Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 6. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Most-Souš
2:3 (0:2)

Nizozemská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Leeuwarden
Waalwijk
1:1

Polská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Radom
Zaglebie Lubin
1:6
konec
Legia Varšava
Zabrze
5:3

Portugalská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Guimaraes
1:1

Turecká liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Kayserispor
1:1
konec
Hatayspor
Trabzonspor
1:1

Přípravný zápas reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Francie
1:2 v prodl. (0:1, 1:0, 0:0 0:1)

LUBLAŇ (SLOVIN.) - mistrovství světa mužů, Skupina A divize I

Přidat do mých lig
konec
Korea
Litva
3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
konec
Slovinsko
Maďarsko
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Madrid (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Hurkacz (12-Pol.)
6:3, 6:4
konec
Alcaraz (7-Šp.)
Nadal (3-Šp.)
6:2, 1:6, 6:3
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Rubljov (6-Rus.)
6:3, 2:6, 6:4

Praha - Turnaj I. ČLTK Prague Open 2022, ITF žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Kolodziejová (ČR)
Janiová (2-Maď.)
4:6, 7:5, 6:2

Kooperativa Národní liga

Semifinále play off - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Basket Brno
BK Opava
95:88 (23:26, 47:54, 73:71)
Stav série 1:2

Kooperativa Národní liga

Baráž - úvodní utkání

Přidat do mých lig
konec
SK Slavia Praha
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
74:78 (20:16, 46:36, 62:57)

Liga mistrů, Final Four

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Lenovo Tenerife
Hapoel U-Net Holon
78:71
konec
BAXI Manresa
MHP Riesen Ludwigsburg
63:55

Extraliga mužů

Finále play off - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
Karlovarsko
1:3 (-19, -20, 23, -17)
Stav série 2:2

Dauhá (Kat.) - Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy:
Skupina B:

Carrová, Lobatová (11-Šp.) - Hermannová, Štochlová (14-ČR) 2:1 (19, -19, 17)
Hermannová, Štochlová - Kotniková, Lovšinová (23-Slovin.) 2:0 (18, 21)

Miami (USA) - Tréninky na Velkou cenu Miami, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:31,098, 2. Russell (Brit./Mercedes) -0,071, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,179, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,203, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,400, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -0,430.

23:30 druhý trénink

Rallye Šumava Klatovy - závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. rychlostní zkoušce:
1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 5:42,6, 2. Kopecký, Hloušek -1,3, 3. Mareš, Bucha (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -5,4, 4. Stříteský, Hovorka -7,8, 5. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -8,0, 6. Von Thurn und Taxis, Ettel (Něm./Škoda Fabia Rally2 Evo) -12,0

Giro d’Italia

195 km

Přidat do mých lig

1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 4:35:28, 2. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux), 3. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious), 4. Cort Nielsen (Dán./EF Education First), 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), 6. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 7. Mollema (Niz./Bora-hansgrohe), 8. Ulissi (It./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, 9. Vendrame (It./AG2R Citroën), 10. Skjelmose Jensen (Dán./Trek-Segafredo) oba -4, ...48. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -19.

Průběžné pořadí: 1. Van der Poel 4:35:18, 2. Girmay -4, 3. Bilbao -6, 4. Cort Nielsen, 5. Kelderman, 6. Carapaz, 7. Mollema, 8. Ulissi všichni -10, 9. Vendrame, 10. Skjelmose Jensen oba -14, ...48. Hirt -29.

Albstadt (Něm.) - Závod Světového poháru v cross country horských kol - short track

Přidat do mých lig

Muži: 1. Gaze (N. Zél.) 21:29, 2. Sarrou (Fr.) -3, 3. Schurter (Švýc.) -4, ...20. Cink (ČR) -13.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter 338, 2. Marotte (Fr). 271, 3. Hatherly (JAR) 214, ...11. Cink 153.

Ženy: 1. McConnellová (Austr.) 18:56, 2. Ferrandová Prevotová (Fr.) -3, 3. Rissvedsová (Švéd.) -24, ...25. Čábelická -35, 28. Tvarůžková -37, 37. Czeczinkarová (všechny ČR) -1:35.
Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová 370, 2. Terpstraová (Niz.) 263, 3. Stiggerová (Rak.) 224, ...33. Tvarůžková 58, 38. Czeczinkarová 47, 58. Čábelická 18.

Závod míru juniorů

2. etapa

Přidat do mých lig

První část (časovka 11,2 km): 1. Kockelmann (Luc.) 13:56, 2. Herzog (Něm.) -3, 3. Pajur (Est.) -13, ...5. Novák -22, 18. Telecký -42, 36. Bárta (všichni ČR) -1:04.

Druhá část (57 km): 1. Pajur 1:14:57, 2. Van Mechelen (Belg.), 3. Aukland (Nor.), ...38. Novák, 40. Bárta, 42. Mráz (ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Kockelmann 4:04:55, 2. Herzog -13, 3. Pajur -17, ...5. Novák -34, 18. Telecký (ČR) -54, 27. Bárta -1:16.

konec
Arrows Ostrava
Technika Brno
2:0
konec
Draci Brno
Třebíč Nuclears
7:8
konec
Eagles Praha
Sokol Hluboká
5:4

První liga

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Chrudim
2:0 (0:0)
Stav série 1:1