Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 27. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
SaiPa Lappeenranta
8:1

Německá liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Schwenningen
3:2 v prodl.
konec
Eisbären Berlín
Düsseldorf
3:2 po sam. nájezdech
konec
Mnichov
Frankfurt
3:2
konec
Mannheim
Wolfsburg
5:4
konec
Augsburg
Straubing
7:4
konec
Kolín nad Rýnem
Iserlohn
7:1
konec
Norimberk
Bietigheim-Bissingen
4:1

Slovenská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Košice
Spišská Nová Ves
4:1
konec
Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava
1:2
konec
Nitra
Trenčín
3:4
konec
Nové Zámky
Michalovce
1:3
konec
Poprad
Banská Bystrica
5:0
konec
Zvolen
Prešov
4:3

Švýcarská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Rapperswil
2:1
konec
Zug
Curych
4:6

Málaga (Šp.) - Finále Davisova poháru

Přidat do mých lig
konec
Kanada
Austrálie
2:0
konec
Shapovalov
Kokkinakis
6:2, 6:4
konec
Auger-Aliassime
De Minaur
6:3, 6:4

Killington (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - slalom: 1. Holdenerová (Švýc.) 1:42,97 (50,56+52,41) a Larssonová (Švéd.) 1:42,97 (50,73+52,24), 3. Truppeová (Rak.) -0,22 (51,38+51,81), 4. Vlhová (SR) -0,44 (50,66+52,75), 5. Shiffrinová (USA) -0,59 (50,35+53,21), 6. Tvibergová (Nor.) -0,69 (51,80+51,86), ...22. Dubovská -2,06 (52,52+52,51), 43. Sommerová (obě ČR) - nepostoupila do 2. kola.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 265 b., 2. Holdenerová 240, 3. Vlhová 220, 4. Larssonová 180, 5. Hectorová (Švéd.) 107, 6. Stjernesundová (Nor.) 104, ...19. Dubovská 42.

Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 11 závodů): 1. Shiffrinová 245, 2. Holdenerová 225, 3. Larssonová 180, 4. Vlhová 170, 5. Hectorová 107, 6. Dürová (Něm.) 103, ...16. Dubovská 42.

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - superobří slalom: 1. Odermatt (Švýc.) 1:32,53, 2. Kilde (Nor.) -0,37, 3. Mayer -0,78, 4. Kriechmayr (oba Rak.) -0,86, 5. Bailet (Fr.) a Sander (Něm.) oba -1,16.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 39 závodů): 1. Odermatt 260, 2. Kilde 180, 3. Hemetsberger (Rak.) 116, 4. Mayer 110, 5. Kranjec (Slovin.) 80, 6. Kriechmayr 78.

Ruka (Fin.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Riiber (Nor.) 156,3 b., 2. Baud (Fr.) 151,6, 3. R. Jamamoto (Jap.) 151,1, 4. J. L. Oftebro (Nor.) 144,2, 5. Schmid 143,9, 6. Faisst (oba Něm.) 143,3, ...22. Portyk 109,4, 41. Vytrval 79,4, 42. Pažout 77,9, 49. Daněk (všichni ČR) 51,4.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 23 závodů): 1. Schmid 225, 2. Riiber 218, 3. R. Jamamoto 190, 4. J. L. Oftebro 170, 5. Baud 140, 6. Rydzek (Něm.) 90, ...31. Portyk 10, 40. Vytrval 2.

Ruka (Fin.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - stíhací závod (20 km): 1. Klaebo 45:30,6, 2. Golberg (oba Nor.) -0,7, 3. Pellegrino (It.) -1,3, 4. Poromaa (Švéd.) -2,1, 5. Nyenget (Nor.) -2,9, 6. Musgrave (Brit.) -3,7, ...15. Novák -54,5, 43. Fellner (oba ČR) -2:49,7.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 32 závodů): 1. Klaebo 315, 2. Golberg 292, 3. Valnes (Nor.) 231, 4. Pellegrino 216, 5. Nyenget 170, 6. Halfvarsson (Švéd.) 165, ...11. Novák 136, 40. Černý 54, 66. Šeller (oba ČR) 18, 83. Fellner 9.

Ženy - stíhací závod (20 km): 1. Karlssonová 49:55,3, 2. Anderssonová (obě Švéd.) -33,3, 3. T. U. Wengová -1:11,6, 4. H. Hengová -1:12,0, 5. Theodorsenová (všechny Nor.) -1:12,2, 6. Brennanová (USA) -1:12,3, ...43. Nováková (ČR) -9:45,6.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 32 závodů): 1. Karlssonová 258, 2. T. U. Wengová 258, 3. Dahlqvistová 217, 4. Ribomová (obě Švéd.) 200, 5. Anderssonová 195, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) 189, ...34. Beranová 72, 42. Antošová (obě ČR) 44, 65. Nováková 8.

Český pohár mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Olomoucko
85:75

Kvalifikace o postup na ME 2023 žen

Utkání skupiny I

Přidat do mých lig
konec
Irsko
Nizozemsko
56:59
konec
Houston
Oklahoma City
118:105
konec
Phoenix
Utah
113:112
konec
San Antonio
LA Lakers
138:143
konec
Toronto
Dallas
105:100

Torquay (Aust.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Lugo, Rossi (3-It.) - Carambula, Ranghieri (4-It.) 2:0 (17, 18)
o 3. místo: McHugh, Burnett (1-Austr.) - Pedrosa, Campos (10-Portug.) 2:0 (18, 15).

Ženy:
Finále
: Hughersová, Chengová (1-USA) - Jüan Lu-wen, Tung Ťie (10-Čína) 2:0 (11, 16),
o 3. místo: Sia Sin-i, Lin Mej-mej (3-Čína) - Stockmanová, Kraftová (2-USA) 2:1 (-19, 14, 9).

Hulst (Niz.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 57:09, 2. Sweeck -15, 3. Iserbyt (oba Belg.) -22, 4. Van der Haar -30, 5. Nieuwenhuis (oba Niz.) -49, 6. M. Vanthourenhout (Belg.) -1:31, ...15. Boroš -3:11, 35. Vaníček -7:23, 41. Říman, 42. Černý oba -2 kola, 48. Hula -3 kola, Fiala (všichni ČR) nedokončil.

Průběžné pořadí SP (po 7 ze 14 závodů): 1. Sweeck 214, 2. Iserbyt 210, 3. M. Vanthourenhout 179, ...12. Boroš 72, 39. Štybar (ČR) 9, 47. Říman 4.

Ženy: 1. Pieterseová 46:31, 2. Van Empelová -42, 3. Van Anrooijová -1:47, 4. Alvaradová -2:06, 5. Brandová (všechny Niz.) -2:12, 6. Norbertová Riberolleová (Belg.) -2:32, ...26. Jeřábková -7:30, 33. Kopecky, 34. Hladíková obě -1 kolo, 45. Dlasková (všechny ČR) -2 kola.

Průběžné pořadí SP (po 7 ze 14 závodů): 1. Van Empelová 250, 2. Pieterseová 165, 3. Alvaradová 152, ...26. Zemanová (ČR) 25, 47. Kopecky 5, 59. Jeřábková 1.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Espoo (Fin.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

První liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Perštejn
Olomouc
7:5 (5:3)
konec
Liberec
Sparta Praha
2:2 (2:1).

Málaga (Šp.) - Turnaj série Ladies European Tour

Přidat do mých lig

1. Hedwallová (Švéd.) 274 (70+68+69+67) v rozstřelu na 4. dodatečné jamce, 2. Metrauxová (Švýc.) 274 (68+70+67+69), 3. Grantová (Švéd.) 275 (68+68+74+65), 4. Maguireová (Ir.) 276 (68+69+70+69), 5. Fernándezová (Šp.) 277 (70+65+72+70) a Hewsonová (Angl.) 277 (69+74+69+65), ...14. Spilková (ČR) 282 (71+69+71+71)

Plzeň - Mistrovství ČR v plavání v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

Muži: 200 m v. zp.: 1. Gemov (Slávia VŠ Plzeň) 1:45,24, 50 m znak: 1. Knedla (Zlín) 23,96, 100 m prsa: 1. Netrh (Litoměřice) 58,89, 100 m mot.: 1. Šefl (Ústecká akademie plaveckých sportů) 50,84, 100 m pol. záv.: 1. Knedla 53,48, 400 m pol. záv.: 1. Judickij (Bohemians) 4:17,33.

Ženy: 200 m v. zp.: 1. Seemanová (Motorlet Praha) 1:55,15, 50 m znak: 1. Nabojčenko (Ústecká akademie plaveckých sportů) 27,76, 100 m prsa: 1. Horská (Slávia VŠ Plzeň) 1:06,63, 100 m mot.: 1. Seemanová 57,81 100 m pol. záv.: 1. Horská 1:01,36, 400 m pol. záv.: 1. Štěrbová (Pardubice) 4:53,46.

Mix: 50 m v. zp.: 1. Ostrava 1:36,81.