Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 8. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lom
Jindřichův Hradec
1:2
konec
Mýto
Petřín Plzeň
1:0

Divize C

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Velké Hamry
1:2
konec
Čáslav
Kutná Hora
4:1
konec
Hlinsko
Poříčany
1:0
konec
Kolín
Dvůr Králové
2:0

Divize D

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velká Bíteš
Ždírec nad Doubravou
1:1
konec
Humpolec
Lanžhot
0:0
konec
Polná
Břeclav
1:2
konec
Tasovice
Zbrojovka Brno B
1:0

Divize E

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavičín
Skaštice
1:4
konec
Všechovice
Holešov
2:2

Divize F

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Bohumín
1:2
konec
Bílovec
Frenštát pod Radhoštěm
1:2
konec
Polanka nad Odrou
Heřmanice Slezská
6:0

Belgická liga

3. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Saint-Gilloise
FC Bruggy
0:2
konec
Antverpy
Anderlecht
0:4

Nizozemská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Deventer
1:0
konec
Arnhem
Heerenveen
1:2
konec
Feyenoord Rotterdam
PSV Eindhoven
2:2
konec
Alkmaar
Ajax Amsterodam
2:2

Polská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdaňsk
Mielec
3:2
konec
Čenstochová
Cracovia Krakov
1:1
konec
Gliwice
Lech Poznaň
1:2

Portugalská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gil Vicente
Tondela
3:0
konec
Vizela
Marítimo
1:1
konec
Braga
Arouca
1:0
konec
Santa Clara
Pacos Ferreira
2:0

Rakouská liga

8. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
1:2
konec
Salcburk
Wolfsberg
4:0
konec
Austria Vídeň
Rapid Vídeň
1:1

Skotská liga

3. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Dundee United
2:0

Turecká liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altay Izmir
Giresunspor
1:1
konec
Malatyaspor
Rizespor
1:3
konec
Besiktas
Fenerbahce
1:1

Slovenský pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Trnava
1:2 po prodl.

Liga žen

5. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Slovácko
Brno
7:0

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, Challenger mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Cachín (5-Arg.)
Giustino (It.)
6:3, 7:6 (7:4)

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, ITF žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Chwaliňská (Pol.)
Gorgodzeová (1-Gruz.)
7:5, 6:3

Challenger v Mauthausenu v Rakousku

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Rodionov (Rak.)
Lehečka (2-ČR)
6:4, 6:4

Madrid (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Alcaraz (8-Šp.)
A. Zverev (2-Něm.)
6:3, 6:1

Madrid (Šp.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Koolhof, Skupski (7-Niz./Brit.)
Farah, Cabal (5-Kol.)
6:7 (4:7), 6:4, 10:5

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Krajinovič (Srb.)
Tiafoe (USA)
7:6 (9:7), 7:6 (7:4)
konec
Garín (Chile)
Passaro (It.)
6:3, 6:2
konec
Čilič (Chorv.)
Arnaldi (It.)
6:1, 6:4
konec
Karacev (Rus.)
Harris (JAR)
3:6, 6:3, 7:6 (9:7)

Pražský maraton, mezinárodní závod a MČR

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kigen (Keňa) 2:07:54, 2. Woldaregay 2:08:30, 3. Zerihun (oba Et.) 2:08:44, 4. E. Kosgei 2:08:58, 5. R. Korir (oba Keňa) 2:09:53, 6. Serbessa (Et.) 2:12:37, ...10. (1. MČR) Homoláč 2:18:43, 11. (2.) Pechek 2:21:08, 12. (3.) Fejfar 2:23:26.

Ženy: 1. Borechaová (Ez.) 2:22:56, 2. Changwonyová (Keňa) 2:25:11, 3. Hailemichaelová 2:25:21, 4. Amareová (obě Et.) 2:27:57, 5. Chebetová (Keňa) 2:29:54, 6. Gideyová (Et.) 2:37:28, 7. (1.) Joglová 2:39:23, ...9. (2.) Macurová 2:45:48, 10. (3.) Pastorová 2:46:33.

Tokio (Jap.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +0,1 m/s): 1. Coleman (USA) 10,09, 400 m: 1. Norman (USA) 44,62, 800 m: 1. Mathas (N. Zél.) 1:46,56, 110 m př.: 1. Muratake (Jap.) 13,34, 400 m př.: 1. Benjamin (USA) 48,60, 3000 m př.: 1. Miura 8:22,25, výška: 1. Akamacu 227, dálka: 1. Jamakawa 814, oštěp: 1. Dean (všichni Jap.) 82,18.

Ženy - 200 m (-0,1): 1. Irbyová (USA) 23,09, 1500 m: 1. Griffithová (Austr.) 4:06,04, 100 m př. (-0,1): 1. Harrisonová (USA) 12,76, dálka: 1. Hataová 663, oštěp: 1. Kitagučiová (obě Jap.) 63,93.

Kooperativa národní liga

Semifinále play off - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Nymburk
75:100, stav série 0:3

Kooperativa národní liga

Baráž - odveta

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Slavia Praha
64:78, první zápas 78:74

Final Four Ligy mistrů

Přidat do mých lig

Finále: Tenerife - Manresa 98:87 (49:50),
 O 3. místo: Ludwigsburg - Hapoel Holon 88:68 (42:39),
 

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Golden State
Memphis
142:112

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Milwaukee
Boston
103:101

Dauhá (Kat.) - Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Finále: Bryl, Losiak (2-Pol.) - Nicolai, Cottafava (9-It.) 2:0 (18, 15).

Ženy
Finále: Barbara, Carol (2-Braz.) - Laboureurová, Schulzová (10-Něm.) 2:0 (13, 13).

Miami (USA) - Velká cena Miami, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:34:24,258, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -3,786, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -8,229, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -10,638, 5. Russell (Brit./Mercedes) -18,582, 6. Hamilton (Brit./Mercedes) -21,368, 7. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -25,073, 8. Ocon (Fr./Alpine) -28,386, 9. Alonso (Šp./Alpine) -32,128, 10. Albon (Thaj./Williams) -32,365

Nejrychlejší kolo: Verstappen.

Průběžné pořadí MS (po 5 z 22 závodů): 1. Leclerc 104 b., 2. Verstappen 85, 3. Pérez 66, 4. Russell 59, 5. Sainz 53, 6. Hamilton 36, 7. Norris (Brit./McLaren) 35, 8. Bottas 30, 9. Ocon 24, 10. Magnussen (Dán./Haas) 15.

Pohár konstruktérů: 1. Ferrari 157, 2. Red Bull 151, 3. Mercedes 95, 4. McLaren 46, 5. Alfa Romeo 31, 6. Alpine 28, 7. Alpha Tauri 16, 8. Haas 15, 9. Aston Martin 5, 10. Williams 2.

Dalečín - Úvodní závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1
1. jízda:
1. Nagl (Něm./Husqvarna) 33:52,233, 2. Dvořáček (Yamaha) -26,000, 3. Drdaj (GasGas) -32,646.
2. jízda: 1. Nagl 34:38,450, 2. Rammel (Rak./KTM) -15,290, 3. Repčák (SR/KTM) -22,630.
Celkově a průběžné pořadí: 1. Nagl 50, 2. Repčák 38, 3. Rammel 32.

MX2
1. jízda:
1. Dušek (GasGas) 29:25,438, 2. Wagenknecht (Husqvarna) -3,716, 3. Mandys (Yamaha) -8,246.
2. jízda: 1. Wagenknecht 23:49,730, 2. Pikart (KTM) -7,570, 3. Dušek -12,420.
Celkově a průběžné pořadí: 1. Wagenknecht 47, 2. Dušek 45, 3. Pikart 37.

Rallye Šumava Klatovy - závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 1:26:34,7, 2. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -1:02,9, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:04,1, 4. Březík, Krajča -1:48,2, 5. Talaš, Šmíd (všichni Škoda Fabia R5) -2:55,6, 6. Cvrček, Novák (Škoda Fabia Rally2 Evo) -3:11,5, 7. Von Thurn und Taxis, Ettel (Něm./Škoda Fabia Rally2 Evo) -4:02,1, 8. Vlček, Novák (Hyundai i20) -5:07,9.

Giro d’Italia

201 km

Přidat do mých lig

3. etapa (Kaposvár - Balatonfüred, 201 km): 1. Cavendish (Brit./Quick-Step Alpha Vinyl) 4:56:39, 2. Démare (Fr./Groupama-FDJ), 3. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 4. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux), 5. Mareczko (It./Alpecin-Fenix), 6. Theuns (Belg./Trek-Segafredo), 7. Consonni (It./Cofidis), 8. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 9. Dainese (It./DSM), 10. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious), ...39. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 9:43:50, 2. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -11, 3. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -16, 4. Sobrero (It./BikeExchange-Jayco), 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), 6. Tulett (Brit./Ineos Grenadiers) všichni -24, 7. Foss (Nor./Jumbo-Visma), 8. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) oba -28, 9. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious), 10. Schmid (Švýc./Quick-Step-Alpha Vinyl) oba -29, ...54. Hirt -1:24.

Albstadt (Něm.) - Závod Světového poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pidcock (Brit.) 1:18:42, 2. Schurter (Švýc.) -20, 3. Dascalu (Rum.) -21, 4. Carod (Fr.) -36, 5. Valero (Šp.) -54, 6. Sarrou (Fr.) -59, ...20. Cink -2:58, 66. Škarnitzl -7:40, 68. Kobes 7:51, 70. Vastl -8:24, 91. Jelínek (všichni ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter 538 b., 2. Marotte (Fr.) 361, 3. Hatherly (JAR) 334, ...14. Cink 219. 

Ženy: 1. McConnellová (Austr.) 1:19:39, 2. Rissvedsová (Švéd.) -48, 3. Mitterwallnerová (Rak.) -1:00, 4. Lecomteová (Fr.) -1:51, 5. Kellerová (Švýc.) -2:33, 6. Stiggerová (Rak.) -3:04, ...23. Tvarůžková -6:21, 36. Čábelická 8:06, 48. Czeczinkarová (všechny ČR) -10:20.
Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová 620, 2. Terpstraová (Niz.) 373, 3. Mitterwallnerová 357, ...29. Tvarůžková 118, 41. Czeczinkarová 67, 46. Čábelická 52.

Závod Čtyři dny v Dunkerque

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po šesti etapách: 1. Gilbert 25:00:26, 2. O. Naesen (oba Belg.) -4, 3. Stewart (Brit.) -5, 4. Thomas (Fr.), 5. Planckaert (Belg.) oba -10, 6. Hofstetter (Fr.) -12.

Závod míru juniorů

Přidat do mých lig

4. etapa Terezín - Terezín (96,4 km): 1. Savino (It.) 2:18:21, 2. Kadlec (ČR) stejný čas, 3. Pajur (Est.), ...7. Mráz, 35. Novák (oba ČR) všichni -4.

Konečné pořadí: 1. Herzog (Něm.) 9:28:45, 2. Morgado (Portug.) -29, 3. Nordhagen (Nor.) -35, ...6. Novák -2:25, 21. Mráz -3:42, 23. Bárta -5:00.

konec
Hroši Brno
Tempo Praha
2:4
konec
Sokol Hluboká
Eagles Praha
4:3
konec
Technika Brno
Arrows Ostrava
2:3
konec
Třebíč Nuclears
Draci Brno
4:10

Želiv - Český pohár ve vodním slalomu

2. závod

Přidat do mých lig

Muži
K1:
1. Prskavec (USK) 92,76 (2 trestné sekundy), 2. Maikranz (Dukla) -1,08 (0), 3. Bárta (USK) -2,89 (2).
C1: 1. Rohan 100,86 (0), 2. Chaloupka (oba USK) -0,87 (4), 3. Heger (Dukla) -1,59 (2).

Ženy
K1:
1. Fišerová (Dukla) 104,6 (0), 2. G. Satková (USK) -1,72 (0), 3. M. Satková (Dukla) -5,26.
C1: 1. Říhová (USK) 112,64 (0), 2. G. Satková -1,87 (0), 3. M. Satková -3,83 (0). 

Madrid - Madrid Ladies Open evropského okruhu LET

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 300 000 eur: 1. Pelaezová (Šp.) 265 (69+67+63+66), 2. Strömová (Švéd.) 271 (72+68+67+64), 3. Babniková (Slovin.) 273 (71+66+69+67), De Roeyová (Belg.) 273 (71+69+66+67), Thenová (USA) 273 (73+68+64+68) a Fernándezová (Šp.) 273 (68+67+68+70), ...65. Melecká 145 (72+73), 118. Váňová (obě ČR) 157 (79+78) - neprošly cutem.

Sutton Coldfield (Brit.) - Závěr turnaje British Masters evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

1. Olesen (Dán.) 278 (66+70+69+73), 2. Söderberg (Švéd.) 279 (70+68+73+68), 3. Syme 280 (74+68+68+70), Ramsay (oba Skot.) 280 (67+69+73+71) a Walters (JAR) 280 (68+70+71+71).

Pardubice - Steeplechase cross country Koroka

Přidat do mých lig

Steeplechase cross country Koroka (4500 m, pětiletí a starší koně, dotace 150.000 Kč): 1. Night Moon (ž. Faltejsek, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Chelmsford, 3. Dajuka. Výrok: lehce 5 - 1 1/4 - 11. Čas: 5:52,55.

Další dostihy:
I. Naarden (Čmiel) - Bonanza Gold - Blondie,
II. Svenson (Vyhnálek) - Surabaya - Red Cliff,
III. Lianel (Kocman) - Northerly Wind - Bob Heart,
V. Lubiška (ž. Novák) - Figaro Des Bordes - Forman,
V. Gatsby (ž. Faltejsek) - Well Absolut - Laverno,
VII. The Bar Is Closed (Kocman) - King’s Shilling - Jacqueline,
VIII. Alegoria (Kocman) - Sexy Lord - Ararat

ostatní sportyPřidat do mých lig

Brno - Finále badmintonové extraligy

Přidat do mých lig

Finále: BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK Stavos Brno Slatina 4:1
O 3. místo: BA Plzeň - Sokol Radotín Meteor Praha 4:1.
Benátky nad Jizerou získaly devátý extraligový titul.

Brno - Memoriály M. Bednaříka a B. Bechyňského v brokové střelbě

Přidat do mých lig

Trap
Muži:
1. Lipták (ČR) 121+46, 2. Slamka (SR) 119+45, 3. Kostelecký (ČR) 120+35.
Ženy: 1. Rehak Štefečeková (SR) 118+43, 2. Antikainenová 113+40, 3. Veromaaová (obě Fin.) 106+31.

Skeet
Muži:
1. Stránský 123+38, 2. Slavíček 122+35, 3. Nydrle (všichni ČR) 120+35.
Ženy: 1. Barteková 121+55, 2. Hocková 117+48, 3. Kopčanová (všechny SR) 115+34.