Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 7. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Tiafoe (22-USA)
Rubljov (9-Rus.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:0), 6:4
konec
Alcaraz (3-Šp.)
Sinner (11-It.)
6:3, 6:7 (7:9), 6:7 (0:7), 7:5, 6:3
konec
Tiafoe (22-USA)
Rubljov (9-Rus.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:0), 6:4
konec
Alcaraz (3-Šp.)
Sinner (11-It.)
6:3, 6:7 (7:9), 6:7 (0:7), 7:5, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorů - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bartoň (ČR)
Michelsen (USA)
7:6 (7:4), 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorek - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Havlíčková (2-ČR)
Kupresová (Kan.)
6:2, 7:6 (11:9)

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorek - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havlíčková (2-ČR)
Ilievová (Fr.)
3:6, 6:1, 6:3

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra juniorů - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartoň (ČR)
Butvilas (8-Lit.)
7:6 (7:9), 4:6, 6:3

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolodziejová (7-ČR)
Okálová (SR)
6:4, 6:4
konec
Klimovičová (ČR)
Šalková (8-ČR)
2:6, 7:5, 6:2
konec
Štruplová (ČR)
Radakovičová (Bos.)
6:3, 4:6, 6:2
konec
Vlčková (ČR)
Vojčináková (SR)
6:3, 6:1
konec
Laboutková (ČR)
Chudejová (SR)
3:6, 6:2, 6:2
konec
Seiboldová (Něm.)
Hindová (ČR)
6:3, 6:0

Curych (Švýc.) - Finále Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
5000 m:
1. Kipkorir (Keňa) 12:59,05, 2. Lobalu (ART) 12:59,40, 3. Fisher (USA) 13:00,56.
Výška: 1. Tamberi (It.), 2. Harrison (USA) oba 234, 3. Lovett (Kan.) 227.
Koule: 1. Kovacs 23,23, 2. Crouser (oba USA) 22,74, 3. Walsh (N. Zél.) 21,90.

Ženy:
5000 m:
1. Chebetová 14:31,03, 2. Kipkemboiová (obě Keňa) 14:31,52, 3. Tesgayová (Et.) 14:32,11.
Tyč: 1. Kennedyová (Austr.) 481, 2. Morrisová (USA) 476, 3. Šutejová (Slovin.) 461.
Koule: 1. Ealyová (USA) 20,19, 2. Mittonová (Kan.) 19,56, 3. Dongmová (Portug.) 19,46.

Pozn.: Zkratka ART znamená Tým uprchlíků.

Mistrovství Evropy - muži

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Turecko
Španělsko
69:72 (18:17, 34:38, 50:56)
konec
Bulharsko
Belgie
80:89 (19:20, 30:41, 60:66)
konec
Gruzie
Černá Hora
73:81 (19:21, 35:41, 52:58)

Mistrovství Evropy - muži

Přidat do mých lig
konec
Litva
Bosna a Hercegovina
87:70 (28:28, 56:42, 75:59)
konec
Francie
Slovinsko
82:88 (19:20, 40:44, 64:64)
konec
Maďarsko
Německo
71:106 (19:22, 39:54, 58:81)

Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Island
Černá Hora
0:3 (-23, -20, -11)

Mistrovství světa - muži

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Francie
3:2 (-24, 21, -23, 22, 12)
konec
Slovinsko
Ukrajina
3:1 (-18, 24, 19, 23)

Španělsko - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

1. Urán (Kol./EF Education-EasyPost) 3:42:28, 2. Pacher (Fr./Groupama-FDJ) stejný čas, 3. Herrada (Šp./Cofidis) -2, 4. Soler (Šp./SAE Emirates) -15, 5. Elissonde (Fr./Trek-Segafredo) -26, 6. Champoussin (Fr./AG2R-Citroën) -29, 7. De Marchi (It./Israel-Premier Tech) -46, 8. Jungels (Luc./AG2R-Citroën) -55, 9. Gesbert (Fr./Arkéa-Samsic) -1:09, 10. Craddock (USA/BikeExchange-Jayco) -1:30, ...57. Řepa (ČR/Kern Pharma) -10:19.

Průběžné pořadí: 1. Evenepoel (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl) 65:14:05, 2. Mas (Šp./Movistar) -2:01, 3. Ayuso (Šp./SAE Emirates) -4:51, 4. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -5:20, 5. López (Kol./Astana-Qazaqstan) -5:33, 6. Almeida (Portug./SAE Emirates) -6:51, 7. Arensman (Niz./DSM) -7:46, 8. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën) -9:11, 9. Urán -9:33, 10. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -11:40, ...67. Řepa -2:10:22.