Sobota 24. července 2021, svátek má Kristýna
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 24. července 2021 Kristýna

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 23/2003

Nový kompaktní přehrávač CoolPlayer, aktualizovaná multimediální centra VAMP a CD-Runner 2004 pro přehrávání hudby i videa, nepostradatelný nástroj pro kytaristy aGuitar, softwarové rekordéry a množství dalších zvukových utilit v aktuálním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • CD-Runner 2004 - Shareware - Download 6,9 MB
  Multimediální přehrávač audio CD s provázáním na online databázi titulů FreeDB, zvukových souborů a digitálního videa včetně DVD. Další funkce zahrnují CD Ripper, editor ID3 Tagů, tvorbu a tisk labelů a bookletů CD, katalogizér a možnosti skinování uživatelského prostředí. Novinky této verze: spektrální analyzér, 15pásmový ekvalizér, podpora Ogg Vorbis, upraveno rozmístění zobrazovaných údajů o autorech a skladbách, okno s přehrávaným videem lze připnout k hlavní aplikaci.
 • CoolPlayer build 214 - Freeware - Download 0,3 MB
  Ultrakompaktní freewarový přehrávač. Do pouhých 309 kB se vměstnaly rutiny pro přehrávání souborů MP3 a OGG Vorbis, dekodér MP3 do WAVu, podpora internetového streamingu a osmipásmový ekvalizér. Program umožňuje editaci tagů a playlistů, vizuální podobu CoolPlayeru je možné měnit skiny. Opraven import pluginů z Winampu, režim shuffle, inteligentnější je používání ID3 tagů.
 • MuzicMan 4.4 build 531 - Shareware - Download 5 MB
  Kompletní počítačové audio centrum s integrovaným CD ripperem a souborovým konvertorem, jenž ve spolupráci s enkodérem LAME produkuje vysoce kvalitní MP3 soubory. MuzicMan disponuje šikovným přehrávačem, provázaným s detailní knihovnou o vaší hudební sbírce. Rozhraní programu je možné přizpůsobit náladě uživatele různobarevnými kabátky. Novinky: abecední seznam knihovny médií, podpora skinování pro rozlišení až 1280x1024, smyčkování A-B.
 • VAMP Media Center Beta 3.50 - Freeware - Download 6,1 MB
  Nová betaverze počítačového multimediálního centra. Přehrávač hudby a videa, prohlížeč obrázků, katalogizér všech druhů médií. Umožňuje též sestavit vlastní fotoalba a sdílet je na internetu, tvořit šetřiče obrazovky, kalendáře a podklady na plochu a hrát vestavěné hry online s ostatními uživateli.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Acoustica MP3 To Wave Converter PLUS 2.33 - Shareware - Download 1,2 MB
  Transkodér formátů WMA, MP3 a WAV. Není nic lehčího než zkonvertovat komprimované soubory do WAVu například pro mastering před vypálením na CD, přičemž software firmy Acoustica dokáže při procesu rozpoznat špatně stažené soubory a informovat o nich uživatele. Stejně snadno lze nastavit všechny parametry komprese WAVů do MP3 nebo WMA. Novinky verze zahrnují konverzi přímo z kontextového menu Exploreru a drobné bugfixy.
 • WAV to MP3 Encoder 2.1 - Freeware - Download 1,7 MB
  Enkodér souborů WAV do MP3 s pestrými předvolbami, které umožňují kompresi ve 40 bitratech, ve třech samplovacích frekvencích, mono nebo stereo módu. Program zvolí optimální nastavení podle zadané maximální délky výsledného souboru. Nabízí rychlou dávkovou konverzi velkého množství souborů najednou.
 • Power MP3 WMA Converter 1.14 - Shareware - Download 1,2 MB
  Konvertor určený k vzájemnému převodu souborů mezi formáty MP3, WMA a WAV. Provádět lze prostou konverzi bez změny parametrů, nebo vygenerovat cílový soubor např. s jinou bitrate. Nabízejí se možnosti pro rychlou dávkovou konverzi s automatickým vyplňováním/kopírováním údajů z ID3 tagů, inteligentní přejmenování souborů ad. Přidána podpora čtení i zápisu Ogg Vorbis.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 File Description Database v1.0 - Freeware - Download 3,5 MB
  Program, který udržuje přehled o audio souborech na počítači. Při prohledávání disku zapisuje do vlastního databáze umístění souborů a údaje z ID3 tagů - interpret, album, název skladby apod. Všechny soubory lze "spustit" přímo z prostřední aplikace a přehrát asociovaným přehrávačem. Analýzou ID3 tagů program zjistí, které popisky jsou správné a které je třeba upravit.
 • Tag&Rename 2.1.7.4 - Shareware - Download 2,1 MB
  Udělejte si pořádek ve své sbírce! Tag&Rename slouží k hromadné editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkovému přejmenování souborů. Jednoduše lze editovat existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Umí zapsat tag podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • aGuitar Pro - Shareware - Download 0,9 MB
  Pomůcka pro všechny kytaristy: obsahuje trénink sluchu podle tónů hraných počítačem, prohlížeč a přehrávač existujících akordů, nahrávací MIDI set pro záznam a přehrávání basových a bicích stop, které mohou sloužit jako podkres k vaší sólové kytaře, zvukové generátory a mnoho dalšího.
 • capella-scan 200 - Shareware - Download 2,6 MB
  Jak převést do počítače notový zápis na papíře? Nejjednodušeji pomocí skeneru. Capella-scan funguje podobně jako OCR aplikace pro rozpoznání tištěného textu, hbitě převede záznam do notové osnovy na monitoru. Projekt je pak možné uložit jako standardní MIDI soubor. Program korektně rozpozná všechny noty a značky.
 • Vivaldi Gold - Shareware - Download 13,8 MB
  Profesionální notační software s intuitivním rozhraním a snadným ovládáním, které je uzpůsobeno tak, aby se v něm vyznal začátečník a jeho vlastnosti využil i zkušený skladatel.

  Audio programy a utility
 • Advanced MP3/WMA Recorder 3.7.8 - Shareware - Download 5,9 MB
  Kompletní studio pro záznam zvuku. Program dovoluje nahrávat signál z mikrofonu, streamované audio z internetu nebo hudbu přehrávanou libovolnou aplikací, včetně DVD přehrávače, her apod. Aplikace automaticky filtruje vstupní signál a redukuje šum nahrávky. Podporuje záznam do formátů MP3, WMA a WAV.
 • Focus MP3 Recorder 1.9 - Shareware - Download 7 MB
  Profesionální zvukový rekordér, který kromě výše uvedených formátů podporuje také Ogg Vorbis. Mezi zajímavé vlastnosti patří nahrání a odmailování hlasové zprávy, integrovaný přehrávač, konverze nástrojů a rozvrh s nelimitovaným načasováním záznamů.
 • i-Sound WMA MP3 Recorder Professional 5.71 - Shareware - Download 1,4 MB
  Harddiskový rekordér, který v reálném čase zaznamenává zvuk interně přehrávaný zvukovou kartou (streamované vysílání, výstup některého SW přehrávače) i signál z externích zdrojů (kazeta, LP, mikrofon) do formátu MP3. Aktualizovaná verze
 • SoundEdit Pro 1.3.634 - Shareware - Download 10 MB
  Updatovaná verze digitálního audio editoru s intuitivním rozhraním pro domácí nahrávání a úpravu zvuku. Podporuje mnoho rozšířených formátů včetně MP3, WMA, WAV a Ogg Vorbis, stejně tak dokáže přímo načítat CDDA stopy. Kromě klasických editačních funkcí disponuje také několika efekty, záložkami pro označení libovolného místa v souboru a samozřejmě také rekordérem.

  Ostatní utility
 • MMHotkey - Shareware - Download 0,7 MB
  Šikovná utilitka, umožňující ovládat a modifikovat zvukové a obrazové vlastnosti Windows pomocí klávesových zkratek. Jednoduše tak můžeme získat přístup k funkcím systémového mixeru, nastavení obrazovky (rozlišení, barvy, frekvence...) pouhou kombinací kláves.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - zbavte se nepotřebného software
  Potřebujete-li odstranit starý a již nepotřebný software, zcela jistě využijete jeho odinstalačního rozhraní. Ovšem ne vždy se daří instalované aplikace vytrhnout ze spáru operačního systému Windows. Pak vám nezbude nic jiného než pustit do PC speciální software.

  • Nejčtenější

  Opravdová vesmírná turistika začala. Bezos s hosty strávili minuty v kosmu

  O něco málo více než deset minut trvala celá cesta od startu do přistání pro čtyři vesmírné turisty, kteří se v úterý...

  Rusko ukázalo novou „neviditelnou“ stíhačku. Šach mat má vzlétnout za dva roky

  Rusko představilo chystaný „neviditelný“ letoun 5. generace. Stíhačka s přezdívkou Šach mat má jeden motor, v budoucnu...

  Událost, která vyhubila dinosaury, přichází průměrně za 500 milionů let

  Nové poznatky o kosmickém zabijákovi dinosaurů ukazují, že Chicxulubský asteroid byl temný kosmický tulák. Na zkoumání...

  První velký export vojenské techniky z ČSR po roce 1945 mířil do Švýcarska

  Mezi velké exportéry zbraní patřilo i malé Československo. Většina jeho zbrojního exportu mezi lety 1945 a 1989 šla...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Jak začalo strategické bombardování a budování první protivzdušné obrany

  Pod pojmem letecký souboj si většina lidí představí boj dvou letounů. V počátcích letectví se však utkávaly i letouny...

  Ze sbírky na pohřeb Roma pozůstalí nedostali nic. Byl to podvod

  Premium Měl mít velkolepý pohřeb. Balzamování, bíle lakovaná rakev z Ameriky, kočár tažený vraníky... Rodina Roma, který zemřel...

  Klaus: Volby nic nepřinesou. Kolem covidismu a genderismu se bude chodit po špičkách

  Premium Každý z nás by se měl sám rozhodnout, jakou míru opatrnosti vůči nákaze covidem chce zvolit, říká přesvědčeně bývalý...

  Česko formuje domobranu. Výcvik může podstoupit každý, kdo má zbrojní průkaz

  Premium Stát zakázal ozbrojené skupiny a lidem nabídl alternativu: absolvujte speciální kurz a můžete Česku pomáhat se zbraní....

  • Další z rubriky

  Microsoft uvedl Windows, které neměly přijít. Nabídnou i Android

  Microsoft po šesti letech mění název svého vlajkového operačního systému. Naznačuje tím, že bychom měli očekávat větší...

  Vybrali jsme aktuálně nejlepší funkce Windows 10

  Windows 10 obsahuje celou řadu funkcí. Pokud je využijete naplno, může to pro vás znamenat zefektivnění práce. Ale...

  Objevte utajenou nabídku Windows 10 a hned si ji přizpůsobte

  Tlačítko Start kromě klasické nabídky v sobě ukrývá i jednu další. Méně známou. Jmenuje se Power menu a slouží k...

  Umělá inteligence nás před fake news nemusí ochránit. Někdy problém i zhorší

  Premium Speciální programy využívající strojové učení, často označované jako umělá inteligence, nás mohou do jisté míry chránit...

  LETNÍ SOUTĚŽ: Už jste navštívili Archeopark Chotěbuz?
  LETNÍ SOUTĚŽ: Už jste navštívili Archeopark Chotěbuz?

  Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Kam vyrazit tento týden? Navštivte třeba Archeopark Chotěbuz.

  Zemřel slovenský herec Milan Lasica, zkolaboval přímo na jevišti

  Ve věku 81 let zemřel slovenský herec Milan Lasica. Web sme.sk uvedl, že vystupoval se skupinou Bratislava Hot...

  Možná neadoptujeme. Příprava s psycholožkou byla škola, říká Viktor Vincze

  Viktor Vincze (30) promluvil o plánované adopci dítěte i návštěvách psycholožky, které absolvovali s manželkou Adélou...

  Petr Rajchert si změnil příjmení a potřetí se oženil, manželka je těhotná

  Zakládající člen kapely Chinaski Petr Hradil (rodným příjmením Rajchert) se v třiapadesáti letech potřetí oženil. Po...

  Holanová: Rozvod s Šípem? Do vztahu se nám vloudila mlaďounká chybička

  Rozhovor s Marcelou Holanovou vznikal v Chateau Šanov na soustředění s finalisty soutěže Muž roku 2021. Zpěvačka, která...

  Zemřel František Nedvěd. Folkové legendě se vrátila rakovina plic

  V třiasedmdesáti letech zemřel v neděli folkový muzikant František Nedvěd. Prohrál boj s rakovinou plic. Úmrtí na...