Konečně GPRS aneb mobilní internet od Motoroly

aktualizováno 
Myslím si, že o vysokorychlostních přenosech dat prostřednictvím mobilních telefonů už slyšel téměř každý. Zatím však existovalo pouze velmi málo zařízení, která tuto technologii (GPRS) podporovala.
Motorola uvádí svůj průkopnický mobilní komunikátor: dvoupásmový přístroj Motorola AccompliTM 008, který v sobě spojuje poslední novinky osobní komunikace a důmyslné funkce osobního organizéru, a uspokojí tak potřeby technologických nadšenců i "hračičků".

Další v řadě: Accompli 008
Motorola AccompliMotorola Accompli 008 používá nejnovější technologii Motorola DigitalDNATM, která vám umožní nahlédnout do vizionářského světa příští generace mobilní komunikace. V úzkém, kompaktním a otevíracím pouzdru se skrývá velký dotykový displej. Přes intuitivní uživatelské rozhraní se dostanete k funkcím nabízejícím rychlý přístup k Internetu, příjem a odesílání elektronické pošty* a dat/faxu s využitím technologie GPRS/WAP a pochopitelně službu krátkých textových zpráv. Funkce rozpoznání rukopisu vám umožní snadno komunikovat v angličtině, francouzštině, italštině, švédštině, portugalštině, češtině a dokonce v čínštině.

Přizpůsobte si svůj svět
Stávající technologie nebyly nikdy tak přizpůsobené osobním potřebám. Stáhnutím aplikací kJava lze telefon Motorola AccompliTM 008 snadno nastavit tak, aby vyhovoval vašim osobním potřebám a zájmům. Potřebujete-li být stále ve střehu, software TrueSyncTM** za vás automaticky aktualizuje a synchronizuje data se stolním počítačem nebo jiným zařízením.***

"Motorola Accompli 008 představuje ucelené řešení pro ty uživatele, kteří chtějí být v technologickém závodě vždy o krok napřed. Díky dotykovému displeji, synchronizaci dat a rozpoznávání rukopisu je tím nejlepším komunikačním nástrojem, který svému uživateli pomůže zvládnout nároky dnešní vysoce technické doby," řekl Bob Schukai, Brand Marketing Manager produktů Motorola AccompliTM pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Svět na dlani
Velký dotykový displej s rozměry 60 x 98 x 28 mm umožňuje pohodlné prohlížení Internetu včetně grafiky. Intuitivní grafické uživatelské prostředí s rolovacími menu se ovládá dotykovým perem, které lze nenápadně odložit stranou.

S celosvětovým rozvojem využívání Internetu a osobní komunikace vyžadují uživatelé mobilních komunikací od svých přenosných komunikačních zařízení stále větší schopnosti. Nový telefon Motorola Accompli 008 v sobě spojuje nástroje pro hlasovou, datovou i internetovou komunikaci, díky nimž se technologičtí experti stanou opět výkonnější.

Specifikace
Telefon Motorola Accompli 008 váží 155 g a jeho objem je 137 cm3. Umožňuje 160 až 270 minut hovoru a 90 až 145 hodin v pohotovostním stavu****. Motorola Accompli 008 bude k dostání od března 2001.

* Služba dostupná tam, kde je roamingová dohoda.
** Synchronizační software Starfish(R) TrueSync(R) v současné době podporuje přímou synchronizaci mezi těmito produkty: Microsoft Outlook, Lotus Organiser, Lotus Notes, ACT!, Sidekick, zařízení 3Com Palm, zařízení s Windows CE, REX a REXPRO, Yahoo! Address Book
*** Umožňuje synchronizaci se základními vlastnostmi mnoha softwarových a hardwarových produktů v oblasti PIM (Personal Information Management)
**** Všechny doby hovoru a pohotovostního režimu jsou přibližné a závisí na konfiguraci sítě, síle signálu a vybraných službách.

 

Nejčtenější

Ochranka prezidenta Putina mate GPS. Lodě se přemístily na pevninu

Obrázek ukazuje pozice rušených lodí na letišti ruského města Gelendžik, ležící...

Americká nezisková organizace C4ADS si všimla, že když se ruský prezident Vladimir Putin přiblíží k přístavu, satelitní...

Hodinky, které zachránily astronautům život, když vše ostatní selhalo

Budoucí legenda. Omega Speedmaster za nedlouho těmto hodinkám nikdo neřekne...

Před čtyřiceti devíti lety se ve vesmíru odehrála jedna z nejnapínavějších událostí. Havárie Apolla 13 mohla lehce...

Neuvěřitelné množství chyb! Jako zázrakem většina lidí havárii přežila

Pohled na kokpit, patrný je splasklý skluz. Boeing 707 společnosti BOAC...

Piloti letu BA712 společnosti BOAC udělali koncem šedesátých let jednu fatální chybu. Neaktivovali hasicí zařízení...

Černé díry mohou ovlivnit celé galaxie, řekl astrofyzik v Rozstřelu

Astronom Jiří Svoboda v diskusním pořadu Rozstřel (12. dubna 2019)

Ve středu astronomové z projektu Event Horizon Telescope ukázali vůbec první fotografii černé díry. Co to pro vědu...

OBRAZEM: „Největší“ letadlo světa se vydalo na svůj první let

První let stroje Stratolaunch (13. duben 2019)

Speciální letadlo Stratolaunch, které bude sloužit jako platforma pro vypouštění kosmických raket, absolvovalo v sobotu...

Další z rubriky

Apple inovoval malý tablet. Trvalo to čtyři roky

Nový iPAd mini podporuje dotykové pero.

Apple poněkud překvapivě uvedl na trh dva nové tablety - malý mini a klasický Air. Oba dostaly nový čip či větší paměť...

Microsoft ukončí podporu svého chytrého náramku. Uživatele odškodní

Součástky fitness náramku Microsoft Band

Není mnoho firem, které by odškodňovaly uživatele za to, že končí s podporou jejich pět let starých produktů. V oblasti...

Přichází USB 4, jeho součástí bude Thunderbolt 3 a dvojnásobná rychlost

Logo USB 3.1

Specifikace další generace rozhraní USB se dostává do závěrečné fáze a mohla by být hotova zhruba za rok. S čím se...

Najdete na iDNES.cz