Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 29. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Beerschot
Waregem
– : –
18:30
Seraing
Eupen
– : –
20:45
Cercle Bruggy
Ostende
– : –

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Ross County
Glasgow Rangers
– : –
16:00
Hibernian
Livingston
– : –
16:00
FC Dundee
St. Mirren
– : –
16:00
Hearts
Motherwell
– : –
16:00
Aberdeen
St. Johnstone
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Dundee United
– : –

Portugalský Ligový pohár

Finále

Přidat do mých lig

20:00

Finská liga

Přidat do mých lig
14:00
Ilves Tampere
IFK Helsinky
– : –
14:00
Sport Vaasa
TPS Turku
– : –
14:30
Lukko Rauma
Hämeenlinna
– : –
16:00
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
– : –
16:00
Jukurit Mikkeli
Pelicans Lahti
– : –
16:00
KalPa Kuopio
Jyväskylä
– : –
17:00
Kärpät Oulu
Tappara Tampere
– : –

Německá liga

38. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Iserlohn
Straubing
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Frölunda
Färjestad
– : –
15:15
Linköping
Skelleftea
– : –
15:15
Malmö
Rögle
– : –
15:15
Brynäs
Växjö
– : –
18:00
Leksand
Oskarshamn
– : –
18:00
Timra
Lulea
– : –
18:00
Örebro
Djurgaarden
– : –

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra žen

Přidat do mých lig

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů

Přidat do mých lig

New York (USA) - Halový mítink zlaté kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Bayerisch Eisenstein (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Garmisch-Partenkirchen (Něm.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

11:30 sjezd ženy

Le Massif (Kan.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

19:00 snowboardcross družstva

Seefeld (Rak.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

13:00/15:00

Willingen (Něm.) - Závody Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

13:00 ženy
16:00 muži

Kooperativa Národní liga

1. kolo nadstavby, skupina A1

Přidat do mých lig
17:30
USK Praha
Brno
– : –
17:30
Pardubice
Ústí nad Labem
– : –
17:45
Kolín
Hradec Králové
– : –
17:45
Nymburk
Opava
– : –

Kooperativa Národní liga

1. kolo nadstavby, skupina A2

Přidat do mých lig
17:30
Ostrava
Jindřichův Hradec
– : –
17:30
Olomoucko
Děčín
– : –

Renomia ženská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Trutnov
Chomutov
– : –
17:00
USK Praha
KP Brno
– : –
17:00
Žabiny Brno
Hradec Králové
– : –
17:00
Slavia Praha
Slovanka MB
– : –
0:00
Charlotte
LA Lakers
– : –
0:00
Orlando
Detroit
– : –
0:00
Atlanta
Boston
– : –
0:00
New Orleans
Denver
– : –
0:00
Miami
LA Clippers
– : –
0:00
Milwaukee
New York
– : –
0:00
Memphis
Utah
– : –
0:00
Oklahoma City
Indiana
– : –
0:00
San Antonio
Chicago
– : –
0:00
Phoenix
Minnesota
– : –
0:00
Houston
Portland
– : –

Extraliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Ostrava
Brno
– : –
17:00
Ústí nad Labem
Příbram
– : –
18:00
Kladno
České Budějovice
– : –
18:00
Zlín
Liberec
– : –
18:00
Lvi Praha
Karlovarsko
– : –
19:30
Beskydy
Odolena Voda
– : –

Extraliga žen

22. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Šelmy Brno
Olymp Praha
– : –
17:00
Šternberk
Přerov
– : –
17:00
Frýdek-Místek
Prostějov
– : –
18:00
Liberec
Olomouc
– : –
18:00
KP Brno
Ostrava
– : –

Fayetteville (USA) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

17:00 juniorky
19:00 muži do 23 let
20:30 ženy elite

Dubaj (SAE) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

Almada (Por.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig