Radost olomouckých volejbalistek

Radost olomouckých volejbalistek | foto: cev.lu

Olomoucké volejbalistky neztratily set ani se Šternberkem

• 0
Olomoucké volejbalistky popáté za sebou vyhrály extraligový zápas bez ztráty setu. Svěřenkyně trenéra Petra Zapletala doma porazily Šternberk 25:20, 28:26, 25:18, dál procházejí soutěží bez zaváhání a v čele tabulky mají čtyřbodový náskok před brněnskými Šelmami a Libercem.

Loňské mistryně se v září pomaleji rozjížděly: v úvodním kole je Olymp připravil o bod, pak ztratily sadu proti Šelmám. Od té doby je ale Olomouc na domácí scéně suverénní, naopak ve třech vystoupeních v Lize mistryň v Itálii neuhrály Hanačky v minulém týdnu ani set.

Vítězství nad Šternberkem řídila autorka 24 bodů Katarina Pilepičová, která se blýskla i pěti esy. Hostující celek měl ve vyrovnané druhé sadě setbol, nakonec ale prohrál 26:28.