Diskuze

Titul po pěti letech. Tenista Veselý triumfoval v indickém Puné

Tenista Jiří Veselý vyhrál po pěti letech turnaj okruhu ATP. Ve finále v indickém Puné porazil Jegora Gerasimova z Běloruska 7:6, 5:7, 6:3. Ve světovém žebříčku se z aktuálního 107. místa vrátí poprvé od května do elitní stovky.

J44i27r62i 33T98i42c78h77y

10. 2. 2020 17:59

Pekny vysledek pro Pospisila.

0 0
možnosti

Vy jste se tady vážně všichni pomátli ne? Je to tenisový dřevo a i nadále jím zůstane. To že vyhrál tenhle turnaj handicapovaných, na tom vůbec nic nezmění. Další půlrok budou pravidelné zprávy typu, Veselý vypadl v prvním kole. A možná dá i jedno druhé kolo.....Po skreči soupeře.

možnosti

Jsem moc rád za Veselého úspěch, potenciál Jiří měl a nedokázal jej naplnit.

Zřejmě již nikdy nedospěje do sfér, ke kterým měl nakročeno, ale hráčem první stovky by mohl být ještě několik let.

Udělal mi velikou radost... )

15 1
možnosti

Jestli jde o náhodný výsledek nebo přece jen nějaký návrat ke kvalitě ukáže až čas. Je třeba to brát tak, že na turnaji hráli spíše podprůměrní hráči. Druhý nasazený Berankins se v žebříčku pohybuje kolem 70 místa. Nicméně body získané na turnaji mu nikdo nevezme a bude fajn, když na tom dokáže stavět

8 4
možnosti

Tak všichni víme že to není grandslam. Veselka byl až 107., takže téměř 40 míst rozdílu.

4 0
možnosti

...mezi slepýma jednooký král......to nepíšu ze závisti,samého mě to mrzí.....

5 9
možnosti

Nevim jestli slepymi, ale vcera mu vletla pri prvnim TB moucha do oka a nesla mrska ven. Takze jednooky opravdu hral.

1 0
možnosti

D80a98v69i96d 75P98e69t38r

9. 2. 2020 16:41

Tak a teď už stačí vyhrát nějaký ten grandslam a budem míz zase někoho do 50-tky.

0 0
možnosti

J33a86n 90F75r46e67i

9. 2. 2020 16:35

Jako teprve osmý hráč od roku 2013 dokázal získat trofej poté, co čelil matchpointům ve dvou zápasech na cestě za titulem R^

4 1
možnosti

Když jsem jej viděl naposled, tak jen pinkal, což mě od dvou metrového chlapa odradilo, abych se na něj dále díval. Dnes po vybojovaného čtvrtfinále a semifinále jsem se díval na celý finálový zápas a byl jsem z jeho hry přímo nadšený! Domnívám se, že vše je u něj o hlavě. Zřejmě si to v hlavě, možná až po té co se stal otcem, uspořádal tak, jak to má být. Věřím, že toto vítězství bude restart jeho další kariéry. Určitě tenisově má na mnohem víc...