Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 6. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariánské Lázně
Komárov
1:1 (0:1)
konec
Petřín Plzeň
Katovice
0:2 (0:1)
konec
Český Krumlov
Horní Bříza
1:0 (1:0)
konec
Hořovice
Doubravka
1:1 (1:0)
konec
Klatovy
Příbram B
2:5 (1:2)
konec
Tochovice
Aritma Praha
0:1 (0:1)

Divize B

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Březová
Neratovice-Byškovice
0:0
konec
Česká Lípa
Slaný
2:1
konec
Kladno
Štětí
3:0
konec
Libiš
Meteor Praha
3:3
konec
Kosmonosy
Cheb
2:2

Divize C

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velké Hamry
Brandýs n. L.
5:0 (4:0)
konec
Náchod
Vysoké Mýto
0:0
konec
Ústí nad Orlicí
Letohrad
1:2 (0:2)

Divize D

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Havlíčkův Brod
1:0 (0:0)
konec
Velká Bíteš
Stará Říše
1:0 (1:0)
konec
Ždírec nad Doubravou
Jihlava B
1:3 (0:2)

Divize E

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Holešov
Zbrojovka Brno B
0:0
konec
Přerov
Baťov
2:3 (2:1)
konec
Skaštice
Vsetín
0:1 (0:0)
konec
Šternberk
HFK Olomouc
4:1 (2:1)

Divize F

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava B
Havířov
5:3 (5:1)
konec
Rýmařov
Nový Jičín
2:1 (1:1)
konec
Břidličná
Unie Hlubina
2:3 (1:0)

Belgická liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
Eupen
4:2
konec
Charleroi
Ostende
1:3
konec
Kortrijk
St. Truiden
0:0
konec
Mechelen
Saint-Gilloise
3:0

Nizozemská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sittard
Ajax Amsterdam
2:3
konec
Leeuwarden
Excelsior Rotterdam
0:2
konec
PSV Eindhoven
Emmen
4:1
konec
Waalwijk
Utrecht
2:2

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Radom
1:2
konec
Gdaňsk
Kielce
0:1
konec
Vratislav
Lodž
0:0

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rio Ave
Vizela
0:1
konec
Estoril
Famalicao
2:0
konec
FC Porto
Marítimo
5:1

Rakouská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ried
Graz
1:1
konec
Wolfsberg
Linec
1:5
konec
Hartberg
Salcburk
0:2

Skotská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
St. Mirren
4:1
konec
Glasgow Rangers
Kilmarnock
2:0
konec
Motherwell
St. Johnstone
1:2
konec
Ross County
Celtic Glasgow
1:3

Slovenská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Ružomberok
2:3
konec
Zlaté Moravce-Vráble
Liptovský Mikuláš
1:1

Turecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Gaziantep
1:1
konec
Besiktas
Kayserispor
1:0

Edmonton (Kan.) - Přípravný zápas reprezenzatace do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rakousko
6:3

Red Deer (Kan.) - Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
2:6
konec
Kanada
Finsko
4:1

Red Deer (Kan.) - Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Red Deer (Kan.) - Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Kanada
Švédsko
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Red Deer (Kan.) - Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let

O 5. místo

Přidat do mých lig
konec
USA
Slovensko
4:2

Los Cabos (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Norrie (3-Brit.)
7:5, 6:0

Los Cabos (Mex.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kecmanovič, Blumberg (Srb./USA)
Melo, Klaasen (4-Braz./JAR)
6:0, 6:1

San Jose (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (7-Rus.)
Badosaová (2-Šp.)
6:2, 6:4
konec
Rogersová (USA)
Kuděrmětovová (9-Rus.)
6:3, 6:4

Washington (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nišioka (Jap.)
Rubljov (1-Rus.)
6:3, 6:4
konec
Kyrgios (Austr.)
M. Ymer (Švéd.)
7:6 (7:4), 6:3

Washington (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kanepiová (6-Est.)
Savilleová (Austr.)
6:3, 6:1
konec
Samsonovová (Rus.)
Wang Si-jü (Čína)
6:1, 6:1

Washington (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Pegulaová, Routliffeová (1-USA/N. Zél.)
Hradecká, Niculescuová (3-ČR/Rum.)
6:0, 5:2 skreč

Liberec - Challenger Svijany Open

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Álvarez (Šp.)
Virtanen (Fin.)
6:1, 2:6, 7:6 (7:4)

Liberec - Challenger Svijany Open

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Oberleitner, Oswald (Rak.)
Jebavý, Pavlásek (3-ČR)
7:6 (7:5), 6:2

Cali (Kol.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Junioři:
3000 m: 1. Azize (Et.) 7:44.06, ...11. Šlapák 8:18,55, v rozběhu 26. Hřebačka (oba ČR) 8:26,39
400 m př.: 1. Nezir (Tur.) 48,84, ...v rozběhu 31. Cihlář (ČR) 52,83
štafeta 4x100 m: 1. Japonsko 39,35
výška: 1. Pottinger (Jam.) 214
trojskok: 1. Hibbert (Jam.) 17,27
oštěp: 1. Felfner (Ukr.) 79,36
chůze 10 km: 1. Demir (Tur.) 42:36,02, ...15. Zajíček 44:45, 52. Morávek (oba ČR) nedokončil.

Juniorky:
200 m: 1. Lystonová (Jam.) 22,65
štafeta 4x100 m: 1. Jamajka 42,59, ...v rozběhu 9. Česko (Kubíčková, Lamačová, Tkáčová, Blažková) 44,94
dálka: 1. Mitkovová (Bulh.) 666
kladivo: 1. Moriová (It.) 67,21, ...v kvalifikaci 14. Štejfová (ČR) 58,55
chůze 10 km: 1. Serranová (Mex.) 46:24,35

Chorzów (Pol) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr -0,7 m/s): 1. Bromell 9,95, 2. Bracy (oba USA) 10,00, 3. A. Blake (Jam.) 10,00.
400 m: 1. Norman (USA) 44,11, 2. James (Gren.) 44,55, 3. Deadmon (USA) 44,68.
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 47,80, 2. Rosser (USA) 48,30, 3. Happio (Fr.) 48,74.
Dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 813, 2. McCarter (USA) 809, 3. Massó (Kuba) 809.
Trojskok: 1. Díaz (Kuba) 17,53, 2. Pichardo (Portug.) 17,29, 3. Ču Ja-ming (Čína) 17,25.
Oštěp: 1. Vadlejch (ČR) 86,68, 2. Weber (Něm.) 84,94, 3. Thompson (USA) 82,39.

Ženy:
200 m (+0,2):
1. Jacksonová (Jam.) 21,84, 2. Millerová-Uibová (Bah.) 22,35, 3. Prandiniová (USA) 22,39.
400 m: 1. Bolová (Niz.) 49,75, 2. Kaczmareková (Pol.) 49,86, 3. McLeodová (Jam.) 50,22.
800 m: 1. Wilsonová 1:58,28, 2. Hurtaová (obě USA) 1:58,40, 3. Horvatová (Slovin.) 1:58,96.
1500 m: 1. Weltejiová 3:56,91, 2. Tsegayová 3:58,18, 3. Mesheshaová (všechny Et.) 4:00,93, ...12. Mäki (ČR) 4:05,01.
3000 m: 1. Hassanová (Niz.) 8:39,27, 2. Tayeová (Et.) 8:40,14, 3. Kipkemboiová (Keňa) 8:40,96.
Výška: 1. Sadullajevová (Uzb.) 192, 2. Mahučichová 192, 3. Tabašnyková (obě Ukr.) 188.
Koule: 1. Ealeyová (USA) 20,38, 2. Schilderová (Niz.) 19,84, 3. Mittonová (Kan.) 19,44.
Oštěp: 1. Kitagučiová (Jap.) 65,10, 2. Špotáková (ČR) 62,29, 3. Jasiunaitéová (Lit.) 61,79.

Další disciplíny:
Muži:
800 m:
1. Korir 1:45,72, 2. Rotich (oba Keňa) 1:45,76, 3. Van Diepen (Niz.) 1:45,80.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 610, 2. Guttormsen (Nor.) 573, 3. Obiena (Fil.) 573.
Koule: 1. Kovacs (USA) 21,79, 2. Walsh (N. Zél.) 21,70, 3. Awotunde (USA) 21,35.
Kladivo: 1. Fajdek 81,27, 2. Nowicki (oba Pol.) 79,19, 3. Bigot (Fr.) 78,83.

Ženy:
100 m (+0,5):
1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 10,66, 2. Hobbsová (USA) 10,94, 3. Ta Louová (Pobř. sl.) 11,00.
100 m př. (+0,8): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,34, 2. Harrisonová 12,37, 3. Jonesová (obě USA) 12,49.
Kladivo: 1. Andersenová 75,76, 2. Kassanavoidová (obě USA) 74,89, 3. Kopronová (Pol.) 70,37.

Courchevel (Fr.) - závod letní Grand Prix žen ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Bogatajová 232,4 b. (125,5+123,5 m), 2. Križnarová (obě Slovin.) 213,6 (115,5+115), 3. Clairová (Fr.) 202,0 (121+116), ...17. K. Indráčková 115,9 (94+93), 20. Ulrichová (obě ČR) 104,2 (83,5+98).

Průběžné pořadí (po 3 z 5 závodů): 1. Bogatajová 280, 2. Križnarová 240, 3. Pagnierová (Fr.) 155, ...17. Ulrichová 39, 31. K. Indráčková 14.

Mistrovství Evropy žen do 18 let

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Česko
Belgie
63:58

Tábor - Přípravné utkání žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Ukrajina
3:0 (21, 21, 22), dodatečný set 23:25

Vídeň (Rak.) - Pohár národů v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy:
Finále:

Švýcarsko (Vergéová-Dépréová, Benteleová, Hüberliová, Brunnerová) - Německo (Borgerová, Sudeová, Tillmannová, Müllerová) 2:1

O 3. místo:
Lotyšsko (Kravčenoková, Graudinová, Namikeová, Brailková) - Rakousko (D. Klingerová, R. Klingerová, Schützenhöferová, Plesiutschnigová) 2:1

Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

po 2. etapě

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 2:02:44,0, 2. Rovanperä, Halttunen -8,4, 3. Lappi, Ferm (všichni Fin./Toyota Yaris) -35,2, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:19,7, 5. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -2:05,5, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -2:47,5, ...19. Prokop, Ernst -16:51,4, 20. Černý, Tománek (všichni ČR/Ford Fiesta) -19:32,3

Güstrow (Něm.) - Závod ME na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Kolodziej, 2. Dudek (oba Pol.), 3. Bewley (Brit.), 4. Madsen (Dán.), ...8. Milík (ČR)

Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Kolodziej 29, 2. Dudek 26, 3. Michelsen (Dán.), ...13. Milík 9

Silverstone (Brit.) - Kvalifikace na Velkou cenu Británie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Moreira (Braz./KTM) 2:10,951, 2. Guevara (Šp./GasGas) -0,068, 3. Jamanaka (Jap./KTM) -0,078.

Moto2: 1. Augusto Fernández (Šp./Kalex) 2:04,103, 2. Roberts (USA/Kalex) -0,034, 3. Ogura (Jap./Kalex) -0,177, ...17. Salač (ČR/Kalex) -1,239.

MotoGP: 1. Zarco (Fr./Ducati) 1:57,767, 2. Viňales (Šp./Aprilia) -0,098, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,164.

Etapový závod Sazka Tour

3. etapa (Moravská Třebová - Dlouhé Stráně, 149,4 km)

Přidat do mých lig

1. Bonneu (Belg./Sport Vlaanderen - Baloise) 3:49:24, 2. Charming (Dán./Uno-x) stejný čas, 3. Staune-Mittet (Nor./Jumbo-Visma Development Team) -1, 4. Colleoni (It./BikeExchange - Jayco) -2, 5. Zana (It./Bardiani-CSF-Faizané), 6. Rota (It./Intermaché-Wanty-Gobert) oba -3, ...11. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -11, 33. Schuran (ČR/ATT Investments) -3:08, 37. T. Kopecký (ČR/Abloc CT) -3:56.

Průběžné pořadí: 1. Rota 13:05:35, 2. Charming -1, 3. Colleoni, 4. Zana oba -3, 5. Onley (Brit./Development Team DSM) -4, 6. Staune-Mittet -9, ...13. Hirt -59, 26. Schuran -5:13, 32. T. Kopecký -7:25.

Španělsko - Závěr etapového závodu Kolem Burgosu

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5 etapách: 1. Sivakov (Fr./Ineos Grenadiers) 19:00:23, 2. Almeida (Portug./SAE Team Emirates), 3. López (Kol./Astana) oba -35, ...53. Řepa (ČR/Kern Pharma) -14:21

Extraliga

Semifinále, pátý zápas

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Eagles Praha
10:3
Konečný stav série 3:2

Extraliga

Semifinále, čtvrtý zápas

Přidat do mých lig
konec
Hroši Brno
Tempo Praha
7:5
Konečný stav série 3:1

Montpellier (Fr.) - Mistrovství Evropy žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Francie
Česko
13:3 (ukončeno po 5. směně)

Halifax (Kan.) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
200 m:
C1:
1. Koliadych (Pol.) 39,25, 2. Pickert (Něm.) -0,10, 3. Stěpanov (Kaz.) -0,19, ...6. P. Fuksa (ČR) -0,48.

500 m:
K1:
1. Dostál (ČR) 1:42,45, 2. Westhuyzen (Austr.) -1,12, 3. Pimenta (Portug.) -1,61.
K4: 1. Španělsko (Craviotto, Arevalo, Cooper, Germade) 1:20,83, 2. Německo -0,43, 3. Ukrajina -0,55, ...9. Česko (Špicar, Šlouf, Zavřel, Havel) -2,44.
C1: 1. Queiroz (Braz.) 1:54,49, 2. Chirila (Rum.) -2,02, 3. M. Fuksa (ČR) -2,30.
C2: 1. García, Martínez (Šp.) 1:46,32, 2. Glazunow, Barniak (Pol.) -0,48, 3. Liou Chao, Ťi Po-wen (Čína) -0,58.

1000 m:
K1:
1. Kopasz (Maď.) 3:38,93, 2. Pimenta -0,05, 3. Schopf (Něm.) -1,34, ...5. Dostál -2,60.

Ženy:
200 m:
K2:
1. Kissová, Luczová (Maď.) 38,76, 2. Ouzandeová, Portelaová (Šp.) -0,20, 3. Langloisová, Hrebacká (Kan.) -0,23.
C2: 1. Duboys, Seguraová (Kuba) 45,09, 2. Lin Wen-ťün, Šuaj Čchang-wen (Čína) -0,14, 3. Bragatová, Nagyová (Maď.) -2,50.

500 m:
K1:
1. Carringtonová (N. Zél.) 1:58,69, 2. Govorčinovičová (Chorv) -1,28, 3. Hakeová (Něm.) -1,61.
K4: 1. Polsko (Najaová, Pulawská, Kakolová, Puttová) 1:30,70, 2. Austrálie -2,07, 3. Mexiko -2,53.
C2: 1. Sü Š’-siao, Sun Meng-ja (Čína) 2:01,26, 2. Luzanová, Četverikovová (Ukr.) -2.06, 3. Bragatová, Nagyová (Maď.) -3,44.

1000 m:
C1:
1. Luzanová (Ukr.) 4:47,90, 2. Mailliardová (Chile) -2,12, 3. Loskeová (Něm.) -3,55.

Čennaí (In.) - Šachová olympiáda

8. kolo

Přidat do mých lig

Muži:
Česko - Slovinsko 2:2

Průběžné pořadí: 1. Arménie 15, 2. Indie II 14, 3. Uzbekistán 14, ...18. Česko 11

Ženy:
Česko - USA 2:2

Průběžné pořadí: 1. Indie 15, 2. Gruzie 14, 3. Ukrajina 13, ...20. Česko

Kuřim - Závěr mistrovství ČR amatérů ve hře na rány

Přidat do mých lig

Muži: 1. Jakubčík (GC Brno) 273 (70+65+68+70), 2. Naglič (Slovin.) 280 (72+69+71+68), 3. Hrinda (SR) 280 (70+71+68+71)

Ženy: 1. Vodičková (Beskydský GK) 278 (71+69+69+69), 2. Macková (Prague City GC) 280 (71+67+70+72), 3. Hlinomazová (GC Brno) 284 (71+72+70+71)

Pardubice - překážkový mítink

Přidat do mých lig

Třetí kvalifikace na Velkou pardubickou (5800 m, pětiletí a starší koně)
1. Player (ž. Novák, tr. Kvapilová, stáj Nýznerov), 2. Chicname de Cotte, 3. Argano. Čas: 7:41,53. Výrok: boj - 1 1/4 - 3/4.

Cena města Pardubic - Cena Registany (4150 m, čtyřleté a starší klisny): 1. Giannina (Čmiel, tr. Vocásková, stáj Statek Blata Český Ráj), 2. Maková panenka, 3. Yara. Čas: 5:23,32. Výrok: velmi lehce - 11 - hlava.

Další dostihy:
I.
Fort Medoc (ž. Faltejsek) - Königin Lucia - Nanamixa
II. King’s Shilling (ž. Matuský) - Imphal - High in the Sky
III. Kmotr (Čmiel) - Coupstar - Arion
VI. Kubali (ž. Matuský) - Royal Gino - Averis
VII. Ho my God (ž. Faltejsek) - Meeradler - Figaro des Bordes
VIII. Piraniya (ž. Liška) - Wise Ruler - Buiseness Sivola
IX. Naarden (Čmiel) - Le Conquerant - Enfield Grey