Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 29. 4. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

Finále, 1. zápas:

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Mnichov
3:4

Přípravné zápasy

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Francie
1:0
konec
Německo
Slovensko
1:3
konec
Norsko
Dánsko
0:2

Slovenská liga

Finále play off - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Nitra
3:1, stav série 3:2

Švýcarská liga

Finále play off - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Curych
Zug
0:2, stav série 3:3

Tychy (Pol.) - skupina B divize I mistrovství světa

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Srbsko
10:2

Ostrava - Challenger Ostrava Open

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Furness (Fr.)
Kolář (5-ČR)
6:3, 2:6, 7:6 (8:6)
konec
Svrčina (ČR)
Forejtek (ČR)
6:3, 5:7, 6:4

Estoril (Port.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Ramos (6-Šp.)
Verdasco (Šp.)
6:2, 6:2
konec
Baez (Arg.)
Gasquet (Fr.)
3:6, 6:1, 6:4
konec
Tiafoe (5-USA)
Davidovich (4-Šp.)
7:6 (7:5), 5:7, 7:5
konec
Korda (8-USA)
Auger-Aliassime (1-Kan.)
6:2, 6:2

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (16-Kaz.)
Dodinová (Fr.)
6:2, 7:5
konec
Pegulaová (12-USA)
Giorgiová (It.)
7:5, 2:6, 7:5
konec
Kasatkinová (Rus.)
Bondárová (Maď.)
4:6, 6:4, 6:3
konec
Sakkariová (4-Řec.)
Keysová (USA)
6:7 (8:10), 6:3, 6:4
konec
Collinsová (6-USA)
Puigová (Portor.)
7:5, 6:0
konec
Fernandezová (17-Kan.)
Petkovicová (Něm.)
6:1, 1:6, 6:4
konec
Kosťuková (Ukr.)
Tausonová (Dán.)
6:3, 6:2
konec
Muguruzaová (7-Šp.)
Tomljanovicová (Austr.)
7:5, 6:2
konec
Andreescuová (Kan.)
Riskeová (USA)
6:4, 3:6, 6:0
konec
Kalininová (Ukr.)
Stephensová (USA)
7:5, 6:4
konec
Ósakaová (Jap.)
Potapovová (Rus.)
6:3, 6:1
konec
Sorribesová (Šp.)
Pavljučenkovová (13-Rus.)
6:3, 2:6, 6:3

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bencicová, Golubicová (Švýc.)
Voráčová, Lohoffová (ČR/Něm.)
6:3, 6:1
konec
Muchová, Karolína Plíšková (ČR)
Collinsová, Putincevová (USA/Kaz.)
6:4, 6:3

Mnichov (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Van de Zandschulp (8-Niz.)
Ruud (2-Nor.)
7:5, 6:1
konec
Kecmanovič (7-Srb.)
Basilašvili (4-Gruz.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Otte (Něm.)
Tabilo (Chile)
6:1, 7:6 (7:1)
konec
Rune (Dán.)
Ruusuvuori (Fin.)
6:0, 6:2

Euroliga mužů

Čtvrtfinále play off - 4. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Bayern Mnichov
FC Barcelona
59:52, stav série 2:2
konec
Monako
Olympiakos Pireus
78:77, stav série 2:2

NBA

1. kolo play off, Západní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
New Orleans
Phoenix
109:115, konečný stav série 2:4
konec
Utah
Dallas
96:98, konečný stav série 2:4

NBA

1. kolo play off, Východní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Toronto
Philadelphia
97:132, konečný stav série 2:4

Jerez (Šp.) - Tréninky na Velkou cenu Španělska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Silniční závod žen Gracia Orlová

Přidat do mých lig

Cyklistický - 2. etapa (100 km): 1. Rissvedsová (Švéd.) 2:58:45, 2. Skalniaková-Sójková (Pol.), 3. Schweinbergerová (Rak.), 4. Bajgerová všechny stejný čas, ...23. Slaníková -2:18, 37. Zemanová (všechny ČR) -4:20.

Průběžné pořadí: 1. Rissvedsová 5:46:59, 2. Skalniaková-Sójková -1, 3. Colborneová (Brit.) -14, ...11. Bajgerová -29, 28. Slaníková -2:47, 33. Zemanová -4:49.

Švýcarsko - Etapový závod Kolem Romandie (WorldTour)

3. etapa

Přidat do mých lig

1. Bevin (N. Zél./Israel-Premier Tech) 4:53:27, 2. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers), 3. Dennis (Austr./Jumbo-Visma), 4. Smith (N. Zél./BikeExchange-Jayco), 5. Hermans (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Caruso (It./Bahrajn Victorious) všichni stejný čas, ...127. Černý (ČR/Quick Step-Alpha Vinyl) -10:14.

Průběžné pořadí: 1. Dennis 12:28:06, 2. Bevin -14, 3. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -18, 4. Schmid (Švýc./Quick Step-Alpha Vinyl), 5. Teuns (Belg./Bahrajn Victorious), 6. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates) všichni -22, ...120. Černý -30:25.

konec
Arrows Ostrava
Eagles Praha
12:5
konec
Draci Brno
Hroši Brno
6:3

Sofia (Bul.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži
Do 60 kg: 1. Garrigos (Šp.), 2. Gerčev (Bulh.), 3. Verstraeten (Belg.) a Revol (Fr.), ...Pulkrábek (ČR) vypadl ve 2. kole.
Do 66 kg: 1. Jadov (Ukr.), 2. Gaitero (Šp.), 3. Manzi (It.) a Vieru (Mold.).

Ženy
Do 48 kg: 1. Boukliová (Fr.) , 2. Costaová (Portug.), 3. Rishonyová a Figueroaová (Šp.).
Do 52 kg: 1. Gilesová (Brit.), 2. Buchardová (Fr.), 3. Puljizová (Chorv.) a Krasniqiová (Kos.).
Do 57 kg: 1. Nelsonová Levyová (Izr.), 2. Cysiqueová (Fr.), 3. Libeerová (Belg.) a Lipertelaniová (Gruz.), 5. Zemanová (ČR

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy - semifinále: 1. Micheliová (It.) 1088, ...8. Novotná 1078, 12. Křenková (obě ČR) 1076 - postoupily do finále.

Lonato (It.) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Skeet - smíšené dvojice:
Finále:
Hancock, Connorová (USA) - Lejeune, Anastassiouová (Fr.) 7:1, 3. Rossetti, Bacosiová (It.) a Killander, Hibbsová (Brit.), ...v kvalifikaci 14. Nýdrle, Skalická, 15. Tomeček, Šumová (všichni ČR).

Eindhoven - mistrovství Evropy družstev

Přidat do mých lig

Muži
Divize 1 - o 5. až 8. místo
Česko - Finsko 3:1
Solnický- Tuominen 3:0
Švec - Äijänen 2:3
Mekbib - Tuomi 3:0
Byrtus - Vähämaa 3:1

Ženy
Divize 2 - semifinále

Švýcarsko - Česko 2:1
Pfisterová - Svobodová 3:0
Merlová - Serme 2:3
Walserová - Kolářová 3:0

Češky do divize 1 nepostoupily.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Semifinále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
El Niňo Praha
Havlíčkův Brod
1:3, stav série 1:1

Extraliga žen

Semifinále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Moravský Krumlov
2:5, konečný stav série 0:2

Extraliga žen

Semifinále play off - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Hodonín
1:5