Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 7. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
TPS Turku
SaiPa Lappeenranta
3:1
konec
Ilves Tampere
Ässät Pori
5:2

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Ingolstadt
2:1 v prodl.
konec
Düsseldorf
Eisbären Berlín
4:7
konec
Schwenningen
Kolín nad Rýnem
3:2 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ženeva
Ambri-Piotta
4:3

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Monfils (1-Fr.)
Paul (6-USA)
6:4, 6:1
konec
Chačanov (2-Rus.)
Gerasimov (Běl.)
7:5, 6:3
konec
Čilič (3-Chorv.)
Djere (7-Srb.)
6:3, 6:2
konec
Kokkinakis (Austr.)
M. Ymer (Švéd.)
7:6 (11:9), 4:6, 6:4

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Keninová (6-USA)
6:3, 6:4
konec
Šwiateková (5-Pol.)
Azarenková (Běl.)
6:3, 2:6, 6:1
konec
Rybakinová (7-Kaz.)
Rogersová (USA)
3:6, 6:3, 6:2
konec
Doiová (Jap.)
Juvanová (Slovin.)
6:3, 4:6, 7:6 (7:5)

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Griekspoor (Niz.)
bez boje
konec
Dimitrov (3-Bulh.)
Van de Zandschulp (Niz.)
6:7 (5:7), 6:0, 7:5
konec
Cressy (USA)
Munar (Šp.)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Molčan (SR)
6:2, 6:1

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen Summer Set 1

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Petkovicová (Něm.)
6:1, 7:5
konec
Halepová (2-Rum.)
Golubicová (6-Švýc.)
6:2, 5:7, 6:4
konec
Kuděrmětovová (3-Rus.)
Potapovová (Rus.)
6:2, 4:6, 6:0
konec
Čchin-wen Čeng
Konjuhová (Chorv.)
7:6 (7:1), 7:6 (8:6)

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen Summer Set 2

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (3-Rus.)
Párrizasová (Šp.)
7:5, 6:1
konec
Sasnovičová (Běl.)
Tausonová (6-Dán.)
6:3, 2:0 skreč
konec
Liová (7-USA)
Rachimovová (Rus.)
6:1, 7:5
konec
Anisimovová (USA)
Beguová (Rum.)
2:6, 6:3, 6:2

Sydney (Aus.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Semifinále

Přidat do mých lig

Španělsko - Polsko 2:1
Carreňo - Zieliňski 6:2, 6:1
Bautista - Hurkacz 7:6 (8:6), 2:6, 7:6 (7:5)
Martínez, Ramos - Zieliňski, Walków 6:4, 3:6, 6:10

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Sprinty

Přidat do mých lig

Muži (10 km): 1. Loginov (Rus.) 27:00,8 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (Fr.) -6,5 (2), 3. Laegreid (Nor.) -15,1 (1), 4. Kühn -18,6 (2), 5. Rees (oba Něm.) -20,2 (1), 6. Babikov (Rus.) -23,0 (0), 7. T. Bö (Nor.) -23,6 (3), 8. Serochvostov (Rus.) -25,8 (2), 9. Fillon Maillet (Fr.) -29,5, 10. Andersen (Nor.) -38,2 (1), ...30. Krčmář -1:24,5 (2), 36. Václavík -1:39,5 (3), 42. Štvrtecký -1:50,8 (3), 83. Hornig -3:25,2 (1), 93. Žemlička (všichni ČR) -3:55,4 (3).
Pořadí SP (po 10 z 22 závodů): 1. Jacquelin 425 b., 2. Fillon Maillet 401, 3. Christiansen (Nor.) 372, 4. Samuelsson (Švéd.) 371, 5. T. Bö 356, 6. Latypov (Rus.) 336, ...28. Krčmář 127, 67. Štvrtecký 14, 80. Václavík 80.

Ženy (7,5 km): 1. Röiselandová (Nor.) 23:30,1 min. (1), 2. Solová (Běl.) -7,1 (2) a Simonová (Fr.) -7,1 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -22,6 (2), 5. Tandrevoldová (Nor.) -23,1 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -26,3 (1), 7. Rezcovová (Rus.) -26,6 (2), 8. Ederová (Fin.) -28,4 (1), 9. H. Öbergová (Švéd.) -33,5 (2), 10. Wiererová (It.) -37,9 (1), 11. Davidová -43,9 (2), ...20. Jislová -1:12,1 (0), 55. Puskarčíková -2:04,1 (2), 76. Charvátová -2:48,1 (4), 95. Vinklárková (všechny ČR) -4:01,8 (3).
Pořadí SP (po 10 z 22 závodů): 1. Röiselandová 477, 2. E. Öbergová (Švéd.) 413, 3. Solová 374, 4. Alimbekavová 370, 5. H. Öbergová 350, 6. Hauserová (Rak.) 344, ...10. Davidová 257, 20. Jislová 178, 51. Puskarčíková 30, 61. Charvátová 21, 72. Vinklárková 12.

Val di Fiemme (It.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Smíšená družstva: 1. Norsko (Oftebro, Mari Leinanová Lundová, Westvoldová Hansenová, Graabak) 40:55,5, 2. Rakousko (Fritz, Hirnerová, Slamiková, Greiderer) -10,5, 3. Německo (Lange, Haaschová, Nowaková, Weber) -23,9.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Opava
88:65

RENOMIA ženská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
USK Praha
45:126
konec
Chomutov
Žabiny Brno
57:86
konec
Memphis
Detroit
118:88
konec
New Orleans
Golden State
101:96
konec
New York
Boston
108:105
konec
Phoenix
LA Clippers
106:89

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

6. etapa: Rijád - Rijád

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Terrana, Carreras (Arg., Šp./Prodrive) 3:06:45, 2. Ekström, Bergvist (Švéd./Audi) -1:06, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -1:49, ...8. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -5:45, 36. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -26:02.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 20:37:24, 2. Rádžhí, Orr -48:54, 3. Loeb, Lurquin (Fr., Bel./Prodrive) -50:25, ...9. Prokop, Chytka -1:30:30, 22. Zapletal, Sýkora -3:43:36.

SSV (buggy): 1. Marek Goczal, Laskawiec (Pol./Can-Am) 3:39:24.
Průběžné pořadí: 1. Luppi de Oliveira, Justo (Braz./Can-Am) 25:04:01.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 3:27:23, ...12. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -29:38.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 24:19:17, ...10. Macháček, Vyoral -5:34:14.

Motocykly: 1. Sanders (Austr./KTM) 51:43, 2. Sunderland (Brit./KTM) -2:26, 3. Walkner (Rak./KTM) -2:36, ...19. J. Brabec -6:58, 39. Michek -11:53, 115. Engel -43:08.
Průběžné pořadí: 1. Sunderland 19:55:59, 2. Walkner -2:39, 3. Sanders -5:35, ...19. Michek -1:11:47, 25. J. Brabec -1:40:03, 36. Engel -2:39:07.

Čtyřkolky: 1. Maximov (Rus./Yamaha) -1:10:10, ...8. Tůma (ČR/Yamaha) -15:13.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 25:18:29, ...6. Tůma -4:31:15.

Tahače: 1. Karginov 3:16:16, 2. Sotnikov -9, 3. Nikolajev (všichni Rus./Kamaz) -45, 4. Loprais (ČR/Praga) -5:16, 9. Macík (ČR/Iveco) -14:12, 28. Vrátný (ČR/Ford) -1:29:54, 32. Tomeček (ČR/Tatra) -1:57:24.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 22:25:45, 2. Nikolajev -10:29, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -38:17, ...5. Loprais -1:06:20, 11. Macík -3:57:13, 29. Vrátný -33:32:13.

První liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Liberec
12:0
konec
Teplice
Žabinští Vlci Brno
8:1
konec
Česká Lípa
České Budějovice
7:7

ostatní sportyPřidat do mých lig

Winterberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Dukurs (Lot.) 56,36, 2. Jungk (Něm.) -0,01, 3. Treťjakov (Rus.) -0,05 - první kolo bylo kvůli sněhu na dráze zrušeno.

Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. M. Dukurs 1398 b., 2. Jungk 1359, 3. Grotheer (Něm.) 1347.

Ženy: 1. Bosová (Niz.) 1:56,04 (57,88+58,16), 2. Löllingová (Něm.) -0,24 (58,37+57,91), 3. Nikitinová (Rus.) -0,43 (58,53+57,94), ..17. Fernstädtová (ČR) -1,54 (59,04+58,54).

Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Bosová 1390, 2. Nikitinová 1322, 3. Hermannová (Něm.) 1292, ...16. Fernstädtová 732.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy ve víceboji

Přidat do mých lig

Muži
1000 m:
1. Krol 1:07,776, 2. Nuis 1:07,867, 3. Verbij (všichni Niz.) 1:07,948.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko 3:37,975, 2. Norsko 3:38,920, 3. Itálie 3:43,416.

Ženy
3000 m:
1. Schoutenová 3:56,623, 2. De Jongová (obě Niz.) 3:59,796, 3. Lollobrigidaová (It.) 4:00,615, ...13. Antošová 4:21,889, 14. Kuršová (obě ČR) 4:21,915.

Sprint družstev: 1. Polsko 1:27,265, 2. Bělorusko 1:31,183, 3. Norsko 1:31,438.