Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 5. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rokycany
Lom
1:2 (0:1)

Divize B

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Český Brod
2:0 (1:0)

Belgická liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Waregem
1:1
konec
Nové Sady
Slavičín
1:3 (1:3).

Nizozemská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Sparta Rotterdam
0:0

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Cracovia Krakov
2:0
konec
Legia Varšava
Gliwice
2:0

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benfica Lisabon
Arouca
4:0

Slovenská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Michalovce
3:1

Turecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Istanbulspor
Trabzonspor
0:2.

Los Cabos (Mex.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Kecmanovič (4-Srb.)
7:6 (7:0), 6:1
konec
Norrie (3-Brit.)
Auger-Aliassime (2-Kan.),
6:4, 3:6, 6:3

San Jose (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (7-Rus.)
Sabalenková (4-Běl.)
4:6, 7:5, 6:0
konec
Badosaová (2-Šp.)
Gauffová (6-USA)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Kuděrmětovová (9-Rus.)
Džábirová (3-Tun.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Rogersová (USA)
Anisimovová (USA)
6:4, 6:4

Washington (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (1-Rus.)
Wolf (USA)
6:2, 6:3
konec
Kyrgios (Austr.)
Tiafoe (10-USA)
6:7 (5:7), 7:6 (14:12), 6:2
konec
Nišioka (Jap.)
Evans (16-USA)
7:6 (7:5), 4:6, 7:5
konec
M. Ymer (Švéd.)
Korda (USA)
6:2, 5:7, 6:3

Washington (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (1-Rus.)
Cressy (13-USA)
6:4, 7:6 (10:8)
konec
Kyrgios (Austr.)
Opelka (4-USA)
7:6 (7:1), 6:2
konec
Korda (USA)
Dimitrov (5-Bulh.)
4:6, 6:1, 6:2
konec
Tiafoe (10-USA)
Van de Zandschulp (8-Niz.)
4:6, 6:2, 6:3
konec
Wolf (USA)
Rune (9-Dán.)
7:5, 4:6, 6:3

Washington (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kanepiová (6-Est.)
Kalinská (Rus.)
6:7 (4:7), 6:4, 6:3
konec
Samsonovová (Rus.)
Raducanuová (2-Brit.)
7:6 (8:6), 6:1
konec
Wang Sin-jü (Čína)
Azarenková (4-Běl.)
6:1, 6:3
konec
Savilová (Austr.)
Marinová (Kan.)
6:1, 7:5

Washington (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Azarenková (4-Běl.)
Martincová (ČR)
7:6 (9:7), 6:2

Cali (Kol.) - Mistrovství světa do 20 let

Přidat do mých lig

Junioři:
200 m:
1. Afrifah (Izr.) 19,96
400 m: 1. Pillay (JAR) 45,28, ...v semifinále 13. Plaček 46,63, v rozbězích 27. Haidelmeier (oba ČR) 47,70
tyč: 1. Ammirati (Fr.) 575
kladivo: 1. Korakidis (Řec.) 79,11

Juniorky:
400 m:
1. Johnová (Brit.) 51,50
400 m př.: 1. Garrettová (USA) 56,16, ...v rozbězích 26. E. Bendová (ČR) 1:00,40
3000 m př.: 1. Cherotichová (Keňa) 9:16,14, ...v rozbězích 16. Gieselová (ČR) 10:42,66
sedmiboj: 1. Vanninenová (Fin.) 6084, ...19. Olivová (ČR) 5033

Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 50:41,2, 2. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -3,8, 3. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -19,3, 4. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -21,0, 5. Breen, Nagle (Ir./Ford Puma) -32,5, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -35,5, ...22. Prokop, Ernst 6:11,4, 25. Černý, Tománek (všichni ČR/Ford Fiesta) -7:28,0. 

Silverstone (Brit.) - Tréninky na Velkou cenu Británie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Přidat do mých lig

7. etapa (177,8 km): 1. Démare (Fr./Groupama-FDJ) 3:59:20, 2. Kooij (Niz./Jumbo-Visma), 3. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious), 4. Kanter (Něm./Movistar), 5. Thijssen (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Van den Berg (Niz./EF Education-EasyPost), ...68. Schlegel (ČR/Caja Rural-Seguros RGA) všichni stejný čas, 103. Černý, 104. Štybar (oba ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) oba -43.

Konečné pořadí: 1. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers) 28:26:23, 2. Arensman (Niz./DSM) -11, 3. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -18, 4. Sobrero (It./BikeExchange-Jayco) -23, 5. Tulett (Brit./Ineos Grenadiers) -25, 6. Cavagna (Fr./Quick Step-Alpha Vinyl) -31, ...57. Štybar -6:11, 62. Schlegel -6:56, 117. Černý -29:5

Etapový závod Sazka Tour

Přidat do mých lig

2. etapa (Olomouc - Pustevny, 189,3 km): 1. Rota (It./Intermarché-Wanty-Gobert) 4:51:46, 2. Onley (Brit./Development Team DSM), 3. Pozzovivo (It./Intermarché-Wanty-Gobert) oba stejný čas, 4. Charmig (Dán./Uno-X), 5. Colleoni (It./BikeExchange-Jayco), 6. Zana (It./CSF Faizané) všichni -3, ... 17. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -50, 28. Otruba (ČR/Elkov-Kasper) -1:33, 32. Schuran (ČR/ATT Investments) -1:56.

Průběžné pořadí: 1. Rota 9:16:09, 2. Pozzovivo, 3. Onley oba stejný čas, 4. Colleoni, 5. Ryan (Ir./Jumbo-Visma Development Team), 6. Charmig všichni -3, ...16. Hirt -50, 26. Otruba -1:33, 29. Schuran -1:56.

Mont-Sainte-Anne (Kan.) - Závod Světového poháru horských kol - short track

Přidat do mých lig

Muži: 1. Colombo (Švýc.) 22:44, 2. Ulloa (Mex.), 3. Carstensen (Dán.) oba -1.

Průběžné pořadí SP: 1. Schurter (Švýc.) 1353, 2. Hatherly (JAR) 1248, 3. Dascalu (Rum.) 1227, ...26. Cink 483, 89. Škarnitzl 28, 99. Kobes 20, 116. Vastl (všichni ČR) 10.

Ženy: 1.Neffová (Švýc.) 22:51, 2. Gibsonová (USA) stejný čas, 3. Kellerová (Švýc.) -2.

Průběžné pořadí SP: 1. Terpstraová (Niz.) 1470, 2. McConnellová (Austr.) 1458, 3. Kellerová 1362, ...48. Čábelická 211, 52. Czeczinkarová 177, 54. Tvarůžková (všechny ČR) 163.

Extraliga

semifinále, čtvrtý zápas:

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Draci Brno
9:1, stav série 2:2.

Čennaí (In.) - Šachová olympiáda

7. kolo:

Přidat do mých lig

Muži:
Česko - Indonésie 3:1.

Ženy:
Česko - Španělsko 2:2.

East Lothian (Brit.) - Ženský turnaj kategorie major British Open

Přidat do mých lig

Po 2. kole: 1. Čon In-ki (Korea) 134 (68+66), 2. Buhaiová (JAR) 135 (70+65) a Sagströmová (Švéd.) 135 (70+65), ...142. Melichová (ČR) 161 (78+83) - neprošla cutem.