Diskuse k článku

ASFRecorder - vaše názory, zkušenosti

V dnešní době se nečekaně naléhavě objevil problém ukládání streamingového vysílání z internetu i před těmi, kteří se jinak počítačovými multimédii vůbec nezabývají. ASFRecorder umožňuje záznam souborů i live streamingu velmi rozšířené technologie Windows Media.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pavel Patočka

Tehdy v lednu to fakt fungovalo,
pak jsem přišel o HD a jsem taky v čudu...
0/0
14.9.2001 10:46

fil??

link is dead!! can anyone give me the right???
0/0
28.3.2001 14:04

Hmmm...

Hmmm...
Tak tomuto rikas download ASFRecorderu? Po otevreni tripod strany a nabidky ke stahnuti kliknes na odkaz ke stahnuti a objevi se toto: Sorry, but the page or file that you're looking for is not here. Please check to see that you've entered the correct URL. If you've spelled and capitalized the address correctly, then the content may have been moved. Possibly, the member has changed files, is no longer building on Tripod, or may have posted content in violation of the Tripod Terms of Service. If you think you may be getting this message in error, please try again later. Interested in creating your own homepage? Tripod, a Lycos Network site, provides the best personal and commercial publishing tools available on the Net.
0/0
23.3.2001 13:28

Hmmm.

Jak na to???
Jak na to, když je asx vysílání součstí Javascriptu (irádia v USA)?
0/0
23.3.2001 13:24

DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO
No comment :-))asfrecorder.tripod.com" rel="nofolow" target="_blank">asfrecorder.tripod.com" target="_blank" rel="nofollow"> href=" asfrecorder.tripod.com" rel="nofolow" target="_blank">asfrecorder.tripod.com
0/0
10.1.2001 11:52

Hmmm...

Re: DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO
Do tretice vseho to nefunguje! Na stahnuti ASFRecorderu nefunguje na celem internetu ani jediny odkaz! Takze povidani je to pekne, ale o nicem.
0/0
23.3.2001 9:44

Pavel Patočka

OPRAVA Verze 1.1 s podporou proxy
Nějak jsem to popletl, odkaz je asfrecorder.tripod.com" rel="nofolow" target="_blank">asfrecorder.tripod.com" target="_blank" rel="nofollow"> href=" asfrecorder.tripod.com" rel="nofolow" target="_blank">asfrecorder.tripod.com. Omlouvám se.
0/0
10.1.2001 11:49

Pavel Patočka

Verze 1.1 s podporou proxy
Na adrese uvedené v předchozím příspěvku je bohužel stará verze, doporučuji asfrecorder.tripod.com" rel="nofolow" target="_blank">asfrecorder.tripod.com" target="_blank" rel="nofollow"> asfrecorder.tripod.com" rel="nofolow" target="_blank">asfrecorder.tripod.com (funguje to).
0/0
10.1.2001 11:25

Joe

Proxy Support, yeah!!! Jak ale na World Online Live?
Na autorových stránkách se objevila verze 1.1, která již podporu proxy má - stahujte members.nbci.com" target="_blank" rel="nofollow">zde. Žere mě ale jiná věc - jak stáhnout klipy nabízené na World Online Live? Ani ASFRecorder si s tím neví rady :o(
0/0
5.1.2001 9:58

Radovan Markes

Není to pro všechny :-(
Bohužel soubor Readme.txt hovoří jasně: "Proxy servers are currently not supported. You need a direct connection to the internet allowing HTTP traffic."
Takže pokud jste za proxy serverem, máte smůlu ;-)
0/0
5.1.2001 9:08

Najdete na iDNES.cz