Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 8. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Portugalská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vizela
Moreirense
0:1
konec
Estoril
FC Porto
2:3
konec
Boavista Porto
Tondela
1:1

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Karagümrük
3:1
konec
Alanyaspor
Basaksehir
1:1
konec
Kasimpasa
Hatayspor
3:1
konec
Galatasaray
Giresunspor
0:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kärpät Oulu
Jukurit Mikkeli
3:4 v prodl.
konec
Lukko Rauma
SaiPa Lappeenranta
6:0
konec
Ässät Pori
Ilves Tampere
3:4
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
2:1 v prodl.

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Rögle
Färjestad
6:5 po sam. nájezdech
konec
Frölunda
Örebro
2:3 v prodl.
konec
Linköping
Brynäs
4:3 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lausanne
Ženeva
3:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (2-Rus.)
Čilič (3-Chorv.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Monfils (1-Fr.)
Kokkinakis (Austr.)
7:5, 6:0

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (7-Kaz.)
Doiová (Jap.)
6:4, 6:3
konec
Bartyová (1-Austr.)
Šwiateková (5-Pol.)
6:2, 6:4

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Cressy (USA)
Dimitrov (3-Bulh.)
7:5, 7:6 (11:9)
konec
Nadal (1-Šp.)
Ruusuvuori (Fin.)
6:4, 7:5

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen I

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (3-Rus.)
Ósakaová (1-Jap.)
bez boje
konec
Halepová (2-Rum.)
Čeng Čchin-wen (Čína)
6:3, 6:2

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen II

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Anisimovová (USA)
Kasatkinová (3-Rus.)
6:2, 6:0
konec
Sasnovičová (Běl.)
Liová (7-USA)
7:6 (7:4), 2:6, 6:3

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen II

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Šarífová (ČR/Eg.)
Stosurová, Čang Šuaj (1-Austr./Čína)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Siniaková, Peraová (2-ČR/USA)
Beguová, Stojanovičová (3-Rum./Srb.)
6:7 (7:9), 6:1, 10:5

Sydney (Aus.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Semifinále

Přidat do mých lig

Kanada - Rusko 2:1
Shapovalov - Safjullin 6:4, 5:7, 6:4
Auger-Aliassime - Medveděv 4:6, 0:6
Shapovalov, Auger-Aliassime - Medveděv, Safjullin 4:6, 7:5, 10:7

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (T. Bö, J.T. Bö, Tandrevoldová, Röiselandová) 1:28:51,4 (0 tr. kol + 6 dobíjení), 2. Bělorusko (Labastov, Smolskij, Alimbekavová, Solová) -23,1 (0+5), 3. Francie (Guigonnat, Desthieux, Bescondová, Simonová) -2:01,3 (0+11), 4. Švédsko -2:08,4 (3+10), 5. Rusko -2:08,9 (0+9), 6. Německo -2:10,7 (0+6), ...9. ČR (Štvrtecký, Krčmář, Davidová, Jislová) -3:18,3 (0+10).

Štafeta dvojic: 1. Babikov, Rezcovová (Rus.) 41:37,1 (1+12), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -41,5 (1+13), 3. Tyščenko, Blašková (Ukr.) -1:03,6 (0+12), 4. Lazuski, Kručinkinová (Běl.) -1:15,2 (1+11), 5. Nelin, Skottheimová (Švéd.) -1:23,6 (2+12), 6. Claude, Lieová (Belg.) -1:24,8 (0+13), ...12. Václavík, Puskarčíková (ČR) -1:49,4 (1+12).

Adelboden (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom:
1. Odermatt (Švýc.) 2:34,45 (1:17,94+1:16,51), 2. Feller (Rak.) -0,48 (1:19,11+1:15,82), 3. Pinturault (Fr.) -0,54 (1:18,25+1:16,74), 4. Murisier (Švýc.) -1,77 (1:19,32+1:16,90), 5. Faivre (Fr.) -1,89 (1:18,46+1:17,88), 6. Kristoffersen (Nor.) -1,91 (1:19,78+1:16,58), 7. Zubčič (Chorv.) -1,94 (1:18,44+1:17,95), 8. Meillard (Švýc.) -1,95 (1:19,32+1:17,08), 9. Schwarz (Rak.) -2,54 (1:20,15+1:16,84), 10. Sarrazin (Fr.) -2,88 (1:20,65+1:16,68), ...Krýzl (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 8 závodů): 1. Odermatt 480 b., 2. Feller 261, 3. Kristoffersen 253, 4. Pinturault 214, 5. De Aliprandini (It.) 207, 6. Murisier 177.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 36 závodů): 1. Odermatt 845, 2. Kilde (Nor.) 469, 3. Mayer (Rak.) 447, 4. Pinturault 382, 5. Kriechmayr (Rak.) 373, 6. Kristoffersen 327.

Bischofshofen (Rak.) - Závod Světového poháru mužů ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Lindvik 291,7 b. (133,5+139,0 m), 2. Granerud (oba Nor.) 287,7 (133,5+136,0), 3. Hörl (Rak.) 285,7 (131,5+137,5), 4. R. Kobajaši (Jap.) 282,3 (135,0+133,5), 5. Aschenwald 280,8 (139,0+131,5), 6. Huber (oba Rak.) 279,5 (133,0+135,0), 7. Žyla (Pol.) 278,8 (137,0+132,5), 8. Geiger (Něm.) 275,1 (132,0+132,0), 9. J. Sato (Jap.) 271,1 (132,0+131,5), 10. Tschofenig (Rak.) 271,0 (133,5+130,0).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 891, 2. Geiger 817, 3. Granerud 693, 4. Lindvik 643, 5. Eisenbichler (Něm.) 472, 6. Hörl 440.

Kranjská Gora (Slovin.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom:
1. Hectorová (Švéd.) 2:15,79 (1:07,23+1:08,56), 2. Worleyová (Fr.) -0,96 (1:07,31+1:09,44), 3. Bassinová (It.) -1,32 (1:07,46+1:09,65), 4. Grenierová (Kan.) -1,39 (1:08,23+1:08,95), 5. Gutová-Behramiová (Švýc.) -1,92 (1:08,76+1:08,95), 6. Gasienicová-Danielová (Pol.) -1,96 (1:08,76+1:08,99), 7. Shiffrinová (USA) -2,05 (1:08,71+1:09,13), 8. Robniková (Slovin.) -2,06 (1:08,49+1:09,36), 9. Hrovatová (Slovin.) -2,13 (1:08,03+1:09,89), 10. Gisinová (Švýc.) -2,29 (1:08,10+1:09,98).

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Hectorová 362 b., 2. Shiffrinová 316, 3. Worleyová 307, 4. Vlhová (SR) 251, 5. Bassinová 160, 6. Siebenhoferová (Rak.) 130.

Průběžné pořadí SP (po 18 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 866, 2. Vlhová 731, 3. Goggiaová (It.) 657, 4. Hectorová 542, 5. Brignoneová (It.) 407, 6. Gisinová 385, ...40. Dubovská 95, 60. Ledecká (obě ČR) 51.

Krasnojarsk (Rus.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Snowboardcross:
Muži:
1. Nörl (Něm.), 2. Surget (Fr.), 3. Lüftner (Rak.), 4. Berg (Něm.), ...32. Kubičík, v kvalifikaci 55. Žerava (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Hämmerle 257 b., 2. Dusek (oba Rak.) 190, 3. Nörl 186, ...44. Kubičík 8.

Ženy: 1. Bankesová (Brit.), 2. Trespeuchová (Fr.), 3. Jacobellisová (USA), 4. Brockhoffová (Austr.), ...v kvalifikaci Hopjáková (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Bankesová 309, 2. Moioliová (It.), 3. Brockhoffová 230, ...5. Samková (ČR) 145, 30. Hopjáková 24.

Scuol (Švýc.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom:
Muži:
1. Loginov (Rus.), 2. Baumeister (Něm.), 3. I Sang-ho (Korea), ...v kvalifikaci 62. Počinek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 11 závodů): 1. I Sang-ho 360 b., 2. Baumeister 290, 3. Loginov 277.

Ženy: 1. Schöfmannová (Rak.), 2. Zoggová, 3. Jennyová (obě Švýc.), ...v kvalifikaci 36. Maděrová, 44. Šonková (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Zoggová 260, 2. Ulbingová (Rak.) 246, 3. Nadyršinová (Rus.) 231, ...8. Ledecká (ČR) 180, 40. Maděrová 5.

Val di Fiemme (It.) - Závody Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Muži: 1. Lamparter (Rak.) 25:49,8, 2. Geiger -16,5, 3. Frenzel (oba Něm.) -16,7, 4. Graabak (Nor.) -30,2, 5. Rydzek (Něm.) -30,7, 6. Seidl (Rak.) -30,7, 7. A. Watabe (Jap.) -36,4, 8. J. L. Oftebro (Nor.) -42,5, 9. Fritz (Rak.) -44,2, 10. Riessle (Něm.) -54,3, ...28. Vytrval -2:07,7, Portyk (oba ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 22 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 700 b., 2. Lamparter 520, 3. Geiger 430, 4. Weber (Něm.), 5. Frenzel 334, 6. J. L. Oftebro 270, ...33. Portyk 24, 42. Daněk 8, 47. Vytrval 4.

Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 124,6 b., 2. Nakamuraová (Jap.) 110,5, 3. Hirnerová (Rak.) 109,4.
Průběžné pořadí (po 6 z 9 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 600, 2. Hagenová 311, 3. Leinanová Lundová (obě Nor.) 290, ...25. Koldovská (ČR) 37.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
97:71 (29:19, 48:39, 75:58)
konec
NH Ostrava
BC Geosan Kolín
80:85 (27:23, 46:39, 63:55)
konec
BK Pardubice
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
86:74 (26:20, 55:41, 71:60)
konec
BK Redstone Olomoucko
Královští sokoli Hradec Králové
71:73 (16:18, 31:39, 51:57)
konec
Brooklyn Nets
Milwaukee Bucks
109:121
konec
Chicago Bulls
Washington Wizards
130:122
konec
Denver Nuggets
Sacramento Kings
121:111
konec
Houston Rockets
Dallas Mavericks
106:130
konec
Los Angeles Lakers
Atlanta Hawks
134:118
konec
Oklahoma City Thunder
Minnesota Timberwolves
105:135
konec
Philadelphia 76ers
San Antonio Spurs
119:100
konec
Portland Trail Blazers
Cleveland Cavaliers
101:114
konec
Toronto Raptors
Utah Jazz
122:108

Extraliga mužů

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Lvi Praha
3:2 (27, -16, -19, 21, 9)
konec
Ostrava
Beskydy
3:0 (17, 20, 24)
konec
Kladno
Zlín
3:0 (15, 19, 21)
konec
České Budějovice
Karlovarsko
0:3 (-21, -22, -18)
konec
Liberec
Příbram
2:3 (-22, -20, 22, 22, -7)

Extraliga žen

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Šelmy Brno
3:1 (22, -22, 16, 17)
konec
KP Brno
Frýdek-Místek
3:0 (19, 13, 13)
konec
Prostějov
Přerov
3:0 (17, 16, 22)
konec
Olomouc
Olymp Praha
2:3 (-24, -22, 22, 13, -15)

Kolín - Mistrovství České republiky v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži (27,2 km): 1. Boroš 1:01:28, 2. J. Ťoupalík stejný čas, 3. A. Ťoupalík (všichni Elkov Kasper) -1:21, 4. Jelínek (Cyklostar Head Pirelli) -1:34, 5. Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:49, 6. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) -2:02.

Ženy (20,4 km): 1. Zemanová 52:50, 2. Vaníčková (obě Brilon racing team MB) -32, 3. Bajgerová (Force Kck Zlín) -40.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Aparjods (Lot.) 1:36,483 (48,223+48,260), 2. Loch (Něm.) -0,186 (48,271+48,398), 3. Fischnaller (It.) -0,201 (48,271+48,413), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 13 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 705 b., 2. Kindl (Rak.) 590, 3. Fischnaller 497, ...42. Lejsek 17.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken (Něm.) 1:23,856 (41,916+41,940), 2. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,037 (41,924+41,969), 3. Wendl, Arlt (Něm.) -0,193 (42,055+41,994), ...20. Vejdělek, Pěkný (ČR) -3,150 (43,716+43,290).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 13 závodů): 1. A. Šics, J. Šics 673, 2. Eggert, Benecken 606, 3.Wendl, Arlt 556, ...25. Vejdělek, Pěkný 131.

Winterberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby:
1. Friedrich, Schüller 1:49,78 (54,89+54,89), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,33 (54,94+55,17), 3. Kripps, Stones (Kan.) -0,85 (55,20+55,43), ...17. Dvořák, Lecjaks (ČR) -2,11 (55,93+55,96).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Friedrich 1478, 2. Gajtjukevič (Rus.) 1329, 3. Kripps 1320, ...19. Dvořák 512.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy ve víceboji

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Roest 6:11,545, 2. Bergsma (oba Niz.) 6:13,474, 3. Engebraten (Nor.) 6:13,675.
Týmový sprint: 1. Nizozemsko (Scheperkamp, Verbij, Snel) 1:19,712, 2. Norsko 1:19,830, 3. Polsko 1:20,541.

Ženy:
500 m:
1. Koková (Niz.) 37,325, 2. Golikovová 37,433, 3. Kačanovová (obě Rus.) 37,583.
1500 m: 1. De Jongová 1:53,812, 2. Wüstová (obě Niz.) 1:54,083, 3. Lollobrigidaová (It.) 1:54,505, ...17. Kuršová 2:01,656, 19. Antošová (obě ČR) 2:05,663.