Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 4. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Augsburg
3:1

Rakouská liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Innsbruck
Bolzano
1:4
konec
Villach
Klagenfurt
4:3 v prodl.
konec
Pustertal
Dornbirn
5:2

Slovenská liga

48. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Poprad
7:3
konec
Michalovce
Prešov
6:0
konec
Nové Zámky
Nitra
3:6
konec
Spišská Nová Ves
Košice
1:5

Play-off Hokejové Ligy mistrů

Semifinále

Přidat do mých lig

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gerasimov (Běl.)
Fucsovics (5-Maď.)
6:3, 6:4
konec
Daniel (Jap.)
Musetti (It.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:3
konec
Moutet (Fr.)
Rune (Dán.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
J. M. Cerúndolo (Arg.)
Bolt (Austr.)
6:2, 6:4
konec
M. Ymer (Švéd.)
Bonzi (Fr.)
7:5, 7:5
konec
Kokkinakis (Austr.)
Millman (Austr.)
6:4, 6:3
konec
Mager (It.)
F. Cerúndolo (Arg.)
6:4, 3:6, 6:4

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Swiateková (5-Pol.)
Gavrilovová (Austr.)
6:3, 6:3
konec
Keninová (6-USA)
Brancacciová (It.)
7:5, 7:5
konec
Gasanovová (Rus.)
Svitolinová (8-Ukr.)
5:7, 6:4, 6:3
konec
Gauffová (USA)
Eikeriová (Nor.)
6:2, 6:1
konec
Rogersová (USA)
Inglisová (Austr.)
6:1, 6:3
konec
Doiová (Jap.)
Kucová (SR)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Azarenková (Běl.)
Badosaová (4-Šp.)
6:3, 6:2

Melbourne (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Mannarino (Fr.)
6:4, 6:3
konec
Bagnis (Arg.)
A. Murray (Brit.)
6:3, 5:7, 6:3
konec
Griekspoor (Niz.)
Koepfer (7-Něm.)
6:3, 6:4
konec
McDonald (8-USA)
Gojowczyk (Něm.)
6:0, 6:3

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ósakaová (1-Jap.)
Cornetová (Fr.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Ruseová (Rum.)
Rodionovová (Austr.)
6:3, 6:2
konec
Zanevská (Belg.)
Martičová (Chorv.)
6:3, 6:4
konec
Petkovicová (Něm.)
Samsonovová (5-Rus.)
6:3, 7:6 (7:3)
konec
Golubicová (6-Švýc.)
Davisová (USA)
7:5, 6:1
konec
Kanepiová (Est.)
Cristianová (Rum.)
6:7 (2:7), 7:6 (9:7), 6:2
konec
Zvonarevová (Rus.)
Riskeová (USA)
7:5, 6:3
konec
Beguová (Rum.)
Pegulaová (1-USA)
7:6 (8:6), 6:3
konec
Sorribesová (4-Šp.)
Haddadová (Braz.)
6:4, 5:7, 6:3
konec
Cirsteaová (5-Rum.)
Gračevová (Rus.)
6:0, 6:0
konec
Tausonová (6-Dán.)
Kalininová (Ukr.)
7:5, 6:3
konec
Liová (7-USA)
Šarífová (Eg.)
6:2, 6:0
konec
Paoliniová (It.)
Schmiedlová (SR)
2:6, 6:3, 6:4
konec
Anisimovová (USA)
Van Uytvancková (Belg.)
7:6 (7:5), 1:6, 7:5
konec
Sevastovová (Lot.)
Garciaová (Fr.)
6:4, 6:4

Melbourne (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Peraová, Siniaková (2-USA/ČR)
Halepová, Ruseová (Rum.)
6:2, 7:6 (7:5)

Sydney (Aus.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina B:
Itálie - Francie 3:0
Sinner - Rinderknech 6:3, 7:6 (7:3)
Berrettini - Humbert 6:4, 7:6 (8:6)
Berrettini, Sinner - Martin, Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (7:9), 10:8

Rusko - Austrálie 3:0
Safiullin - Duckworth 7:6 (8:6), 6:4
Medveděv - De Minaur 6:4, 6:2
Medveděv, Safiullin - Peers, Saville 7:6 (9:7), 3:6, 10:6

Skupina C:
Německo - USA 2:1

Struff - Isner 7:6 (9:7), 4:6, 7:5
A. Zverev - Fritz 6:4, 6:4
Krawietz, Pütz - Fritz, Isner 0:6, 3:6

Kanada - Velká Británie 2:1
Shapovalov - Evans 4:6, 4:6
Auger-Aliassime - Norrie 7:6 (7:4), 6:3
Auger-Aliassime, Shapovalov - J. Murray, Salisbury 6:4, 6:1

Innsbruck (Rak.) - Závod Světového poháru a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Val di Fiemme (It.) - Závody Světového poháru a závěrečný díl Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 10 km volně s hromadným startem: 1. Röthe (Nor.) 31:42,1, 2. Spicov (Rus.) -2,4, 3. Moch -18,9, 4. Bögl (oba Něm.) -30,0, 5. Klaebo (Nor.) -34,9, 6. Esteve Altimiras (And.) -37,0, 7. Bolšunov (Rus.) -38,1, 8. Baba (Jap.) -39,6, 9. Tönseth (Nor.) -41,1, 10. Malcev (Rus.) -51,1, ...24. Novák -1:28,2, 37. Knop -2:24,8, 43. Fellner (všichni ČR) -2:35,0.

Konečné pořadí Tour (po 6 etapách): 1. Klaebo 2:24:56,0, 2. Bolšunov -2:03,2, 3. Niskanen (Fin.) -3:14,5, 4. Spicov 3:21,5, 5. Golberg (Nor.) -4:08,3, 6. Jakimuškin (Rus.) -4:28,0, ...28. Novák -8:13,3, 35. Fellner -10:33,1, 50. Knop -14:49,9.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 32 závodů): 1. Klaebo 1183 b., 2. Bolšunov 815, 3. Valnes (Nor.) 527, 4. Niskanen 485, 5. Golberg 470, 6. Jakimuškin 437, ...22. Novák 233, 70. Černý 29, 76. Šeller 24, 88. Pechoušek 16, 94. Fellner 15, 110. Kalivoda 7, 121. Knop (všichni ČR) 5.

Ženy - 10 km volně s hromadným startem: 1. H. Wengová (Nor.) 35:41,2, 2. Anderssonová (Švéd.) -7,0, 3. Claudelová (Fr.) -28,5, 4. Něprjajevová (Rus.) -32,3, 5. Laukliová (USA) -49,9, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) -59,9, 7. McCabeová (USA) -1:04,4, 8. Niskanenová (Fin.) -1:05,3, 9. Stadloberová (Rak.) -1:08,8, 10. Sorinová (Rus.) -1:15,0, ...27. Janatová (ČR) -2:44,0.

Konečné pořadí Tour (po 6 etapách): 1. Něprjajevová 1:59:38,5, 2. Anderssonová -46,7, 3. H. Wengová -1:07,7, 4. Pärmäkoskiová -1:48,6, 5. Niskanenová -1:52,0, 6. Sorinová -2:24,7, ...27. Janatová -8:09,7.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 32 závodů): 1. Něprjajevová 843, 2. Anderssonová 648, 3. Digginsová (USA) 622, 4. H. Wengová 586, 5. Pärmäkoskiová 516, 6. Karlssonová (Švéd.) 483, ...43. Janatová 88, 83. Beranová 13, 88. Hynčicová 11, 108. Nováková (všechny ČR) 2.

Záhřeb (Chor.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:56,99 (55,99+1:01,00), 2. Shiffrinová (USA) -0,50 (56,63+1:00,86), 3. Liensbergerová (Rak.) -2,11 (57,16+1:01,94), 4. Holdenerová (Švýc.) -2,36 (56,80+1:02,55), 5. Nullmeyerová (Kan.) -2,58 (58,89+1:00,68), 6. Gallhuberová (Rak.) -3,00 (58,71+1:01,28), 7. Popovičová (Chorv.) -3,05 (58,80+1:01,24), 8. Buciková (Slovin.) -3,26 (58,47+1:01,78), 9. Tvibergová (Nor.) -3,27 (58,81+1:01,45), 10. Gisinová (Švýc.) -3,28 (58,25+1:02,02), ...Dubovská, Capová (obě ČR) nedokončily 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Vlhová 480 b., 2. Shiffrinová 340, 3. Liensbergerová 262, 4. Holdenerová 241, 5. Dürrová (Něm.) 202, 6. Gisinová 187, ...12. Dubovská 95.

Průběžné pořadí SP (po 17 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 830, 2. Vlhová 715, 3. Goggiaová (It.) 657, 4. Hectorová (Švéd.) 442, 5. Brignoneová (It.) 407, 6. Gisinová 359, ...39. Dubovská 95, 57. Ledecká (ČR) 51.

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
NH Ostrava
84:93 (18:22, 40:41, 60:64)
konec
Brooklyn Nets
Memphis Grizzlies
104:118
konec
Chicago Bulls
Orlando Magic
102:98
konec
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
103:89
konec
Golden State Warriors
Miami Heat
115:108
konec
Los Angeles Clippers
Minnesota Timberwolves
104:122
konec
Milwaukee Bucks
Detroit Pistons
106:115
konec
New Orleans Pelicans
Utah Jazz
104:115
konec
Philadelphia 76ers
Houston Rockets
133:113
konec
Portland Trail Blazers
Atlanta Hawks
136:131
konec
Washington Wizards
Charlotte Hornets
124:121

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

3. etapa: Artavíjá - Kajsumá

Přidat do mých lig

636 km celkově/255 km rychlostní zkouška:

Automobily: 1. Sainz, Cruz (Šp./Audi) 2:26:51, 2. Lategan, Cummings (JAR/Toyota) -38, 3. Peterhansel, Boulanger (Fr./Audi) -1:41, ...17. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -15:03, 32. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -26:43.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 9:31:22, 2. Loeb, Lurquin (Fr./Prodrive) -37:40, 3. Álvarez, Monleon (Arg., Šp./Toyota) -42:06, ...7. Prokop, Chytka -54:46, 27. Zapletal, Sýkora -2:20:28.

SSV (buggy): 1. Marek Goczal, Laskawiec (Pol./Can-Am) 2:58:46.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 11:53:53.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 2:52:23, ... 38. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -1:30:34.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 11:27:54, ... 15. Macháček, Vyoral -3:27:05.

Motocykly: 1. Rodrigues (Portug./Hero) 2:34:41, 2. Price (Austr./KTM) -1:03, 3. Klein (USA/KTM) -1:14, ...13. Michek -5:27, 35. J. Brabec -20:47, 41. Engel -22:11, 50. Pabiška (všichni ČR/KTM) -32:09.
Průběžné pořadí: 1. Sunderland (Brit./KTM) 11:13:40, 2. Van Beveren (Fr./Yamaha) -4, 3. Walkner (Rak./KTM) -1:30, ...22. Michek -59:13, 25. J. Brabec -1:03:49, 32. Engel -1:23:23, 50. Pabiška -2:50:42.

Čtyřkolky: 1. Copetti (USA/Yamaha) 3:12:48, ...10. Tůma (ČR/Yamaha) -37:35.
Průběžné pořadí: 1. Copetti 14:10:56, ...9. Tůma -3:19:27.

Kamiony: 1. Sotnikov 2:43:25, 2. Karginov (oba Rus./Kamaz) -1:10, 3. Van Karsteren (Niz./Iveco) -3:08, ...8. Macík (ČR/Iveco) -12:29, 11. Loprais (ČR/Praga) -15:57, 14. Šoltys (ČR/Iveco) -17:05, 20. Vrátný (ČR/Ford) -32:49.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 10:42:32, 2. Nikolajev (Rus./Kamaz) -11:45, 3. Karginov -19:44, ...5. Loprais -47:08, 8. Macík -1:03:13, 14. Šoltys -3:06:30, 23. Vrátný -30:07:21.