Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 28. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
20:45
St. Truiden
Charleroi
– : –

Kvalifikace mistrovství světa 2022

Jihoamerická zóna CONMEBOL

Přidat do mých lig
0:01
Paraguay
Uruguay
– : –
1:15
Chile
Argentina
– : –
22:00
Kolumbie
Peru
– : –
23:00
Venezuela
Bolívie
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
14:00
TPS Turku
Lukko Rauma
– : –
14:30
Ässät Pori
SaiPa Lappeenranta
– : –
14:30
Kouvola
Pelicans Lahti
– : –
16:00
IFK Helsinky
Ilves Tampere
– : –
17:30
Hämeenlinna
Sport Vaasa
– : –
17:30
Tappara Tampere
Kärpät Oulu
– : –

Německá liga

47. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Augsburg
Wolfsburg
– : –
19:30
Bietigheim-Bissingen
Düsseldorf
– : –
19:30
Norimberk
Mannheim
– : –
19:30
Iserlohn
Straubing
– : –
19:30
Ingolstadt
Krefeld
– : –

Rakouská liga

37. kolo

Přidat do mých lig
19:15
Štýrský Hradec
Innsbruck
– : –

Rakouská liga

42. kolo

Přidat do mých lig
19:15
Székesfehérvár
Bolzano
– : –
19:15
Klagenfurt
Dornbirn
– : –
19:15
Linec
Orli Znojmo
– : –
19:30
Villach
Salcburk
– : –
19:45
Pustertal
Olimpija Lublaň
– : –

Slovenská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Spišská Nová Ves
Zvolen
– : –
17:30
Banská Bystrica
Prešov
– : –
18:00
Poprad
Liptovský Mikuláš
– : –
18:00
Košice
Nitra
– : –
18:00
Nové Zámky
Michalovce
– : –

Švýcarská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Zug
Ajoie
– : –

Švýcarská liga

49. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Davos
Bern
– : –
19:45
Ženeva
Curych
– : –
19:45
Langnau
Lugano
– : –
19:45
Fribourg-Gottéron
Biel
– : –

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra žen

Přidat do mých lig

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů

Přidat do mých lig

Karlsruhe (Něm.) - Halový mítink zlaté kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Bayerisch Eisenstein (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Le Massif (Kan.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

19:00 snowboardcross

Seefeld (Rak.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

13:30/15:30

Willingen (Něm.) - Závody Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:00 smíšená družstva
18:30 kvalifikace muži

Euroliga mužů

23. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Unics Kazaň
CSKA Moskva
– : –
19:00
Monako
Real Madrid
– : –
20:00
Panathinaikos Atény
Baskonia Vitoria
– : –
20:30
Bayern Mnichov
Alba Berlín
– : –
20:30
Milán
Žalgiris Kaunas
– : –
0:00
Golden State
Minnesota
– : –
0:00
Philadelphia
LA Lakers
– : –

Fayetteville (USA) - Mistrovství světa v cyklokrosu

Přidat do mých lig

18:30 štafety

Dubaj (SAE) - Grand Prix v šermu kordem

Přidat do mých lig

Almada (Por.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Innsbruck (Rak.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig