Mikroprojektory Compaq

aktualizováno 
Notebooky neoddělitelně patří k různým prezentacím a k prezentacím zase neoddělitelně patří dnes již plně digitální projektory. Společnost Compaq nabízí v této třídě opravdu zajímavá zařízení.
Compaq ProjektorSpolečnost Compaq Computer, s. r. o., představuje dva nové mikroprojektory Compaq MP2810 a MP1410 patřící do produktové řady iPAQ. Projektory lze v kombinaci s handheldy iPAQ Pocket PC používat jako lehké mobilní řešení pro prezentace, ale uplatnění naleznou nejen jako prezentační nástroj v obchodním prostředí, ale také jako zařízení pro domácí kino.

"Toto je splněný sen pro cestující podnikatele nebo kohokoliv jiného, kdo požaduje nejmobilnější a nejlehčí počítačovou a prezentační technologii, která je k dispozici," řekl Petr Svoboda, ABG Country Manager, Compaq ČR. "Kombinace mikroprojektoru iPAQ a kapesního počítače iPAQ Pocket PC poskytuje výkonné prezentační řešení a je dalším příkladem naší podpory inovací."

Uživatelé mohou na projektorech iPAQ MP2810 nebo MP1410 zobrazit v rozlišení 800 x 600 rovněž programy kompatibilní s operačním systémem Pocket PC, umožňuje to PC karta Voyager VGA pro handheldy iPAQ Pocket PC a software iPresentation od společnosti Presenter, Inc. (lze stáhnout na adrese
Mikroprojektory iPAQ, které byly navrženy pro cestující podnikatele jako jsou marketingoví a prodejní manažeři a profesionální prezentátoři, školitelé a konzultanti, lze používat jako prezentační nástroj také s notebooky řad Compaq Evo nebo Presario.

iPAQ MP2810
Projektor Compaq iPAQ MP2810 váží pouze 1,36 kg při objemu 1 937 cm3 a patří mezi nejmenší projektory na světě. Přes svoji minimální velikost umožňuje multimediální prezentace, a to i v těch nejstísněnějších prostorech.

Projektor iPAQ MP2810 využívá technologie společností Texas Instruments a Pixelworks, automaticky se synchronizuje s libovolným PC a použitá technologie plug-and-play umožňuje velmi snadný provoz. MP2810 lze snadno obsluhovat a nastavovat pomocí menu zobrazujícího se přímo na plátně, promítací rozlišovací schopnost je 1024 x 768 XGA při jasu 1100 lumenů. iPAQ MP2810 je multimediální produkt, který je kompatibilní se zařízeními VCR, DVD a HDTV, je vybaven ručním zoomem, standardním reproduktorovým systémem Premier Sound a vícefunkčním dálkovým ovládáním.

Compaq iPAQ MP2810 představuje jeden z nejmenších a nejlehčích projektorů na trhu, prodává se od 1. října 2001, cena je 197 000 Kč včetně prezentačního řešení s handheldem iPAQ Pocket PC. Více informací o projektoru iPAQ MP2810 naleznete na této adrese.

iPAQ MP1410
Projektor Compaq iPAQ MP1410 je vhodný pro uživatele, kteří požadují mobilitu a vysoké rozlišení za dostupnou cenu. Při hmotnosti 1,95 kg nabízí rozlišovací schopnost 800 x 600 SVGA, jas 800 lumenů a technologii Digital Light Processing (DLP). Lze ho rovněž dovybavit sadou pro domácí kino, která z obývacího pokoje vytvoří promítací sál.

Compaq iPAQ MP1410 představuje jeden z nejdostupnějších ultralehkých projektorů, které jsou dnes k dispozici, prodává se od 15. října 2001, cena je 98 800 Kč*. Další informace o projektoru iPAQ MP1410 naleznete na
této adrese.
 

Nejčtenější

Ochranka prezidenta Putina mate GPS. Lodě se přemístily na pevninu

Obrázek ukazuje pozice rušených lodí na letišti ruského města Gelendžik, ležící...

Americká nezisková organizace C4ADS si všimla, že když se ruský prezident Vladimir Putin přiblíží k přístavu, satelitní...

Hodinky, které zachránily astronautům život, když vše ostatní selhalo

Budoucí legenda. Omega Speedmaster za nedlouho těmto hodinkám nikdo neřekne...

Před čtyřiceti devíti lety se ve vesmíru odehrála jedna z nejnapínavějších událostí. Havárie Apolla 13 mohla lehce...

Neuvěřitelné množství chyb! Jako zázrakem většina lidí havárii přežila

Pohled na kokpit, patrný je splasklý skluz. Boeing 707 společnosti BOAC...

Piloti letu BA712 společnosti BOAC udělali koncem šedesátých let jednu fatální chybu. Neaktivovali hasicí zařízení...

Černé díry mohou ovlivnit celé galaxie, řekl astrofyzik v Rozstřelu

Astronom Jiří Svoboda v diskusním pořadu Rozstřel (12. dubna 2019)

Ve středu astronomové z projektu Event Horizon Telescope ukázali vůbec první fotografii černé díry. Co to pro vědu...

OBRAZEM: „Největší“ letadlo světa se vydalo na svůj první let

První let stroje Stratolaunch (13. duben 2019)

Speciální letadlo Stratolaunch, které bude sloužit jako platforma pro vypouštění kosmických raket, absolvovalo v sobotu...

Další z rubriky

Přichází USB 4, jeho součástí bude Thunderbolt 3 a dvojnásobná rychlost

Logo USB 3.1

Specifikace další generace rozhraní USB se dostává do závěrečné fáze a mohla by být hotova zhruba za rok. S čím se...

Jedno kliknutí a obraz zmizí. Protišmírovací displeje chrání soukromí

HP Sure View Privacy Screen - srovnání.

Podívejte se, jak funguje systém Sure View Privacy Screen společnosti HP, který zařídí, aby byl obraz na displeji...

Vylepšený standard microSD slibuje rychlost přenosu dat 985 MB/s

Nový standard microSD Express.

Tento týden byla představena vylepšená verze paměťových microSD karet popsaná ve specifikaci SD 7.1. Novinka nese...

Přibývá dětí s psychickými poruchami. Pomůžou rodiče, nebo školy?
Přibývá dětí s psychickými poruchami. Pomůžou rodiče, nebo školy?

Mezi nejčastější psychické onemocnění u dětí patří úzkost. Pokud se neléčí, může se rozvinout v depresi. Na tuto problematiku reaguje ministerstvo školství novinkou, která by se měla objevit ve školních osnovách.

Najdete na iDNES.cz