Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 5. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kärpät Oulu
Ilves Tampere
5:6
konec
SaiPa Lappeenranta
Hämeenlinna
3:6
konec
IFK Helsinky
Jyväskylä
odloženo

Německá liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Kolín nad Rýnem
4:3
konec
Schwenningen
Düsseldorf
3:1

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (3-Rus.)
Kužmová (SR)
7:6 (7:4), 7:6 (8:6)
konec
Pattinamaová Kerkhoveová (Niz.)
Mendezová (Austr.)
6:3, 6:4
konec
Burelová (Fr.)
Čang Šuaj (Čína)
6:3, 7:6 (8:6)
konec
Potapovová (Rus.)
Cabreraová (Austr.)
5:7, 6:2, 6:2
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Hontamaová (Jap.)
4:6, 6:2, 6:3
konec
Kasatkinová (3-Rus.)
Kalinská (Rus.)
6:1, 3:0 skreč
konec
Keysová (USA)
Dartová (Brit.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Párrizasová (Šp.)
Perezová (Austr.)
6:0, 6:3
konec
Ču Lin (Čína)
Stosurová (Austr.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
konec
Petersonová (Švéd.)
Sharmaová (Austr.)
6:1, 3:6, 6:2
konec
Liuová (USA)
Kosťuková (Ukr.)
4:6, 6:4, 6:3
konec
Sasnovičová (Běl.)
Wang Sin-jü (Čína)
6:4, 6:2
konec
Rachimovová (Rus.)
Minnenová (Belg.)
7:5, 7:5
konec
Halepová (2-Rum.)
Aiavaová (Austr.)
6:4, 6:2
konec
Brengleová (USA)
Hibinová (Jap.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:4)

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Juvanová (Slovin.)
Sabalenková (2-Běl.)
7:6 (8:6), 6:1
konec
Rogersová (USA)
Sakkariová (3-Řec.)
7:6 (7:5), 2:6, 6:4
konec
Bartyová (1-Austr.)
Gauffová (USA)
4:6, 7:5, 6:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čilič (3-Chorv.)
Monteiro (Braz.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Kokkinakis (Austr.)
Tiafoe (4-USA)
3:6, 7:5, 6:1
konec
Djere (7-Srb.)
Moutet (Fr.)
4:6, 7:5, skreč
konec
M. Ymer (Švéd.)
Kwon Sun-u (8-Korea)
6:3, 6:2

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Bouzková (ČR)
Zidanšeková, Juvanová (Slovin.)
1:6, 6:3, 10:7

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Laaksonen (Švýc.)
Paire (5-Fr.)
4:6, 6:3, 5:2 skreč
konec
Berankis (Lit.)
Giron (USA)
7:5, 6:4
konec
Thompson (Austr.)
O’Connell (Austr.)
1:6, 7:5, 6:4
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Báez (Arg.)
7:6 (7:2), 6:1
konec
Cressy (USA)
Hijikata (Austr.)
6:3, 6:0
konec
Molčan (SR)
Seppi (It.)
6:4, 6:7 (6:8), 6:3
konec
Popyrin (Austr.)
Travaglia (It.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Munar (Šp.)
Anderson (JAR)
6:4, 6:4

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Šarífová (ČR/Eg.)
Hozumiová, Ninomijaová (4-Jap.)
4:6, 6:4, 10:8
konec
Pattinamaová Kerkhoveová, Rodionovová (Niz./Austr.)
Voráčová, Piterová (ČR/Pol.)
6:2, 6:4

Sydney (Aus.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina A:

Chile - Norsko 2:1
Tabilo - Durasovic 6:1, 6:7 (5:7), 6:1
Garín - Ruud 4:6, 1:6
Barrios, Tabilo - Petrovic, Rivera 6:0, 6:4

Španělsko - Srbsko 2:1
Carreňo - Krajinovič 6:3, 6:4
Bautista - Lajovič 6:1, 6:4
Martínez, Ramos - Čačič, Sabanov 7:6 (7:5), 3:6, 5:10

Skupina D:

Polsko - Argentina 3:0
Majchrzak - Delbonis 6:3, 7:6 (7:3)
Hurkacz - Schwartzman 6:1, 6:4
Walków, Zieliňski - M. González, Molteni 7:6 (7:4), 7:6 (7:5).

Řecko - Gruzie 2:1
Pervolarakis - Metreveli 6:3, 6:2
Tsitsipas - Basilašvili 4:1 skreč
Basilašvili, Pervolarakis, Tsitsipas - Bakši, Metreveli 6:4, 3:6, 14:16

Bischofshofen (Rak.) - Kvalifikace a závod Světového poháru a závěrečný díl Turné čtyř můstků ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Hlavní závod: 1. R. Kobajaši (Jap.) 291,3 b. (137+137,5 m), 2. Lindvik (Nor.) 286,6 (137,5+135,5), 3. Granerud (Nor.) 282,4 (135,5+135,5), 4. Geiger (Něm.) 280,8 (133+136), 5. Fettner 273,1 (137+132,5) a Hörl (oba Rak.) 273,1 (138+132,5), 7. Johansson (Nor.) 270,4 (133+135), 8. Eisenbichler (Něm.) 270,3 (130+140,5), 9. Hayböck (Rak.) 267,1 (130,5+131,5), 10. J. Sato (Jap.) 262,9 (137+126,5).
Průběžné pořadí Turné (po 3 z 4 závodů): 1. R. Kobajaši 884,5 b., 2. Lindvik 866,6, 3. Granerud 845,8, 4. Eisenbichler 842,4, 5. Geiger 841,7, 6. Johansson 830,2, ...56. Polášek (ČR) 107,3.
Průběžné pořadí SP (po 12 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 796, 2. Geiger 725, 3. Granerud 533, 4. Lindvik 517, 5. Eisenbichler 439, 6. Kraft (Rak.) 388.

Kvalifikace: 1. R. Kobajaši (Jap.) 139 b. (141,5 m), 2. Lindvik 136,7 (139,5), 3. Tande 128,7 (131), 4. Granerud (všichni Nor.) 128 (134), 5. Geiger 127,3 (131,5), 6. Eisenbichler (oba Něm.) 125,2 (132,5), ...63. Sakala 77,2 (108), 64. Koudelka 76 (103), 70. Polášek (všichni ČR) 70,1 (104

Le Relais (Kan.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skoky:

Muži: 1. Sun Ťia-sü 120,81, 2. Jang Lung-siao (oba Čína) 119,91, 3. Gygax (Švýc.) 119,91, ...18. Novak (ČR) 88,94.

Průběžné pořadí SP (po 5 z 9 závodů): 1. M. Burov (Rus.) 400, 2. Ťia Cung-jang (Čína) 222, 3. Roth (Švýc.) 207, ...30. Novak 40

Záhřeb (Chor.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

 slalom muži - ZRUŠENO

Kooperativa Národní liga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
ERA Basketball Nymburk
65:98 (17:30, 40:55, 51:77)

Eurocup žen

Odvetný zápas 1. kola play off

Přidat do mých lig
konec
Tango Bourges
London Lions
96:65, první zápas 64:65, postoupilo Bourges.

Renomia liga žen

dohrávka 7. kola

Přidat do mých lig
konec
BK Strakonice-U19 Chance
SBŠ Ostrava
56:87 (18:20, 35:35, 43:62)
konec
Cleveland Cavaliers
Memphis Grizzlies
106:110
konec
Los Angeles Lakers
Sacramento Kings
122:114
konec
New Orleans Pelicans
Phoenix Suns
110:123
konec
New York Knicks
Indiana Pacers
104:94
konec
Toronto Raptors
San Antonio Spurs
129:104

Český pohár mužů

čtvrtfinále - odvety

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Ústí nad Labem
2:3, první zápas 3:1, postoupila Ostrava
konec
Příbram
Karlovarsko
2:3, první zápas 0:3, postoupilo Karlovarsko

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

4. etapa: Kajsumá - Rijád

Přidat do mých lig

Automobily: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 3:54:40, 2. Loeb, Lurquin (Fr., Bel./Prodrive) -25, 3. Sainz, Cruz (Šp./Audi) -52, ...23. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -25:40, 33. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -39:38.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel 13:26:02, 2. Loeb, Lurquin -38:05, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -49:15, ...9. Prokop, Chytka -1:20:26, 26. Zapletal, Sýkora -3:00:06.

SSV (buggy): 1. Luppi de Oliveria, Justo (Braz./Can-Am) 4:44:05.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 16:38:08.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 4:25:13, ...25. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -1:42:26.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 16:08:33, ...14. Macháček, Vyoral -4:54:05.

Motocykly: 1. Barreda (Šp./Honda) 4:07:06, 2. P. Quintanilla (Chile/Honda) -3:37, 3. Goncalves (Portug./Sherco) -6:59, ...9. Michek -13:18, 25. J. Brabec -25:02, 32. Engel (všichni ČR/KTM) -28:27.
Průběžné pořadí: 1. Sunderland (Brit./KTM) 15:30:01, 2. Walkner (Rak./KTM) -3:00, 3. Van Beveren (Fr./Yamaha) -4:54, ...21. Michek -1:03:16, 25. J. Brabec -1:19:36, 32. Engel - 1:42:35.

Čtyřkolky: 1. Andújar (Arg./Yamaha) 5:12:20, ...7. Tůma (ČR/Yamaha) 55:39.
Průběžné pořadí: 1. Copetti (USA/Yamaha) 19:26:41, ...8. Tůma -4:11:41.

Kamiony: 1. Nikolajev 4:14:46, 2. Šibalov -3:35, 3. Sotnikov (všichni Rus./Kamaz) -5:35, ...6. Loprais (ČR/Praga) -16:37, 15. Vrátný (ČR/Ford) -1:09:11, 21. Macík -2:01:39, 25. Šoltys (oba ČR/Iveco) -2:47:51.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 15:02:53, 2. Nikolajev -6:10, 3. Šibalov -25:05, ...5. Loprais -58:10, 11. Macík -2:59:17, 18. Šoltys -5:48:46, 24. Vrátný -31:10:57.

První liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žabinští Vlci Brno
Chrudim
1:8 (0:5)