Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 9. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Portugalská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Marítimo
1:2
konec
Benfica Lisabon
Pacos Ferreira
2:0
konec
Braga
Famalicao
2:2
konec
Belenenses
Arouca
2:1

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Sivasspor
0:1
konec
Göztepe
Antalyaspor
4:0
konec
Kayserispor
Altay Izmir
1:0
konec
Rizespor
Besiktas
2:2

Německá liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Norimberk
3:4
konec
Straubing
Düsseldorf
4:3 v prodl.
konec
Mannheim
Schwenningen
4:3

Rakouská liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vídeň
Graz
1:0

Slovenská liga

50. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Zvolen
0:1
konec
Nové Zámky
Slovan Bratislava
3:2
konec
Spišská Nová Ves
Michalovce
1:3
konec
Prešov
Košice
4:7

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Ambri-Piotta
4:0
konec
Curych
Bern
4:3

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Monfils (1-Fr.)
Chačanov (2-Rus.)
6:4, 6:4

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bopanna, Ramanathan (Indie)
Melo, Dodig (1-Braz./Chorv.)
7:6 (8:6), 6:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Rybakinová (7-Kaz.)
6:3, 6:2

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová, Sandersová (Austr.)
Juraková, Klepačová (3-Chorv./Slovin.)
6:1, 6:4

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Cressy (USA)
7:6 (8:6), 6:3

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Koolhof, N. Skupski (1-Niz./Brit.)
Kúreší, Nědovjesov (6-Pák./Kaz.)
6:4, 6:4

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen I

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (2-Rum.)
Kuděrmětovová (3-Rus.)
6:2, 6:3

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen I

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Muhammadová, Pegulaová (2-USA)
Erraniová, Paoliniová (It.)
6:3, 6:1

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen II

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Anisimovová (USA)
Sasnovičová (Běl.)
7:5, 1:6, 6:4

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen II

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Siniaková, Peraová (2-ČR/USA)
Martincová, Šarífová (ČR/Eg.)
6:2, 6:7 (7:9), 10:5

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Stíhací závody:
Muži (12,5 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 36:48,3 (2 trest. okruhy), 2. Samuelsson (Švéd.) -9,9 (1), 3. T. Bö -15,6 (3), 4. Laegreid (oba Nor.) -15,7 (4), 5. Loginov (Rus.) -18,5 (4), 6. Rees (Něm.) -44,9 (3), 7. Fabien Claude (Fr.) -51,8 (2), 8. Lesser (Něm.) -55,1 (3), 9. Florent Claude (Belg.) -1:11,3 (2), 10. Babikov (Rus.) -1:19,1 (4), ...39. Štvrtecký -3:30,0 (4), 44. Václavík -3:54,7 (5), 46. Krčmář (všichni ČR) -4:00,1 (5).
Pořadí SP (po 11 z 22 závodů): 1. Fillon Maillet 461, 2. Jacquelin (Fr.) 449, 3. Samuelsson 425, 4. T. Bö 404, 5. Christiansen (Nor.) 379, 6. Laegreid 344, ...30. Krčmář 127, 65. Štvrtecký 16, 79. Václavík 5.

Ženy (10 km): 1. Röiselandová (Nor.) 33:18,8 (2), 2. H. Öbergová (Švéd.) -33,4 (2), 3. Alimbekavová (Běl.) -42,7 (2), 4. Simonová -51,2 (3), 5. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -59,7 (1), 6. Hauserová (Rak.) -1:21,9 (1), 7. E. Öbergová (Švéd.) -1:43,9 (3), 8. Davidová (ČR) -1:46,2 (3), 9. Tandrevoldová (Nor.) -2:05,6 (5), 10. Brorssonová (Švéd.) -2:11,5 (3), ...35. Jislová -4:08,4 (4), 52. Puskarčíková (obě ČR) -5:49,1 (4).
Pořadí SP (po 11 z 22 závodů): 1. Röiselandová 537, 2. E. Öbergová 449, 3. Alimbekavová 418, 4. H. Öbergová 404, 5. Hauserová 382, 6. Solová (Běl.) 374, ...10. Davidová 291, 19. Jislová 184, 56. Puskarčíková 30, 64. Charvátová 21, 73. Vinklárková (všechny ČR) 12.

Adelboden (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Strolz 1:50,05 (54,23+55,82), 2. Feller (oba Rak.) -0,17 (54,06+56,16), 3. Strasser (Něm.) -0,29 (54,68+55,66), 4. Zenhäusern -0,48 (54,22+56,31), 5. Aerni -0,58 (54,11+56,52), 6. Meillard (všichni Švýc.) -0,60 (54,86+55,79), 7. Vinatzer (It.) -0,66 (55,35+55,36), 8. Yule (Švýc.) -0,68 (54,56+56,17), 9. Razzoli (It.) -0,75 (54,42+56,38), 10. Winters (USA) -0,77 (54,83+55,99), ...43. Krýzl (ČR) 56,43.

Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 9 závodů): 1. Foss Solevaag (Nor.) a Jakobsen (Švéd.) oba 140, 3. Noël (Fr.) a Strolz oba 100, 5. Razzoli (It.) 94, 6. Zubčič (Chorv.) 91.

Průběžné pořadí SP (po 17 z 35 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 845, 2. Kilde (Nor.) 469, 3. Mayer (Rak.) 447, 4. Pinturault (Fr.) 382, 5. Kriechmayr (Rak.) 373, 6. Kristoffersen (Nor.) 349.

Bischofshofen (Rak.) - Závod Světového poháru mužů ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva:
1. Rakousko (Fettner, Hörl, Aschenwald, Huber) 1015,5 b., 2. Japonsko (J. Sato, K. Sato, D. Kobajaši, R. Kobajaši) 1006,4, 3. Norsko (Tande, Forfang, Granerud, Lindvik) 1006,2, 4. Slovinsko 1005,0, 5. Polsko 973,7, 6. Německo 943,1

Kranjská Gora (Slovin.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:44,29 (51,57+52,72), 2. Holdenerová (Švýc.) -0,23 (51,49+53,03), 3. Larssonová (Švéd.) -1,06 (52,40+52,95), 4. Dürrová (Něm.) -1,29 (52,02+53,56), 5. Buciková (Slovin.) -1,65 (52,87+53,07), 6. Nullmeyerová (Kan.) -2,15 (52,90+53,54), 7. Truppeová -2,46 (52,90+53,85), 8. Gallhuberová (obě Rak.) -2,50 (53,16+53,63), 9. Mielzynská (Kan.) -2,63 (53,41+53,51), 10. Hectorová (Švéd.) -2,67 (53,01+53,95), ...47. Sommerová 56,71, Dubovská (obě ČR) nedokončila 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 9 závodů): 1. Vlhová 580, 2. Shiffrinová (USA) 340, 3. Holdenerová 321, 4. Liensbergerová (Rak.) 262, 5. Dürrová 252, 6. Gisinová (Švýc.) 187, ...17. Dubovská 95.

Průběžné pořadí SP (po 19 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 866, 2. Vlhová 831, 3. Goggiaová (It.) 657, 4. Hectorová 568, 5. Holdenerová 408, 6. Brignoneová (It.) 407, ...43. Dubovská 95, 63. Ledecká (ČR) 51.

Krasnojarsk (Rus.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Snowboardcross:
Muži:
1. Nörl (Něm.), 2. Dusek (Rak.), 3. Grondin (Kan.), 4. Lambert (Austr.), ...33. Žerava (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 9 závodů): 1. Nörl 286, 2. Hämmerle (Rak.) 286, 3. Dusek 270, ...49. Kubičík (ČR) 8.

Ženy: 1. Bankesová (Brit.), 2. Trespeuchová (Fr.), 3. Jacobellisová (USA), 4. Brockhoffová (Austr.), ...25. Hopjáková (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 9 závodů): 1. Bankesová 409, 2. Trespeuchová 310, 3. Brockhoffová 280, ...7. Samková (ČR) 145, 29. Hopjáková 30.

Mammoth Mountain (USA) - Světový pohár ve snowboardingu

Přidat do mých lig

U-rampa:
Muži:
1. A. Hirano 95,80, 2. R. Hirano (oba Jap.) 93,40, 3. Höflich (Něm.) 90,00.
Pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. R. Hirano 180, 2. A. Hirano 150, 3. Tocuka (Jap.) 89.

Ženy: 1. R. Tomitaová (Jap.) 89,40, 2. Cchaj Süe-tchung (Čína) 86,80, 3. S. Tomitaová (Jap.) 84,60.
Pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Cchaj Süe-tchung 180, 2. S. Tomitaová 140, 3. R. Tomitaová 104, ...31. Pančochová (ČR) 6.

Slopestyle:
Muži:
1. Gerard (USA) 82,88, 2. Van der Velden (Niz.) 76,56, 3. Collins (N. Zél.) 73,44, ...v kvalifikaci 30. Hroneš (ČR).
Pořadí SP (po 2 ze 6 závodů): 1. Toutant (Kan.) 145, 2. Gerard 100, 3. Van der Velden 93, ...45. Hroneš 1.

Ženy: 1. Andersonová (USA) 86,32, 2. Sadowská Synnottová (N. Zél.) 82,50, 3. Muraseová (Jap.) 77,94.
Pořadí SP (po 2 ze 6 závodů): 1. Muraseová 160, 2. Andersonová 100, 3. Peperkampová (Niz.) 90.

Val di Fiemme (It.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Muži: 1. Geiger (Něm.) 26:14,5, 2. Lamparter (Rak.) -5,0, 3. Rydzek (Něm.) -5,7, 4. Ilves (Est.) -11,2, 5. Andersen (Nor.) -12,5, 6. A. Watabe (Jap.) -12,8, 7. Frenzel (Něm.) -13,2, 8. Graabak -13,4, 9. J. L. Oftebro (oba Nor.) -13,5, 10. Faisst (Něm.) -14,4, ...28. Vytrval -1:46,0, 34. Portyk (oba ČR) -2:40,7.

Průběžné pořadí SP (po 10 z 22 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 700 b., 2. Lamparter 600, 3. Geiger 530, 4. Weber (Něm.) 378, 5. Frenzel 370, 6. J. L. Oftebro 299, ...35. Portyk 24, 43. Daněk (ČR) 8, 45. Vytrval 7.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
BK Sluneta Ústí nad Labem
Basket Brno
77:82 (16:25, 36:51, 59:63)

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
56:67 (19:14, 31:32, 45:48)
konec
Slovanka
KP Brno
53:89 (13:22, 30:41, 36:68)
konec
Boston Celtics
New York Knicks
99:75
konec
Charlotte Hornets
Milwaukee Bucks
114:106
konec
Detroit Pistons
Orlando Magic
97:92
konec
Indiana Pacers
Utah Jazz
125:113
konec
Los Angeles Clippers
Memphis Grizzlies
108:123
konec
Phoenix Suns
Miami Heat
100:123

Evropský pohár žen

Odveta osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Vestmannaeyjar (Isl.)
Písek
33:29 (16:15)
První zápas 27:20, postoupil Vestmannaeyjar.

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

7. etapa: Rijád - Davadmí

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) 3:09:32, 2. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -5:26, 2. Sainz, Cruz (Šp./Audi) -7:43, ...15. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -19:44, 30. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -37:26.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel 23:52:22, 2. Loeb, Lurquin -44:59, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar./Toyota) -53:31, ...10. Prokop, Chytka -1:59:48, 23. Zapletal, Sýkora -4:15:36.

SSV (buggy): 1. Domžala, Marton (Pol./Can-Am) 4:00:56.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 29:28:14.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 3:45:20, ...9. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -30:44.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 28:17:24, ...7. Macháček, Vyoral -5:52:11.

Motocykly: 1. Cornejo Florimo (Chile/Honda) 3:28:46, 2. K. Benavides (Arg./KTM) -44, 3. Barreda (Šp./Honda) -2:51, ...18. J. Brabec -17:37, 41. Engel -44:07, 46. Michek (všichni ČR/KTM) -51:14.
Průběžné pořadí: 1. Van Beveren (Fr./Yamaha) 23:45:02, 2. Walkner (Rak./KTM) -5:12, 3. K. Benavides -5:23, ...21. J. Brabec -1:37:23, 23. Michek -1:42:44, 36. Engel -3:02:57.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) -4:17:18, ...8. Tůma (ČR/Yamaha) -46:58.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 29:38:54, ...6. Tůma -5:15:06.

Kamiony: 1. Šibalov 3:33:17, 2. Nikolajev (oba Rus./Kamaz) -1:37, 3. Van den Brink (Niz./Iveco) -4:25, ...7. Loprais (ČR/Praga) -7:57, 9. Macík (ČR/Iveco) -13:10, 22. Vrátný (ČR/Ford) -1:27:34.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov (Rus./Kamaz) 26:05:54, 2. Nikolajev -5:14, 3. Šibalov -31:25, 4. Loprais -1:07:25, ...9. Macík -4:03:31, 27. Vrátný -34:52:55.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Mělník
1:7 (0:4)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Egleová (Rak.) 1:24,192 (42,087+42,105), 2. Taubitzová (Něm.) -0,180 (42,128+42,244), 3. Ivanovová (Rus.) -,0218 (42,168+42,242), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Sprint: 1. Ivanovová 31,241, 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,014, 3. Egleová -0,031.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 13 závodů): 1. Taubitzová 834 b., 2. Egleová 762, 3. Geisenbergerová 612, ...42. Čežíková 34.

Muži - sprint: 1. Loch (Něm.) 27,819, 2. Aparjods (Lot.) -0,014, 3. Fischnaller (It.) -0,071.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 13 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 737 b., 2. Kindl (Rak.) 636, 3. Fischnaller 567, ...43. Lejsek (ČR) 17.

Dvojice - sprint: 1. A. Šics, J. Šics (Lot.) 31,157, 2. Eggert, Benecken -0,021, 3. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,069.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 13 závodů): 1. A. Šics, J. Šics 773, 2. Eggert, Benecken 691, 3. Wendl, Arlt 626 ...25. Vejdělek, Pěkný (ČR) 131.

Winterberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby:
1. Německo (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 1:49,08 (54,40+54,68), 2. Velká Británie (Hall, Lawrence, Gleeson, Cackett) -0,42 (54,67+54,83), 3. USA (Church, Williamson, Horn, Volker) -0,46 (54,76+54,78).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Friedrich 1575 b., 2. Kripps (Kan.) 1346, 3. Gajtjukevič (Rus.) 1280, ...16. Dvořák (ČR) 650.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy ve víceboji

Přidat do mých lig

Muži:
500 m:
1. Michalski (Pol.) 34,602, 2. Scheperkamp 34,616, 3. N’tab (oba Niz.) 34,764.
1500 m: 1. Nuis 1:43,608, 2. Krol (oba Niz.) 1:43,916, 3. Johansson (Nor.) 1:44,164.
Závod s hromadným startem: 1. Swings (Belg.), 2. Wenger (Švýc.), 3. Sacharov (Rus.), ...20. Steklý (ČR).

Ženy:
1000 m:
1. Leerdamová 1:13,602, 2. Koková (obě Niz.) 1:14,801, 3. Kačanovová (Rus.) 1:14,943, ...18. Kuršová (ČR) 1:20,468.
Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová, 2. Groenewoudová (obě Niz.), 3. Golubevová (Rus.), ...14. Kuršová, 16. Antošová (ČR).
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko (Wüstová, De Jongová, Schoutenová) 2:54,128, 2. Norsko 2:58,544, 3. Rusko 2:59,323.