Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 6. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
KalPa Kuopio
4:3 v prodl.

Německá liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Augsburg
5:1

Rakouská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Vídeň
5:3
konec
Klagenfurt
Štýrský Hradec
4:2
konec
Bolzano
Dornbirn
4:3 v prodl.

Slovenská liga

49. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Košice
3:1
konec
Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica
5:2
konec
Prešov
Spišská Nová Ves
3:2
konec
Nitra
Slovan Bratislava
5:7

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Lulea
0:1
konec
Örebro
Färjestad
2:3

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Monfils (1-Fr.)
Cerundolo (Arg.)
6:2, 6:1
konec
Chačanov (2-Rus.)
Johnson (USA)
6:4, 4:6, 6:2
konec
Paul (6-USA)
Daniel (Jap.)
6:4, 6:7 (1:7), 6:4
konec
Gerasimov (Běl.)
Mager (It.)
6:1, 3:6, 6:3

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Klepačová, Juraková (3-Slovin./Chorv.)
Hradecká, Bouzková (ČR)
7:5, 1:1 skreč

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Keninová (6-USA)
Tomljanovicová (Austr.)
3:6, 7:6 (7:5), 6:3
konec
Doiová (Jap.)
Gasanovová (Rus.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Šwiateková (5-Pol.)
Fernandezová (Kan.)
6:1, 6:2
konec
Azarenková (Běl.)
Honová (Austr.)
6:3, 7:5

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (1-Šp.)
Berankis (Lit.)
6:2, 7:5
konec
Dimitrov (3-Bulh.)
Bagnis (Arg.)
5:7, 7:6 (7:3), 6:3
konec
Molčan (SR)
Goffin (4-Belg.)
7:5, 6:3
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Thompson (Austr.)
7:6 (7:3), 5:7, 6:3
konec
Cressy (USA)
Opelka (2-USA)
4:6, 7:6 (7:5), 7:6 (11:9)
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
McDonald (8-USA)
6:2, 7:5
konec
Griekspoor (Niz.)
Popyrin (Austr.)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Munar (Šp.)
Laaksonen (Švýc.)
6:1, 7:5

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Siniaková, Peraová (2-ČR/USA)
Pattinamaová Kerkhoveová, Rodionovová (Niz./Austr.)
6:7 (5:7), 6:4, 10:5

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Halepová (2-Rum.)
Ruseová (Rum.)
6:2, 6:1
konec
Golubicová (6-Švýc.)
Pattinamaová Kerkhoveová (Niz.)
6:3, 6:0
konec
Konjuhová (Chorv.)
Kanepiová (Est.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Petkovicová (Něm.)
Burelová (Fr.)
7:5, 2:6, 6:4
konec
Potapovová (Rus.)
Bondárová (Maď.)
6:4, 6:7 (4:7), 7:5
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Zanevská (Belg.)
6:1, 6:1
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Zvonarevová (Rus.)
5:7, 6:3, 6:4
konec
Kasatkinová (3-Rus.)
Keysová (USA)
7:6 (7:4), 2:6, 6:3
konec
Anisimovová (USA)
Cirsteaová (5-Rum.)
6:4, 6:1
konec
Beguová (Rum.)
Paoliniová (It.)
3:6, 6:2, 6:3
konec
Kuděrmětovová (3-Rus.)
Brengleová (USA)
6:0, 3:6, 7:5
konec
Rachimovová (Rus.)
Sorribesová (4-Šp.)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Tausonová (6-Dán.)
Ču Lin (Čína)
6:1, 6:0
konec
Liová (7-USA)
Sevastovová (Lot.)
6:1, 6:4
konec
Sasnovičová (Běl.)
Petersonová (Švéd.)
6:2, 6:4
konec
Párrizasová (Šp.)
Liuová (USA)
3:6, 7:5, 6:1

Sydney (Aus.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina B
Rusko - Itálie 2:1

Safjullin - Sinner 6:7 (6:8), 3:6
Medveděv - Berrettini 6:2, 6:7 (5:7), 6:4
Medveděv, Safjullin - Berrettini, Sinner 5:7, 6:4, 10:5

Austrálie - Francie 2:1
Duckworth - Rinderknech 4:6, 6:7 (6:8)
De Minaur - Humbert 3:6, 7:6 (7:2), 6:1
Peers, Saville - Martin, Roger-Vasselin 6:2, 5:7, 11:9 

Skupina C
Británie - USA 2:1

Evans - Isner 6:4, 7:6 (7:3)
Norrie - Fritz 6:7 (4:7), 6:3, 1:6
J. Murray, Evans - Fritz, Isner 6:7 (3:7), 7:5, 10:8

Kanada - Německo 2:1
Shapovalov - Struff 7:6 (7:5), 4:6, 6:3
Auger-Aliassime - Zverev 6:4, 4:6, 6:3
Diez, Schnur - Krawietz, Pütz 3:6, 4:6

Bischofshofen (Rak.) - Závod Světového poháru a závěrečný díl Turné čtyř můstků ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Huber (Rak.) 286,8 b. (136,5+137 m), 2. Granerud (Nor.) 282,4 (136,5+136), 3. Geiger (Něm.) 281,9 (140,5+132), 4. J. Sato 281,1 (139+134,5), 5. R. Kobajaši (oba Jap.) 277,8 (133,5+133,5), 6. Johansson (Nor.) 277,7 (133+135), 7. Hörl (Rak.) 275,3 (130+136), 8. Eisenbichler (Něm.) 275,2 (133+134), 9. Kos (Slovin.) 273,6 (132+144), 10. Lindvik (Nor.) 271,5 (126+139), ...37. Koudelka (ČR) 114,2 (124).

Konečné pořadí Turné (po 4 závodech): 1. R. Kobajaši 1162,3 b., 2. Lindvik 1138,1, 3. Granerud 1128,2, 4. Geiger 1123,6, 5. Eisenbichler 1117,6, 6. Johansson 1107,9, ...57. Koudelka 114,2, 60. Polášek (ČR) 107,3.

Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 841, 2. Geiger 785, 3. Granerud 613, 4. Lindvik 543, 5. Eisenbichler 471, 6. Lanišek (Slovin.) 401.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Opava
78:65 (19:9, 35:28, 57:41)
konec
Boston Celtics
San Antonio Spurs
97:99
konec
Charlotte Hornets
Detroit Pistons
140:111
konec
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
99:82
konec
Denver Nuggets
Utah Jazz
109:115
konec
Indiana Pacers
Brooklyn Nets
121:129
konec
Milwaukee Bucks
Toronto Raptors
111:117
konec
Minnesota Timberwolves
Oklahoma City Thunder
98:90
konec
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
106:116
konec
Portland Trail Blazers
Miami Heat
109:115
konec
Sacramento Kings
Atlanta Hawks
102:108
konec
Washington Wizards
Houston Rockets
111:114

Český pohár žen

Čtvrtfinále, první zápasy

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Šternberk
3:0
konec
Olomouc
Prostějov
1:3
konec
Šelmy Brno
Olymp Praha
3:2

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

5. etapa: Rijád - Rijád

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Lategan, Cummings (JAR/Toyota) 3:53:28, 2. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) -1:58, 3. Álvarez, Monleon (Arg., Šp./Toyota) -2:10, ...18. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -15:28, 32. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -28:37.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 17:24:23, 2. Loeb, Lurquin -35:10, 3. Álvarez, Monleon -51:15, ...9. Prokop, Chytka -1:31:01, 23. Zapletal, Sýkora -3:23:50.

SSV: 1. Luppi de Oliveira, Justo (Braz./Can-Am) 4:33:12.
Průběžné pořadí: 1. Luppi de Oliveira, Justo 21:21:33.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 4:21:10, ...10. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -29:42.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 20:38:29, ...11. Macháček, Vyoral -5:16:01.

Motocykly: 1. Petrucci (It./KTM) 3:23:46, 2. Branch (Botsw./Yamaha) -2, 3. Cornejo Florimo (Chile/Honda) -5, ...9. Michek -7:07, 33. J. Brabec -23:23, 34. Engel (všichni ČR/KTM) -25:14.
Průběžné pořadí: 1. Sunderland (Brit./KTM) 19:01:50, 2. Walkner (Rak./KTM) -2:29, 3. Van Beveren (Fr./Yamaha) -5:59, ...19. Michek -1:02:20, 26. J. Brabec -1:35:31, 32. Engel -1:59:46.

Čtyřkolky: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 4:11:47, ...4. Tůma (ČR/Yamaha) -42:28.
Průběžné pořadí: 1. Giroud 23:51:48, ...7. Tůma -4:40:49.

Kamiony: 1. Karginov 4:03:02, 2. Sotnikov -2:25, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -4:47, ...6. Loprais (ČR/Praga) -7:24, 10. Macík (ČR/Iveco) -25:08, 21. Vrátný (ČR/Ford) -54:56.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 19:09:20, 2. Nikolajev (Rus./Kamaz) - 9:53, 3. Šibalov -26:27, ...5. Loprais -1:01:13, 11. Macík -3:31:00, 28. Vrátný -32:02:28.