Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 31. 7. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
Standard Lutych
3:1
konec
Eupen
FC Bruggy
2:1
konec
Seraing
Kortrijk
0:1
konec
Antverpy
Waregem
1:0

Polská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štětín
Bialystok
1:0
konec
Čenstochová
Mielec
3:2
konec
Lech Poznaň
Plock
1:3
konec
Lodž
Gdaňsk
2:3

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Linec
1:1
konec
Klagenfurt
Rapid Vídeň
0:1
konec
Tirol
Hartberg
2:1

Skotská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Motherwell
0:1
konec
Celtic Glasgow
Aberdeen
2:0

Slovenská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dunajská Streda
Zlaté Moravce-Vráble
3:0
konec
Trnava
Podbrezová
1:1
konec
Liptovský Mikuláš
Ružomberok
0:0

Red Deer (Kan.) - Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
4:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 1:2 0:0)

Praha - Turnaj žen Prague Open

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Potapovová, Sizikovová (4-Rus.)
Gabujevová, Zacharovová (Rus.)
6:3, 6:4

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (3-Austr.)
Brooksby (6-USA)
6:3, 6:3

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kyrgios, Kokkinakis (2-Austr.)
Kubler, Peers (Austr.)
7:6 (7:4), 7:5

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Sinner (2-It.)
Alcaraz (1-Šp.)
6:7 (5:7), 6:1, 6:1

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bolelli, Fognini (1-It.)
Heliövaara, Glasspool (3-Fin./Brit.)
5:7, 7:6 (8:6), 10:7.

Varšava (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Garciaová (5-Fr.)
Bogdanová (Rum.)
6:4, 6:1

Varšava (Pol.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Danilinová, Friedsamová (4-Kaz./Něm.)
Kawaová, Rosolská (2-Pol.)
6:4, 5:7, 10:5

Izmir - MISTROVSTVÍ EVROPY DO 18 LET

Základní část

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovinsko
58:68 (7:18, 30:46, 43:56)

Challenger Cup mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Kuba
Turecko
3:1 (17, -23, 20, 20)

Challenger Cup žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Belgie
3:1 (20, -21, 22, 21)

Challenger Cup žen

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Portoriko
Kolumbie
3:1 (25, -23, 23, 18)

Budapešť (Maď.) - Velká cena Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:39:35,912, 2. Hamilton -7,834, 3. Russell (oba Brit./Mercedes) -12,337, 4. Sainz (Šp./Ferrari) -14,579, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -15,688, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -16,047, 7. Norris (Brit./McLaren) -1:18,300, 8. Alonso (Šp./Alpine), 9. Ocon (Fr./Alpine), 10. Vettel (Něm./Aston Martin) všichni -1 kolo.

Nejrychlejší kolo: Hamilton.

Průběžné pořadí MS (po 13 z 22 závodů): 1. Verstappen 258 b., 2. Leclerc 178, 3. Pérez 173, 4. Russell 158, 5. Sainz 156, 6. Hamilton 146, 7. Norris 76, 8. Ocon 58, 9. Bottas (Fin./Alfa Romeo) 46, 10. Alonso 41.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 431, 2. Ferrari 334, 3. Mercedes 304, 4. Alpine 99, 5. McLaren 95, 6. Alfa Romeo 51, 7. Haas 34, 8. Alpha Tauri 27, 9. Aston Martin 20, 10. Williams 3.

Most - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 15:21,996, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -2,327, 3. Bautista (Šp./Ducati) -3,406, ...21. Prášek (ČR/BMW) -57,426, König (ČR/Kawasaki) nedokončil.

Druhý závod: 1. Razgatlioglu 33:55,494, 2. Bautista -0,756, 3. Rea -2,833, ...16. König -1:01,271.

Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 298 b., 2. Rea 267, 3. Razgatlioglu 260.

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

2. etapa (205,6 km)

Přidat do mých lig

1. Thijssen (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert) 4:47:23, 2. Ackermann (Něm./SAE Team Emirates), 3. Milan (It./Bahrajn Victorious), 4. Kooij (Niz./Jumbo-Visma), 5. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 6. Démare (Fr./Groupama-FDJ), ...33. M. Kopecký (ČR/Novo Nordisk), 57. Schlegel (ČR/Caja Rural-Seguros RGA), 98. Štybar všichni stejný čas, 147. Černý (oba ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) -5:03.

Průběžné pořadí: 1. Abrahamsen (Nor./Uno-X Pro Cycling) 10:05:12, 2. Kooij, 3. Thijssen oba -2, 4. Ackermann, 5. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious) oba -6, 6. Meeus (Belg./Bora-hansgrohe) -8, ...39. M. Kopecký, 50. Schlegel, 82. Štybar všichni -12, 146. Černý -5:15.

Snowshoe (USA) - Závod Světového poháru horských kol - cross country

Přidat do mých lig

Muži: 1. Valero (Šp.) 1:25:11, 2. Carod (Fr.) -5, 3. Braidot (It.), 4. Blevins (USA) oba -11, 5. Colombo (Švýc.) -20, 6. Schwarzbauer (Něm.) -31.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter (Švýc.) 1342, 2. Dascalu (Rum.) 1227, 3. Hatherly (JAR) 1210, ...24. Cink 483, 89. Škarnitzl 28, 99. Kobes 20, 116. Vastl (všichni ČR) 10.

Ženy: 1. Kellerová (Švýc.) 1:24:35, 2. Rissvedsová (Švéd.) -37, 3. Terpstraová (Niz.) -50, 4. Mitterwallnerová (Rak.) -1:07, 5. Neffová (Švýc.) -2:24, 6. Blunková (USA) -2:57.
Průběžné pořadí SP: 1. Terpstraová 1430, 2. McConnellová (Austr.) 1422, 3. Kellerová 1312, ...47. Čábelická 211, 52. Czeczinkarová 177, 54. Tvarůžková (všechny ČR) 163.

Muži do 23 let: 1. Vidaurre (Chile) 1:01:33, ...8. Sáska (ČR) -2:08.
Průběžné pořadí SP: 1. Vidaurre 805, ...19. Sáska 234, 32. Zatloukal 151, 78. Konečný (oba ČR) 43.

Ženy do 23 let: 1. Buriová (Švýc.) 1:02:26, ...12. Šafářová (ČR) -6:23.
Průběžné pořadí SP: 1. Burquierová (Fr.) 700, ...23. Šafářová 182, 37. Holubová 118, 62. Bedrníková 49, 94. Novotná 24, 116. Vaverková (všechny ČR) 2.

Extraliga

Semifinále, druhý zápas

Přidat do mých lig
konec
Tempo Praha
Hroši Brno
0:2
Stav série 1:1

Extraliga

Semifinále, třetí zápasy

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Draci Brno
12:11
Stav série 1:2
konec
Tempo Praha
Hroši Brno
3:5
Stav série 1:2

Ausgburg (NĚM.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

C1:
Muži: 1. Tasiadis (Něm.) 101,05 (0 tr. sekund), 2. Slafkovský (SR) -1,18 (4), 3. Anton (Něm.) -1,61 (0), ...7. Heger -4,14 (2), 9. Chaloupka -6,02 (2), v semifinále 19. Rohan (všichni ČR).

Ženy: 1. Herzogová (Něm.) 111,72 (2), 2. J. Foxová (Austr.) -0,92 (0), 3. Franklinová (Brit.) -5,33 (2), ...7. G. Satková -10,15 (8), 10. M. Satková -13,95 (6), v semifinále 19. Fišerová (všechny ČR).

Extrémní slalom:
Muži:
1. Clarke (Brit.), 2. Delassus (Fr.), 3. Hengst (Něm.), ...Heger vyřazen ve čtvrtfinále, Přindiš vyřazen v 1. kole, Tunka a Prskavec (všichni ČR) vyřazeni v kvalifikaci.

Ženy: 1. J. Foxová (Austr.), 2. Woodsová (Brit.), 3. Doriaová Vilarrublaová (And.), ...A. Galušková vyřazena v 1. kole, Valíková, M. Satková a Fišerová (všechny ČR) vyřazeny v kvalifikaci.

Račice - Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

200 m:
Ženy:

C2: 1. Malíková, Veverková (USK Praha) 46,992.

1000 m:
Muži:
K1:
1. T. Sobíšek (Dukla Praha) 3:33,480
C1: 1. Minařík (Dukla Praha) 3:58,624

Ženy:
K2:
1. E. Betlachová, Galádová (USK Praha/Dukla Praha) 3:50,545

Čennaí (In.) - Šachová olympiáda

Přidat do mých lig

Muži:
Kanada - Česko 2,5:1,5

Ženy:
Gruzie - Česko 2,5:1,5

Ayrshire (Br.) - Turnaj Scottish Open okruhů LPGA i LET

Přidat do mých lig

(par 72)
1. Furueová (Jap.) 267 (69+68+68+62), 2. Boutierová (Fr.) 270 (65+69+67+69), 3. Kim Hjo-ču (Kor.) 271 (67+68+70+66), Knightová 271 (69+68+67+67), 5. Leeová (obě USA) 272 (67+68+71+66), Koová (N. Zél.) 272 (65+65+71+71), ...97. Melichová (ČR) 146 (74+72) - neprošla cutem

St. Andrews (Brit.) - Závěr turnaje Hero Open evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 72)
1. Crocker (USA) 266 (63+66+69+68), 2. Pepperell (Angl.) 267 (67+66+69+65), 3. Law (Skot.) 269 (65+66+70+68) a Otaegui (Šp.) 269 (64+67+70+68), 5. Dantorp (Švéd.) 270 (64+67+69+70) a Hundeböll (Dán.) 270 (67+67+69+67)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Alexandrie (Eg.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Smíšená štafeta

Přidat do mých lig

1. Kim Son-u, Čun Un-te (Korea) 1393, 2. Varleyová, Choong (Brit.) 1380, 3. Ilkeová, Bugra (Tur.) 1376, ...9. Novotná, Kuf (ČR) 1333