Útok trval viditelně asi hodinu. Poté firma svůj Twitter raději dočasně uzavřela. Nejprve se objevila hláška "Byli jsme prodáni McDonaldu" a následovalo i odůvodnění "Protože Whopper byl propadák". Stejný bonmot se objevil i přímo v záhlaví účtu (viz fotografie).
Následovaly žerty o údajné konzumaci drog mezi zaměstnanci druhého největšího hamburgerového řetězce na světě, jehož hlavním artiklem je právě sendvič Whopper. Objevila se i upoutávka na sedmnáctiletého rapera Chief Keefa, který si právě odpykává 60 dní ve vězení za problém se zbraněmi.
Během hodinového "únosu" se účet stal atrakcí a získal více než 30 000 nových "odběratelů". Burger King se svým odběratelům posléze za výpadek omluvil. Na Twitteru se k hacknutí účtu vyjádřil i McDonald´s: "S našimi kolegy cítíme. S hackováním nemáme nic společného."
Hackeři, kteří na Burger King zaútočili, se přímo na uneseném účtu přihlásili ke skupině Lulz Security (LulzSec), která se odštěpila od společenství Anonymous. Vzhledem k tomu, že u hackerských skupin jako jsou Anonymous prakticky neexistuje žádná pevná organizační struktura, může se k nim přihlásit prakticky kdokoliv.