Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 28. 4. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Finále play off - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Tappara Tampere
TPS Turku
1:0, konečný stav série 4:1

Německá liga

Semifinále play off - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Mannheim
3:0, konečný stav série 3:2

Přípravný zápas

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Slovinsko
1:2

Tychy (Pol.) - skupina B divize I mistrovství světa

Přidat do mých lig
konec
Japonsko
Estonsko
7:5
konec
Polsko
Ukrajina
3:2 po sam. nájezdech

Ostrava - Challenger Ostrava Open

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Kolář (5-ČR)
Horanský (SR)
5:0 skreč
konec
Svrčina (ČR)
Miedler (Rak.)
3:6, 6:3, 6:4
konec
Forejtek (ČR)
Popko (8-Kaz.)
6:2, 6:3

Estoril (Port.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Báez (Arg.)
Čilič (3-Chorv.)
1:6, 6:1, 6:4
konec
Gasquet (Fr.)
Dellien (Bol.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Auger-Aliassime (1-Kan.)
Taberner (Šp.)
1:6, 6:2, 6:2
konec
Korda (8-USA)
Bonzi (Fr.)
6:3, 6:3

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (8-Tun.)
Paoliniová (It.)
7:6 (11:9), 6:1
konec
Parrizasová (Šp.)
Cirsteaová (Rum.)
6:4, 6:2
konec
Badosaová (2-Šp.)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:3, 6:0
konec
Bencicová (11-Švýc.)
Beguová (Rum.)
6:4, 6:1
konec
Gauffová (14-USA)
Schmiedlová (SR)
6:0, 6:2
konec
Azarenková (15-Běl.)
Golubicová (Švýc.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Halepová (Rum.)
Čang Šuaj (Čína)
6:2, 6:3
konec
Jastremská (Ukr.)
Minnenová (Belg.)
6:3, 0:2 skreč
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Haddadová Maiaová (Braz.)
6:2, 6:3
konec
Anisimovová (USA)
Sabalenková (3-Běl.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Alexandrovová (Rus.)
Ostapenková (10-Lot.)
6:2, 4:6, 6:4
konec
Martičová (Chorv.)
Samsonovová (Rus.)
7:6 (8:6), 6:1
konec
Gračovová (Rus.)
Cornetová (Fr.)
1:6, 7:5, 7:5
konec
Putincevová (Kaz.)
Rogersová (USA)
7:5, 7:5

Mnichov (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Otte (Něm.)
Opelka (3-USA)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Tabilo (Chile)
Gaston (Fr.)
6:2, 2:6, 4:1 skreč
konec
Ruud (2-Nor.)
Molčan (SR)
3:6, 6:4, 6:4
konec
Otte (Něm.)
Opelka (3-USA)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Van de Zandschulp (8-Niz.)
Gerasimov (Běl.)
6:2, 6:3
konec
Tabilo (Chile)
Gaston (Fr.)
6:2, 2:6, 4:1 skreč.

Mnichov (Něm.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Krawietz, Mies (3-Něm.)
Jebavý, Molteni (ČR/Arg.)
6:2, 6:2

Kooperativa národní liga

Čtvrtfinále play off - 7. zápas

Přidat do mých lig
konec
Brno
Pardubice
83:76, konečný stav série 4:3

Euroliga mužů

Čtvrtfinále play off - 4. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Milán
75:70, konečný stav série 3:1

Evropský pohár FIBA mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Bahcesehir (Tur.)
Reggio Emilia (It.)
90:74, první zápas 72:69

NBA

1. kolo play off, Západní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Golden State
Denver
102:98, konec série 4:1

NBA

1. kolo play off, Východní konference - 5. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Milwaukee
Chicago
116:100, konec série 4:1

Extraliga žen

Finále play off - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
KP Brno
3:1 (14, -22, 18, 22), konečný stav série 3:1

Závod žen Gracia Orlová

Přidat do mých lig

1. etapa (104,2 km): 1. Skalniaková-Sójková (Pol.) 2:48:32, 2. Rissvedsová (Švéd.), 3. Colborneová (Brit.) všechny stejný čas, ...22. Zemanová, 27. Bajgerová, 28. Kvasničková (všechny ČR) všechny -11.

Švýcarsko - Etapový závod Kolem Romandie (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (168,2 km): 1. Hayter (Angl./Ineos Grenadiers) 4:04:55, 2. Aberasturi (Šp./Trek-Segafredo), 3. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 4. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe), 5. Quinn (USA/EF Education-EasyPost), 6. Hermans (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) všichni stejný čas, ...123. Černý (ČR/Quick-Step Alpha Vinyl) -9:06.

Průběžné pořadí: 1. Dennis (Austr./Jumbo-Visma) 8:34:43, 2. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) oba -14, 4. Schmid (Švýc./Quick-Step Alpha Vinyl), 5. Teuns (Belg./Bahrajn Victorious), 6. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates) všichni -18, ...119. Černý -20:07. 

Velká cena Ústí nad Labem

Finálové výsledky

Přidat do mých lig

Do 48 kg: Sebahtin (Bulh.) - Ghušjan (Arm.) 5:0
Do 51 kg: De Jesus (Braz.) - Slomiňski (Pol.) 5:0
Do 54 kg: Garbojan (Arm.) - Harris (Wales) 4:1
Do 57 kg: Oliveira (Braz.) - Brach (Pol.) 5:0
Do 60 kg: Yildirim (Něm.) - Kahatev (Fin.) 3:2
Do 63,5 kg: Nadir (Mar.) - Tyers (Angl.) bez boje
Do 67 kg: Drukacz (Pol.) - Soquessa (ČR) 5:0
Do 71 kg: De Oliveira (Braz.) - Schachidov (Něm.) 5:0
Do 75 kg: Schumann (Něm.) - Meinl (Rak.) 3:1
Do 80 kg: Bevan (Wales) - Goiňski (Pol.) bez boje
Do 86 kg: Niedzwiecki (Pol.) - Tallosi (Maď.) 5:0
Do 92 kg: Machado (Braz.) - Bereznicki (Pol.) 5:0
Dad 92 kg: Júnior (Braz.) - Tiafack (Něm.) 3:2 

Finále ligy

5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Teplice
6:4, konečný stav série 3:2

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - semifinále: 1. Parisi (It.) 1197, ...Grycz 1189, Vlach 1188 - postoupili do finále, Kuf (všichni ČR) 1116

Ženeva (Švýc.) - Mistrovství světa smíšených dvojic v curlingu

Přidat do mých lig

Česko - Německo 2:13
Česko - Maďarsko 7:11

Konečné pořadí skupiny B: 1. Skotsko 9 výher/0 porážek, 2. Kanada 8/1, 3. Německo 6/3, 4. USA 5/4, 5. Maďarsko 4/5, 6. Austrálie 4/5, 7. ČR 3/6, 8. Anglie 3/6, 9. Španělsko 2/7, 10. Turecko 1/8.

Lonato (It.) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Skeet družstva
Muži - finále:
ČR (Zámečník, Tomeček, Nýdrle) - Itálie 6:4, o 3. místo: Řecko - USA 6:4.

Ženy - finále: USA - Itálie 7:3, o 3. místo: Německo - ČR (Skalická, Šumová, Šindelářová) 7:1.

Eindhoven - mistrovství Evropy družstev

Přidat do mých lig

Muži
Divize 1 - skupina B
Německo - Česko 3:1

Kandra - Švec 3:0
Rösner - Byrtus 3:1
Rapp - Vorlíček 2:3
Omlor - Zeman 3:0

Ženy
Divize 2 - skupina B
Španělsko - ČR 2:1

Romerová - Kolárová 1:3
Gómezová - Serme 3:1
Domínguezová - Babjuková 3:0

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Semifinále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
TJ Ostrava
Cheb
2:3, první zápas 2:3, postoupil Cheb