Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 7. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Domažlice B
Soběslav
3:2 (2:0)

Divize B

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira Praha B
Újezd Praha 4
0:1 (0:1)
konec
Vilémov
Louny
1:4 (1:1)

Divize C

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec B
Chrudim B
1:0 (1:0)
konec
Benátky nad Jizerou
Čáslav
3:1 (3:0)
konec
Dvůr Králové
Dobrovice
2:0 (2:0)
konec
Hlinsko
Nový Bydžov
2:1 (1:0)
konec
Turnov
Trutnov
1:2 (0:1)

Divize D

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bohunice
Lanžhot
1:0 (0:0)
konec
Speřice
Bystřice nad Pernštejnem
5:1 (3:1)
konec
Tasovice
Humpolec
5:0 (2:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Start Brno
1:0 (0:0)

Divize E

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šumperk
Kozlovice
0:1 (0:0)
konec
Všechovice
Bzenec
5:2 (2:2)

Divize F

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krnov
Bruntál
0:1 (0:0)
konec
Bílovec
Valašské Meziříčí
2:2 (0:2)
konec
Bohumín
Polanka nad Odrou
4:1 (2:0)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Karviná B
2:0 (2:0)

Belgická liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Cercle Bruggy
2:0
konec
Gent
Westerlo
2:1
konec
Anderlecht
Seraing
3:1
konec
Antverpy
Lovaň
4:2

Nizozemská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Groningen
Volendam
2:2
konec
Arnhem
Feyenoord Rotterdam
2:5
konec
Nijmegen
Twente Enschede
0:1
konec
Alkmaar
Deventer
2:0

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Warta Poznaň
Štětín
1:2
konec
Zaglebie Lubin
Lech Poznaň
1:1
konec
Zabrze
Čenstochová
1:0

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Santa Clara
Casa Pia
0:0
konec
Braga
Sporting Lisabon
3:3
konec
Chaves
Guimaraes
0:1
konec
Portimonense
Boavista Porto
0:1

Rakouská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Austria Vídeň
3:2
konec
Rapid Vídeň
Lustenau
1:1
konec
Tirol
Klagenfurt
2:2

Skotská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hibernian
Hearts
1:1
konec
Dundee United
Livingston
0:1

Slovenská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Podbrezová
Dunajská Streda
0:0
konec
Slovan Bratislava
Skalica
3:0
konec
Trnava
Žilina
2:2

Turecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Giresunspor
Adana Demirspor
2:3
konec
Karagümrük
Alanyaspor
2:4
konec
Antalyaspor
Galatasaray
0:1

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

San Jose (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (7-Rus.)
Rogersová (USA)
6:7 (2:7), 6:1, 6:2

San Jose(USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Sü I-fan, Jang Čao-Süan (4-Čína)
Aojamaová, Čchan Chao-čching (Jap./Tchaj-wan)
7:5, 6:0

Washington (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios (Austr.)
Nišioka (Jap.)
6:4, 6:3

Washington (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios, Sock (Austr./USA)
Dodig, Krajicek (4-Chorv./USA)
7:5, 6:4

Washington (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Samsonovová (Rus.)
Kanepiová (6-Est.)
4:6, 6:3, 6:3

Washington (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pegulaová, Routliffeová (1-USA/N. Zél.)
Kalinská, McNallyová (4-Rus./USA)
6:3, 5:7, 12:10

Grodzisk Mazowiecki - turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Siniaková (3-ČR)
Linetteová (1-Pol.)
6:4, 6:1

Cali (Kol.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Junioři:

800 m: 1. Girma (Et.) 1:47,36, ...v semifinále 19. Dudycha 1:50,10, v rozbězích 40. Češka (oba ČR) 1:52,66
3000 m př.: 1. Duguna (Et.) 8:37,92, ...9. Habarta 8:51,86, v rozbězích 28. Matolín (oba ČR) 9:21,33
4x400 m: 1. USA 3:04,47, ...7. Česko (Plaček, Cihlář, Veselý, Haidelmeier) 3:09,36
disk: 1. Karges (Něm.) 65,55.

Juniorky:

1500 m: 1. Haylomová (Et.) 4:04,27
5000 m: 1. Eisaová (Et.) 15:29,71
100 m př. (vítr +0,2 m/s): 1. Hillová (Jam.) 12,77, ...v semifinále Bendová (ČR) diskvalifikována
4x400 m: 1. USA 3:28,06, ...v rozbězích 15. Česko (Lamačová, Hutárková, Piškulová, Tkáčová) 3:47,72
výška: 1. Bruusová (Est.) 195
trojskok: 1. Davronovová (Uzb.) 14,04

Courchevel (Fr.)- Závod letní Grand Prix mužů ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Fettner (Rak.) 266,1 b. (129+128 m), 2. Deschwanden (Švýc.) 254,0 (134+127), 3. Kraft (Rak.) 251,2 (122+129,5).
Průběžné pořadí (po 3 ze 6 závodů): 1. Stoch a Kubacki oba 180, 3. Wolny (všichni Pol.) 110, ...35. Koudelka 17.

Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

o 9. místo

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Česko
76:39

Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Slovinsko
70:67

Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Turecko
68:61

Mistrovství Evropy hráček do 18 let

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Řecko
Česko
71:67

Vídeň (Rak.) - Pohár národů v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

Norsko (A. Mol, Sörum, H. Mol, Berntsen) - Itálie (Cottafava, Nicolai, Rossi, Carambula) 2:1,

O 3. místo:
Nizozemsko (Brouwer, Meeuwsen, Varenhorst, Van de Velde) - Rakousko (Ermacora, Pristauz, Seidl, Waller) 2:1.

Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 2:24:04,6, 2. Rovanperä, Halttunen -6,8, 3. Lappi, Ferm (všichni Fin./Toyota Yaris) -1:20,7, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:37,6, 5. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -2:18,0, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -3:09,0,...18. Prokop, Ernst -19:36,6, 20. Černý, Tománek (všichni ČR/Ford Fiesta) -23:11,7.

Průběžné pořadí MS (po 8 z 13 závodů): 1. Rovanperä 198, 2. Tänak 104, 3. Neuville 103, 4. Evans 94, 5. Kacuta 81, 6. Breen (Ir./Ford Puma) 64, ...24. Cais (ČR/Ford Fiesta) 2.

Pořadí týmů: 1. Toyota 339, 2. Hyundai 251, 3. M-Sport Ford 174, 4. Toyota NG 89.

Silverstone (Brit.) - Velká cena Británie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 37:30,120, 2. Masiá (Šp./KTM) -0,252, 3. Öncü (Tur./KTM) -0,297, 4. Toba (Jap./KTM) -0,738, 5. Nepa (It./KTM) -0,762, 6. Moreira (Braz./KTM) -0,881.
Průběžné pořadí (po 12 z 20 závodů): 1. García 182 b., 2. Guevara (oba Šp./Gasgas) 179, 3. Foggia 140, 4. Masiá 127, 5. Öncü 114, 6. Sasaki (Jap./Honda) 113.

Moto2: 1. Augusto Fernández (Šp./Kalex) 37:38,670, 2. López (Šp./Boscoscuro) -0,070, 3. Dixon (Brit./Kalex) -0,662, 4. Ogura (Jap./Kalex) -1,741, 5. Canet (Šp./Kalex) -1,946, 6. Vietti (It./Kalex) -5,440, ...9. Salač (ČR/Kalex) 11,646.
Průběžné pořadí (po 12 z 20 závodů): 1. Augusto Fernández 171, 2. Ogura 158, 3. Vietti 156, 4. Canet 127, 5. Arbolino (It./Kalex) 108, 6. Roberts (USA/Kalex) 106, ...20. Salač 21.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 40:10,260, 2. Viňales (Šp./Aprilia) -0,426, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,614, 4. Bastianini (It./Ducati) -1,651, 5. Martín (Šp./Ducati) -1,750, 6. Oliveira (Portug./KTM) -2,727.
Průběžné pořadí (po 12 z 20 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 180, 2. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 158, 3. Bagnaia 131, 4. Bastianini 118, 5. Zarco (Fr./Ducati) 114, 6. Miller 107. 

Uddevalla (Švéd.) - Velká cena Švédska, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Renaux (Fr./Yamaha) 34:01,852, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) -1,181, 3. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -5,368.
2. jízda: 1. Seewer 35:23,814, 2. Gajser (Slovin./Honda) -1,990, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -6,503.
GP celkově: 1. Seewer 47, 2. Gajser 40, 3. Coldenhoff 36.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 18 závodů): 1. Gajser 645, 2. Seewer 530, 3. Prado (Šp./GasGas) 496.

MX2:
1. jízda:
1. Vialle (Fr./KTM) 34:01,886, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -6,750, 3. Horgmo (Nor./Kawasaki) -10,957, ...18. Terešák (ČR/KTM) -1:28,758.
2. jízda: 1. Geerts 35:16,954, 2. Vialle -1,636, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) -20,261, ...16. Terešák 1:40,100.
GP celkově: 1. Geerts 47, 2. Vialle 47, 3. Längenfelder 38, ...17. Terešák 8.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 18 závodů): 1. Geerts 637, 2. Vialle 614, 3. Längenfelder 507, ...20. Polák (ČR/Honda) 84, 22. Terešák 80.

Etapový závod Sazka Tour

Závěrečná 4. etapa (Šumperk - Šternberk, 179,9 km)

Přidat do mých lig

1. Guérin (Fr./Voralberg) 4:28:45, 2. Kukrle (ČR/Elkov-Kasper) -4, 3. Rota (It./Intermaché-Wanty-Gobert), 4. Charmig (Dán./Uno-x), 5. Poole (Brit./Development Team DSM), 6. Zana (It./ Bardiani CSF Faizané) všichni -28, ...21. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -50, 28. Otruba (ČR/Elkov-Kasper) -57.

Konečné pořadí: 1. Rota 17:34:43, 2. Charmig -6, 3. Colleoni (It./BikeExchange-Jayco), 4. Zana oba -8, 5. Staune-Mittet (Nor./Jumbo-Visma Development Team) -14, 6. Ryan (Ir./Jumbo-Visma Development Team) -20, ...11. Hirt -1:26, 26. Schuran (ČR/ATT Investments) -6:36, 37. Otruba -12:00.

Mont-Sainte-Anne (Kan.) - Závod Světového poháru horských kol - cross country

Přidat do mých lig

Muži: 1. Carod (Fr.) 1:24:48, 2. Colombo (Švýc.) -1:41, 3. Valero (Šp.) -1:44, 4. Braidot (It.), 5. De Froidmont (Belg.) oba -1:49, 6. Schurter (Švýc.) -1:50.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů): 1. Schurter 1483, 2. Valero 1358, 3. Braidot 1343, ...29. Cink 483, 98. Škarnitzl 28, 105. Kobes 20, 123. Vastl (všichni ČR) 10.

Ženy: 1. Neffová (Švýc.) 1:26:53, 2. Mitterwallnerová (Rak.), 3. Battenová (USA) obě -56, 4. Bertaová (It.) -2:04, 5. Kellerová (Švýc.) -2:09, 6. Geraultová (Fr.) -2:59.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů): 1. Terpstraová (Niz.) 1590, 2. McConnellová (Austr.) 1526, 3. Kellerová 1502, ...49. Čábelická 211, 54. Czeczinkarová 177, 57. Tvarůžková (všechny ČR) 163.

Muži do 23 let: 1. Vidaurre Kossmann (Chile) 1:08:31, ...12. Sáska (ČR) -5:22.
Průběžné pořadí SP: 1. Vidaurre Kossmann 930, ...16. Sáska 283, 32. Zatloukal 151, 91. Konečný (oba ČR) 43.

Ženy do 23 let: 1. Buriová (Švýc.) 1:07:05, ...14. Šafářová (ČR) -10:45.
Průběžné pořadí SP: 1. Burquierová (Fr.) 700, ...19. Šafářová 229, 40. Holubová 118, 67. Bedrníková 49, 95. Novotná 24, 117. Vaverková (všechny ČR) 2.

Halifax (Kan.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
200 m:
K1:
1. Arevalo (Šp.) 36,43, 2. Menning (Švéd.) -0,28, 3. Czizmadia (Maď.) -0,39.

500 m:
K2:
1. Nadas, Kopasz (Maď.) 1:34,98, 2. Maldonis, Olijnik (Lit.) -0,57, 3. Westhuyzen, Green (Austr.) -0,86, 4. Špicar, Havel (ČR) -1,00.

1000 m:
K2:
1. Miller, Grossmann (Něm.) 3:32,47, 2. Burgo, Schera (It.) -4,35, 3. Noe, Kulifai (Maď.) -5,30, ...8. Kukačka, Vorel (ČR) -8,32.
C1: 1. Chirila (Rum.) 4:14,28, 2. Queiroz (Braz.) -1,52, 3. M. Fuksa (ČR) - 1,93.
C2: 1. Brendel, Hecker (Něm.) 3:54,91, 2. Liou Chao, Ťi Po-wen (Čína) -0,43, 3. Spence, Himmelman (Kan.) -11,22, ...6. Hrabal, Zalubil (ČR) -14,25.
C4: 1. Španělsko (Moreno, Grana, Fontan, Sieiro) 1:39,42, 2. Polsko -0,49, 3. Ukrajina -1,10.

5000 m:
K1:
1. Lindberg (Švéd.) 21:34,26, 2. Grossmann (Něm.) -17,13, 3. Cubelos (Šp.) -20,20.
C1: 1. S. Tarnovschi (Mold.) 23:37,85, 2. Madrigal (Kuba) -0,09, 3. Brendel (Něm.) -17,32.

Ženy:
200 m:
K1:
1. Carringtonová (N. Zél.) 41,94, 2. Ostermanová (Slovin.) -1,00, 3. Luczová (Maď.) -1,15.
C1: 1. Harrisonová (USA) 49,87, 2. Corberaová (Šp.) -0,66, 3. Lin Wen-ťün (Čína) -0,67.

500 m:
K2:
1. Najaová, Pulawská (Pol.) 1:49,87, 2. Paszeková, Hakeová (Něm.) -0,40, 3. Petersová, Broekxová (Belg.) -2,77.
C1: 1. Luzanová (Ukr.) 2:22,34, 2. Jensenová (Kan.) -0,87, 3. Mailliardová (Chile) -2,09.
C4: 1. Kanada (Jensenová, Mackenzieová, Vincentová, Osendeová) 1:56,14, 2. Polsko -0,17, 3. Maďarsko -1,25.

1000 m:
K1:
1. Bullová (Austr.) 4:27,65, 2. Rendessyová (Maď.) -1,31, 3. Govorčinovičová (Chorv.) -5,96, ...5. Paloudová (ČR) -10,55.

5000 m:
K1:
1. Kohalmiová (Maď.) 23:56,44, 2. Hakeová (Něm.) -3,73, 3. Eganová-Simmonsová (Ir.) -45,07.
C1: 1. Vincentová (Kan.) 27:50,88, 2. Loskeová (Něm.) -4,64, 3. Corberaová (Šp.) -11,64.

Mix:
K2:
1. Bullová, Collins (Austr.) 1:39,48, 2. Portelaová, Pimenta (Portug.) -0,30, 3. Schultz, Arftová (Něm.) -0,32.
C2: 1. Fitzpatrick, Vincentová (Kan.) 1:56,87, 2. Brendel, Kochová (Něm.) -1,96, 3. Kitewski, Szczerbiňská (Pol.) -2,30.

Čennaí (In.) - Šachová olympiáda

9. kolo

Přidat do mých lig

Muži:
Česko - Chile 3,5:0,5

Průběžné pořadí: 1. Uzbekistán 16, Indie II 15, 3. Arménie 15, ...12. Česko 13.

Ženy:
Česko - Kuba 1,5:2,5.

Průběžné pořadí: 1. Polsko 15, 2. Indie 15, 3. Kazachstán 15, ...34. Česko 11.

East Lothian (Brit.) - Ženský turnaj kategorie major British Open

Přidat do mých lig

(par 71):
1. Buhaiová (JAR) 274 (70+65+64+75) - v rozstřelu na 4. jamce, 2. Čon In-ki (Korea) 274 (68+66+70+70), 3. Šibunová (Jap.) 275 (65+73+66+71), 4. Leeová (Austr.) 277 (68+70+70+69), Maguireová (Ir.) 277 (71+69+71+66) a Sagströmová (Švéd.) 277 (70+65+71+71), ...142. Melichová (ČR) 161 (78+83) - neprošla cutem

Newport (Brit.) - Závěr turnaje Cazoo Open evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 71):
1. Shinkwin (Angl.) 272 (69+68+65+70), 2. Syme (Skot.) 276 (67+73+68+68), 3. Bjerregaard (Dán.) 279 (71+72+68+68), Dixon 279 (70+73+69+67), Sullivan (oba Angl.) 279 (74+67+71+67), Guerrier (Fr.) 279 (67+68+68+76) a Paratore (It.) 279 (70+71+72+66)

Karlovy Vary - rovinový mítink

Přidat do mých lig

Oaks, rovinový dostih (2400 m, tříleté klisny): 1. Vignetta (ž. Florian, tr. Seménka, stáj Cardboard), 2. Totally Gold, 3. Jacinthe. Čas: 2:37,02. Výrok: jistě - 1/2 - 1 1/4.

Lázeňská míle, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně): 1. Zariyannka (ž. R. Koplík, tr. Z. Koplík, stáj Lokotrans Slovakia CZ), 2. Like Magic, 3. Torque Power. Čas: 1:39,20. Výrok: jistě - 2 - 3/4.

Další dostihy:
I.
Salt Mix (Fialová) - Lady Recorder - Boy Scout
II. Rabbit Elusive (ž. Línek) - Fanny - Riwetta
III. Vadetaberry (ž. Korečková) - Arkadag - Smichoff
IV. Yasánek (ž. Liška) - Aidensfield - Argema
VII. Fabriana Third (ž. Chaloupka) - Gilby - Well Alrigt
VIII. Launch Zone (Fialová) - Lazard - Summer City