Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 30. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

9. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Chomutov
Březová
– : –

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
20:45
Standard Lutych
Seraing
– : –

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Radom
Cracovia Krakov
– : –
20:30
Plock
Gliwice
– : –

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Sporting Lisabon
Gil Vicente
– : –
22:15
FC Porto
Braga
– : –

Slovenská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Ružomberok
Skalica
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Hämeenlinna
IFK Helsinky
– : –
17:30
KalPa Kuopio
Sport Vaasa
– : –
17:30
Tappara Tampere
Ässät Pori
– : –
17:30
SaiPa Lappeenranta
TPS Turku
– : –
17:30
Kouvola
Lukko Rauma
– : –

Německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Bietigheim-Bissingen
Kolín nad Rýnem
– : –
19:30
Bremerhaven
Schwenningen
– : –
19:30
Ingolstadt
Straubing
– : –
19:30
Frankfurt
Mnichov
– : –
19:30
Eisbären Berlín
Mannheim.
– : –

Slovenská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Liptovský Mikuláš
Nové Zámky
– : –
17:30
Spišská Nová Ves
Slovan Bratislava
– : –
18:00
Nitra
Michalovce
– : –
18:00
Prešov
Banská Bystrica
– : –
18:00
Poprad
Trenčín
– : –
18:30
Zvolen
Košice
– : –

Švýcarská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ajoie
Curych
– : –
19:45
Bern
Lausanne
– : –
19:45
Lugano
Kloten
– : –
19:45
Rapperswil
Biel
– : –
19:45
Langnau
Davos
– : –
19:45
Ženeva
Fribourg-Gottéron
– : –

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Přidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Soul (Kor.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Tel Aviv (Iz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Trutnov
USK Praha
– : –
17:30
KP Brno
Chomutov
– : –

Mistrovství světa žen

Semifinále

Přidat do mých lig

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
20:00
Nizozemsko
Belgie
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina C

Přidat do mých lig
13:00
Srbsko
Kazachstán
– : –
16:00
Bulharsko
Kanada
– : –
19:00
USA
Německo
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina D

Přidat do mých lig
14:15
Brazílie
Japonsko
– : –
18:00
Kolumbie
Argentina
– : –

Paříž (Fr.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Buriram (Thaj.) - Tréninky na Velkou cenu Thajska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Novozélandská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Singapur (Sing.) - Tréninky na Velkou cenu Singapuru, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

12:00/15:00

Plzeň - Mezinárodní turnaj The Ring

Přidat do mých lig
0:00
Vasil Ducár
Václav Pejsar
– : –

Osijek (Chor.) - Mistrovství světa v sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

15:45 - trap družstva

stolní tenisPřidat do mých lig

Čcheng-tu (Čín.) - Mistrovství světa družstev

Přidat do mých lig