Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 25/2002

aktualizováno 
Sada nástrojů pro restaurování zvuku ze starých kazet a LP desek, převodník MP3 souborů do MIDI, DVD přehrávač s podporou nejnovějších technologií prostorového zvuku, aplikace pro načítání 'empétrojek' z news serverů a mnohem více v dalším přehledu užitečných audio utilit.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.5.0 - Demo - Download 8 MB
  Demo profesionálního nástroje pro DJs. Podpora MP3, WAV a CDDA, dva plně synchronizované přehrávače s drag'n'drop organizace playlistů, přehledná databáze hudebních souborů, počítadlo tempa skladby (BPM) a jeho zapisování do ID3 Tagů spolu s dalšími údaji o skladbách, editor s nastavením přechodů (fade), hlasitosti a změnou základního tónu, cross-fade mixování, odposlech, minimální latence... zkrátka pro počítačové diskžokeje to nej!
 • DirectDVD 4.47 - Shareware - Download 11 MB
  Zajímavý softwarový DVD přehrávač, podporující nejnovější zvukové technologie - kromě Dolby Digital také Dolby Headphones pro prostorový zvuk na sluchátkách a Circle Surround II od SRS Labs. Přehraje všechny disky včetně videa s ochranou CSS, umožňuje měnit aspekt zobrazení a dokonce i oříznutí obrazu.
 • JukeBox Decoder 2.3.2 - Freeware - Download 1,7 MB
  Přehrávač MP3 souborů, editor ID3 tagů a playlistů, dekodér MP3 do WAVu pro vypálení na CD. Všechny tyto akce jsou dostupné také přímo přes kontextové menu Windows. Při přehrávání lze použít módy Loop a Random, tagy v souborech je možné nechat vyplnit automaticky díky propojení s online databází FreeDB.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • All Converter 2.1 - Shareware - Download 2,8 MB
  Konvertor zvukových souborů, zvládne vzájemný převod mezi MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis a Yamaha VQF. Při spuštění dávkové konverze většího množství souborů přes noc si můžete jít klidně lehnout. Program po skončení všech úkonů automaticky vypne počítač.
 • ASPI Rip 2.5.4 - Shareware - Download 2,3 MB
  CD grabber využívající ASPI vrstvy v systému pro komunikaci s CD mechanikami a co možná nejkvalitnější stažení stop na harddisk. Podporuje MP3 ACM kodek od Fraunhoferu, enkodéry LAME a BladeEnc. Umožňuje dokonce i real-time nahrávání ze vstupu zvukové karty. MP3 soubory dovede převádět mezi různými datovými toky, např. pro kopírování do přenosných zařízení. Při vyplňování tagů pomůže online databáze CD titulů.
 • NewsShark 2.0 - Shareware - Download 2,2 MB
  Klient specializovaný na stahování dlouhých MP3 a MPEG souborů z diskuzních serverů (news://). Dokáže navazovat přerušený download od poslední stahované části, umožňuje náhled souborů (stáhne a spustí pouze první část). Dále obsahuje uživatelské filtrování např. nekompletních příspěvků a vyhledávání ve zprávách.
 • Rosoft Audio Tools LE 2.5.1 - Freeware - Download 9,1 MB
  Sbírka několika nástrojů firmy Rosoft: CD Extractor pro grabování stop z Audio CD do WAVu a MP3, Audio Recorder pro digitalizaci starých nahrávek z desek a kazet, Lame Encoder převádí WAV do MP3 a Media Player všechen ten mumraj přehrává. Software je sponzorovaný novým ad-ware systémem!
 • Waver 2.78 - Shareware - Download 0,9 MB
  Dávkový konvertor mezi WAV a MP3 soubory, využívající víceprocesorové sestavy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů.

  Ostatní MP3 utility
 • Audio Record Wizard 2.78 - Shareware - Download 0,8 MB
  Harddiskový rekordér s "profesionálními" schopnostmi pro záznam audia mj. i do formátu MP3 v plně definovatelném nastavení frekvence a datového toku. Dokáže nahrávat jak z externích zdrojů (LP, rádio, kazeta), tak i záznam z mixéru karty, čímž lze zaznamenávat i signál softwarových přehrávačů.
 • My MP3 Organizer 1.4 - Shareware - Download 2 MB
  Organizér kolekce MP3 a Ogg Vorbis souborů na harddisku, datových nosičích, síťových zařízeních apod. Jednoduchá stromová struktura, rychlé vyhledávání, editor ID3 tagů. Je možné pracovat s několika databázemi najednou.
 • Power WMA Recorder 1.31 - Shareware - Download 1,0 MB
  Rekordér zvuku z Audio CD a veškerých externích zařízení připojených ke zvukové kartě, jako kazetového magnetofonu, gramofonu, mikrofonu, který převádí signál v reálném čase do formátu Windows Media Audio.

  MIDI programy
 • IntelliScore Polyphonic 5 - Shareware - Download 4,8 MB
  Polyfonický převodník MP3 a WAV do MIDI souborů, umí vytvářet notový zápis, rozpoznávat akordy ad. Může rovněž monitorovat vstup z mikrofonu nebo např. kytarového zesilovače a zapisovat hranou melodii.
 • LiveSticks 1.0.4 - Shareware - Download 1,4 MB
  Potřebujete MIDI kontroler? Nemusíte kupovat žádný drahý hardware, s touto utilitou můžete jako kontroler využít třeba váš herní ovladač nebo počítačovou klávesnici.
 • Translator - Demo - Download 6,1 MB
  Program pro práci se zvukovými bankami pro hardwarové i softwarové samplery, např. Ensoniq, Emu, Akai, Roland, Kurzweil, Gigasampler, HALion, EXS-24, Reality, Reaktor, SoundFonts a další. Slouží ke katalogizaci samplů na disku, jejich poslechu, vzájemné konverzi a vytváření obrazů samplerových CD v různých formátech.

  Audio programy a utility
 • EasyTools™ 1.1b831 - Shareware - Download 1,0 MB
  Sbírka i samostatně fungujících plug-inů pro odstranění hluku, šumu a praskání ze starých nahrávek s maximálně snadným ovládáním. K dispozici je jednoduchý WAV editor, kde lze průběh zvuku zoomovat, editovat smyčky, provádět cut-copy-paste operace ad. Ukládat lze do MP3 všech datových toků včetně VBR.
 • Wave Repair 4.8.2 - Shareware - Download 1 MB
  Sharewarový WAV editor, který dokáže např. měnit hlasitost souboru, ale především rozpoznávat a odstraňovat praskání ve skladbách samplovaných ze starých desek, což dokáže jak automaticky, tak manuálně - uživatel může sám "překleslit" průběh zvuku narušený prasknutím.

  Ostatní
 • Acoustica MP3 CD Burner 2.13 - Shareware - Download 2,4 MB
  Vypalte si svou vlastní hudební kompilaci z MP3 souborů i M3U/PLS playlistů. Program automaticky detekuje nekompletní skladby, normalizuje hlasitost všech souborů, ořezává ticho na začátku a konci stop. Dokáže vytvořit také kontinuální mix s plynulými přechody mezi skladbami, podporuje CD-Text a ochrany proti podtečení bufferu.
 • BlindWrite Suite 4.2 - Shareware - Download 3,9 MB
  Opět nová verze aplikace pro vypalování a zálohování datových i zvukových CD. Podporuje nové ochrany proti kopírování a používá nový formát souboru *.BWA, jenž obsahuje popis fyzických parametrů média. Patin-Coufin vrstva updatována na verzi 8.
 • CDBlaster 1.0 - Shareware - Download 1,3 MB
  Vypalovací program pro tvorbu Audio CD. Zdrojové stopy můžete buď stáhnout z jiného CD přímo touto aplikací, nebo poslouží něco z vaší sbírky MP3, Ogg Vorbis a WAV souborů. Podporuje internetovou databázi FreeDB, obsahuje vestavěný přehrávač audio CD.
 •  

  Lepíme díry ve Windows, zabezpečujeme systém
  Microsoft vydal další varování upozorňující na bezpečnostní díry ve Windows 2000 a XP. Přinášíme vám nejen záplaty na aktuální problém, ve článku najdete také popis dalších chyb a odkaz na soubory, kterými je odstraníte.

   

  Nejčtenější

  Sexuálně nejvýkonnější vyzvědače přebrali československé rozvědce Sověti

  Býval agent československé rozvědky v USA Karel Köcher

  Československým komunistickým rozvědčíkům se ve špionáži proti Spojeným státům dlouho nedařilo. Nakonec ale zaznamenali...

  Našel na půdě 35 let starý Apple II, zapnul ho a dohrál uloženou hru

  Spoustu let ležel na půdě, po zapnutí funguje „jako zamlada“.

  Newyorský učitel našel u rodičů na půdě starý počítač Apple II. Zkusil ho zapnout a překvapivě mohl pokračovat ve hře,...

  Lokální předpověď počasí se razantně zpřesní, možná pomáhá i váš telefon

  GRAF

  Nejpřesnější lokální předpovědi počasí dnes nabízejí aplikace v našich telefonech - i proto, že s nimi samy pomáhají....

  V Perském zálivu spustili největší baterii světa. Virtuální a bez lithia

  Sodíko-sírové bateriové systémy japonské firmy NGK. Systém, který se vejde do...

  Ve Spojených arabských emirátech byla připojena do sítě největší „virtuální“ baterie světa s obřím výkonem a úctyhodnou...

  Severní magnetický pól se vydal na cesty. Co když doputuje až na jih?

  Posun severního magnetického pólu

  Naši planetu čeká přehození magnetických pólů. Nebude to zřejmě brzy, proč k tomu ovšem vůbec dojde a co může změna...

  Další z rubriky

  Prohlížeče šifrují data, aplikace pomůže v matematice. Otestovali jsme

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si funkci hned dvou internetových prohlížečů, aplikaci na pořizování zvukových záznamů nebo třeba nové...

  Nekupujte náš nový Office 2019, prosí Microsoft. Ukazuje to na dvojčatech

  Kampaň Microsoftu s dvojčaty ukazuje rozdíl mezi Office 2019 a Office 365....

  Microsoft vytvořil sérii videí, ve kterých ukazuje nevýhody nového produktu. Poněkud překvapivé je, že je to jejich...

  Aplikace vám najde programy zdarma i zábavu na večer

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si hned dvě aplikace pro zařízení s Androidem a iOS, které souvisí s filmy a seriály na internetu. Dále se...

  Najdete na iDNES.cz