Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 30. 7. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

MOL Cup

Předkolo

Přidat do mých lig

Belgická liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Anderlecht
1:0
konec
Lovaň
Westerlo
2:0
konec
Ostende
Mechelen
2:1
konec
Gent
St. Truiden
1:1

Nizozemský Superpohár

Přidat do mých lig
konec
Ajax Amsterdam
PSV Eindhoven
3:5 (1:2)

Polská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Radom
Zabrze
0:3
konec
Legnica
Warta Poznaň
1:2

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Wolfsberg
2:2
konec
Ried
Lustenau
1:0
konec
Graz
Salcburk
2:1

Skotská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Livingston
Glasgow Rangers
1:2
konec
Hearts
Ross County
2:1
konec
Kilmarnock
Dundee United
1:1
konec
St. Johnstone
Hibernian
0:1

Slovenská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Michalovce
4:2
konec
Skalica
Trenčín
2:0

Turecký Superpohár

Přidat do mých lig
konec
Trabzonspor
Sivasspor
4:0 (1:0)

Kanada - Přípravný zápas hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Davos (Švýc.) - příprava hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
4:3 po sam. nájezdech (1:0, 2:2, 0:1 0:0)

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (3-Austr.)
Ivaška (Běl.)
5:7, 6:2, 6:2
konec
Brooksby (6-USA)
Tiafoe (4-USA)
6:1, 6:4

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Misolic (Rak.)
Hanfmann (Něm.)
6:2, 2:6, 7:6 (7:4).

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bautista (3-Šp.)
Misolic (Rak.)
6:2, 6:2

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Martínez, Sonego (Šp./It.)
Pütz, Venus (1-Něm./N. Zél.)
5:7, 6:4, 10:8

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Alcaraz (1-Šp.)
Zeppieri (It.)
7:5, 4:6, 6:3
konec
Sinner (2-It.)
Agamenone (It.)
6:1, 6:3

Varšava (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Bogdanová (Rum.)
Baindlová (Ukr.)
7:5, 7:5
konec
Garciaová (5-Fr.)
Paoliniová (10-It.)
6:1, 6:2

Varšava (Pol.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Danilinová, Friedsamová (4-Kaz./Něm.)
Malečková, Chwaliňská (ČR/Pol.)
7:6 (7:3), 6:0.

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Řecko
56:67 (13:22, 31:35, 44:53)

Budapešť (Maď.) - Kvalifikace na Velkou cenu Maďarska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Russell (Brit./Mercedes) 1:17,337, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -0,044, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,190, 4. Norris (Brit./McLaren) -0,392, 5. Ocon (Fr./Alpine) -0,641, 6. Alonso (Šp./Alpine) -0,701, 7. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,765, 8. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -0,780, 9. Ricciardo (Austr./McLaren) -1,002, 10. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,446 

Most - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Bautista (Šp./Ducati) 34:00,965, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -2,109, 3. Redding (Brit./BMW) -2,603, ...16. König (ČR/Kawasaki) -50,854, Prášek (ČR/BMW) nedokončil.

Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 271 b., 2. Rea (Brit./Kawasaki) 242, 3. Razgatlioglu 223.

Vojens (Dán.) - Mistrovství světa družstev na ploché dráze

Finále

Přidat do mých lig

Finále:
Austrálie (Holder, Fricke) - Británie (Bewley, Lambert) 7:2

Baráž o finále:
Austrálie - Švédsko 6:3

Základní část: 1. Británie 32, 2. Austrálie a Švédsko po 30, 4. Dánsko 28, 5. Česko (Milík, Kvěch, náhradník Chlupáč) 27, 6. Polsko 26, 7. Finsko 16.

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

1. etapa (218,8 km)

Přidat do mých lig

1. Kooij (Niz./Jumbo-Visma) 5:18:01, 2. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious), 3. Meeus (Belg./Bora-hansgrohe), 4. Teunisen (Niz./Jumbo-Visma), 5. Molano (Kol./SAE Team Emirates), 6. Kanter (Něm./Movistar), ...46. M. Kopecký (ČR/Novo Nordisk), 58. Schlegel (ČR/Caja Rural-Seguros RGA) všichni stejný čas, 71. Štybar -39, 122. Černý (oba ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) -1:36.

San Sebastián (Šp.) - Závod San Sebastián (WorldTour)

224,8 km

Přidat do mých lig

1. Evenpoel (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl) 5:31:44, 2. Sivakov (Fr./Ineos Grenadiers) -1:58, 3. Benoot (Belg./Jubo-Visma) -2:31, 4. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -3:11, 5. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) stejný čas, 6. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -3:28 

Snowshoe (USA) - Závod Světového poháru horských kol - short track

Přidat do mých lig

Short track:
Muži:
1. Blevins (USA) 21:53, 2. Dascalu (Rum.) -2, 3. Braidot (It.) -4, ...12. Cink (ČR) -25.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter (Švýc.) 1342, 2. Dascalu 1147, 3. Hatherly (JAR) 1100, ...22. Cink 483, 85. Škarnitzl 28, 92. Kobes 20, 103. Vastl (všichni ČR) 10.

Ženy: 1. Gibsonová (USA) 21:40, 2. Terpstraová (Niz.) -2, 3. Rissvedsová (Švéd.) -4.
Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová (Austr.) 1342, 2. Terpstraová 1270, 3. Lecomteová (Fr.) 1204, ...45. Čábelická 211, 50. Czeczinkarová 177, 52. Tvarůžková (všechny ČR) 163.

Extraliga

Semifinále, druhé zápasy

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Eagles Praha
9:8
Stav série 2:0
konec
Hroši Brno
Tempo Praha
odloženo pro nezpůsobilý terén

Augsburg (Něm.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

finále

Přidat do mých lig

K1:
Ženy:
1. Funková (Něm.) 101,14 (0 tr. sekund), 2. J. Foxová (Austr.) -1,31 (0), 3. Liliková (Něm.) -2,85 (2), ...v semifinále 17. A. Galušková, 29. Fišerová, Valíková (všechny ČR) vyřazena v kvalifikaci.

Muži: 1. Přindiš (ČR) 94,78 (0 tr. sekund), 2. De Gennaro (It.) -0,71 (0), 3. Neveu (Fr.) -0,97 (0), ...5. Prskavec -3,45 (4), v semifinále 21. Tunka (oba ČR).

Račice - Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

200 m:
Ženy:
K1:
1. Paloudová (USK Praha) 41,760.

500 m:
Muži:
K4:
1. Kulich, T. Sobíšek, Vorel, Macháček (Dukla Praha/USK Praha) 1:23,851.
C4: 1. Nováček, Dolejší, Havlík, Neradil (Dukla Praha/Týn nad Vltavou/Přerov) 1:43,278.

Ženy:
K4:
1. Zárubová, B. Betlachová, Sobíšková, Házová (USK Praha) 1:38,619
C1: 1. Malíková (USK Praha) 2:18,829
C4: 1. Malíková, Řáhová, Břízová, Šímová (USK Praha/Žamberk) 2:05,959.

1000 m:
Muži:
K2:
1. Kukačka, Vorel (Dukla Praha/USK Praha) 3:17,161
C2: 1. Zalubil, Hrabal (Dukla Praha) 3:46,250

Čennaí (In.) - Šachová olympiáda

Přidat do mých lig

Muži:
Česko - Portoriko 3,5:0,5
Česko - Lotyšsko 4:0

Ženy:
Česko - Andorra 3,5:0,5
Česko - Alžírsko 2,5:1,5

ostatní sportyPřidat do mých lig

Alexandrie (Eg.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Choong (Brit.) 1514, 2. M. Aldžandj (Eg.) 1512, 3. Szép (Maď.) 1507, ...12. Vlach 1475, 15. Polívka 1453, 18. Kuf (všichni ČR) nedokončil.

Ženy: 1. Micheliová (It.) 1416, 2. Gulyásová (Maď.) 1412, 3. Özyükselová (Tur.) 1405, ...11. Křenková (ČR) 1366. 

Sant Boi (Šp.) - Mistrovství Evropy žen

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Česko
4:2

Sant Boi (Šp.) - Mistrovství Evropy žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Británie
7:0