Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 30. 4. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Klatovy
4:1 (1:0)
konec
Cheb
Katovice
1:0 (0:0)
konec
Beroun
Rokycany
0:6 (0:3)
konec
Doubravka
Přeštice
0:1 (0:1)
konec
Hořovice
Mýto
4:2 (2:1)
konec
Soběslav
Lom
1:0 (1:0).

Divize B

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rakovník
Dobříš
1:3 (1:1)
konec
Štětí
Chomutov
0:0
konec
Český Brod
Česká Lípa
0:1 (0:1)
konec
Most-Souš
Kladno
0:1 (0:0)
konec
Ostrov
Brandýs n. L.
3:0 (1:0)
konec
Slaný
Březová
4:2 (2:0).

Divize C

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Letohrad
0:2 (0:1)
konec
Tochovice
Trutnov
1:2 (1:2)
konec
Velké Hamry
Libiš
7:2 (2:2)
konec
Horky nad Jizerou
Kolín
2:4 (2:2)
konec
Náchod
Hlinsko
2:0 (1:0).

Divize D

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Velká Bíteš
0:3 (0:1)
konec
Havlíčkův Brod
Polná
2:1 (2:0)

Divize E

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Bílovec
0:6 (0:5)
konec
Nový Jičín
Dětmarovice
5:0 (0:0)
konec
Rýmařov
Karviná B
3:3 (0:1).

Divize F

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Bílovec
0:6 (0:5)
konec
Nový Jičín
Dětmarovice
5:0 (0:0)
konec
Rýmařov
Karviná B
3:3 (0:1).

Polská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Vratislav
1:1
konec
Zaglebie Lubin
Gdaňsk
2:2
konec
Mielec
Legia Varšava
2:1

Portugalská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arouca
Portimonense
1:0
konec
Marítimo
Benfica Lisabon
0:1
konec
FC Porto
Vizela
4:2
konec
Belenenses
Braga
0:1

Skotská liga

2. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Dundee United
Motherwell
1:0
konec
Hearts
Ross County
0:0.

Slovenská liga

8. kolo nadstavby, skupina o udržení

Přidat do mých lig
konec
Senica
Zlaté Moravce-Vráble
0:0
konec
Trenčín
Liptovský Mikuláš
5:2
konec
Žiar nad Hronom
Michalovce
1:2

Slovenská liga

8. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Sereď
Dunajská Streda
0:0

Turecká liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kasimpasa
Basaksehir
2:3
konec
Konyaspor
Karagümrük
1:2
konec
Hatayspor
Altay Izmir
0:1
konec
Trabzonspor
Antalyaspor
2:2

Liga mistryň

Semifinále - odvety

Přidat do mých lig
konec
Wolfsburg
Barcelona
2:0, první zápas 1:5, postoupila Barcelona
konec
Paris St. Germain
Lyon
1:2, první zápas 2:3, postoupil Lyon

Liga žen

4. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Brno
Slavia
0:6 (0:3)

Ostrava - Challenger Ostrava Open

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Peniston (Brit.)
Svrčina (ČR)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Furness (Fr.)
Lestienne (Fr.)
7:6 (7:3), 6:2

Estoril (Port.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Báez (Arg.)
Ramos (6-Šp.)
6:3, 6:7 (7:9), 6:0
konec
Tiafoe (5-USA)
Korda (8-USA)
4:6, 7:6 (7:2), 6:4

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Azarenková (15-Běl.)
Zidanšeková (Slovin.)
3:6, 6:1, 6:3
konec
Alexandrovová (Rus.)
Parrizasová (Šp.)
6:4, 7:5
konec
Halepová (Rum.)
Badosaová (2-Šp.)
6:3, 6:1.

Mnichov (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Van de Zandschulp (8-Niz.)
Kecmanovič (7-Srb.)
2:6, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Rune (Dán.)
Otte (Něm.)
6:4, 6:4.

NBA

1. kolo play off, Západní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Minnesota
Memphis
106:114
konečný stav série 2:4

Extraliga mužů

O 3. místo - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Odolena Voda
České Budějovice
3:2 (21, -11, 17, -23, 12)

Extraliga mužů

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
Karlovarsko
0:3 (-23, -21, -20)

Goričan (Chor.) - Grand Prix Chorvatska, úvodní závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik, 2. Janowski (oba Pol.), 3. Michelsen, 4. Thomsen (oba Dán.).

Pořadí MS (po 1 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 18 b., 2. Janowski 17, 3. Michelsen 14.

Jerez (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Španělska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Guevara 1:45,880, 2. García (oba Šp./GasGas) -0,124, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,171.

Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 1:41,289, 2. Arbolino (Šp./Kalex) -0,010, 3. Lowes (Brit./Kalex) -0,032, ...22. Salač (ČR/Kalex) nepostoupil do 2. kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:36,170, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,453, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -0,763.

Slušovice - Rallyesprint Kopná, úvodní závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Cais, Trunkát (Ford Fiesta R5 MkII) 37:02,8, 2. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) -17, 3. Štajf, Rajnoha (Volkswagen Polo Gti R5) -1:24,1.

Erik Cais obhájil loňské prvenství.

Gracia Orlová, silniční závod žen

Přidat do mých lig

První část (časovka 13,5 km): 1. Schweinbergerová (Rak.) 17:54, 2. Skalniaková-Sójková (Pol.) -20, 3. Fandelová (Něm.) -22, ...8. Kvasničková -35, 29. Bajgerová -1:30, 37. Kohoutková (všechny ČR) -1:39.

Druhá část (68,5 km): 1. Skalniaková-Sójková 1:51:33, 2. Wlodarzcyková, 3. Karasiewiczová (obě Pol.) obě stejný čas, 4. Bajgerová -4, 5. Zemanová, ...12. Růžičková (obě ČR) obě -7.

Průběžné pořadí: 1. Skalniaková-Sójková 7:56:41, 2. Rissvedsová (Švéd.) -15, 3. Schweinbergerová -17, ...9. Bajgerová -1:48, 22. Slaníková (ČR) -4:28, 33. Zemanová -7:18.

Švýcarsko - Etapový závod Kolem Romandie (WorldTour)

Přidat do mých lig

4. etapa (180,1 km): 1. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) 4:58:52, 2. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe), 3. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates), 4. O’Connor (Austr./AG2R Citroën), 5. Pinot (Fr./Groupama FDJ), 6. Woods (Kan./Israel-Premier Tech) všichni stejný čas, ....Černý (ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) nedokončil.

Průběžné pořadí: 1. Dennis (Austr./Jumbo-Visma) 17:27:01, 2. Ayuso -15, 3. Vlasov -18, 4. O’Connor -25, 5. Plapp (Austr./Ineos Grenadiers) -30, 6. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) -32.

konec
Sokol Hluboká
Tempo Praha
3:7 a 1:2
konec
Třebíč Nuclears
Technika Brno
5:2 a 7:6
konec
Arrows Ostrava
Eagles Praha
3:9
konec
Draci Brno
Hroši Brno
9:1

Káhira (Eg.) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

Plovdiv (Bul.) - Světový pohár v šermu fleretem

Přidat do mých lig

Coolangatta (Aust.) - Turnaj žen Women’s NSW Open evropského okruhu LET

Přidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
Do 73 kg: 1. Hejdarov (Ázer.), 2. Esposito (It.), 3. Orujov (Ázer.) a Hristov (Bulh.).
Do 81 kg: 1. Grigalašvili (Gruz.), 2. Casse (Belg.), 3. Ungvári (Maď.) a Chouchi (Belg.), ...Kopecký vypadl ve 3. kole, Svoboda (oba ČR) vypadl ve 2. kole.

Ženy:
Do 63 kg
: 1: Howellová (Brit.), 2. Fazliuová (Kos.), 3. Sharirová (Izr.) a Özbasová (Maď.), 5. Zachová (ČR).
Do 70 kg: 1. Gahieová (Fr.), 2. Van Dijkeová (Niz.), 3. Pinotová (Fr.) a Pogačniková (Slovin.).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - Evropský pohár ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

bouldering

Budapešť (Maď.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Madrid (Šp.) - Mistrovství Evropy v badmintonu

Přidat do mých lig

Ženeva (Švýc.) - Mistrovství světa smíšených dvojic v curlingu

Přidat do mých lig

Finále: Skotsko - Švýcarsko 9:7

O 3. místo: Německo - Norsko 7:5

Eindhoven (Niz.) - Mistrovství Evropy družstev mužů a žen

Přidat do mých lig


Muži:
Divize 1 - skupina o 5. až 8. místo:
Wales - ČR 3:1

Makin - Švec 3:0
Morris - Byrtus 1:3
Creed - Mekbib 3:1
Evans - Solnický 3:0

Finále: Anglie - Francie 3:0.

Češi skončili 7. a sestoupili do divize 2.

Ženy:
Divize 2 - o 3. místo:
Polsko - ČR 2:0

Tymaová - Babjuková 3:0
Kamiňská - Svobodová 3:0

Finále: Anglie - Wales 2:1.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga žen

Semifinále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Hradec Králové
5:1, konečný stav série 2:0.