Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 7. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariánské Lázně
Hořovice
0:1
konec
Přeštice
Soběslav
2:1
konec
České Budějovice B
Beroun
6:0
konec
Katovice
Doubravka
2:1
konec
Klatovy
Cheb
4:2
konec
Rokycany
Sedlčany
6:0

Divize B

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Louny
1:0
konec
Brandýs n. L.
Meteor Praha
2:1
konec
Česká Lípa
Ostrov
4:1
konec
Kladno
Rakovník
4:0
konec
Neratovice-Byškovice
Slaný
2:0
konec
Březová
Štětí
3:1
konec
Dobříš
Český Brod
0:1

Divize C

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Náchod
5:0
konec
Kosmonosy
Vysoké Mýto
2:2
konec
Letohrad
Tochovice
4:0
konec
Trutnov
Horky nad Jizerou
1:1

Divize D

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Žďár nad Sázavou
5:2
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Havlíčkův Brod
3:2
konec
Start Brno
Stará Říše
4:1

Divize E

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Strání
4:2
konec
Nové Sady
Bzenec
1:1
konec
Přerov
Valašské Meziříčí
4:0
konec
Šumperk
Kozlovice
0:2

Divize F

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dětmarovice
Havířov
0:3
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Bruntál
3:1
konec
Nový Jičín
Opava B
2:3
konec
Vítkovice
Rýmařov
1:4

Nizozemská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Twente Enschede
Sittard
1:2
konec
ilburg
Almelo
2:0
konec
Zwolle
Utrecht
1:1
konec
Groningen
Sparta Rotterdam
1:2

Polská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Warta Poznaň
0:3
konec
Vratislav
Štětín
1:1
konec
Wisla Krakov
Bialystok
0:0

Portugalská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Estoril
Moreirense
1:0
konec
Benfica Lisabon
FC Porto
0:1
konec
Portimonense
Sporting Lisabon
2:3

Skotská liga

3. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Hearts
4:1
konec
Ross County
Motherwell
0:1

Turecká liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Göztepe
3:1
konec
Sivasspor
Kasimpasa
1:3
konec
Adana Demirspor
Alanyaspor
1:2
konec
Basaksehir
Galatasaray
0:0

Liga žen

5. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Sparta
Slavia
3:0

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, Challenger mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Borges, Cabral (3-Portug.)
Paulson, Pavlásek (ČR)
6:4, 6:7 (3:7), 10:5

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, ITF žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Chwalińská (Pol.)
Kolodziejová (ČR)
7:5, 6:2

Madrid (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Alcaraz (7-Šp.)
Djokovič (1-Srb.)
6:7 (5:7), 7:5, 7:6 (7:5)
konec
Zverev (2-Něm.)
Tsitsipas (4-Řecko)
6:4, 3:6, 6:2

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (8-Tun.)
Pegualová (12-USA)
7:5, 0:6, 6:2

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Olmosová (2-Kan./Mex.)
Krawczyková, Schuursová (3-USA/Niz.)
7:6 (7:1), 5:7, 10:7

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, Challenger mužů

Dvouhra

Přidat do mých lig

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, ITF žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Gaticaová, Pereiraová (1-Chile/Braz.)
Kolodziejová, Malečková (2-ČR)
6:4, 6:2

Nairobi (Keň.) - mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +2,0 m/s): 1. Omanyala (Keňa) 9,85, 2. Kerley (USA) 9,92, 200 m (+2,1): 1. Brown (Kan.) 20,05, 800 m: 1. Wanyonyi 1:45,01, 1500 m: 1. A. Kipsang 3:31,01, 5000 m: 1. Krop 13:12,19, 3000 m př.: 1. Kibiwot (všichni Keňa) 8:21,92, kladivo: 1. Nowicki (Pol.) 81,41, oštěp: 1. Abdelrahman (Eg.) 83,79.

Ženy - 100 m (-0,4): 1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,67, 200 m (-1,0): 1. Seyniová (Nig.) 22,43, 400 m: 1. Coetzeeová 51,50, 800 m: 1. Sekgodisová (obě JAR) 1:58,41, 1500 m: 1. Weltejiová 4:01,50, 5000 m: 1. Gebrzihairová (obě Et.) 14:49,97, 3000 m př.: 1. Jerutová (Kaz.) 9:04,95, výška: 1. Zialorová (Brit.) 191, kladivo: 1. Wlodarczyková (Pol.) 78,06.

Kooperativa národní liga

Semifinále play off - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Brno
Opava
81:87, stav série 1:3

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Philadelphia
Miami
99:79

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Dallas
Phoenix
103:94

Dauhá (Kat.) - Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy
Play off - 1. kolo:
Heidrichová, A. Vergé-Dépréová (3-Švýc.) - Hermannová, Štochlová (14-ČR) 2:0 (17, 18).

Interliga žen, semifinále play off

Odvety

Přidat do mých lig
konec
Kynžvart
Plzeň
24:21, první zápas 23:27, postoupila Plzeň
konec
Most
Olomouc
27:22, první zápas 31:26, postoupil Most

Miami (USA) - Kvalifikace na Velkou cenu Miami, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:28,796, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -0,190, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,195, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,240, 5. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -0,679, 6. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,829, 7. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,894, 8. Norris (Brit./McLaren) -0,954, 9. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1,136, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1,880.

Rallye Šumava Klatovy - závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 52:31,4, 2. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) -11,8, 3. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -53,4. 4. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:00,0, 5. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) -1:27,3, 6. Cvrček, Novák (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:57,7.

Giro d’Italia

9,2 km

Přidat do mých lig

2. etapa (časovka na 9,2 km): 1. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) 11:50, 2. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) -3, 3. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -5, 4. Sobrero (It./BikeExchange-Jayco), 5. Tulett (Brit./Ineos Grenadiers) oba -13, 6. Foss (Nor./Jumbo-Visma), 7. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), 8. Kämna (Něm./Bora-hansgrohe) všichni -17, 9. Schmid (Švýc./Quick-Step-Alpha Vinyl), 10. Arensman (Niz./DSM) oba -18, ...96. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -58.

Průběžné pořadí: 1. Van der Poel 4:47:11, 2. S. Yates -11, 3. Dumoulin -16, 4. Sobrero, 5. Kelderman, 6. Tulett všichni -24, 7. Foss, 8. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) oba -28, 9. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious), 10. Schmid oba -29, ...55. Hirt -1:24.

Závod míru juniorů

Přidat do mých lig

3. etapa, Teplice - Olbernhau (121,7 km): 1. Huising (Niz.) 3:05:19, 2. Herzog (Něm.), 3. Morgado (Portug.) oba stejný čas, ...13. Bárta, 17. Novák, 27. Mráz (všichni ČR) všichni -1:57.

Průběžné pořadí: 1. Herzog 7:12:09, 2. Morgado -29, 3. Nordhagen (Nor.) -35, ...6. Novák -2:25, 15. Bárta -3:07, 23. Mráz -3:42.

konec
Eagles Praha
Sokol Hluboká
11:4
konec
Tempo Praha
Hroši Brno
3:8 a 4:7
konec
Technika Brno
Arrows Ostrava
3:9
konec
Třebíč Nuclears
Draci Brno
3:8

Želiv - Český pohár ve vodním slalomu

1. závod

Přidat do mých lig

Muži
K1:
1. Prskavec 97,60 (0 trestných sekund), 2. Hradilek -0,97 (0), 3. Tunka (všichni USK) -1,04 (0).
C1: 1. Rohan (USK) 103,86 (0), 2. Rak (Dukla) -5,80 (4), 3. Větrovský (USK) -6,42 (0).

Ženy
K1:
1. A. Galušková 112,46 (0), 2. Vojtová (obě USK) -0,34 (2), 3. Valíková (Dukla) -0,52 (2).
C1: 1. Fišerová (Dukla) 119,08 (4), 2. G. Satková (USK) -0,95 (2), 3. Kneblová (Olomouc) -1,94 (0).

Most - Jarní cena klisen a Memoriál Vlastimila Smolíka

Přidat do mých lig
konec
I. Fascing Rock (ž. Korečková)
Askerana Highland Precious,
– : –
konec
II. Nico Janáčková (ž. Koplíková)
Admiral Piett Olinka,
– : –
konec
III. Lucas Warrior (ž. Koplík)
Launch Zone Frami Hit,
– : –
konec
IV. Vévoda (ž. Andrésová)
Lamprey Mike Majk,
– : –
konec
V. Royal Town (ž. Koplík)
Kissi Sturm Sea The Night,
– : –
konec
VIII. Dream Of Love (ž. Havelková)
Sven Varimingo.
– : –

Jarní cena klisen (1600 m, tříleté klisny, dotace 550.000 Kč): 1. Queen Of Beaufay (ž. Foret, tr. Török, stáj DS Pegas), 2. Dally Top, 3. Comming Pulse. Výrok: velmi lehce 6 - 3 3/4 - 4 1/4. Čas: 1:39,27.

Memoriál Vlastimila Smolíka (2400 m, čtyřletí a starší koně, dotace 150.000 Kč): 1. Falcon Baby (ž. Korečková, tr. Vocásková, stáj 3 hearts), 2. Sparkle Shout, 3. Cape Freedom. Výrok: jistě 1 1/4 - 2 1/4 - krátká hlava. Čas: 2:30,52.

Další dostihy:
I. Fascing Rock (ž. Korečková) - Askerana - Highland Precious,
II. Nico (ž. Janáčková Koplíková) - Admiral Piett - Olinka,
III. Lucas Warrior (ž. Koplík) - Launch Zone - Frami Hit,
IV. Vévoda (ž. Andrésová) - Lamprey - Mike Majk,
V. Royal Town (ž. Koplík) - Kissi Sturm - Sea The Night,
VIII. Dream Of Love (ž. Havelková) - Sven - Varimingo.

Mistrovství Evropy

Utkání 3. divize (Severní konference 1)

Přidat do mých lig
konec
Česko
Lotyšsko
54:17