefon....

  Najdete na iDNES.cz