Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 10. prosince 2023 Julie

Dosáhněte zasvěcení prostřednictvím internetu (tutorial)

Je váš duchovní život v troskách? Pomýšlíte každé ráno na únik do jiného světa či paralení dimenze? Máte potřebu se vyzpovídat? Přáli byste si pohřbít někoho zaživa? Okolí vás nechápe? Dejte se k "NIM". Kde a jak? Internet vám pomůže a Technet vám poradí kde hledat.

Upozornění:

Následující článek je humorné zamyšlení nad různými zajímavými stránkami a duchovními směry, které lze nalézt na internetu. V žádném případě tyto duchovní směry nechceme zpochybňovat nebo je znevažovat. Následující text tedy neberte vážně, ale jako letní procházku po nepříliš známých zákoutích internetu.

Žít spořádaným životem je základ. Jedině tehdy je možné na plno a radostně pracovat a odvádět státu daně. Občas však nastávají okamžiky, kdy se vaše kroky stávají nejistými, každé ráno utrpením, vzpomínky tíží jako olověná koule, okolí vám nerozumí, jíst vám nechutná a šéf, popřípadě profesor/ka vás neustále šikanuje. Pak se žádná práce nedaří a vy i stát trpí (protože nedostává daně). A to je špatně. Kde hledat spásu a světlo v temnotách nesnesitelných dní? Obojí najdete na internetu. A aby vaše hledání nebylo dlouhé a neúčelné, Technet vám přináší  návod (tutorial) jak na to.

Devět kroků k duchovní spokojenosti

Krok č. 1 - vyzpovídejte se

Chystáte se svého trýznitele zabít nebo jste ho již dokonce zakopali? Nevadí. Vyzpovídejte se. Fórum vám snad odpustí. Instituce zpovědnice je velmi stará a ačkoliv se dnes již může jevit jako překonaná záležitost (máme přeci peníze na úplatky), může se zejména u drobných prohřešků hodit. Na stránkách zpovědnice http://www.zpovednice.cz/ se můžete vypovídat z lásky i nevěry, případně si nechat poradit, kde mají levné krumpáče.  Ostatní hříšníci nebo prostí návštěvníci vám dají rozhřešení nebo se s vámi alespoň podělí o svůj úděl.

vesmirni lide apod

Krok č. 2 - Uvědomte si, že pohřeb není levnou záležitostí....

Máte nepřátele? Střelné zbraně i krumpáče podražily? Využijte služeb virtuálního hřbitova http://www.hrbitov.cz/index.php . Jednoduše si vyberte typ hřbitova (křesťanský, židovský, zvířecí nebo zrušený) kde bude dotyčný zlosyn odpočívat. Zvolte příhodný náhrobek a dejte průchod vašemu vzteku či žalu. Pohřběte své nepřátele, špatné zážitky a vzpomínky na ně. To vše zadarmo a rychle, ovšem bez muziky.  S ohledem na cenu skutečného pohřbu se však hudba dá oželet.

vesmirni lide apod vesmirni lide apod

Jemnější metodou, jak se vypořádat s nepříjemnými jedinci, je blázinec. Jak tvrdí autoři webu, blázinec je určen pro „ne ještě zcela ztracené případy“. Výběr oddělení je bohatý a svou klícku zde nalezne jistě každý. Polstrované stěny v sekcích paranoia, schizofrenie, kleptománie, psychóza a deviace již čekají na tlumené bušení hlav nedobrovolných obyvatel.

vesmirni lide apod vesmirni lide apod

Drobné křivdy na vás spáchané lze vykřičet do světa v oddělení křivd. Stránky Virtuálního hřbitova poskytují opravdu všestranné a bezpečné služby. Pokud se přesto rozhodnete pro radikálnější řešení zmíněné v úvodu článku, vraťte se ke kroku č. 1 a vyzpovídejte se.

Následující kroky č. 3, 4 a 5 jsou  zaměnitelné a je pouze na vás, který zvolíte či zda využijete všechny možnosti.

Krok č. 3 - alternativní krok ke krokům č. 4,5 - nechte si vymazat vzpomínky

Nepřátelé leží na hřbitově (pravém nebo virtuálním), od hříchů jste si ulevili ve zpovědnici a přesto se stále necítíte dobře? Mučí a tíží vás vzpomínky na zpackanou večeři nebo nepovedený výlet? Není nic jednodušího než si nechat tyto a jiné nepěkné zážitky vymazat z paměti. Jistá společnost (http://www.lacuna.cz/zakrok.html)  v čele s doktorem Mierzwiakem vám jednoduchým nechirugickým zákrokem vyčistí mysl.

vesmirni lide apod

Nejprve projdete přípravnou fází (přípravná fáze se vyskytuje téměř ve všech následujících krocích), protože „jen pak může být zákrok úspěšný". Po zmapování paměti „přistoupí doktor Mierzwiak a jeho tým expertů k vymazávání  vzpomínek. Zákrok funguje na reverzním principu, to znamená, že začíná u posledních vzpomínek, od nichž se postupně  vrací zpět v čase. Tento postup se zaměřuje na citová jádra,  která tvoří podstatu každé vzpomínky. Odstraněním tohoto  jádra může doktor  Mierzwiak zlikvidovat jakoukoli vzpomínku.  Když se pacient probere z narkózy,  nic si nepamatuje. Díky  nenáročnosti celého zákroku není po léčení nutná žádná  rekonvalescence“. Uff... některé věci jsou tak jednoduché.

vesmirni lide apodvesmirni lide apod

vesmirni lide apod

Protože výše popsané opravdu funguje a Hollywood miluje pravdivé příběhy, vznikl dokonce film, v němž doktor Mierzwiak se svým týmem vymazává pamět Jimu Carreymu. Proto neváhejte a poznejte metodu věčného svitu i vy.

Krok č. 4 - alternativní krok ke krokům č. 3,5, - nechte si změřit vibrace duše

Jirka vám změří vibrace duše a dá odpověď na všechny vaše otázky. Jedinou podmínkou je, „ že nás tam naše duše v tuto chvíli pustí“. Jana vede astrologické poradenství a Ivana zase Kineziologii. Že nevíte, co to je? Nevadí. Hlaste se na stránkách http://www.slunecnikrystal.cz/jirka.htm.

Krok č. 5 - alternativní krok ke krokům č. 3,4 - synchronizujte své hemisféry

Tento krok vyžaduje větší trpělivost a píli. Stanete se studenty Akademie Nové slovanské spirituality (http://www.anos.cz/index.html ). Odměnou za náročné studium vám bude vědění o základech samoléčby, osudu, tantrických rituálech, bohyni plodnosti a jiných záležitostech každodenního života..

Od vitariánství přes urinoterapii k bretariánství

Mozek si oddechl od nadbytečných vzpomínek, duše se očistila a křivdy jsou zapomenuty. Teď již pouze zbývá vybrat si správný směr, aby se nic špatného z vašeho (doposud bídného, nekvalitního, láskupostrádajícího...) života již nemohlo opakovat.

Nastal čas vsoupit mezi „NĚ“. Jedině tak si můžete být jisti, že váš příští život bude kvalitní, naplněn nezměrnou radostí, štěstím, mírem, láskou, kosmickou energií a duševním bohatstvím. V opačném případě skončíte v pekle nebo v jiném zařízením obdobného typu (výběr se řídí podle toho, do které organizace se rozhodnete nevstoupit), případně jednoduše zemřete.

Upozornění: Pokud vám následující kroky připadají poněkud drastické, máte pravdu. Jsou nejen drastické, ale ohrožují i život. Bez nich však zavěcení nikdy nedosáhnete.

Krok č. 6 - pijte moč

Moč, neboli urina, „může blahodárně působit nejen na vaše zdraví a psychiku, ale celkově zkvalitní váš život a poněkud změní pohled na sebe sama a vše kolem vás“. Urinoterapie je tedy to, co hledáte. Není to jen způsob „stravování“, je to životní postoj, jedinečný styl, kterým se zaručeně odlišíte od ostatních hloupých smrtelníků požívajících odporné a ještě ke všemu tepelně upravené potraviny.

vesmirni lide apod vesmirni lide apod

Jak přesně vychutnávat moč a využívat její životodárné účinky, se dozvíte na stránkách http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2004033102 .

 

Citát:

Jeden citát za všechny: „Ze začátku tedy pijeme moči menší  množství, takto si na ni nejen zvykneme, ale  snížíme tím  také intenzitu bouřlivého průběhu čištění organismu, s  nímž jsou  spojeny nepříjemné vedlejší účinky (které  jsou ale vítané a nezbytné). Já to  totiž s první „dávkou“  dosti přehnala a mé tělo pak bylo půl dne v mírném šoku  :)  tzn. objevila se zvýšená teplota, mírná slabost, bledost v  obličeji. Jinak  jsem se ale cítila v pořádku a po těch pár  hodinách už to bylo jen o užívání si  toho nového zážitku. 

Možná bych pro méně odvážné dodala pár rad, které se již  osvědčily při překonávání počátečního odporu. S močí  se seznamujte velice pomalu  tím, že si nejprve začnete potírat  pouze ruce, poté obličej či krk, zvykejte si  zkrátka na její  „přítomnost“ ve vašem životě v úplně jiném pohledu,  než tomu  bylo doposud. Nikam nespěchejte. Jakmile přestanete  vnímat tento léčivý elixír  jako něco odpudivého a nečistého,  můžete si urinou začít proplachovat ústa, bez  polykání  a jakmile ji vyplivnete, pohrávejte si s její chutí na jazyku  i na  rtech.

Pak už sami jistě najdete ten správný okamžik,  kdy budete i vy „silní“ na  to, aby jste slavnostně ochutnali  první doušek. Pro první ochutnávky ve vašem  živote je nejlepší  vybírat pouze střední proud, to platí zejména u ranní moči.  Doporučuje se pít urinu najednou nebo v lichých doušcích,  to aby došlo k efektu  interference (= prolínání vlnění,  které je vyvoláno mechanicky plynulým pohybem  moči v tělesných  orgánech). Nejhodnotnější je urina ranní, zvláště mezi 3.  až 6.  hodinou“.

My pouze dodáváme: „Dobrou chuť“.

 Krok č. 7 - staňte se poustevníkem a napište o tom knihu s alespoň 10.000 stranami.

Moč se nejlépe pije v ústranní. V klidu a stranou od hřmotného a uspěchaného městského života, nejlépe uprostřed sibiřiské tajgy vychutnávejte osamění a osvěžující doušky uriny. Anastasia vám na svých stránkách ( http://www.anastasia.cz/ ) poradí, jak na to.

Anastasia vydala opravdu hodně knih...

vesmirni lide apod

Ona sama asi urinu nepoužívá, což je škoda, protože je prý výborná na pleť a na Sibiři, kde Anastasia pobývá, mnoho kosmetických salónů asi nebude. Nicméně prostřednictvím knih pana Megreho (zakoupíte v on-line shopu) vám sdělí, jak  “Obklopena pouze  přírodou,  božími výtvory, projevuje svoji upřímnou lásku  ke všemu živému.“ Čtením těchto vědeckých knih se zařadíte mezi ty, které „Síla a rychlost  jejich myšlenek již uchvátila“ a “ počínají si uvědomovat zhoubnost současného technokratického  způsobu  života a usilují o návrat k původním pramenům  – uvědomělému soužití s přírodou,  v souladu se zákony  stvoření...“. Zda se dočtete i přesné znění oněch zákonů stvoření nevíme.

vesmirni lide apod

Krok č. 8 - jezte pouze vzduch

Od poustevničení a pití vlastních výkalů je již jen malý krůček (malý pro člověka, ale velký pro lidstvo?) k tomu přestat jíst úplně. Staňte se breathariánem (bretariánem). Podle názorů jistého Bretariána to není až takový problém. Nejprve musíte absolvovat jednadvacetidenní zasvěcovací obřad (samozřejmě bez jídla a pití). Pokud během tohoto rituálu zemřete, což je mimochodem velmi pravděpodobné, znamená to pouze to, že nejste (spíše, že jste nebyli) dostatečně přesvědčeni o správnosti nastoupené cesty. Pokud přežijete, stanete se pravým bretariánem, stejně jako paní Jasmuheen ( http://www.jasmuheen.com/). Ta nejí už 11 let a bretariáni celého světa ji považují za svou duchovní učitelku. Pokud náhodou (například zde: http://www.dingir.cz/dingir/1999_4/clanky/D1999_4_11.html) naleznete lživé články, zpochybńující Jasmuheenino nejezení, nevěřte jim. Jsou to pouze štvavé a pomlouvačné hlasy nevěřících psů.

Stránky paní Jasmuheen září barvami...

vesmirni lide apod

Přijímat vesmírnou energii Či je tak snadné...

vesmirni lide apod

Následující obrázek nezobrazuje pornografii, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale úspěšného, zatím pouze částeného bretariána (zatím asi i žijícího).

vesmirni lide apod

Tajemství bretariánů je ve využívání božské universální životní síly takzvané energie Či. Na následujicích stránkách (http://blog.lide.cz/breatharian) naleznete desítky odkazů na průkazné případy lidí (nejčastěji mnichů z Číny apod.), kteří (nejlépe již od narození) nepožívají žádnou potravu. Maximálně si tu a tam usrknou čaje a po zbytek dní se pouze radují a debužírují vzduch.

A takto vypadá skutečný bretarián jménem Hira-Ratan, který nejedl již několik let.

vesmirni lide apod

Citát:

Jak je krásné a zdravé býti bretariánem dokazuje následující citát: „  Dělal jsem tytéž chyby jako ostatní lidé a zkoušel jsem všechno,  jak ze situace  vyjít. Staré i nové. Všechno, co mi kdokoliv  poradil.. Okolnosti se vyvinuli  tak, že jsem se setkal s jednou  ženou, která na sebe upoutala pozornost  vyjímečnou barvou  pleti a neobvyklým zdravím. Divil jsem se, když jsem slyšel,  že před deseti lety byla připoutána na lůžko jako invalida.  Měla ischias a  prudký revmatismus. Trpěla chronickými střevními  problémy, které lékaři nazvali  záchvatový zánět pobřišnice  (peritonitida). Dále nervovou slabostí, depresí,  chronickým  katarem, který vyvolával němotu. Tato žena na koni dokázala  v silné  bouřce a dešti zdolat horu Hamilton v Kalifornii vzdálenou  28 mil. Stalo se to  před čtyřmi dny. Tady byl klíč k jejímu  uzdravení - léčila se hladem. Nejedla 8  dní a všechny nemoci  se jakoby zázrakem ztratily. Už předtím jsem slyšel o  léčení  hladem, ale teď jsem se s tím setkal poprvé. Proto jsem začal  hladovět i  já.“ A tak dále ... příběhů zde nalezente celou řadu.

Bretariáni mají také zajímavé koníčky, jak o tom svědčí následující obrázek.

vesmirni lide apod

Znáte je všichni

Vyzpovídali jste se, pohřbili jste své soky, nejíte, popřípadě pouze pijete svou moč, vaše vzpomínky byly vymazány, posloucháte Dvořáka, věnujete se satanismu, poustevničíte... a přesto se stále necíte vyrovnaní a spokojení. Tady pomůžou již pouze "ONI". Znáte je všichni. Nejsou to Apachové, není to Vinetou. Jsou to Vesmírní lidé, kteří pod vedením Aštara Šerana brázdí prérie nekonečného vesmíru ve svých korábech. S pozemšťany se spojují  prostřednictvím svého výhradního zástupce a distributora Plejádských myšlenek pro ČR a snad i celý svět, pana Bendy.

vesmirni lide apod

 Krok č. 9 - poslední záchrana - Vesmírní lidé

Na rozdíl od Jasmuheen je pan Benda Čech a proto není problém zajít se s ním poradit osobně. Termíny přednášek naleznete na těchto stránkách http://www.universe-people.cz/default_c.htm.

 vesmirni lide apod vesmirni lide apod

Citát:

Pozorovat vesmírné lodě Plejáďanů (Vesmírných lidí) můžete i vy, zde je návod:
„Mnoho lidí za jasných večerů sleduje  světla lodí Vesmírných  lidí, které se pohybují ve  výškách 15 - 80 km. Jsou to většinou velké  mateřské lodě  (kilometrových rozměrů), kterých je běžně pod clonami na  obloze  tisíce (celkem je kolem planety Země 100 tisíc mateřských  lodí se 150 – 200  miliony Vesmírných lidí). Nejlepší dobou  je čas obvykle po  22:30 hodině (půl nebo  třeba i 3 hodiny), kdy většina lidí chodí spát, a  tak  nevyzařují tolik negativní myšlenky do prostoru kolem Země.  Vyjímečně lze  pozorovat i jindy.
Stačí  mít pozitivní a láskyplné myšlenky,  hezky  si povídat o našich Vesmírných přátelích, např. jejich životě,  mít k nim  hezký vztah, poprosit Stvořitele prvotního a Vesmírné  přátele o světelný  pozdrav, a pak můžete pozorovat  třeba i desítky přeletů, některé letí i  současně různými  směry, také jsme viděli ve formaci 3 lodě.

Jenom připomínáme, že vhodný termín pro přesídlení do vesmírných korábů Plejáďanů již brzy vyprší a další nastane až za 2000 let. Pospěšte si.

Pokud ani po vstupu do rodiny vesmírných bratří a sester se nebudete extaticky radovat z každé vteřiny vašeho života, podívejte se sem:  http://www.pribramska.cz/nnh/zakladni.html. Na těchto stránkách naleznete nevyčerpatelný zdroj informací komu a jak věnovat svůj majetek, případně i život.

Další sekty naleznete v Zaslíbené zemi, a  to včetně těch, které zakončují své účinkování kratochvilnými dýchánky spojenými s hromadnou sebevraždou. Než se odstěhujete do tohoto státu, je potřeba vyplnit následující formulář( http://www.studentagency.cz/viza/dokumenty/formular_ds_157.pdf) . Svou pozornost prosím věnujte zejména bodu č. 4 , jinak vás tam nepustí.

vesmirni lide apod

Autor:
  • Nejčtenější

Vymysleli je kvůli vesmírným misím, nyní je používáme v našich domovech

v diskusi je 30 příspěvků

4. prosince 2023

Čističky vzduchu, solární články, vývoj LED technologie, sušení potravin, bateriové domácí...

Nejsou peníze. Česko odmítlo poslat astronauta Svobodu na krátkou misi

v diskusi je 146 příspěvků

6. prosince 2023  22:14

Česká republika nevyužije nabídku americké společnosti Axiom na let do vesmíru pro českého...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Astronauti na ISS našli ztracené rajče, v mikrogravitaci ho hledali osm měsíců

v diskusi je 34 příspěvků

10. prosince 2023  9:01

Astronautům na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) se podařilo přijít na kloub gurmánské záhadě....

OBRAZEM: Šest nápadů, které se neujaly, byť to jejich tvůrci mysleli dobře

v diskusi je 44 příspěvků

3. prosince 2023

Velké i menší technologické firmy hýří mnoha nápady, ale ne vždy jsou jejich snahy korunovány...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Staré weby vznikly v devadesátých letech a stále běží. Ukážou počasí i film

v diskusi je 12 příspěvků

5. prosince 2023

Ač se historie webu začala psát teprve v roce 1990, kdy se zrodila vůbec první webová stránka,...

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

RECENZE: Lucii se kočky rozutekly a žáby proklouzly mezi prsty

Premium Příští rok to bude třicet let, kdy skupina Lucie vydala své třetí a v mnohém přelomové album Černý kočky mokrý žáby. V...

„To bylo odbojové znásilňování.“ Izrael pouští detaily a dělá si hořkou legraci

Premium Izrael, který je znechucen reakcí OSN a organizací „hájících práva žen“ včetně MeToo, začal světovým médiím a v OSN...

Astronauti na ISS našli ztracené rajče, v mikrogravitaci ho hledali osm měsíců

v diskusi je 34 příspěvků

10. prosince 2023  9:01

Astronautům na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) se podařilo přijít na kloub gurmánské záhadě....

Československo se před 100 lety přetahovalo s Polskem i o Javorinu

v diskusi je 13 příspěvků

10. prosince 2023

Mezinárodní soud v Haagu řešil přesně před sto lety další československo-polský hraniční spor....

Falcon Heavy: raketa, na které si SpaceX málem vylámala zuby

v diskusi je 37 příspěvků

10. prosince 2023

„Třikrát. Třikrát jsem ji chtěl zrušit,“ prohlásil o raketě Falcon Heavy zakladatel společnosti...

Černá kronika: Lidovky zaplnily před 100 lety zprávy o absurdních nehodách

v diskusi je 1 příspěvek

9. prosince 2023

V sobotních Lidových novinách před 100 lety měla „černá kronika“ žně. List zaplnily zejména...

Adventní kalendář eMimino 2023: Vyhrajte dárky pro sebe či ostatní!
Adventní kalendář eMimino 2023: Vyhrajte dárky pro sebe či ostatní!

Užijte si s námi předvánoční čas a sledujte Adventní kalendář 2023. Každý den na vás čeká jeden originální dárek, kterým můžete udělat radost sobě...

České croblihy končí. Špatné rozhodnutí srazilo pekárně vaz

Pekárna Oh Deer Bakery, kterou v roce 2017 otevřel Lukáš Vašek, v polovině prosince zavírá své provozy v Praze. Důvodem...

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Nádor ho připravil o část úst, teď Kvasnička míří do Událostí. Výzvu přijímám, říká

Moderátor Josef Kvasnička (51) v minulosti kvůli zhoubnému nádoru v čelisti přišel o čtvrtinu úst a zubů a musel se...

Zemřel herec Ladislav Županič, jehož proslavily Troškovy filmy a muzikály

Ve věku 80 let zemřel herec a dabér Ladislav Županič. Vedle divadla se uplatnil i v rozhlase, filmu a televizi. O úmrtí...

Mám kládu v kalhotách. Hvězdný Depardieu má nové trable kvůli svému chování

Francouzská televize France 2 vzbudila rozruch, když se rozhodla odvysílat nelichotivé záběry slavného herce Gérarda...