Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 13/2003

Reinkarnace P2P systému AudioGalaxy v podobě programu GLT Poliane, nový eDonkey klient, CoCsoft Stream Down pro grabování streamů z Windows Media Playeru a RealOne, studio pro restauraci zvuku Dart XP a mnoho dalšího nabízí aktuální přehled audio programů.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Winamp 2.9 - Freeware - Instalace: Lite (0,5 MB), Standard (1,6 MB), Full (2,2 MB)
  Ostré vydání nové hybridní verze multimediálního přehrávače Winamp, v níž se programátoři rozhodli skloubit rychlost dvojkové řady s flexibilitou třetí generace. Integrováno nativní přehrávání videa, vylepšeny knihovny médií s výpisem SHOUTcast kanálů, kompletní skinování pomocí WASABI rozhraní, extrakce digitálních CDDA stop, vypalování CD a mnoho dalšího.
 • 1by1 1.34 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý hudební přehrávač od autora aplikace mp3DirectCut. S celými adresáři MP3 pracuje jako s playlisty. Umožňuje proskenování disku, rychlý přechod mezi složkami - alby, jakož i playback jednotlivých skladeb a přidávání oblíbených písniček do bookmarků.
 • Ace Media Player 2.2 - Shareware - Download 1,5 MB
  Přehrávač hudby a pohyblivého videa, podporující formáty DivX, QuickTime, Real Media a Window Media. S jediným programem si můžete vychutnat také oblíbené "empétrojky", klipy v MPEGu a také VideoCD. Pomocí editoru playlistů si určíte libovolné pořadí filmů a skladeb. Přehrávači Ace nechybí celoobrazovkový režim s jednoduchým ovládáním prostřednictvím OSD menu.
 • MediaOne+ 3.0 - Shareware - Download 0,7 MB
  Malý a rychlý prohlížeč multimediálních souborů, od digitálních fotografií přes filmy až po hudbu. Program spolupracuje se třemi desítkami formátů - tento výčet zahrnuje obrázky v kompresi JPEG, GIFu či BMP, zvuk v kódování MP3 či Windows Media Audio a videoklipy v MPEG, QuickTime či odrůdách formátu MPEG4. MediaOne zastane také funkci softwarového DVD přehrávače.
 • MP3 Tunes 1.8.0 - Freeware - Download 0,9 MB
  Nová verze oblíbeného duálního MP3 přehrávače s mixovacími schopnostmi a dalšími nástroji pro ovládání přehrávané hudby: hlasitost pro každý player zvlášť, regulace Pitch, ekvalizér, ruční nastavení bodů mixování. Podporuje až 4 audiokarty, umožňuje příposlech, obsahuje jingle player, vlastní databázi skladeb, editor playlistů a ID3 tagů. Disponuje bezpečnostními funkcemi, umožňuje zvolit libovolný font a velikost písma.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blaze MediaConvert 2.1 - Shareware - Download 10,6 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD s propojením s online databází alb CDDB, kompresi MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC. Dokáže složit animaci ze statických obrázků a stejně tak i rozdělit video na jednotlivé snímky. Vypalovací modul umí vytvořit hudební CD z jakýchkoliv zvukových souborů.
 • DietMP3 V4.03 - Demo - Download 3,8 MB
  Myslíte si, že převodem zvuku do MP3 ušetříte hodně místa na disku? A chtěli byste ušetřit ještě víc? DietMP3 umožňuje soubor zredukovat na 30-70 procent původní velikosti při prakticky totožné kvalitě. Ideální ve spojení s přenosnými přehrávači. Pomocí aplikace lze také rovnou grabovat audio stopy z CD do formátu MP3 s libovolným nastavením komprese.
 • eDonkey2000 0.46 - Adware - Download 1,1 MB
  Nová verze klientu pro P2P síť eDonkey, v níž lze bez problémů a omezení sdílet libovolné typy souborů. Aktualizace optimalizuje segmentové stahování souborů (tedy po částech z různých zdrojů) s lepšími informacemi o zdrojích (rychlost apod.), opravuje chyby v zobrazení, obsahuje nové rozhraní pro rozšiřující pluginy a další vylepšení.
 • GLT Poliane v2.06 - Freeware - Download 0,2 MB
  Návrat legendární Audio Galaxy - tedy alespoň populárního systému pro sdílení hudby prostřednictvím internetu. Rozhraním k celé službě Poliane jsou webové stránky, kde lze vyhledávat kýžené MP3, malý klient už pak slouží jen k přenosu souborů do počítače a naopak k ostatním uživatelům.
 • Waver 2.84 - Shareware - Download 0,9 MB
  Aktualizovaná verze programu pro vzájemnou dávkovou konverzi WAV a MP3 souborů, využívající víceprocesorové sestavy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů.

  Ostatní MP3 utility
 • CoCsoft Stream Down - Freeware - Download 1,1 MB
  Program pro zachytávání internetových streamů a jejich ukládání na pevný disk počítače. Kromě standardního HTTP protokolu podporuje také download z FTP serverů, jeho kouzlo ovšem spočívá především ve schopnosti stahovat audio a video streamované v protokolech RTSP (RealMedia) a MMS (Windows Media).
 • mp3Tag 3.5 - Shareware - Download 1,3 MB
  Získejte plnou kontrolu nad informačními tagy v souborech MP3 a Ogg Vorbis s novou verzí populární aplikace mp3Tag, která vám dovolí současně měnit libovolná pole ID3 tagu v jednom nebo více souborech naráz. Můžete též zapisovat texty ke skladbám a vkládat obrázky, přejmenovávat soubory podle údajů v tagu apod. Aktuální verze přináší skiny a barevná schémata, přepracovaná dialogová okna a menu, detailnější informace o skladbách aj.
 • MP3 Tester - Shareware - Download 0,4 MB
  Program testující dodržování zadaných standardů u MP3 souborů. Testy zahrnují kontrolu specifikací datového toku a vzorkovací frekvence, přítomnost a korektnost ID3 tagů a integritu framů. Program vás také upozorní, pokud testovaný soubor není kompletní.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • MagicScore 3.2 - Shareware - Download 1,7 MB
  Hudební editor pro pokročilé muzikanty s klasickou notovou osnovou. Projekty lze skládat za pomoci klávesnice, externího MIDI zařízení nebo přímo v osnově. MagicScore disponuje všemi existujícími notovými značkami, umožňuje měnit tempo skladby a určit důraz na každé notě.
 • Revitar 1.1.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  Zajímavý kytarový syntezátor, schopný napodobit zvuk prakticky jakékoliv modifikace tohoto nástroje - od akustické po basovou kytaru. Srdcem programu je unikátní strunný simulátor, precizně modelující zvuk pomocí 120 kontrolních bodů 44.100x za sekundu. Syntezátor disponuje mnoha efekty (rezonance, slap, vibrato), jednoduchou tvorbu celých akordů ze sedmi možných typů.

  Audio programy a utility
 • AudioStation - Demo - Download 4 MB
  Zajímavé studio pro živé mixování a záznam. Disponuje čtyřmi nezávislými přehrávači souborů WAV, MP3 a MIDI a několika různými fadery. Uživatel může nadefinovat šest samplů, hratelných na PC klávesnici a v reálném čase měnit výšku tónu a směrování. Program dále nabízí smyčkování a mnoho zvukových efektů. Veškeré dění je možné zaznamenávat vícestopým rekordérem.
 • Dart XP - Shareware - Download 9,5 MB
  Kompletní centrum pro záznam a restauraci zvuku ze starých analogových médií - magnetofonových kazet a vinylových desek. Dart XP obsahuje několik sofistikovaných nástrojů pro odstranění šumu, praskání a celkové oživení zvuku. Vyčištěné soubory je možné interním modulem okamžitě vypálit na audio CD.
 • Soundprobe 2.69.1 - Demo - Download 2 MB
  Zajímavý zvukový editor, sloužící k úpravě souborů a mixování několika stop. Obsahuje přes sto efektových předvoleb, vážících se k více než 40 filtrům (pásmové propusti, echo, flanger, delay apod.) s náhledem efektu v reálném čase, výtečné masteringové a restaurační nástroje s podporou 24bit a 32bit rozlišení zvuku a vzorkování 96 kHz a 192 kHz, odstranění vokálů, vokodér, dynamický procesor a mnoho dalšího. Aktualizovaná verze s odstraněním chyb.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - legrácky
  Zapomeňte na každodenní problémy a pojďte se chvíli bavit. Připravili jsme pro vás slušnou porcičku legrace a zábavy. Kromě aplikací, které vás zaručeně pobaví, na vás ještě čeká speciální kolekce animovaných obrázků a závěr v podání Windows.

  • Nejčtenější

  Rok od zkázy ponorky Titan. Vyplouvají děsivá zjištění i nové otázky

  v diskusi je 102 příspěvků

  20. června 2024  7:32

  Před rokem, 18. června 2023, se v severním Atlantiku ztratila ponorka Titan společnosti Ocean Gate....

  Ruské radary včasné výstrahy. Ani jim neprospívá válka proti Ukrajině

  v diskusi je 108 příspěvků

  17. června 2024

  V předposledním květnovém týdnu ukrajinské drony zřejmě zasáhly ruské radarové stanice u měst...

  {NADPIS}

  {LABEL} {POPISEK}

  Zamáčknete slzu? Windows se definitivně zbavuje tří typických aplikací

  v diskusi je 9 příspěvků

  19. června 2024

  Premium Změna je život, řekli si možná v Microsoftu. V nadcházející aktualizaci systému Windows 11 24H2 se...

  Hoffmann nechal vypnout rozhlas. Jako jeden z mála komunistů skončil ve vězení

  v diskusi je 57 příspěvků

  15. června 2024

  Před 100 lety se narodil Karel Hoffmann, člen konzervativní kliky uvnitř KSČ, který během okupace v...

  {NADPIS}

  {LABEL} {POPISEK}

  Možná jste ani netušili, že Microsoft Word umí tyto tři věci

  v diskusi je 27 příspěvků

  18. června 2024

  Je těžké narazit na někoho, kdo by neznal Microsoft Word. Možná však bude stejně vzácné potkat...

  Masaryk před 100 lety poprvé navštívil „svou“ Masarykovu univerzitu v Brně

  v diskusi nejsou příspěvky

  22. června 2024

  Prezident Tomáš Garrigue Masaryk navštívil 22. června 1924 poprvé univerzitu, která nesla a stále...

  Jak unikli vyhynutí jediní dodnes žijící dinosauři

  v diskusi nejsou příspěvky

  22. června 2024

  Dlouho byly okolnosti jejich přežití do kenozoika zahaleny závojem tajemství, v poslední době ovšem...

  Zkoumá žraloky žijící 400 let. Tajemství dlouhověkosti je v DNA, líčí biolog

  v diskusi jsou 2 příspěvky

  21. června 2024

  Premium Žralok malohlavý má zřejmě ve své DNA nějakou molekulárně-genetickou „vychytávku“, která mu...

  Před 20 lety první soukromý stroj s lidmi vystoupal do vesmírného prostoru

  v diskusi jsou 4 příspěvky

  21. června 2024  13:02

  Výšku 100 kilometrů nad povrchem Země, která je považována za hranici vesmíru, překonal před...

  Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete
  Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete

  Ajvar skvěle dochutí všechny grilované pokrmy. V redakci jsme vyzkoušely jemný i pálivý Ajvar, který se hodí k masu i zelenině. Jaké recepty se...

  Putine, běž do prd*le, zahlásil na koncertě Rod Stewart. Němci zpěváka vypískali

  S překvapivou vlnou nevole se na svém nedělním koncertu v Lipsku setkal rockový král Rod Stewart. Během vystoupení se...

  Ostuda bratrů Bendigů v AZ-kvízu. Jan se vymlouval na trému z Mareše

  Ve speciálním díle AZ-kvízu s názvem ČT art kvíz se proti sobě utkali bratři Jan a Marsell Bendigovi. V soutěži se jim...

  Výhru ze Survivoru utratil Mikýř za rozhovor v prázdné O2 areně, vydělal miliony

  Martin „Mikýř“ Mikyska (30) vytěžil své vítězství v reality show Survivor Česko & Slovensko 2024 na maximum. Povedl se...

  Tvrz koupil za 76 tisíc a daroval ji manželce. Pak ruinu 20 let opravoval

  Pavel David zahlédl v dubnu roku 2003 v novinách inzerát: „Prodám tvrz za 76 000 Kč.“ Ještě ten den si jel zříceninu...

  Rok od zkázy ponorky Titan. Vyplouvají děsivá zjištění i nové otázky

  Před rokem, 18. června 2023, se v severním Atlantiku ztratila ponorka Titan společnosti Ocean Gate. Pátrání potvrdilo...