Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 28. 7. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Evropská konferenční liga (předkola)

2. předkolo

Přidat do mých lig

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas žen

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

Davos (Švýc.) - příprava hráčů do 17 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannarino (Fr.)
Martin (USA)
7:5, 6:3
konec
Ivaška (Běl.)
Johnson (USA)
4:6, 6:2, 6:4
konec
Isner (2-USA)
Shelton (USA)
7:6 (10:8), 4:6, 7:6 (7:3)
konec
De Minaur (3-Austr.)
Duckworth (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Brooksby (6-USA)
McDonald (USA)
6:3, 6:4

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ramos (5-Šp.)
Martínez (7-Šp.)
6:4, 6:2
konec
Hanfmann (Něm.)
Thiem (Rak.)
6:4, 3:6, 6:4

Praha - Turnaj žen Prague Open

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Katová, Murrayová (3-Jap./Brit.)
Hradecká, Sestini Hlaváčková (ČR)
6:3, 6:1

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Agamenone (It.)
Báez (4-Arg.)
3:6, 6:1, 7:5
konec
Cecchinato (It.)
Musetti (8-It.)
6:4, 6:3
konec
Bagnis (Arg.)
Moutet (Fr.)
6:3, 6:1
konec
Alcaraz (1-Šp.)
Gombos (SR)
6:2, 6:3

Varšava (Pol.) - turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Leeová (Rum.)
6:3, 6:2
konec
Garciaová (5-Fr.)
Cocciarettová (It.)
6:3, 7:5
konec
Paoliniová (10-It.)
Burelová (Fr.)
6:1, 6:7 (1:7), 6:0
konec
Golubicová (Švýc.)
Mladenovicová (Fr.)
6:7 (4:7), 6:2, 6:1
konec
Baindlová (Ukr.)
Erraniová (It.)
6:2, 3:0 skreč
konec
Martičová (8-Chorv.)
Chwaliňská (Pol.)
6:3, 3:6, 6:3

Varšava (Pol.) - turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Dzalamidzeová, Golubicová (3-Gruz./Švýc.)
Voráčová, Kaniaová-Chodunová (ČR/Pol.)
6:3, 6:4

Challenger Cup žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Česko
3:0 (18, 23, 15)
konec
Chorvatsko
Kazachstán
3:0 (20, 15, 20)

Challenger Cup mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kuba
Chile
3:0 (20, 19, 19)
konec
Korea
Austrálie
3:2 (-23, 23, 18, -22, 13).

Esbjerg (Dán.) - Mistrovství světa družstev na ploché dráze

Semifinále

Přidat do mých lig

I: 1. Austrálie 35, 2. Finsko 34, 3. Polsko 31+7 v barážové jízdě o postup, 4. Německo 30+2, 5. USA 25, 6. Ukrajina 18, Lotyšsko 16.

II: 1. Švédsko 35, 2. Česko (Milík, Kvěch, Chlupáč) 34, 3. Británie 31+7, 4. Francie 32+2, 5. Slovinsko 22, 6. Norsko 18, 7. Itálie 17.

Račice - MČR v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

200 m:
Muži:
K1:
1. M. Sobíšek (Dukla Praha) 37,187.
K2: 1. Brabec, T. Sobíšek (Dukla Praha) 33,559.
C1: 1. P. Fuksa (Dukla Praha) 41,112.
C2: 1. Zalubil, Hrabal (Dukla Praha) 38,284.

Ženy:
K2:
1. Zárubová, Betlachová (USK Praha) 39,535.

500 m:
Ženy:
K1:
1. Paloudová (USK Praha) 1:55,471.
C2: 1. Malíková, Veverková (USK Praha) 2:12,955.