Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 28. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tochovice
Příbram B
1:5 (1:3)
konec
Rokycany
Aritma Praha
2:2 (1:1)

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jihlava B
Tasovice
2:2 (1:0)

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Unie Hlubina
Valašské Meziříčí
2:1

Divize E

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Baťov
HFK Olomouc
4:2 (1:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Sport Vaasa
4:3 v prodl.
konec
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
7:4
konec
Tappara Tampere
Kouvola
5:4 v prodl.

Německá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannheim
Straubing
3:2 po sam. nájezdech
konec
Mnichov
Eisbären Berlín
4:1
konec
Schwenningen
Kolín nad Rýnem
3:1

Parma (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Zanevská (Belg.)
Gálfiová (Maď.)
6:1, 6:3
konec
Sakkariová (1-Řec.)
Rusová (Niz.)
3:6, 6:2, 6:3
konec
Koviničová (Č. Hora)
Stephensová (4-USA)
7:5, 2:6, 7:5
konec
Bogdanová (6-Rum.)
Schmiedlová (SR)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Šarífová (Eg.)
Waltertová (Švýc.)
6:3, 7:6 (7:1)
konec
Davisová (USA)
Sorribesová (Šp.)
3:6, 6:4, 7:5
konec
Beguová (3-Rum.)
Paolettiová (It.)
6:4, 6:4
konec
Paoliniová (It.)
Cocciarettová (It.)
4:6, 6:3, 6:4

Parma (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Voráčová, Kaniaová-Choduňová (ČR/Pol.)
Bondárová, Zimmermannová (1-Maď./Belg.)
6:4, 6:3
konec
Detiucová, Kolodziejová (ČR)
Gabujevová, Zacharovová (Rus.)
6:0, 6:2

Sofia (Bul.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ivaška (Běl.)
Dimitrov (3-Bulh.)
6:3, 7:6 (7:3)
konec
Musetti (4-It.)
Lazarov (Bulh.)
6:7 (5:7), 7:6 (10:8), 6:2

Sofia (Bul.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
I. Sabanov, M. Sabanov (Srb.)
Jebavý, Pavlásek (ČR)
7:6 (7:5), 6:4

Soul (Kor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Daniel (Jap.)
Gómez (Ekv.)
6:4, 6:4

Soul (Kor.) - Turnaj mužů

2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Shapovalov (4-Kan.)
Munar (Šp.)
7:5, 6:4
konec
Albot (Mold.)
Johnson (USA)
7:6 (7:3), 7:6 (7:3)

Tallinn (Est.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čang Šuaj (8-Čína)
Kužmová (SR)
7:6 (7:4), 7:6 (10:8)
konec
Kanepiová (Est.)
Ostapenková (5-Lot.)
4:6, 6:4, 6:0

Tel Aviv (Iz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cressy (4-USA)
Korda (USA)
6:4, 6:4
konec
Safiullin (Rus.)
Etcheverry (Arg.)
6:1, 6:4
konec
Čilič (2-Chorv.)
Thiem (Rak.)
6:7 (6:8), 6:2, 6:4

Tel Aviv (Iz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lestienne (Fr.)
Mannarino (7-Fr.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Andújar (Šp.)
Monteiro (Braz.)
7:6 (7:3), 6:1

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Paulson (2-ČR)
T. Jiroušek (ČR)
6:3, 7:5
konec
Menšík (5-ČR)
Tomescu (Rum.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Bartoň (ČR)
Voisin (Fr.)
6:3, 6:1
konec
Siniakov (ČR)
Bolardt (ČR)
6:2, 6:1
konec
Chazal (Fr.)
Jurajda (ČR)
6:2, 6:1

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
T. Jiroušek (ČR)
Kumstát (ČR)
6:4, 6:4
konec
Chazal (8-Fr.)
Orlita (ČR)
6:3, 6:2
konec
Sperle (Něm.)
Černý (ČR)
6:1, 6:2

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Portoriko
3:1 (-23, 20, 16, 15)

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Thajsko
Chorvatsko
3:0 (18, 13, 21)
konec
Turecko
Dominikánská republika
3:2 (-21, 21, 18, -16, 13)
konec
Polsko
Jižní Korea
3:0 (17, 18, 16)

Mistrovství světa žen

Skuina D

Přidat do mých lig
konec
Čína
Japonsko
3:0 (26, 17, 27)
konec
Brazílie
Kolumbie
3:0 (14, 12, 20)

Paříž (Fr.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži - kvalifikace:
1. kolo:
Aravena, Droguett (4-Chile) - Berčík, Džavoronok (13-ČR) 2:0 (14, 15)
Virgen, Sarabia (7-Mex.) - Šépka, Semerád (10-ČR) 2:0 (17, 17)

Extraliga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
FBŠ Bohemians
Chodov
4:9 (1:2, 2:2, 1:5)
konec
FBK Jičín
Bulldogs Brno
6:9 (2:3, 1:3, 3:3)
konec
FBS Olomouc
Tatran Střešovice
0:6 (0:2, 0:0, 0:4)
konec
Tigers Start98
Mladá Boleslav
5:4 v prodl. (1:0, 1:2, 2:2 1:0)
konec
FBC Liberec
Panthers Praha
5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
konec
FBC Ostrava
1. SC Vítkovice
3:5 (2:1, 0:1, 1:3)

Holé Vrchy - závod Toi Toi Cupu, českého poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Boroš (Elkov Kasper) 1:06:44, 2. Siemons (Belg.) -16,4, 3. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) -1:48, 4. Vaníček -2:44, 5. Fiala (oba ČEZ Tábor) -2:49, 6. Herrmann (Něm.) -3:33.

Ženy: 1. Vasová (Maď.) 41:58, 2. Zemanová (Brilon) -1:49, 3. Krahlová (Něm.) -2:22, 4. Verdonschotová (Belg.) -2:56, 5. Čábelická (GAPP System-Kolofix) -3:14, 6. Krzystalová (Pol.) -4:11.

První liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Olomouc
8:4 (5:3)
konec
Chrudim
Plzeň
3:3 (2:1)

Osijek (Chor.) - Mistrovství světa ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Trap:
Muži:
1. Mein (USA) 33, 2. Hales (Brit.) 31, 3. Jang Kchun-pchi (Tchaj-wan), ...v kvalifikaci 49. Štěpán, 54. Lipták, 63. Kostelecký (všichni ČR)

Ženy: 1. Cormenierová (Fr.) 31, Gálvezová (Šp.) 29, 3. Reháková Štefečeková (SR)