Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 8. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Konferenční liga

Skupina D

Přidat do mých lig

Slovácko - Partizan Bělehrad 3:3 (2:0)

Nice - Kolín nad Rýnem 1:1 (0:1)

Konferenční liga

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Fiorentina
RFS Riga
1:1 (0:0)
konec
Hearts
Basaksehir
0:4 (0:1)

Konferenční liga

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Silkeborg
1:0 (0:0)
konec
West Ham United
FCSB
3:1 (0:1

Konferenční liga

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Villarreal
Lech Poznaň
4:3 (3:1)
konec
Austria Vídeň
Beer Ševa
0:0.

Konferenční liga

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Dnipro
Alkmaar
0:1 (0:0)
konec
Vaduz
Apollon Limassol
0:0

Konferenční liga

Skupina F

Přidat do mých lig
konec
Shamrock Rovers
Djurgaarden
0:0
konec
Molde
Gent
0:0

Konferenční liga

Skupina H

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Žalgiris Vilnius
0:0
konec
Basilej
Pjunik Jerevan
3:1 (1:1)

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra mužů - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Ram, Salisbury (1-USA/Brit.)
Cabal, Farah (13-Kol.)
7:5, 4:6, 7:6 (10:6)
konec
N. Skupski (2-Niz./Brit.)
Rojer, Arévalo (3-Niz./Salv.)
6:4, 7:5

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra žen - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Townsendová, McNallyová (USA)
Sandersová, Dolehideová (12-Austr./USA)
1:6, 6:3, 6:3

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Kolodziejová (7-ČR)
Seiboldová (Něm.)
6:1, 6:0
konec
Štruplová (ČR)
Smitková (8-ČR)
1:6, 6:3, 6:3
konec
Klimovičová (ČR)
Benešová (ČR)
6:0, 6:4
konec
Samavatiová (3-Dán.)
Vlčková (ČR)
6:3, 3:6
konec
Matsudaová (Jap.)
Laboutková (ČR)
6:4, 6:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Smíšená čtyřhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Sandersová, Peers (4-Austr.)
Blumberg, McNallyová (USA)
6:2, 6:7 (5:7), 10:8
konec
Flipkensová, Roger-Vasselin (Belg./Fr.)
Čang Šuaj, Pavič (2-Čína/Chorv.)
6:4, 5:7, 10:6

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra žen - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Sabalenková (6-Běl.)
3:6, 6:1, 6:4
konec
Džábirová (5-Tun.)
Garciaová (17-Fr.)
6:1, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorů - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Vallejo (1-Parag.)
Bartoň (ČR)
6:4, 6:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorek - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Havlíčková (2-ČR)
Ngounoueová (USA)
6:4, 6:2

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Čtyřhra juniorek - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Havlíčková, Šnajderová (1-ČR/Rus.)
Jamrichová, Vargová (SR)
6:3, 7:5

Curych (Švýc.) - Finále Diamantové ligy

Přidat do mých lig

MUŽI
100 m (vítr -0,3 m/s):
1. Bromell (USA) 9,94, 2. Blake (Jam.) 10,05, 3. Brown (Kan.) 10,06.
200 m (-0,6 m/s): 1. N. Lyles (USA) 19,52, 2. Brown, 3. Ogando (Dom. rep.) oba 20,02.
400 m: 1. James (Gren.) 44,26, 2. Deadmon 44,47, 3. Norwood (oba USA) 44,66.
800 m: 1. Korir (Keňa) 1:43,26, 2. Arop (Kan.) 1:43,38, 3. Wightman (Brit.) 1:44,10.
1500 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:29,02, 2. Cheruiyot (Keňa) 3:30,27, 3. Hoare (Austr.) 3:30,59.
110 m př. (-1,0 m/s): 1. Holloway (USA) 13,02, 2. Broadbell 13,06, 3. Parchment (oba Jam.) 13,26.
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 46,98, 2. Rosser 47,76, 3. Allen (oba USA) 48,21.
3000 m př.: 1. El Bakkali (Mar.) 8:07,67, 2. Wale (Et.) 8:08,56, 3. Kibiwot (Keňa) 8:08,61.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 607, 2. Guttormsen (Nor.) 586, 3. Nilse (USA) 581.
Dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 842, 2. Dendy (USA) 818, 3. Massó (Kuba) 805.
Trojskok: 1. Díaz Hernández (Kuba) 17,70, 2. Pichardo (Portug.) 17,63, 3. Díaz Fortun (Kuba) 17,60.
Disk: 1. Čeh (Slovin.) 67,10, 2. Weisshaidinger (Rak.) 65,70, 3. Gudžius (Lit.) 65,28.
Oštěp: 1. Čopra (Indie) 88,44, 2. Vadlejch (ČR) 86,94, 3. Weber (Něm.) 83,73

ŽENY
100 m (-0,8 m/s):
1. Fraserová-Pryceová 10,65, 2. Jacksonová (obě Jam.) 10,81, 3. Ta Louová (Pobř. Slon.) 10,91.
200 m (-0,9 m/s): 1. Jacksonová 21,80, 2. Thomasová 22,38, 3. Clarková (obě USA) 22,42.
400 m: 1. Paulinová 48,99, 2. Cofilová (obě Dom. rep.) 49,93, 3. Williamsová (Bar.) 49,98.
800 m: 1. Moraaová (Keňa) 1:57,63, 2. Gouleová (Jam.) 1:57,85, 3. Hurtaová (USA) 1:58,47.
1500 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 4:00,44, 2. Mageeanová (Ir.) 4:01,68, 3. Hailuová (Et.) 4:01,73.
100 m př. (-0,3 m/s): 1. Amusanová (Nig.) 12,29, 2. Jonesová (USA) 12,40, 3. Andersonová (Jam.) 12,42.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 53,03, 2. Woodruffová (Pan.) 53,72, 3. Russellová (Jam.) 53,77.
3000 m př.: 1. Getachewová (Et.) 9:03,57, 2. Yaviová (Bahr.) 9:04,47, 3. Cherotichová (Keňa) 9:06,14.
Výška: 1. Mahučichová 203, 2. Geraščenková (obě Ukr.), 3. Olyslagersová (Austr.) obě 194.
Dálka: 1. Vuletaová (Srb.) 697, 2. Sagniaová (Švéd.) 655, 3. Burksová (USA) 654.
28, 2. Bechová-Romančuková (Ukr.) 14,96, 3. Rickettsová (Jam.) 14,85.
Disk: 1. Allmanová (USA) 67,77, 2. Perkovičová (Chorv.) 67,31, 3. Cáová (Portug.) 63,34.
Oštěp: 1. Wingerová (USA) 64,98, 2. Barberová (Austr.) 63,72, 3. Kitagučiová (Jap.) 63,56, ...5. Špotáková (ČR) 59,08

Mistrovství Evropy - muži

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Ukrajina
90:85 (21:21, 45:42, 67:67)
konec
Řecko
Estonsko
90:69 (27:21, 51:36, 77:49)
konec
Itálie
Velká Británie
90:56 (29:20, 47:37, 67:54)

Mistrovství světa - muži

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Brazílie
Argentina
3:1 (16, -23, 22, 21)
konec
Polsko
USA
3:2 (20, 25, -21, -22, 12)

Rallye Akropolis

Přidat do mých lig

po 1. rychlostní zkoušce: 1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 1:58,4, 2. Sunninen, Markkula (Fin./Hyundai i20) -0,1, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -1,0, 4. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1,1, 5. Lindholm, Hämäläinen (Fin./Škoda Fabia Evo) -1,2, 6. Gill, Morales (Ind., Braz./Škoda Fabia) -1,3, ...23. Prokop, Ernst (ČR/Ford Fiesta) -3,9,

Kanada - Velká cena Québecu

Přidat do mých lig

1. Cosnefroy (Fr./AG2R-Citroën) 4:46:56, 2. Matthews (Austr./BikeExchange-Jayco), 3. Girmay (Eritr./Intermarché-Wanty-Gobert) oba -4, 4. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 5. García (Šp./Movistar), 6. Honoré (Dán./Quick-Step Alpha Vinyl) všichni -5, ...87. Bittner (ČR/DSM) -6:36, 108. Černý (ČR/Quick-Step Alpha Vinyl) -10:19.

Španělsko - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

18. etapa (Trujillo - Alto de Piornal, 191,7 km): 1. Evenepoel (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl) 4:45:17, 2. Mas (Šp./Movistar), 3. Gesink (Niz./Jumbo-Visma) oba -2, 4. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe), 5. Arensman (Niz./DSM), 6. Pinot (Fr./Groupama-FDJ), 7. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën), 8. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates), 9. López (Kol./Astana-Qazaqstan Team), 10. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) všichni -13, ...78. Řepa (ČR/Kern Pharma) -28:24.

Průběžné pořadí: 1. Evenepoel 69:59:12, 2. Mas -2:07, 3. Ayuso -5:14, 4. López -5:56, 5. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -6:49, 7. Almeida -7:14, 8. Arensman (Niz./DSM) -8:09, 9. O’Connor -9:34, 9. Urán (Kol./EF Education-EasyPost) -9:46, 10. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -12:03, ...63. Řepa -2:38:56.