Radost olomouckých volejbalistek

Radost olomouckých volejbalistek | foto: Miloslav Jančík, MF DNES

Volejbalistky Olomouce, Ostravy i Liberce vyhrály bez ztráty setu

• 0
Volejbalistky Olomouce v sedmém kole extraligy nezaváhaly, v Přerově vyhrály 3:0 a na druhé příčce ztrácí bod na vedoucí Prostějov, který má ještě utkání k dobru. Uspěla i třetí Ostrava, která doma zdolala pražský Olymp rovněž bez ztráty setu.

Ostravský trenér Zdeněk Pommer ocenil výkon týmu v útoku. „Velmi dobře hrála naše diagonální kladiva. Ve třetím setu nastalo polevení a nedůraz v útoku, o to víc je cenné přetočení skóre na konci zápasu,“ řekl.

„Nedokázaly jsme ubránit Kojdovou, měly jsme chabou přihrávku,“ prohlásila kapitánka Olympu Simona Kopecká.

Zvítězil i čtvrtý Liberec, nováček soutěže si odvezl třísetovou výhru ze Šternberku.