Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 5. prosince 2021 Jitka

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 08/2004

Také v poslední únorový den vychází přehled nejnovějších audio programů, mezi nimiž najdete nové přehrávače QCD, XMPlay a foobar2k 0.8, český MP3 Manager, jednoduchý notační program Musette zdarma, záchranáře médií CDRoller a mnoho dalších aplikací, zejména editorů a ripperů.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Blaze Media Pro 5.04 - Shareware - Download 12,1 MB
  Nová verze všestranné aplikace s hudebním a videopřehrávačem, editorem playlistů a ID3 tagů, zvukovým rekordérem a grabberem provázaným s internetovými databázemi CD titulů. Podporuje formáty WAV, MP3, WMA, OGG, MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, ASF a mnohé další.
 • foobar2000 0.8 - Freeware - Download 1,2 MB
  Nová ostrá verze kompaktního, ale přesto funkcemi nabitého přehrávače fenomenálního programátora Petera Pawlikowskeho, který spolupracuje i na vývoji Winampu. Disponuje nativní podporou zvukových formátů MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, WAV, AAC a hudebních modulů. Nový diskwriter pro vyrenderování všech formátů do WAVu, vylepšení práce s "balíkovým" formátem matroska, lepší kompatibilita s AIFF a FLAC, nové ikony, zdokonalený systém drag'n'drop a mnoho dalších novinek.
  K dispozici též základní verze Lite (0,7 MB).
 • QCD Player 4.11 build 71 - Freeware - Download 3 MB
  Populární přehrávač audio CD a zvukových souborů nyní kromě spousty dalších funkcí obsahuje ripování CD, plné kódování do MP3, podporu mp3PRO a mnohá nová vylepšení.
 • XMPlay 3.0 - Freeware - Download 0,3 MB
  Jeden z nejoblíbenějších hudebních přehrávačů, kompatibilní s nejrozšířenějšími formáty ztrátové komprese a hudebních modulů. Podporuje playlisty PLS a M3U, schopnosti lze dále rozšířit pomocí vstupních a DSP plug-inů Winampu.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Alt WAV MP3 WMA OGG Converter 3.2 - Shareware - Download 1,5 MB
  Program pro konverzi zvuku mezi čtyřmi uvedenými formáty s možností přepočítání souboru do téže komprese, ale s jinými parametry (počet kanálů, frekvence, bitrate). Zachovává obsah informačních tagů. Zcela nové rozhraní, integrace do kontextového menu, uživatelské předvolby parametrů konverze. Nové grafické rozhraní, podpora parametrů na příkazové řádce, integrace do Windows.
 • BPS CD Ripper / Grabber 3.6 - Shareware - Download 11,3 MB
  Nástroj pro stahování digitálních tracků z CD a přímou kompresi do WMA, OGG a MP3. Interní algoritmy pro korekci přeskakování, propojení s internetovou databází FreeDB. Podrobné uživatelské nastavení datového toku, frekvence a dalších vlastností cílového formátu. Verifikace dat po stažení.
 • CD to WAV/MP3 Ripper 2.01 - Freeware - Download 1,8 MB
  Jak jednoduché je stáhnout stopy z hudebních kompaktů na počítačový harddisk do formátů MP3 a WAV. Program nabízí 14 předdefinovaných kompresních módů s různými datovými toky a vzorkovacími frekvencemi. Stopy jsou do MP3 kódovány "on-the-fly", bez dočasných WAV souborů. Pomocí nenápadného přehrávače si můžeme nejprve poslechnout, co že to budeme ripovat.
 • MP3 Strip_It! Digital 5.7.0.223 - Demo - Download 3,6 MB
  Komplexní centrum pro tvorbu MP3. Nabízí grabování digitálního audia z kompaktů do WAV a MP3 včetně provázání s internetovou databází CDDB, vlastní realtime MP3 enkodér optimalizovaný pro Pentium 4, podporu pro externí enkodér Blade a kodek od Fraunhoferu. Zajímavá je funkce Short Rip, která ze všech skladeb vygeneruje 30sekundová preview v MP3. Odstraněné chyby v komunikaci s CD mechanikami, nové šablony tvorby názvů souborů aj.
 • River Past Audio Converter 3.0.4 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodník digitálních multimédií. Konvertuje jako video (AVI, WMV, MPG), tak i zvuk (WMA, MP3, WAV). Dávkové zpracování i detailní nastavení parametrů převodu uživatelem k dispozici. Nově kontrola validity cest k souborům, dekódování MPEG audia do jednotlivých kanálů.

  Ostatní MP3 utility
 • All4 Tag&Rename 3.0 - Shareware - Download 1,9 MB
  Funkce této aplikace je jasná již z jejího názvu. Slouží ke správě MP3 a VQF souborů, u nichž spravuje ID3 tagy v1 i v2. Informace o nagrabovaných albech získává z CDDB1 serveru a webové služby allmusic.com, případně je dokáže zapsat podle zadané masky adresářové struktury. Dle tagů lze soubory správně přejmenovat. Nově podpora WMA, OGG a MPEG-4 audio (M4A, M4P), export dat do prostého textu, databáze či html, plná práce drag'n'drop, lepší a rychlejší rozhraní.
 • MP3 Manager 5.10 - Shareware - Download 4,3 MB
  Český manažer MP3 souborů s rychlou editací pomocí databázového enginu FoxPro. Knihovna není nijak omezena počtem záznamů, program umí automaticky slídit po MP2/3, WMA a VQF souborech na až 99 jednotkách. Plná podpora ID3 a Lyrics3 tagů, třídění záznamů, značkování oblíbených, dálkové ovládání přehrávačů WinPlay3, Sonique a Winamp, dávkové zpracování, drag'n'drop.
 • Smart MP3 Renamer 1.3.0.2 - Shareware - Download 0,8 MB
  Program vytvořený pro jednoduché přejmenování hudebních souborů a zápis ID3 tagů podle údajů z databanky Freedb.org. Pokud album v systému chybí, aplikace proskenuje všechny soubory v albu a podle nalezených tagů doplní informace k ostatním stopám. Podporuje ID3v1 a ID3v2 tagy.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Musette v2.3 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velmi jednoduchý notační software pro začátečníky. Jednoduchým drag'n'drop systémem umožňuje editovat výšku a délku tónu přímo vkládáním symbolů do notové osnovy, skládat noty do akordů. K notám můžete vložit text a vytvořit si tak virtuální zpěvník. Aktuální verze nabízí snazší a rychlejší editaci.

  Audio editory a efekty
 • Acoustica 3.1 - Shareware - Download 6,9 MB
  Univerzální program k úpravám digitálního zvuku, který disponuje mnoha vysoce kvalitními editačními nástroji a efekty. Nabízí nekonečné množství úrovní Undo/Redo, rychlou nedestruktivní editaci, podporu rozlišení 24 a 32 bitů a vzorkovací frekvence až 192 kHz. Umožňuje stahování a vypalování audio CD, restaurování starých nahrávek z vinylových desek a magnetofonových kazet pomocí šumových filtrů, šestipásmového ekvalizéru a rutin pro oživení výšek. Acoustica podporuje externí DirectX plug-iny.
 • Claudio 5.0 - Shareware - Download 3,7 MB
  Audio rekordér s luxusním grafickým rozhraním a vlastním zvukovým mixérem. Signál lze zaznamenat při frekvenci 11/22/44 kHz, rozlišení 8 a 16 bitů, stereo/mono a exportovat do souborů WAV, MP3 a OGG. Program lze snadno ovládat klávesovými zkratkami, záznamy je možné přímo zasílat mailem. Uživatelsky přítulnější rozhraní.
 • MightSoft Audio Editor Pro 1.30 - Shareware - Download 8,4 MB
  Přes dvacet efektů, šest různých filtrů, vizuální editace zvuku, vkládání a změna dodatečných informací, podpora formátů WAV, MP2, MP3, WMA, OGG, VOX, RAW i audio CD včetně ripperu a konvertoru.
 • Power MP3 Recorder 2.86 - Shareware - Download 7,5 MB
  Šikovný zvukový rekordér s výstupem do WAV nebo MP3 v rozsahu bitrate 8-320 kbps. Nahraje cokoliv, od signálů generovaných přímo počítačem přes výstup CD-ROM mechaniky až po magnetofon, mikrofon, televizi a další externí zdroje. Přehledné načasování záznamu včetně periodického nahrávání např. týdenních pořadů.
 • RockN Wav Maker 2.8 - Shareware - Download 7,1 MB
  Editor pro zpracování zvukových souborů ve formátu WAV. Nabízí grafické zobrazení průběhu zvuku, umí míchat dva samply (např. vkládat vokály přes hudební doprovod), upravit zvuk řadou efektů (kompresor, delay, ekvalizér, stretch, fade, expander...), odstranit/vložit ticho, ořezat nežádoucí pasáže na krajích souborů aj.

  Ostatní utility
 • CDRoller 5.20 - Shareware - Download 2,1 MB
  Utilita pro práci s poškozenými CD dokáže načíst a zachránit data z disků, které nejdou systémově načíst. Umí testovat čitelnost CD, vyhledat data na nečitelných médiích Packet-Write (InCD, DirectCD) a 8cm discích z digitálních fotoaparátů Mavica, stáhnout jednotlivé soubory nebo celé ISO image z poškozených disků a grabovat stopy z audio CD. Podporuje DVD média, externí USB mechaniky a obsahuje identifikátor typů ztracených souborů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - posloucháme internetové vysílání
  Oblíbili jste si na dovolené místní rozhlasovou stanici a rádi byste ji poslouchali i doma? Pak pro vás máme řešení. Zkuste si stáhnout jeden z moha prográmků pro poslech datového toku a zkuste si naladit vámi preferovanou stanici přes internet.

  • Nejčtenější

  Silná sluneční bouře může uvrhnout do tmy celé kontinenty, varuje vědkyně

  Koronavirová pandemie nám ukázala, že nejsme na podobnou krizi připraveni. Podle amerických vědců bychom na tom byli...

  Startujeme německý tankový motor z války, desetiletí pohřbený v bahně

  Takhle zní zrekonstruovaný motor Maybach HL 120 TRM z německého útočného děla StuG. Strávil celá desetiletí pohřben v...

  Maličké hi-fi do maličkých bytů. Vyzkoušeli jsme česko-britskou kombinaci

  Moderní, elegantní a velmi dobře hrající. Vyzkoušeli jsme maličký streamer se zesilovačem Arcam Solo Uno a regálové...

  Ušetřit, nebo připlatit? Co znamená devět tisíc korun při výběru notebooku

  Premium Jeden je za 12 990 Kč, druhý za 21 990 Kč. Obě jsou to novinky s Windows 11, Full HD displejem, SSD úložištěm a...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Pět největších nesmyslů tradovaných o druhu Tyrannosaurus rex

  Dravý dinosaurus druhu Tyrannosaurus rex vyhynul před nepředstavitelně dávnou dobou 66 milionů let. I když toho o něm...

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  • Další z rubriky

  Opravte si nepříjemné věci ve Windows 10

  Windows 10 je jako celek dobrý operační systém. Má však své problémy, od nepředvídatelných restartů, zbytečného...

  Microsoft vydává první aktualizace Windows 11. Na tu důležitou však čekáme

  Bylo druhé úterý v měsíci, a tak společnost Microsoft vydala pravidelné aktualizace pro své produkty. Přibyla jedna...

  Windows XP má za sebou 20 let existence, stále to ale nemá „za sebou“

  Přestože jde o již dlouho zaniklý operační systém Microsoftu, aktuální data naznačují, že jej používá ohromující počet...

  Padl jeden z důvodů, proč nemít Windows 11. Vraťte si Start a hlavní panel

  S Windows 11 chce Microsoft vstoupit do nové éry používání počítačů a kvůli tomu změnil dvě z hlavních součástí...

  Žena u porodu dítěte kamarádky zjistila, že ho má s jejím manželem

  Osmadvacetiletá Hailey Custerová z Arizony zažila nepříjemný šok, když pomáhala přivést na svět dítě nejlepší...

  Divadlo stahuje představení. Autor trvá na černošském herci, Sokol nestačí

  Obsazením černošského herce si nově podmiňuje britský autor Martin McDonagh inscenování své hry Ujetá ruka (Behanding...

  Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

  Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se...

  Ve StarDance předčasně skončil Mirai Navrátil

  Ještě před sobotním večerem StarDance je jasné, že se s taneční soutěží musí rozloučit zpěvák Mirai Navrátil. Vyšel mu...

  Zákeřná rakovina endometria. Jaké jsou varovné příznaky?

  O rakovině děložního čípku se hovoří často, už proto, že je jí možné předejít očkováním. Ženské orgány však může...