Porada volejbalistek VK Brno

Porada volejbalistek VK Brno | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Šelmy po šesti zápasech ztratily set, ale Prostějov porazily

• 0
Vedoucí tým extraligy volejbalistek Šelmy Brno porazil ve šlágru 22. kola Prostějov 3:1 a dál vede tabulku s náskokem jedenácti bodů před Olomoucí. Brňanky sice poprvé po šesti zápasech ztratily set, na jejich sedmém tříbodovém zisku za sebou to ale nic neměnilo.

Olomouc porazila Ostravu 3:0 v jinak vyrovnaném zápase, v němž se soupeř v každém setu dostal minimálně na 21 bodů. Nulový zisk pro Ostravanky znamenal ztrátu čtvrtého místa, na které se po vydřené výhře 3:2 v hale předposledního Frýdku-Místku posunul Liberec. Poslední Přerov vyhrál rovněž v pěti setech na palubovce posledního přemožitele brněnských Šelem Šternberku.