Pátek 9. prosince 2022, svátek má Vratislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 23/2003

Nový kompaktní přehrávač CoolPlayer, aktualizovaná multimediální centra VAMP a CD-Runner 2004 pro přehrávání hudby i videa, nepostradatelný nástroj pro kytaristy aGuitar, softwarové rekordéry a množství dalších zvukových utilit v aktuálním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CD-Runner 2004 - Shareware - Download 6,9 MB
  Multimediální přehrávač audio CD s provázáním na online databázi titulů FreeDB, zvukových souborů a digitálního videa včetně DVD. Další funkce zahrnují CD Ripper, editor ID3 Tagů, tvorbu a tisk labelů a bookletů CD, katalogizér a možnosti skinování uživatelského prostředí. Novinky této verze: spektrální analyzér, 15pásmový ekvalizér, podpora Ogg Vorbis, upraveno rozmístění zobrazovaných údajů o autorech a skladbách, okno s přehrávaným videem lze připnout k hlavní aplikaci.
 • CoolPlayer build 214 - Freeware - Download 0,3 MB
  Ultrakompaktní freewarový přehrávač. Do pouhých 309 kB se vměstnaly rutiny pro přehrávání souborů MP3 a OGG Vorbis, dekodér MP3 do WAVu, podpora internetového streamingu a osmipásmový ekvalizér. Program umožňuje editaci tagů a playlistů, vizuální podobu CoolPlayeru je možné měnit skiny. Opraven import pluginů z Winampu, režim shuffle, inteligentnější je používání ID3 tagů.
 • MuzicMan 4.4 build 531 - Shareware - Download 5 MB
  Kompletní počítačové audio centrum s integrovaným CD ripperem a souborovým konvertorem, jenž ve spolupráci s enkodérem LAME produkuje vysoce kvalitní MP3 soubory. MuzicMan disponuje šikovným přehrávačem, provázaným s detailní knihovnou o vaší hudební sbírce. Rozhraní programu je možné přizpůsobit náladě uživatele různobarevnými kabátky. Novinky: abecední seznam knihovny médií, podpora skinování pro rozlišení až 1280x1024, smyčkování A-B.
 • VAMP Media Center Beta 3.50 - Freeware - Download 6,1 MB
  Nová betaverze počítačového multimediálního centra. Přehrávač hudby a videa, prohlížeč obrázků, katalogizér všech druhů médií. Umožňuje též sestavit vlastní fotoalba a sdílet je na internetu, tvořit šetřiče obrazovky, kalendáře a podklady na plochu a hrát vestavěné hry online s ostatními uživateli.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 To Wave Converter PLUS 2.33 - Shareware - Download 1,2 MB
  Transkodér formátů WMA, MP3 a WAV. Není nic lehčího než zkonvertovat komprimované soubory do WAVu například pro mastering před vypálením na CD, přičemž software firmy Acoustica dokáže při procesu rozpoznat špatně stažené soubory a informovat o nich uživatele. Stejně snadno lze nastavit všechny parametry komprese WAVů do MP3 nebo WMA. Novinky verze zahrnují konverzi přímo z kontextového menu Exploreru a drobné bugfixy.
 • WAV to MP3 Encoder 2.1 - Freeware - Download 1,7 MB
  Enkodér souborů WAV do MP3 s pestrými předvolbami, které umožňují kompresi ve 40 bitratech, ve třech samplovacích frekvencích, mono nebo stereo módu. Program zvolí optimální nastavení podle zadané maximální délky výsledného souboru. Nabízí rychlou dávkovou konverzi velkého množství souborů najednou.
 • Power MP3 WMA Converter 1.14 - Shareware - Download 1,2 MB
  Konvertor určený k vzájemnému převodu souborů mezi formáty MP3, WMA a WAV. Provádět lze prostou konverzi bez změny parametrů, nebo vygenerovat cílový soubor např. s jinou bitrate. Nabízejí se možnosti pro rychlou dávkovou konverzi s automatickým vyplňováním/kopírováním údajů z ID3 tagů, inteligentní přejmenování souborů ad. Přidána podpora čtení i zápisu Ogg Vorbis.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 File Description Database v1.0 - Freeware - Download 3,5 MB
  Program, který udržuje přehled o audio souborech na počítači. Při prohledávání disku zapisuje do vlastního databáze umístění souborů a údaje z ID3 tagů - interpret, album, název skladby apod. Všechny soubory lze "spustit" přímo z prostřední aplikace a přehrát asociovaným přehrávačem. Analýzou ID3 tagů program zjistí, které popisky jsou správné a které je třeba upravit.
 • Tag&Rename 2.1.7.4 - Shareware - Download 2,1 MB
  Udělejte si pořádek ve své sbírce! Tag&Rename slouží k hromadné editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkovému přejmenování souborů. Jednoduše lze editovat existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Umí zapsat tag podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • aGuitar Pro - Shareware - Download 0,9 MB
  Pomůcka pro všechny kytaristy: obsahuje trénink sluchu podle tónů hraných počítačem, prohlížeč a přehrávač existujících akordů, nahrávací MIDI set pro záznam a přehrávání basových a bicích stop, které mohou sloužit jako podkres k vaší sólové kytaře, zvukové generátory a mnoho dalšího.
 • capella-scan 200 - Shareware - Download 2,6 MB
  Jak převést do počítače notový zápis na papíře? Nejjednodušeji pomocí skeneru. Capella-scan funguje podobně jako OCR aplikace pro rozpoznání tištěného textu, hbitě převede záznam do notové osnovy na monitoru. Projekt je pak možné uložit jako standardní MIDI soubor. Program korektně rozpozná všechny noty a značky.
 • Vivaldi Gold - Shareware - Download 13,8 MB
  Profesionální notační software s intuitivním rozhraním a snadným ovládáním, které je uzpůsobeno tak, aby se v něm vyznal začátečník a jeho vlastnosti využil i zkušený skladatel.

  Audio programy a utility
 • Advanced MP3/WMA Recorder 3.7.8 - Shareware - Download 5,9 MB
  Kompletní studio pro záznam zvuku. Program dovoluje nahrávat signál z mikrofonu, streamované audio z internetu nebo hudbu přehrávanou libovolnou aplikací, včetně DVD přehrávače, her apod. Aplikace automaticky filtruje vstupní signál a redukuje šum nahrávky. Podporuje záznam do formátů MP3, WMA a WAV.
 • Focus MP3 Recorder 1.9 - Shareware - Download 7 MB
  Profesionální zvukový rekordér, který kromě výše uvedených formátů podporuje také Ogg Vorbis. Mezi zajímavé vlastnosti patří nahrání a odmailování hlasové zprávy, integrovaný přehrávač, konverze nástrojů a rozvrh s nelimitovaným načasováním záznamů.
 • i-Sound WMA MP3 Recorder Professional 5.71 - Shareware - Download 1,4 MB
  Harddiskový rekordér, který v reálném čase zaznamenává zvuk interně přehrávaný zvukovou kartou (streamované vysílání, výstup některého SW přehrávače) i signál z externích zdrojů (kazeta, LP, mikrofon) do formátu MP3. Aktualizovaná verze
 • SoundEdit Pro 1.3.634 - Shareware - Download 10 MB
  Updatovaná verze digitálního audio editoru s intuitivním rozhraním pro domácí nahrávání a úpravu zvuku. Podporuje mnoho rozšířených formátů včetně MP3, WMA, WAV a Ogg Vorbis, stejně tak dokáže přímo načítat CDDA stopy. Kromě klasických editačních funkcí disponuje také několika efekty, záložkami pro označení libovolného místa v souboru a samozřejmě také rekordérem.

  Ostatní utility
 • MMHotkey - Shareware - Download 0,7 MB
  Šikovná utilitka, umožňující ovládat a modifikovat zvukové a obrazové vlastnosti Windows pomocí klávesových zkratek. Jednoduše tak můžeme získat přístup k funkcím systémového mixeru, nastavení obrazovky (rozlišení, barvy, frekvence...) pouhou kombinací kláves.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - zbavte se nepotřebného software
  Potřebujete-li odstranit starý a již nepotřebný software, zcela jistě využijete jeho odinstalačního rozhraní. Ovšem ne vždy se daří instalované aplikace vytrhnout ze spáru operačního systému Windows. Pak vám nezbude nic jiného než pustit do PC speciální software.

  • Nejčtenější

  Nový rychlovlak TGV dorazil do Česka, ve Francii má začít jezdit za dva roky

  Nový rychlovlak TGV ráno přejel česko-rakouské hranice a dopoledne dorazil do Českých Budějovic. Odtud jel dál do Prahy...

  „Svatba“ letounu L-39NG. Ve Vodochodech se po letech opět sériově vyrábí

  Po osmi letech vývoje vyvrcholila práce na letounu L-39NG. Moderní následník slavného Albatrosu vstupuje do sériové...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  KVÍZ: V roce 1939 napadl Sovětský svaz Finsko, začala zimní válka

  Útokem Sovětského svazu na Finsko dne 30. listopadu 1939 začala tzv. zimní válka, která trvala až do 13. března roku...

  Rozpálené brzdy poslaly caravelle v plamenech k zemi. Zahynula pětina obce Humlikon

  Premium Tragédie letu číslo SR 306 začala rozháněním mlhy letadlem před vzletem a gradovala jeho pádem v důsledku požáru....

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Letectví se mění k nepoznání. Historie ukazuje, že rozhodně ne poprvé

  Premium Civilní letectví prochází obdobím obřích změn. Na jedné straně letecké společnosti bankrotují a zanikají, na druhé...

  Děti na prodej. Za tři stovky. Jak bují dětská prostituce v Česku

  Premium Prostituce je v Předlicích naprosto běžná. Jenže i ta dětská. Obyvatelé místního ghetta popisují, jak se děti prodávají...

  Takoví slušní lidé, říkali o nich. Rodině přitom vládl teror a nechutnosti

  Premium Muž, který ten prosincový den přišel na místní oddělení VB Strašnice, vypadal velmi rozpačitě. „Ono se to bude zdát asi...

  RECENZE: Vzal to Radegast. Největší dar přináší konečně zase pohádku

  Premium Ani světácky se tvářící fantasy jako Princezna zakletá v čase 2, ani rozjímání o smrti jako Princ Mamánek. Příběh...

  Windows 11 dostal balíček vylepšení. Novinky vás mohou nalákat na upgrade

  Systém Windows 11 slaví svůj první rok na trhu. Týden před jeho narozeninami vydala společnost Microsoft první velkou...

  Dejte si pozor na omylem aktivované klávesy, i na ty dnes již nepoužívané

  Ať už jde o aktivovaný Caps Lock, deaktivovaný Num Lock, zapnuté přepisování písmen v textovém editoru, či omylem...

  Šest věcí, které byste u Windows nikdy neměli dělat

  Provést změnu zdánlivě jednoduché věci v operačním systému Windows se nemusí vyplatit. Může to ohrozit nejen jeho...

  KOMENTÁŘ: Každý se chce zbavit hesel. Co takhle je zakázat?

  Není snad člověka, který by si liboval v neustálém zadávání hesel. Opakované ověřování touto metodou je nejen...

  Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

  Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

  Zemřela Kirstie Alleyová. Hvězda trilogie Kdopak to mluví podlehla rakovině

  Po krátkém boji s rakovinou zemřela v 71 letech americká herečka Kirstie Alleyová, hvězda filmové trilogie Kdopak to...

  Politik opustil partnerku a děti po šestnácti letech kvůli pornoherečce

  Německý politik Hagen Reinhold (44) opustil svoji dlouholetou partnerku Karoline Preislerovou (51), se kterou má tři...

  Žádné Uložto! Startuje České kino, za stovku nabízí ke streamování 650 filmů

  Oblíbené české filmy, pohádky i seriály ke stažení na jednom místě, legálně a ve vysoké kvalitě slibuje nová platforma...

  Založili si rodinnou farmu, dnes jejich obrat míří k deseti milionům

  K podnikání je přivedla společná láska k dobrému a zdravému jídlu. Přestože mají manželé Kuderovi dvě malé děti,...