Neděle 27. října
Červená skupina - dvouhra
Ósakaová (3-Jap.) - Kvitová (6-ČR) 7:6 (7:1), 4:6, 6:4
Bartyová (1-Austr.) - Bencicová (7-Švýc.) 5:7, 6:1, 6:2.
Fialová skupina - čtyřhra
Barbora Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) - Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) 6:4, 4:6, 10:5
Krejčíková, Siniaková (6-ČR) - Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) 6:4, 6:2.
Pondělí 28. října
Fialová skupina - dvouhra
Svitolinová (8-Ukr.) - Karolína Plíšková (2-ČR) 7:6 (14:12), 6:4
Halepová (4-Rum.) - Andreescuová (5-Kan.) 3:6, 7:6 (8:6), 6:3
Červená skupina - čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) - Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan) 6:2, 5:7, 10:6
Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) - Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Ukr.) 7:5, 1:6, 10:7
Úterý 29. října
Červená skupina - dvouhra
Bertensová (9-Niz.) - Bartyová (1-Austr.) 3:6, 6:3, 6:4
Bencicová (7-Švýc.) - Kvitová (6-ČR) 6:3, 1:6, 6:4
Fialová skupina - čtyřhra
Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) - Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) 4:6, 6:4, 10:5
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) - Krejčíková, Siniaková (6-ČR) 6:2, 1:6, 10:5
Středa 30. října
Fialová skupina - dvouhra
Karolína Plíšková (2-ČR) - Andreescuová (5-Kan.) 6:3 skreč
Svitolinová (8-Ukr.) - Halepová (4-Rum.) 7:5, 6:3
Červená skupina - čtyřhra
Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) - Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan) 7:6 (7:5), 6:4
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) - Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) 7:5, 6:2
Čtvrtek 31. října
Červená skupina - dvouhra
Bartyová (1-Austr.) - Kvitová (6-ČR) 6:4, 6:2
Bertensová (9-Niz.) - Bencicová (7-Švýc.) 5:7, 0:1 skreč
Fialová skupina - čtyřhra
Krejčíková, Siniaková (6-ČR) - Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) 3:6, 6:7 (9:7)
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) - Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) 6:2, 4:6, 11:9
Pátek 1. listopadu
Fialová skupina - dvouhra
Svitolinová (8-Ukr.) - Keninová (USA) 7:5, 7:6 (12:10)
Karolína Plíšková (2-ČR) - Halepová (5-Rum.) 6:2, 2:6, 6:4
Červená skupina - čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) - Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) 4:6, 6:2, 10:5
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan) - Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) 2:6, 4:6
Sobota 2. listopadu
Semifinále - dvouhra
Svitolinová (8-Ukr.) - Bencicová (7-Švýc.) 5:7, 6:3, 4:1 skreč
Bartyová (1-Austr.) - Karolína Plíšková (2-ČR) 4:6, 6:2, 6:3
Semifinále - čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) - Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) 1:6, 6:4, 10:8
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) - Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) 6:1, 6:2.
Neděle 3. listopadu
Finále - dvouhra
Bartyová (1-Austr.) - Svitolinová (8-Ukr.) 6:4, 6:3
Finále - čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) - Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) 6:1, 6:3