Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 27. 7. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas hokejistek

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
2:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 0:0)

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas hokejistů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
6:4 (1:0, 2:1, 3:3)

Praha - Turnaj žen Prague Open

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Wang Čchiang (Čína)
Jakupovičová (Slovin.)
6:3, 6:1
konec
Linetteová (Pol.)
Tomovová (Bulh.)
6:3, 6:3
konec
Selechmetěvová (Rus.)
Paquetová (Fr.)
6:4, 1:6, 6:3

WTA Varšava

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Paoliniová (10-It.)
Burelová (Fr.)
6:1, 6:7 (1:7), 6:0
konec
Golubicová (Švýc.)
Mladenovicová (Fr.)
6:7 (4:7), 6:2, 6:1
konec
Baindlová (Ukr.)
Erraniová (It.)
6:2, 3:0 skreč
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Leeová (Rum.)
6:3, 6:2
konec
Garciaová (5-Fr.)
Cocciarettová (It.)
6:3, 7:5

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Paul (5-USA)
Kwon Sun-u (Korea)
6:3, 6:3
konec
Nakashima (8-USA)
Millman (Austr.)
7:6 (10:8), 6:4
konec
Tiafoe (4-USA)
Daniel (Jap.)
7:5, 6:4
konec
Ivaška (Běl.)
Johnson (USA)
4:6, 6:2, 6:4

Gdyně (Pol.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Bautista (3-Šp.)
Rodionov (Rak.)
6:1, 6:4
konec
Ramos (5-Šp.)
Varillas (Peru)
6:3, 6:4
konec
Martínez (7-Šp.)
Coria (Arg.)
6:4, 6:3
konec
Misolic (Rak.)
Andújar (Šp.)
6:4, 6:0
konec
Hanfmann (Něm.)
Gachov (Rus.)
6:3, 6:7 (5:7), 6:4
konec
Thiem (Rak.)
Ofner (Rak.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Lajovič (Srb.)
Karacev (4-Rus.)
7:5, 6:3

Umag (Chor.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Carballés (Šp.)
Molčan (5-SR)
3:6, 6:2, 6:3
konec
Zeppieri (It.)
Galán (Kol.)
6:4, 3:6, 6:1
konec
Zapata (Šp.)
Rune (3-Dán.)
3:6, 6:3, 6:2
konec
Sinner (2-It.)
Munar (Šp.)
6:4, 6:4

Varšava (Pol.) - Turnaj žen - čtyřhra

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chwaliňská, Malečková (Pol./ČR)
Babosová, Eikeriová (Maď./Nor.)
6:7 (9:11), 6:3, 10:6

Varšava (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Pigossiová (Braz.)
Podoroská (Arg.)
3:6, 6:0, 6:4

Varšava (Pol.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mladenovicová (Fr.)
Bondárová (6-Maď.)
1:6, 7:5, 7:6 (10:8)
konec
Baindlová (Ukr.)
Zanevská (Belg.)
6:3, 6:3
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Frechová (Pol.)
6:1, 6:2
konec
Leeová (Rum.)
Serbanová (Kypr)
3:6, 6:2, 7:5
konec
Cocciarettová (It.)
Kubkaová (Pol.)
6:2, 6:3
konec
Erraniová (It.)
Rusová (Niz.)
6:1, 5:7, 6:4
konec
Martičová (8-Chorv.)
Falkowská (Pol.)
7:5, 6:4

Esbjerg (Dán.) - Mistrovství světa družstev na ploché dráze

Semifinále 1

Přidat do mých lig

Nantes (Fr.) - Mistrovství světa v bikrosu

Přidat do mých lig

Augsburg (Něm.) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
3xK1
: 1. Německo (Aigner, Hegge, Hengst) 91,90 (0), 2. Británie -1,78 (2), 3. Francie -3,77 (2), 4. Česko (Prskavec, Přindiš, Tunka) -3,94 (2).
3xC1: 1. Slovinsko (Savšek, Božič, Berčič) 95,48 (0), 2. Slovensko -2,94 (2), 3. Itálie -5,16 (2), ...6. Česko (Rohan, Chaloupka, Heger) -10,33 (6).

Ženy:
3xK1:
1. Německo (Funková, Liliková, Schornbergová) 102,78 (0), 2. Slovinsko -2,48 (0), 3. Polsko -6,47 (2), 4. Česko (Valíková, Fišerová, A. Galušková) -8,39 (2).
3xC1: 1. Česko (Fišerová, G. Satková, M. Satková) 115,35 (6), 2. Německo -1,50 (0), 3. Británie -2,50 (6).

Banská Bystrica (Slov.) - Evropský olympijský festival mládeže

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Alexandrie (Eg.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

ženy - kvalifikace
muži - semifinále

Varese (It.) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let

Přidat do mých lig