Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 22/2004

Aktuální verze balíku Nero Burning ROM pro úpravu a vypalování (nejen) audio/video dat, převodníky hudebních nahrávek do MIDI povelů a naopak, tracker VSTrack jako VST modul, nový klient Overnet a mnoho dalšího v aktuálním přehledu novinek z oblasti audio a MP3 software.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Blaze Media Pro 5.1 - Shareware - Download 13,3 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další. Chyby vychytávající vydání.
 • Media Center 10.0.139 - Shareware - Download 16,9 MB
  Desátá generace multimediálního centra firmy J.River. Přehrává hudbu, video, DVD, prohlíží obrázky, konvertuje a nahrává MP3, WMA, OGG a APE, organizuje multimediální soubory, přijímá televizní vysílání, stahuje fotografie z digitálních foťáků. Obsahuje mnohé vizualizace, zvukové efekty včetně grafického ekvalizéru, vypaluje CD a DVD.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • All Audio Copy Version 0.92 - Freeware - Download 0,7 MB
  CD ripper se schopnostmi ukládat stopy ve formátech WAV a MP3, obcházet ochrany Key2Audio a analyzovat případné zabezpečovací signály ze subkanálů, konvertovat WAV do MP3, editovat ID3 tagy. Pro kvalitní kompresi používá enkodér LAME.
 • All To WMA Converter 1.77 - Shareware - Download 4,8 MB
  Konvertor zvukových souborů MP3, OGG, WAV a dalších do moderního formátu Windows Media Audio. Plně využívá specifikací WMA 9 včetně variabilního datového toku a bezeztrátové komprese. Při instalaci se integruje přímo do kontextového menu operačního systému, lze jej tedy jednoduše aktivovat kliknutím pravou myší na kýžené soubory. Při konverzi jsou kromě audio dat převáděny také detailní informace o skladbách z tagů, a kde chybí, můžeme je přidat ručně.
 • Audio Conversion Wizard 1.73 Beta - Shareware - Download 6 MB
  Konverze mezi nejrozšířenějšími kompresními formáty rychle a bezbolestně, ručně nebo pomocí chytrého průvodce. Vzájemná konverze mezi MP3, WMA 9, Ogg Vorbis a WAV při zachování ID3 informací či tvorbě nových tagů (v1/v2) podle jména souboru.
 • Easy CD-DA Extractor 7.0.5.4 - Shareware - Download 4,3 MB
  Populární grabovací utilita od finského Poikosoftu v sedmé generaci! Aplikace umí ripovat zvuk do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory i pomocí CLI enkodérů, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD z uvedených formátů, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Update bez udání změn.
 • Overnet 0.53a - Freeware - Download 0,9 MB
  Nová verze klientu pro decentralizovaný P2P systém Overnet.
 • Topee CD Ripper v1.2.41 - Shareware - Download 0,9 MB
  Sympatický CD ripper v nové verzi, která řeší některé drobné programátorské prohřešky vůči zdrojovému kódu. Program převádí obsah audio CD do digitálních zvukových souborů ve formátech MP3, WAV, WMA a Ogg Vorbis při vysoké kvalitě zvuku i rychlosti zpracování. Obsahuje vestavěný přehrávač CDDA a plnou podporu CDDB/FreeDB/ID3.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3 Doctor 5.10.86 - Freeware - Download 2,1 MB
  Mají vaše MP3 soubory genetickou vadu? Nechte je všechny srovnat na jednu úroveň hlasitosti za pomoci normalizace. MP3 Doctor dále zvládne ořezání, převzorkování, přepočítání bitrate, ekvalizér... prostě vše co potřebujete k práci s komprimovanou hudbou.
 • Organizer Mp3 3.51 - Freeware - Download 0,5 MB
  Šikovný nástroj pro sběratele MP3 souborů s pohodlnou prací drag'n'drop. S její pomocí můžeme zpracovat například kompletní diskografii jednoho interpreta, kterou posléze vypálíme jinou aplikací na CD-R - včetně kompilování alb z jednotlivých souborů, zpracování obalů a malého přehrávače. Novinky verze 3.50: libovolné album lze smazat přímo z Organizeru, program automaticky doplňuje chybějící údaje do tagů, pracuje s texty písní aj.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Midi2Wav Recorder v3.5 - Demo - Download 0,4 MB
  Renderer sekvenčních dat MIDI souborů do plnohodnotných zvukových formátů WAV nebo MP3 prostřednictvím syntézy na zvukové kartě. Aplikace nabízí dávkový převod, vestavěný mixer a kontrolu přebuzení. Můžete měnit nástroje v jednotlivých stopách, modifikovat jejich hlasitost a vyvážení.
 • TS-AudioToMIDI 3.10 - Beta - Download 0,6 MB
  Systém pro automatické rozpoznání polyfonické hudby, uložené ve formátech WAV, MP3, AIF nebo i CD stopách, a její zaznamenání jako MIDI sekvence. V reálném čase dokáže zpracovat vstup z mikrofonu, line-in apod., zobrazí notový zápis s možností editace a záznamu do standardního formátu MID. Na výběr několik metod rozpoznávání melodií.
 • VSTrack v0.84.1 - Alpha - Download 0,2 MB
  Klasický hudební sekvencer - tracker, kompatibilní s legendami formátu FastTracker, Impulse Tracker či Scream Tracker, ve volně šiřitelné alpha verzi jako VST modul.

  Audio editory a efekty
 • TextAloud MP3 1.60 - Shareware - Download 4,5 MB
  Softwarový hlasový syntezátor, který umožňuje prakticky jakýkoliv psaný text převést do mluvené podoby a uložit do MP3 souborů. Aktuální vere bez udání změn.

  Ostatní utility
 • Nero Burning ROM 6.3.1.15 - Demo
  Nová verze špičkového balíku pro vypalování dat, zvuku a videa. Obsahuje Nero PowerPack, který zahrnuje aplikaci Nero Recode 2 pro konverzi DVD filmů na nahrávatelná média a grabování DVD včetně kodeku Nero Digital. Všechny aplikace podporují 64bitové procesory AMD, vše plně funkční do 30. června 2004.
  Download: Pack 1 - 26,7 MB (Nero Burning ROM); Pack 2 - 20,2 MB (NeroVision Express 2, Nero ShowTime, Nero Recode); Pack 3 - 7 MB (Nero Media Player)
 • SongsToCD 2.5c - Shareware - Download 0,7 MB
  Prográmek pro vypalování hudebních souborů MP3 a WAV na standardní CDDA disky. Stopy též umí do uvedených formátů stahovat a vyhledává informace v internetové databance FreeDB.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - elektronické skartovačky
  Končíte na svém pracovišti, na kterém jste využívali PC? Zbavujete se harddisku? Pak se možná bojíte, aby se někdo nepokusil o obnovu vašich souborů. My pro vás máme řešení. Zkuste využít elektronické skartovačky a hoďte obavy za hlavu.

  • Nejčtenější

  Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

  Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním systémem Windows do „modré obrazovky smrti“. Ani po restartu se nespustí. Některé...

  19. července 2024  11:01,  aktualizováno  18:52

  Padouši dostali další balík ukradených hesel. Není tam náhodou i to vaše?

  Aktualizovaná databáze deseti miliard ukradených hesel koluje po internetu a je k dispozici kyberpadouchům. Ověřte, zda tam není i vaše heslo. V textu vás naučíme používat jedinečná a silná hesla,...

  15. července 2024

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  OBRAZEM: Jugoslávské karavany byly zcela jiný level než ty z NDR, PLR a ČSSR

  V roce 1965 se ve slovinském městě Novo Mesto začala psát historie továrně vyráběných jugoslávských a následně slovinských karavanů. Tak vznikla značka Adria, jejíž život se potom přenesl přes rozpad...

  23. července 2024

  Mistr vedlejších rolí Krška hrál geniálně alkoholiky a muže zlomených osudů

  Herec Vladimír Krška, který se narodil před 100 lety, byl téměř čtyři desítky let členem souboru pražského Divadla na Vinohradech. Na jeho scéně vytvořil na osmdesát rolí.

  22. července 2024

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Vyzkoušeli jsme 3D tiskárnu pro děti. Je to hračka, která tiskne hračky

  Pod značkou Kidoodle míří na trh 3D tiskárna určená přímo pro děti. Spoustu hotových modelů připravených k tisku k ní výrobce přibalil, tisknout však můžete i vlastní výtvory. Má své mouchy, ale...

  19. července 2024

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

  Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním...

  IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

  Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s odbavováním letů,...

  Rozvádím se, oznámila dubajská princezna na Instagramu manželovi a jeho milenkám

  Dubajská princezna Mahra (30) a její manžel šejk Mana Bin Mohammed Al Maktúm (25) se po loňské svatbě rozvádí. Dcera...

  Sto tun obilí za hodinu. Na Hané mají výjimečný kombajn, jeden z patnácti na světě

  Až sto tun obilí dokáže za hodinu sklidit nový kombajn CR11 firmy New Holland, který vyjel do obilných lánů v okolí...

  Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

  Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...