Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 5. prosince 2021 Jitka

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 06/2004

Jeden z nejstarších programů pro stahování stop z CD Audiograbber je nyní freeware! Kromě něj si můžete stáhnout i nové verze CloneCD a zvukového záznamníku Total Recorder, profesionální editor smyček ReCycle, plug-in Chronotron pro Winamp k modifikaci přehrávané hudby a mnoho dalších programů.
Všechny soubory jsou umístěny na serveru Technet.cz. Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • AtomixMP3 2.3 - Shareware - Download 3,1 MB
  MP3 mixér pro DJs se dvěma přehrávači, automatickou synchronizací BMP, úrovní zvuku, kontrolou rychlosti, výšky zvuku, plynulými přechody, podporou playlistů a kompatibilitou s WinAmp DSP plug-iny. Celou session lze uložit jako WAV a vypálit na CD.
 • Carlanthano 4.1.1569 - Freeware - Download 1,8 MB
  Multimediální jukebox pro Windows, využívající systémových kodeků. Mezi uživatelskými nástroji nalezneme rozsáhlý manažer playlistů a editor ID3 Tagů. Jukebox obsahuje několik přehrávacích režimů včetně náhodného přístupu, takže jej můžete nechat běžet bez dozoru, aniž by se jediná skladba opakovala.
 • Clip Czar 5.6 - Freeware - Download 0,6 MB
  Multimediální přehrávač a prohlížeč s katalogizačními schopnostmi. Kromě přehrávání běžných hudebních formátů zvládne také video a umí prohlížet obrázky, a to samostatně i jako automatické slideshow v libovolně setříděném pořadí. Obsahuje editor playlistů propojený s katalogem multimédií na počítači.
 • MidWavi Pro - 2.88 - Shareware - Download 2,1 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů a rychlým vyhledáváním multimédií na disku. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF ad. Nově dávkový editor ID3 tagů.
 • Real DJ System Mixer 1.4 - Shareware - Download 5,3 MB
  Kompletní DJský systém, nabízející až 12 nezávislých přehrávačů s manažery playlistů, zvukovými efekty v reálném čase, počítadlo BPM, možnost skinování ad. Pracuje se soubory MP3 a WAV.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audiograbber 1.83 - Freeware - Download 1,6 MB
  Proslulý grabber digitálních stop z audio CD je nyní freeware. Program, který navíc umí hudbu normalizovat a odstranit ticho ze začátku a konce, spolupracuje s mnoha externími kodeky i vlastní MP3/WMA/OGG kompresí. Z databáze freedb umí názvy skladeb stahovat i uploadovat. Můžete dokonce i nahrávat živé audio z line-in vstupu a digitalizovat tak např. staré desky nebo kazety.
 • ACXtractor 3.20 - Shareware - Download 5,1 MB
  Rychlý grabber stop z kompaktních disků do formátů WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Funguje také jako CD přehrávač s připojením k databázi CDDB, podporuje MP3 enkodéry Gogo, Blade a LAME. Umožňuje editovat informace o CD a ID3 tagy, vymazat ticho na začátku a konci skladby aj. Nyní s českou lokalizací.
 • CD Master32 5.6.3.0 - Shareware - Download 5,3 MB
  Víceúčelová utilita, která nabízí vypalování souborů MP3, WAV a OGG na Audio CD, naopak stahování stop z CD do uvedených formátů, zápis ID3 tagů dle údajů v databázi FreeDB, snadnou tvorbu obalů, konverzi komprimovaných souborů i render hudebních modulů do WAVu a rutiny pro restauraci zvuku.
 • dBpowerAMP Music Converter 10.1 - Freeware - Download 1,4 MB
  Desátá verze jedné z nejkomplexnějších utilit pro konvertování digitálního audia. Dovede grabovat audio CD do MP3, WAV a mnoha dalších včetně vzájemné konverze mezi formáty, normalizovat zvuk, integrovat své funkce do kontextového menu Windows, editovat ID3 tagy i zaznamenávat zvuk ze vstupů audiokaret.
  Dodatečně lze stáhnout podporu mnoha dalších kodeků (MP4 AAC, mp3PRO, Musepack, Ogg Vorbis, WMA ad.).
 • Waver 2.92 - Shareware - Download 1 MB
  Program pro vzájemnou dávkovou konverzi WAV a MP3 souborů, využívající víceprocesorové počítačové systémy. Pro konverzi lze použít systémové kodeky nebo enkodéry LAME a BladeEnc. U zvukových souborů lze měnit vzorkovací frekvenci i počet kanálů. Nová verze bez udání novinek.

  Ostatní MP3 utility
 • Chronotron 3.1 - Freeware - Download 0,3 MB
  DSP plug-in pro Windows Media Player 9 nebo Winamp 3 a novější, který dovede modifikovat tempo přehrávané skladby bez změny tóniny a naopak, změnit výšku tónu bez vlivu na rychlost. Vysoká kvalita za rozumnou cenu.
 • PsychicMP3 v2.0 - Freeware - Download 0,5 MB
  Katalogizační utilitka, která pracuje s adresáři plnými souborů MP3 jako audio CD a umožňuje vznášet dotazy na databázi FreeDB. Podle jejích záznamů dovede vyplňovat ID3 tagy a přejmenovat soubory. Zobrazuje typ a datový tok MP3 a disponuje diagnostickými nástroji pro kontrolu integrity souborů.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • G-tune 2.20 - Shareware - Download 0,5 MB
  Rychlá a přesná ladička elektrických kytar i akustických nástrojů. Měří výšku tónu v rozmezí 30-5500 Hz s přesností na 0,01 Hz.
 • ReCycle! 2.1 - Shareware - Download 8,5 MB
  Komplexní nástroj pro práci se samplovými smyčkami od slovutných Propellerhead Software. Pracuje s několika desítkami nejrozšířenějších hardwarových samplerů, ale samozřejmě také s obyčejnými samply ve WAVu. Nově kompletní podpora Windows XP, víceúrovňové Undo, plné 24bitové rozlišení.

  Audio editory a efekty
 • aSound Recorder 3.1 - Shareware - Download 5,2 MB
  Přítulný zvukový rekordér s výstupem do souborů WAV nebo MP3. Zaznamená jakýkoliv signál, který se šustne vaším počítačem, což znamená jak reprodukci softwarových přehrávačů a internetových rádií, tak i externích zařízení - gramofonu, videa atd. Délka nahrávky je omezena pouze velikostí místa na disku.
 • Micro LAB 2.0 - Shareware - Download 4,3 MB
  Laboratoř pro zkoumání zvukových souborů. Obsahuje oscilátor, spektrální analyzér pracující v reálném čase a generátor signálu se šesti průběhy křivky.
 • Mini Recorder 2004 - Shareware - Download 1,1 MB
  Jednoduchý audio záznamník s rychlým startem nahráváním jediným stiskem tlačítka. Inteligentní systém podle dostupného místa určí optimální kvalitu záznamu. Tu lze nastavit i ručně - pro formát MP3 v rozmezí od 8 kHz/8 kbps až do 48 kHz/320 kbps. K dispozici je též kódování VBR a práce s ID3 tagy.
 • Orion Platinum 5.2 - Demo - Download 7,4 MB
  Emulace profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, bicí jednotka, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při frekvenci 96 kHz a 32bit nebo 16bit rozlišení, podporuje VST/VST2/Dx efekty, MIDI, ReWire2, obsahuje 64kanálový mixér, dva sekvencéry, nelimitované Undo/Redo... Novinky verze: podpora REX2 u sampleru, filtr Low Cut, efekt Platinum Phaser, podpora VSTi MIDI pluginů, širší použití ekvalizéru ad.
 • Total Recorder Standard Edition 4.4 - Shareware - Download 1,2 MB
  Legendární utilita pro záznam zvuku v nové verzi. Program ukládá veškerý signál do WAVu nebo MP3, nahrávání můžete načasovat v přehledném diáři. Aktuální verze přidává podporu kompresního formátu Ogg Vorbis a nabízí lepší orientaci v otevřeném projektu. Aktuální novinky: podpora Windows Media Audio při záznamu i přehrávání, normalizace MP3 souborů.

  Ostatní utility
 • CloneCD 4.3.1.9 - Shareware - Download 2,3 MB
  Nová verze legendárního kopírovacího programu, jenž si bez problémů poradí s většinou CD s ochranami proti kopírování. Čtvrtá generace CloneCD má přikrášlené uživatelské rozhraní, nové vymoženosti jako např. rychlou detekci a přeskakování chyb a zejména přepracovaný engine pro tvorbu 100% funkčních záloh většiny CD.
 • Complete CD & DVD Writer 1.1 - Shareware - Download 0,8 MB
  Aplikace pro snadné vypalování dat a hudby (WAV) na média CD a DVD. Podporuje tvorbu a zápis image formátu ISO, pro audio CD také CUE/BIN.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - nástroje pro práci s titulky
  Lámete si hlavu s úpravou titulků, nebo jen toužíte po přesném otitulkování svého oblíbeného filmu? Pak si určitě zkuste stáhnout některý z mnoha nástrojů na úpravu, konverzi, posunutí nebo rozdělení titulkových souborů a vychutnejte film v původním zněním s titulky.

  • Nejčtenější

  Silná sluneční bouře může uvrhnout do tmy celé kontinenty, varuje vědkyně

  Koronavirová pandemie nám ukázala, že nejsme na podobnou krizi připraveni. Podle amerických vědců bychom na tom byli...

  Startujeme německý tankový motor z války, desetiletí pohřbený v bahně

  Takhle zní zrekonstruovaný motor Maybach HL 120 TRM z německého útočného děla StuG. Strávil celá desetiletí pohřben v...

  Maličké hi-fi do maličkých bytů. Vyzkoušeli jsme česko-britskou kombinaci

  Moderní, elegantní a velmi dobře hrající. Vyzkoušeli jsme maličký streamer se zesilovačem Arcam Solo Uno a regálové...

  Ušetřit, nebo připlatit? Co znamená devět tisíc korun při výběru notebooku

  Premium Jeden je za 12 990 Kč, druhý za 21 990 Kč. Obě jsou to novinky s Windows 11, Full HD displejem, SSD úložištěm a...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Pět největších nesmyslů tradovaných o druhu Tyrannosaurus rex

  Dravý dinosaurus druhu Tyrannosaurus rex vyhynul před nepředstavitelně dávnou dobou 66 milionů let. I když toho o něm...

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  • Další z rubriky

  Postarejte se, abyste o svá data nikdy nepřišli, zálohujte

  Žít v digitálním světě je fajn, ale co když přijdete o své dokumenty, fotografie a videa či vlastní sbírku hudby?...

  Microsoft vydává první aktualizace Windows 11. Na tu důležitou však čekáme

  Bylo druhé úterý v měsíci, a tak společnost Microsoft vydala pravidelné aktualizace pro své produkty. Přibyla jedna...

  Připravte počítač na prodej tak, abyste později nelitovali

  Premium S příchodem nové generace operačního systému Windows může vyvstat otázka, zda je na něj hardware stávajícího počítače...

  KOMENTÁŘ: Budoucnost operačního systému je v jeho pronájmu

  Ač to na první pohled není patrné, svět se pomalu chystá na další revoluční změnu. V budoucnu si věci nebudeme kupovat,...

  Žena u porodu dítěte kamarádky zjistila, že ho má s jejím manželem

  Osmadvacetiletá Hailey Custerová z Arizony zažila nepříjemný šok, když pomáhala přivést na svět dítě nejlepší...

  Divadlo stahuje představení. Autor trvá na černošském herci, Sokol nestačí

  Obsazením černošského herce si nově podmiňuje britský autor Martin McDonagh inscenování své hry Ujetá ruka (Behanding...

  Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

  Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se...

  Ve StarDance předčasně skončil Mirai Navrátil

  Ještě před sobotním večerem StarDance je jasné, že se s taneční soutěží musí rozloučit zpěvák Mirai Navrátil. Vyšel mu...

  Zákeřná rakovina endometria. Jaké jsou varovné příznaky?

  O rakovině děložního čípku se hovoří často, už proto, že je jí možné předejít očkováním. Ženské orgány však může...