Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 5. prosince 2021 Jitka

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 04/2004

Spoustu utilit pro práci s MP3 soubory, sekáček na DVD video, rypadla na kompaktní disky, nový videopřehrávač BSPlayer, virtuální hudební studio Dreamer, kompletní diagnostiku pro MIDI a mnoho dalšího přináší přehled nových audio programů pro tento týden.
Všechny soubory jsou umístěny na serveru Technet.cz. Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • 1by1 1.44- Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchý MP3 přehrávač, který může přehrát buď obsah celé jednotky, nebo vybrané adresáře, a to i jako nonstop mix bez mezer nebo také s prolínáním po sobě jdoucích skladeb! Možné ovládání klávesovými zkratkami. V aktuální verzi vizuální optimalizace grafického rozhraní.
 • AlbumPlayer 3.2 - Shareware - Download 6,2 MB
  Organizér a přehrávač celých alb ve formátech MP3 a WMA. Program si automaticky stahuje názvy skladeb a obaly ze služeb All Music Guide a CDDB. Udržuje přehled o albech na médiích CD-R a nejhranější uchovává na pevném disku počítače. Grafické rozhraní podporuje "skiny", editor přiložen. Zcela přepracované uživatelské rozhraní, nově hodiny a ovládání shortcuty.
 • BSPlayer 1.00 RC1 Build 805 - Freeware - Download 1,8 MB
  Softwarový videopřehrávač s podporou titulků, korekcemi obrazu a mnoha dalšími funkcemi. Kompatibilní s formáty AVI, ASF, WMV, MPEG a dalšími pomocí systémových kodeků. Aktuální verze opravuje nefunkční přepínání zvukových kanálů a podporu titulků pro soubory OGM.
 • foobar2000 0.8 Beta 2 - Freeware - Download 1 MB
  Nová verze kompaktního, ale přesto funkcemi nabitého přehrávače fenomenálního programátora Petera Pawlikowskeho, který spolupracuje i na vývoji Winampu. Disponuje nativní podporou zvukových formátů MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, WAV, AAC a hudebních modulů. Nové položky konfigurace, rendering zvuku na disk, seznam alb, lepší kompatibilita s FLAC, AIFF, možnost exportu skriptů pro tagování do souborů ad.
 • XPlosive Player 1.3.4.438 - Freeware - Download 0,9 MB
  Přehrávač zvukových souborů typu MP1, MP2, MP3, XM, IT, S3M, MOD, MTM, OGG, WAV. Využívá přehrávací rutinu BASS, má 12 vestavěných DSP efektů, podporuje skiny, prácuje s playlisty M3U, nabízí vizualizace, přehrává streamovaná rádia.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Awave Audio 9.0 - Shareware - Download 0,6 MB
  Aplikace pro dávkový převod hromady souborů mezi více než 60 zvukovými kodeky, samozřejmě včetně OGG, WMA, RealAudia, MP2, MP3 ve všech typech kódování. Během konverze lze na soubory aplikovat až 6 DirectX efektů a využít vestavěné funkce odstřižení ticha a převzorkování. Podporuje i 24bitové vícekanálové soubory. K normalizaci zvuku využívá oblíbený model Replay Gain.
 • DVDCutter Stream and Mp3CDWav Converter 4.0 - Shareware - Download 6,2 MB
  Zajímavý sekáček na multimediální soubory. Umožňuje rozdělit prakticky jakékoliv soubory včetně DVD na menší části, stáhnout audio CD do MP3/WAV, konvertovat mezi MP3 a WAV, přepočítat DVD do AVI ve zvoleném kodeku či jen grabnout zvukovou stopu do AC3 a nechá vás vytvořit i vlastní VideoCD/SuperVideoCD/DVD.
 • Easy CD-DA Extractor 6.5.2 - Shareware - Download 5 MB
  Jedna z nejpopulárnějších aplikací pro stahování kompaktních disků na harddisk 1:1 do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD, využívá protekce zápisu BURN-Proof. Aktuální verze opravuje chyby v MP4, M4A a AAC enkodérech.
 • Fast CD Ripper 1.53 - Shareware - Download 5,3 MB
  CDDA grabber firmy Litex Media. Stopy stahuje do standardních WAVů nebo komprimovaných formátů WMA 9, MP3, Ogg Vorbis a APE - Monkey's Audio. Automatický tagger zapíše do cílových souborů informace z internetové CDDB databáze.
 • OSS Audio Extractor 5.0 - Shareware - Download 11,3 MB
  Utilitka, která dovede vyrýpnout zvukovou stopu z video souborů a uložit ji jako MP3, WAV, OGG, WMA a dalších - záleží na nainstalovaných kodekách.

  Ostatní MP3 utility
 • MA3D 1.0 - Freeware - Download 0,5 MB
  Tato drobná utilitka, plným názvem Mp3 Amazon Album Art Downloader, je jednoduchý klient pro vyhledávání a stahování obalů CD z internetového obchodu Amazon. Obrázky pak lze zobrazit při přehrávání skladeb ve Winampu či Windows Media Playeru.
 • MP3Ext 3.4b23 - Freeware - Download 1,4 MB
  Nová verze pluginu pro Windows, který kartu vlastností MP3 souborů rozšíří o kompletní detaily ID3 tagů, hromadnou editaci všech polí, vkládání textů, přejmenování souborů a další funkce.
 • Mp3tag 2.17 - Freeware - Download 1,1 MB
  Nová verze populárního správce souborů MP3 a Ogg Vorbis, který dokáže pracovat s ID3 Tagy a umožňuje do souborů ukládat texty písní. Během jednoho kroku může měnit jedno nebo více polí tagů současně, a to i na několika souborech. Podle tagů umí přejmenovávat zvukové soubory. Nově podpora uživatelských a rozšířených polí ve všech typech tagů, nová syntaxe formátování.
 • mp3Trim 1.90 - Freeware - Download 0,2 MB
  Aktuální vydání oblíbeného software pro přímou editaci souborů MP3, mp3PRO a APE - ořezání, sestřihání, normalizaci, fade in/out atd. Rozšířené funkce generování CUE listů, základní podpora APE tagů, normalizace při otevření souboru, vylepšené ukládání MP3 v ACM kodeku, oprava chyby vkládání textů do tagů ID3v2.
 • OrangeCD Suite 5.2.0.7325 Beta - Shareware - Download 1,8 MB
  Kompletní manažer nejrůznějších audio a video nosičů. Veškeré informace jsou spravovány a prohlíženy v jednoduchém rozhraní á la IE, program získává údaje z CDDB/FreeDB databáze, integruje vyhledávání informací o interpretech na webových stránkách. Současně slouží jako přehrávač hudebních souborů a audio CD. Podporuje i vícediskové sety. Nový editor šablon pro HTML výstup, rozšířené pole datum vydání s možností řazení záznamů, optimalizovaný výkon databáze.
 • Self Renamer 3.37 - Freeware - Download 2,1 MB
  Utilitka zjednodušuje přejmenování alb v MP3. Uživatele nijak neomezuje při vymýšlení syntaxe názvů souborů. Může ručně i automaticky vkládat a editovat ID3 tagy v1/v2 a podle nich pojmenovávat soubory.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Dreamer 1.5 - Demo - Download 3,8 MB
  Skládací studio, v němž lze do virtuálního racku jednoduše přidávat a propojovat jednotlivé sekvencery, procesory, mixéry, samplery, bicí jednotky a další součásti, které připravili autoři aplikace. Kompletní automatizace ovládacích prvků, současné nahrávání-přehrávání-editace. Nízká spotřeba procesorového času, vysoce kvalitní interpolace zvuku.
 • MIDI-OX 7.0 - Freeware - Download 0,8 MB
  Víceúčelový nástroj pro práci s MIDI, který kromě kompletní diagnostiky přenosu dokáže filtrovat a mapovat MIDI příkazy, zaznamenávat vstup z kláves, převést jej do standardního MIDI souboru pro přehrávání a další zpracování aj.

  Audio editory a efekty
 • Alive WMA MP3 Recorder v1.0.3.8 - Shareware - Download 5,7 MB
  Digitální rekordér, který zaznamená signál ze vstupů zvukové karty i zvuk reprodukovaný jinou softwarovou aplikací (např. streamovaný rozhlas). Nahrává do formátů WMA, MP3, WAV, OGG a VOX + vestavěný přehrávač záznamů.
 • Aye Text to MP3 3.00 - Shareware - Download 2,1 MB
  Proč se unavovat čtením z blikající obrazovky? Tato utilita přečte zobrazený text za vás a ještě jej uloží jako MP3, WMA nebo WAV.
 • Dexster 1.4 - Shareware - Download 4,9 MB
  Zvukový editor a rekordér s efektovou jednotkou. Nabízí pestrou paletu příkazů pro klasické úpravy (Copy, Paste, Mix), nejrůznějších efektů (ekvalizér, vibrato, zrychlení/zpomalení, normalizace, reverb...), dovoluje vložit šum nebo ticho, použít pásmové filtry. Zvládá také konverzi souborů v různých formátech. Nová verze bez udání novinek.
 • SAWStudio 3.5 - Shareware - Download 5,6 MB
  Aktuální verze Software Audio Workshopu. Kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - vyzbrojte svůj Internet Explorer
  Chybí vám automatické znovunačítání stránek? Nebaví vás zavírat okna IE jedno po druhém? Nemáte rádi flashové aplikace a chcete se jich zbavit? Chcete znát velikost souborů ještě před jejich stažením? Nebo jen toužíte po změně kabátku prohlížeče? Pak neváhejte a stahujte.

  • Nejčtenější

  Silná sluneční bouře může uvrhnout do tmy celé kontinenty, varuje vědkyně

  Koronavirová pandemie nám ukázala, že nejsme na podobnou krizi připraveni. Podle amerických vědců bychom na tom byli...

  Startujeme německý tankový motor z války, desetiletí pohřbený v bahně

  Takhle zní zrekonstruovaný motor Maybach HL 120 TRM z německého útočného děla StuG. Strávil celá desetiletí pohřben v...

  Maličké hi-fi do maličkých bytů. Vyzkoušeli jsme česko-britskou kombinaci

  Moderní, elegantní a velmi dobře hrající. Vyzkoušeli jsme maličký streamer se zesilovačem Arcam Solo Uno a regálové...

  Ušetřit, nebo připlatit? Co znamená devět tisíc korun při výběru notebooku

  Premium Jeden je za 12 990 Kč, druhý za 21 990 Kč. Obě jsou to novinky s Windows 11, Full HD displejem, SSD úložištěm a...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Pět největších nesmyslů tradovaných o druhu Tyrannosaurus rex

  Dravý dinosaurus druhu Tyrannosaurus rex vyhynul před nepředstavitelně dávnou dobou 66 milionů let. I když toho o něm...

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  • Další z rubriky

  Postarejte se, abyste o svá data nikdy nepřišli, zálohujte

  Žít v digitálním světě je fajn, ale co když přijdete o své dokumenty, fotografie a videa či vlastní sbírku hudby?...

  Skype přinese řadu novinek, tři budou revoluční

  S komunikačním programem Skype je to jako na houpačce. Zažil lepší, ale i horší chvíle. Aktuálně se připravuje na další...

  Výpadek Google Cloudu srazil na kolena služby jako Spotify nebo Discord

  Cloudové služby od Googlu zaznamenaly v úterý kolem 18. hodiny rozsáhlý výpadek, jenž postihl i část hostovaných služeb...

  Připravte počítač na prodej tak, abyste později nelitovali

  Premium S příchodem nové generace operačního systému Windows může vyvstat otázka, zda je na něj hardware stávajícího počítače...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Žena u porodu dítěte kamarádky zjistila, že ho má s jejím manželem

  Osmadvacetiletá Hailey Custerová z Arizony zažila nepříjemný šok, když pomáhala přivést na svět dítě nejlepší...

  Divadlo stahuje představení. Autor trvá na černošském herci, Sokol nestačí

  Obsazením černošského herce si nově podmiňuje britský autor Martin McDonagh inscenování své hry Ujetá ruka (Behanding...

  Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

  Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se...

  Ve StarDance předčasně skončil Mirai Navrátil

  Ještě před sobotním večerem StarDance je jasné, že se s taneční soutěží musí rozloučit zpěvák Mirai Navrátil. Vyšel mu...

  Zákeřná rakovina endometria. Jaké jsou varovné příznaky?

  O rakovině děložního čípku se hovoří často, už proto, že je jí možné předejít očkováním. Ženské orgány však může...